libhandy master - en to uk translation catalogue (308 entries)

en: A GtkPackType indicating whether the child is packed with reference to the start or end of the parent
uk: Об'єкт GtkPackType, що визначає відносно чого упаковується вкладений об'єкт -- відносно початку, кінця, чи батьківського об'єкта

en: Activatable widget
uk: Активований віджет

en: Add group to %s
uk: Додати групу до %s

en: Add page to %s
uk: Додати сторінку до %s

en: Adjustment
uk: Коригування

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Allow long swipes
uk: Дозволити довгі змахування

en: Allow mouse drag
uk: Дозволити перетягування мишею

en: Allow scroll wheel
uk: Дозволити гортання коліщатком

en: Always on Top
uk: Завжди зверху

en: An indicator icon for the page
uk: Піктограма-індикатор для сторінки

en: Animation duration
uk: Тривалість анімації

en: Application menu
uk: Меню програм

en: Autohide
uk: Автоприховування

en: Back
uk: Назад

en: Box horizontally homogeneous
uk: Панель горизонтально однорідна

en: Box vertically homogeneous
uk: Панель вертикально однорідна

en: Can swipe back
uk: Можна змахнути назад

en: Can swipe forward
uk: Можна змахувати вперед

en: Carousel
uk: Карусель

en: Centering policy
uk: Правила центрування

en: Child
uk: Дочірній

en: Child transition duration
uk: Тривалість переходу між дочірніми об'єктами

en: Child transition running
uk: Виконання переходу між дочірніми об'єктами

en: Close
uk: Закрити

en: Color Scheme
uk: Схема кольорів

en: Column spacing
uk: Інтервал між стовпчиками

en: Content
uk: Вміст

en: Current scrolling position
uk: Поточна позиція гортання

en: Custom Title
uk: Нетиповий заголовок

en: Custom title widget to display
uk: Віджет для показу нетипового заголовка

en: Dark
uk: Темна

en: Decorate all
uk: Декорувати усе

en: Decoration Layout
uk: Компонування оформлення

en: Decoration Layout Set
uk: Компонування оформлення встановлено

en: Default animation duration
uk: Типова тривалість анімації

en: Default icon
uk: Типова піктограма

en: Default page icon
uk: Типова піктограма сторінки

en: Description
uk: Опис

en: Digit
uk: Цифра

en: Display Width
uk: Ширина показу

en: Dragging
uk: Перетягування

en: Enable expansion
uk: Увімкнути розгортання

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: End action
uk: Завершення дії

en: End action widget
uk: Віджет завершення дії

en: Entry
uk: Введення

en: Expand tabs
uk: Розширювати вкладки

en: Expanded
uk: Розгорнутий

en: Extra drag destination targets
uk: Додаткові цілі перетягування

en: Flap
uk: Відкидна панель

en: Flap Position
uk: Позиція відкидної панелі

en: Fold Duration
uk: Тривалість згортання

en: Fold Policy
uk: Правила відкидної панелі

en: Folded
uk: Згорнуто

en: Has Subtitle
uk: Має підзаголовок

[ctx: HdyValueObjectClass]
en: The contained value
uk: Вміщене значення

[ctx: HdyValueObjectClass]
en: Value
uk: Значення

en: High Contrast
uk: Висококонтрастна

en: Hint the view needs attention
uk: Підказка про те, що перегляд потребує уваги

en: Homogeneous
uk: Однорідний

en: Homogeneous sizing
uk: Однорідний розмір

en: Horizontally homogeneous
uk: Горизонтально однорідний

en: Horizontally homogeneous folded
uk: Горизонтально однорідний згорнутий

en: Horizontally homogeneous sizing
uk: Однорідний за розміром горизонтально

en: Horizontally homogeneous sizing when the leaflet is folded
uk: Однорідний за розміром горизонтально, якщо листівку згорнуто

en: Horizontally homogeneous sizing when the leaflet is unfolded
uk: Однорідний за розміром горизонтально, якщо листівку розгорнуто

en: Horizontally homogeneous sizing when the widget is folded
uk: Однорідний за розміром горизонтально, якщо віджет згорнуто

en: Horizontally homogeneous sizing when the widget is unfolded
uk: Однорідний за розміром горизонтально, якщо віджет розгорнуто

en: Hovering
uk: Наведення

en: Icon
uk: Піктограма

en: Icon Name
uk: Назва значка

en: Icon Size
uk: Розмір піктограм

en: Icon name
uk: Назва піктограми

en: Icon name for image
uk: Назва піктограми для зображення

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
uk: Якщо встановлено, то підкреслення в тексті означає, що наступний символ має використовуватися в комбінації клавіш.

