metacity - en to uk translation catalogue (145 entries)

en: %s (on %s)
uk: %s (на %s)

en: Activate the window menu
uk: Активувати меню вікна

en: Add persistent virtual monitor (WxH or WxH@R)
uk: Додати сталий віртуальний монітор (ШxВ або ШxВ@Ч)

en: Allow X11 grabs to lock keyboard focus with Xwayland
uk: Дозволити захопленням у X11 блокувати зміну фокусування клавіатури з Xwayland

en: Allow all keyboard events to be routed to X11 “override redirect” windows with a grab when running in Xwayland. This option is to support X11 clients which map an “override redirect” window (which do not receive keyboard focus) and issue a keyboard grab to force all keyboard events to that window. This option is seldom used and has no effect on regular X11 windows which can receive keyboard focus under normal circumstances. For a X11 grab to be taken into account under Wayland, the client must also either send a specific X11 ClientMessage to the root window or be among the applications allowed in key “xwayland-grab-access-rules”.
uk: Дозволяє маршрутизацію усіх подій клавіатури до вікон X11 із «перевизначенням переспрямовування», які захоплюють клавіатуру, коли їх запущено у Xwayland. Цей параметр призначено для реалізації підтримки клієнтів X11, які здійснюють відображення вікна із «перевизначенням переспрямовування» (вікна, яке не отримує фокусування клавіатури) і видають сигнал щодо захоплення клавіатури, щоб примусово переспрямувати усі події з клавіатури у відповідне вікно. Використання цього параметра є рідкісним. Воно не впливає на звичайні вікна X11, які можуть отримувати фокусування клавіатури за звичних обставин. Щоб захоплення клавіатури X11 бралося до уваги у Wayland, клієнтська програма також має або надіслати специфічне ClientMessage X11 до кореневого вікна, або мати свій пункт у списку дозволених програм ключа «xwayland-grab-access-rules».

en: Another compositing manager is already running on screen %i on display “%s”.
uk: Уже запущено інший композитний менеджер на екрані %i через показ «%s».

en: Attach modal dialogs
uk: Долучити модальні вікна

en: Auto maximize nearly monitor sized windows
uk: Автоматично розгортати вікна з розміром екрана

en: Bell event
uk: Подія гудка

en: Built-in display
uk: Вбудований екран

en: Cancel tab popup
uk: Скасувати контекстні вкладки

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Compositor
uk: Композитор

en: Delay focus changes until the pointer stops moving
uk: Затримувати зміни фокусу, поки вказівник не перестане рухатись

en: Determines whether the use of popup and highlight frame should be disabled for window cycling.
uk: Визначає, чи слід вимкнути виринання і підкреслювання рамки для повторюваних вікон.

en: Determines whether workspace switching should happen for windows on all monitors or only for windows on the primary monitor.
uk: Визначає, чи перемикання робочого простору повинно здійснюватись для вікон на всіх моніторах, чи лише для вікон на первинному моніторі.

en: Determines whether workspaces are managed dynamically or whether there’s a static number of workspaces (determined by the num-workspaces key in org.gnome.desktop.wm.preferences).
uk: Визначає, чи робочі простори керуються динамічно, чи є певна статична кількість просторів (визначено ключем num-workspaces у org.gnome.desktop.wm.preferences).

en: Disable connection to session manager
uk: Вимкнути з'єднання з менеджером сеансу

en: Disable selected X extensions in Xwayland
uk: Вимкнути вибрані розширення X у Xwayland

en: Display “%s” already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
uk: Екран «%s» вже має менеджера вікон; спробуйте вказати параметр --replace, щоб замінити поточний менеджер вікон.