en: Indicator activatable
uk: Індикатор можна активувати

en: Indicator icon
uk: Піктограма-індикатор

en: Insert placeholder to %s
uk: Вставка заповнювача місця до %s

en: Interactive
uk: Інтерактивний

en: Interpolate size
uk: Інтерполювати розмір

en: Inverted
uk: Інвертування

en: Is overflowing
uk: Чи переповнено

en: Is transferring page
uk: Чи передається сторінка

en: Label
uk: Мітка

en: Letters visible
uk: Видимі літери

en: Loading
uk: Завантаження

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Maximum size
uk: Максимальний розмір

en: Menu model
uk: Модель меню

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Modal
uk: Модальне

en: Mode transition duration
uk: Тривалість переходу між режимами

en: Move
uk: Пересунути

en: Name
uk: Назва

en: Name of visible child
uk: Назва видимого дочірнього елемента

en: Narrow ellipsize
uk: Багатокрапка при звуженні

en: Navigatable
uk: Придатний до навігації

en: Needs Attention Left
uk: Потребує уваги ліворуч

en: Needs Attention Right
uk: Потребує уваги праворуч

en: Needs attention
uk: Потребує уваги

en: No Results Found
uk: Нічого не знайдено

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Number of pinned pages
uk: Кількість пришпилених сторінок

en: Number of subtitle lines
uk: Кількість рядків у підзаголовку

en: Number of title lines
uk: Кількість рядків у заголовку

en: Only objects of type %s can be added to objects of type %s.
uk: Лише об'єкти типу %s можна додавати до об'єктів типу %s.

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Pack type
uk: Тип упаковки

en: Page
uk: Сторінка

en: Page reveal duration
uk: Тривалість появи сторінки

en: Parent
uk: Батьківська

en: Pinned
uk: Пришпилене

en: Policy
uk: Поведінка

en: Position
uk: Позиція

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Remove placeholder from %s
uk: Вилучення заповнювача з %s

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Resize Frozen
uk: Зміну розмірів заморожено

en: Restore
uk: Відновити

en: Reveal
uk: Показати

en: Reveal Duration
uk: Тривалість розкриття

en: Reveal Flap
uk: Розкриття відкидної панелі

en: Reveal Progress
uk: Поступ розкриття

en: Reveal duration
uk: Тривалість появи

en: Reversed
uk: Обернене

en: Row spacing
uk: Міжрядковий інтервал

en: Search
uk: Пошук

en: Search Mode Enabled
uk: Режим пошуку увімкнено

en: Search bar is already full
uk: Панель пошуку вже заповнено

en: Search enabled
uk: Пошук увімкнено

en: Selected
uk: Позначено

en: Selected index
uk: Індекс позначеного

en: Selected page
uk: Позначена сторінка

en: Selection mode
uk: Режим вибирання

en: Separator
uk: Роздільник

en: Set the current value as the subtitle
uk: Встановити поточне значення як підзаголовок

en: Shortcut widget
uk: Віджет скорочень

en: Show Close Button
uk: Показувати кнопку закривання

en: Show decorations
uk: Показувати оформлення

en: Show enable switch
uk: Показувати перемикач вмикання

en: Show symbols
uk: Показувати символи

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Spacing between pages
uk: Інтервал між сторінками

en: Stack
uk: Стос

en: Start action
uk: Початок дії

en: Start action widget
uk: Віджет початку дії

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Swipe to Close
uk: Змахування для закриття

en: Swipe to Open
uk: Змахнути для відкриття

en: Swipeable
uk: Змахуваний

en: Symbolic size to use for named icon
uk: Символьний розмір, використовуваний для іменованої піктограми

en: Symbols
uk: Символи

en: Symbols visible
uk: Видимі символи

en: System supports color schemes
uk: У системі передбачено підтримку схем кольорів

en: Tab Bar
uk: Панель вкладок

en: Tab context menu model
uk: Модель контекстного меню вкладки

en: Tab shortcut widget
uk: Віджет скорочень вкладки

en: Tabs revealed
uk: Вкладки показано

en: The amount of space between children
uk: Відстані між вкладеними елементами

en: The amount of space between two consecutive columns
uk: Інтервал між двома послідовними стовпчиками

en: The amount of space between two consecutive rows
uk: Інтервал між двома послідовними рядками

en: The animation duration, in milliseconds
uk: Тривалість анімації у мілісекундах

en: The child of the page
uk: Дочірній об'єкт сторінки

en: The child transition animation duration, in milliseconds
uk: Тривалість анімації переходу між дочірніми об'єктами у мілісекундах

en: The content Widget
uk: Віджет вмісту

en: The current color scheme
uk: Поточна схема кольорів

en: The current fold policy
uk: Поточні правила згортання

en: The current reveal transition progress
uk: Поточний поступ переходу розкриття

en: The currently selected page
uk: Поточна позначена сторінка

en: The decoration layout does not apply to header bars which do not show window controls
uk: Компонування декорацій не стосується смужок заголовків, на яких не буде показано засоби керування вікном

en: The description to be displayed below the title
uk: Опис, який слід показати під заголовком

en: The desired number of subtitle lines
uk: Бажана кількість рядків у підзаголовку

en: The desired number of title lines
uk: Бажана кількість рядків у заголовку

en: The end action widget
uk: Віджет завершення дії

en: The entry widget connected to the keypad
uk: Віджет введення, з'єднаний із цифровою панеллю

en: The flap position
uk: Позиція відкидної панелі

en: The flap widget
uk: Віджет відкидної панелі

en: The fold transition animation duration, in milliseconds
uk: Тривалість анімації переходу згортання у мілісекундах

en: The horizontal alignment, from 0 (start) to 1 (end)
uk: Вирівнювання за горизонталлю, від 0 (початок) до 1 (кінець)

en: The icon of the page
uk: Піктограма сторінки

en: The index of the child in the parent
uk: Індекс вкладеного елемента у батьківському

en: The index of the selected item
uk: Індекс позначеного об'єкта

en: The keypad digit of the button
uk: Цифра цифрової панелі для кнопки

en: The keypad symbols of the button. The first symbol is used as the digit
uk: Символи цифрової панелі на кнопці. Перший символ буде використано як цифру

en: The layout for window decorations
uk: Компонування оформлення вікон

en: The maximum size allocated to the child
uk: Максимальний розмір, який буде отримано для дочірнього об'єкта

en: The mode transition animation duration, in milliseconds
uk: Тривалість анімації переходу між режимами у мілісекундах

en: The name of the child page
uk: Назва дочірньої сторінки

en: The name of the icon to be used
uk: Назва піктограми, яку слід використати

en: The name of the widget currently visible
uk: Назва віджета є видимою

en: The name of the widget currently visible when the children are stacked
uk: Назва віджета є видимою, коли дочірні об'єкти розташовано у стосі

en: The number of pages in the tab view
uk: Кількість сторінок на панелі із вкладками

en: The number of pinned pages in the tab view
uk: Кількість пришпилених сторінок на панелі вкладок

en: The parent page of the page
uk: Батьківська сторінка сторінки

en: The policy to determine the mode to use
uk: Правила для визначення режиму, яким слід скористатися

en: The policy to horizontally align the center widget
uk: Правила для горизонтального вирівнювання центрального віджета

en: The preferred place to ellipsize the string, if the narrow mode label does not have enough room to display the entire string
uk: Бажане місце для обривання рядка багатокрапкою, якщо мітка у вузькому режимі не має достатньо місця для показу цілого рядка

en: The reveal transition animation duration, in milliseconds
uk: Тривалість анімації переходу розкриття у мілісекундах

en: The separator widget
uk: Віджет роздільника

en: The size from which the clamp will tighten its grip on the child
uk: Розмір, починаючи з якого защіпка починає ущільнювати дочірній об'єкт

en: The start action widget
uk: Віджет початку дії

en: The subtitle for this row
uk: Підзаголовок цього рядка

en: The subtitle to display
uk: Підзаголовок для показу

en: The swipeable the swipe tracker is attached to
uk: Змахуваний об'єкт, до якого долучено стеження за змахуванням

en: The title of the page
uk: Заголовок сторінки

en: The title of the preference
uk: Заголовок налаштувань

en: The title to be displayed below the icon
uk: Заголовок, який має бути показано під піктограмою

en: The title to display
uk: Заголовок для показу

en: The tooltip of the page
uk: Підказка сторінки

en: The transition animation duration, in milliseconds
uk: Тривалість анімації переходу у мілісекундах

en: The type of animation used for reveal and fold transitions
uk: Тип анімації, яку буде використано для переходів розгортання і згортання

en: The type of animation used to transition
uk: Тип анімації, яку буде використано для переходу

en: The type of animation used to transition between children
uk: Тип анімації, який буде використано для переходу між дочірніми об'єктами

en: The type of animation used to transition between modes and children
uk: Тип анімації, який буде використано для переходу між режимами і дочірніми об'єктами

en: The vertical alignment, from 0 (top) to 1 (bottom)
uk: Вирівнювання за вертикаллю, від 0 (верх) до 1 (низ)

en: The view the tab bar controls.
uk: Перегляд, яким керує смужка вкладок.

en: The widget currently visible
uk: Віджет є видимим

en: The widget currently visible in the squeezer
uk: Віджет, який зараз показано у відтискачі

en: The widget currently visible when the leaflet is folded
uk: Віджет є видимим, коли листівку згорнуто

en: The widget currently visible when the widget is folded
uk: Віджет є видимим, коли віджет згорнуто

en: The widget shown after the tabs
uk: Віджет, який показано після вкладок

en: The widget shown before the tabs
uk: Віджет, який показано до вкладок

en: The widget the shadow will be drawn for
uk: Віджет, для якого буде намальовано тінь

en: The widget to be activated when the row is activated
uk: Віджет, який буде активовано, якщо активовано рядок

en: This property does not apply when a custom title is set
uk: Ця властивість не застосовується, якщо встановлено нетиповий заголовок

en: This property only applies when the leaflet is folded
uk: Ця властивість застосовується, лише якщо листівку згорнуто

en: Tightening threshold
uk: Поріг ущільнення

en: Title
uk: Заголовок

en: Title visible
uk: Заголовок видимий

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Transition Type
uk: Тип переходу

en: Transition duration
uk: Тривалість переходу

en: Transition running
uk: Виконання переходу

en: Transition type
uk: Тип переходу

en: Try a different search.
uk: Спробуйте інші критерії пошуку.

en: Untitled page
uk: Сторінка без назви

en: Use markup
uk: Використовувати розмітку

en: Use subtitle
uk: Використовувати підзаголовок

en: Use underline
uk: Використовувати підкреслення

en: Vertically homogeneous
uk: Вертикально однорідний

en: Vertically homogeneous folded
uk: Вертикально однорідний згорнутий

en: Vertically homogeneous sizing
uk: Однорідний за розміром вертикально

en: Vertically homogeneous sizing when the leaflet is folded
uk: Однорідний за розміром вертикально, якщо листівку згорнуто

en: Vertically homogeneous sizing when the leaflet is unfolded
uk: Однорідний за розміром вертикально, якщо листівку розгорнуто

en: Vertically homogeneous sizing when the widget is folded
uk: Однорідний за розміром вертикально, якщо віджет згорнуто

en: Vertically homogeneous sizing when the widget is unfolded
uk: Однорідний за розміром вертикально, якщо віджет розгорнуто

en: View
uk: Перегляд

en: View switcher enabled
uk: Увімкнено перемикач перегляду

en: Visible child
uk: Видимий дочірній елемент

en: Whether a page is being transferred
uk: Визначає, чи передається сторінка

en: Whether or not swipe gesture can be used to switch from a subpage to the preferences
uk: Визначає, чи можна скористатися жестом змахування для перемикання з допоміжної сторінки до сторінки параметрів

en: Whether or not swipe gesture can be used to switch to the next child
uk: Визначає, чи можна скористатися жестом змахування для перемикання до наступного дочірнього об'єкта

en: Whether or not swipe gesture can be used to switch to the previous child
uk: Визначає, чи можна скористатися жестом змахування для перемикання до попереднього дочірнього об'єкта

en: Whether or not the child transition is currently running
uk: Чи виконується перехід між дочірніми об'єктами цієї миті

en: Whether or not the size should smoothly change when changing between differently sized children
uk: Визначає, чи повинен розмір змінюватися плавно при перемиканні між дочірніми елементами різних розмірів

en: Whether or not the title bar is in selection mode
uk: Визначає, чи смужка заголовка перебуває у режимі вибору

en: Whether or not the transition is currently running
uk: Чи виконується перехід цієї миті

en: Whether search is enabled
uk: Визначає, чи увімкнено пошук

en: Whether swipe direction is reversed
uk: Визначає, що напрям змахування є оберненим

en: Whether tabs expand to full width
uk: Визначає, чи розгортатимуться вкладки на повну ширину

en: Whether tabs use inverted layout
uk: Визначає, чи використовується для вкладок зворотне компонування

en: Whether the application is using dark appearance
uk: Визначає, чи використовує програма темний вигляд

en: Whether the application is using high contrast appearance
uk: Визначає, чи використовує програма висококонтрастний вигляд

en: Whether the child can be navigated to
uk: Визначає, чи можна переходити до дочірнього об'єкта

en: Whether the child can be picked or should be ignored when looking for the child fitting the available size best
uk: Визначає, можна вибирати дочірній об'єкт чи його слід ігнорувати при пошуку найкращої відповідності розмірів дочірнього об'єкта

en: Whether the decoration-layout property has been set
uk: Чи було встановлено властивість decoration-layout

en: Whether the elements of the group should all receive the full decoration
uk: Чи мають елементи групи усі отримувати повну декорацію

en: Whether the expansion is enabled
uk: Визначає, чи увімкнено розгортання

en: Whether the flap can be closed with a swipe gesture
uk: Визначає, чи можна закрити відкидну панель жестом змахування

en: Whether the flap can be opened with a swipe gesture
uk: Визначає, чи можна відкрити відкидну панель жестом змахування

en: Whether the flap is currently folded
uk: Визначає, чи згорнуто відкидну панель

en: Whether the flap is locked
uk: Визначає, чи заблоковано відкидну панель

en: Whether the flap is modal
uk: Визначає, чи є відкидна панель модальною

en: Whether the flap is revealed
uk: Визначає, чи розкрито відкидну панель

en: Whether the hash, plus, and asterisk symbols should be visible
uk: Визначає, чи має бути показано символи решітки, плюса та зірочки

en: Whether the indicator icon is activatable
uk: Визначає, чи можна активувати індикатор

en: Whether the letters below the digits should be visible
uk: Визначає, чи будуть видимими літери під цифрами

en: Whether the page is loading
uk: Визначає, чи завантажується сторінка

en: Whether the page is pinned
uk: Визначає, чи пришпилено сторінку

en: Whether the page is selected
uk: Визначає, чи позначено сторінку

en: Whether the page needs attention
uk: Визначає, чи потребує сторінка уваги

en: Whether the row is expanded
uk: Чи є рядок розгорнутим

en: Whether the search mode is on and the search bar shown
uk: Чи увімкнено режим пошуку й чи відкрита панель пошуку

en: Whether the second line of symbols should be shown or not
uk: Визначає, чи має бути показано другий рядок символів

en: Whether the swipe tracker processes events
uk: Визначає, чи стеження за змахуванням обробляє події

en: Whether the switch enabling the expansion is visible
uk: Визначає, чи є видимим перемикач, який вмикає розгортання

en: Whether the system supports color schemes
uk: Визначає, чи передбачено у системі підтримку схем кольорів

en: Whether the tab bar is overflowing
uk: Визначає, чи переповнено смужку вкладок

en: Whether the tabs are currently revealed
uk: Визначає, чи показано зараз вкладки

en: Whether the tabs automatically hide
uk: Визначає, чи ховатимуться вкладки автоматично

en: Whether the title label is visible
uk: Визначає, чи видимою є мітка заголовка

en: Whether the view switcher is enabled
uk: Визначає, чи увімкнено перемикач перегляду

en: Whether the view switcher is revealed
uk: Визначає, чи показано перемикач перегляду

en: Whether the widget can be swiped
uk: Визначає, чи можна змахнути віджет

en: Whether the widget is folded
uk: Визначає, чи згорнуто віджет

en: Whether the widget will respond to scroll wheel events
uk: Визначає, чи відповідатиме віджет на події гортання вмісту коліщатком миші

en: Whether to allow dragging with mouse pointer
uk: Визначає, чи можна перетягувати за допомогою вказівника миші

en: Whether to allow swiping for more than one page at a time
uk: Визначає, чи дозволено змахування декількох сторінок одним рухом

en: Whether to allow swiping for more than one snap point at a time
uk: Визначає, чи дозволено змахування декількох точок прилипання одним рухом

en: Whether to reserve space for a subtitle
uk: Чи резервувати місце для підзаголовка

en: Whether to show the close button in the toolbar
uk: Чи показувати кнопку закривання на панелі інструментів

en: Whether to show window decorations
uk: Чи показувати оформлення вікна

en: Whether to use markup for the title and description
uk: Визначає, чи слід використовувати мову розмітки для заголовка і опису

en: Widget
uk: Віджет

en: X align
uk: Вирівнювання за X

en: Y align
uk: Вирівнювання за Y