en: Draggable border width
uk: Перетяжна ширина меж

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
uk: Увімкнути розбиття країв, коли кладуться вікна на краї екрана

en: Enable experimental features
uk: Увімкнути експериментальні можливості

en: Failed to initialize GDK
uk: Не вдалося ініціалізувати GDK

en: Failed to open X Window System display “%s”
uk: Не вдалося відкрити дисплей віконної системи X «%s»

en: Format %s not supported
uk: Підтримки формату %s не передбачено

en: Hide all normal windows
uk: Сховати всі звичайні вікна

en: Hide window
uk: Сховати вікно

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
uk: Якщо ввімкнено, перекидання вікон на вертикальні розгорне їх вертикально й змінить їхній розмір горизонтально, щоб покрити половину доступної ділянки. Перекидання вікон на верхівку екрана розгорне їх повністю.

en: If enabled, new windows that are initially the size of the monitor automatically get maximized.
uk: Якщо вказано, нові вікна, які запущено в розмірі екрана, автоматично розгортаються на ввесь екран.

en: If set to true, and the focus mode is either “sloppy” or “mouse” then the focus will not be changed immediately when entering a window, but only after the pointer stops moving.
uk: Якщо вказано та фокусний режим «за вказівником» або «миша», то зміни не будуть негайні, коли переходите на вікно, але тільки після того, як вказівник не рухатиметься.

en: Initialize session from savefile
uk: Розпочати сеанс зі збереженого файла

en: List the resource names or resource class of X11 windows either allowed or not allowed to issue X11 keyboard grabs under Xwayland. The resource name or resource class of a given X11 window can be obtained using the command “xprop WM_CLASS”. Wildcards “*” and jokers “?” in the values are supported. Values starting with “!” are denied, which has precedence over the list of values allowed, to revoke applications from the default system list. The default system list includes the following applications: “@XWAYLAND_GRAB_DEFAULT_ACCESS_RULES@” Users can break an existing grab by using the specific keyboard shortcut defined by the keybinding key “restore-shortcuts”.
uk: Список назв ресурсів або клас ресурсів вікон X11, яким дозволено або заборонено видавати запити на захоплення фокусу клавіатури X11 у Xwayland. Назву ресурсу або клас ресурсу певного вікна X11 можна визначити за допомогою команди «xprop WM_CLASS». Передбачено підтримку символів-замінників «*» і «?» у записах. Значення, які починатимуться з «!», буде додано до списку заборонених, який матиме пріоритет над списком дозволених значень, щоб програми можна було вилучати із типового загальносистемного списку. Типовий загальносистемний список містить записи таких програм: «@XWAYLAND_GRAB_DEFAULT_ACCESS_RULES@». Користувачі можуть усувати наявне захоплення фокуса за допомогою певного клавіатурного скорочення, яке визначається ключем «restore-shortcuts».

en: Lower window below other windows
uk: Перемістити вікна нижче усіх вікон

en: Make X calls synchronous
uk: Зробити виклики X синхронними

en: Maximize window
uk: Розгорнути вікно

en: Maximize window horizontally
uk: Розгорнути вікно на весь екран горизонтально

en: Maximize window vertically
uk: Розгорнути вікно на весь екран вертикально

en: Mode Switch (Group %d)
uk: Перемкнути режим (група %d)

en: Mode Switch: Mode %d
uk: Перемикання режимів: режим %d

en: Modifier to use for extended window management operations
uk: Модифікатор, що використовується для розширених дій віконного менеджера

en: Modifier to use to locate the pointer
uk: Модифікатор для пошуку вказівника

en: Move to workspace above
uk: Перейти до робочого простору вище

en: Move to workspace below
uk: Перейти до робочого простору нижче

en: Move to workspace on the left
uk: Перейти до робочого простору ліворуч

en: Move to workspace on the right
uk: Перейти до робочого простору праворуч

en: Move window
uk: Перемістити вікно

en: Move window one monitor down
uk: Перемістити вікно на монітор нижче

en: Move window one monitor to the left
uk: Перемістити вікно на монітор ліворуч

en: Move window one monitor to the right
uk: Перемістити вікно на монітор праворуч

en: Move window one monitor up
uk: Перемістити вікно на монітор вище

en: Move window one workspace down
uk: Перемістити вікно на робочий простір нижче

en: Move window one workspace to the left
uk: Перемістити вікно на робочий простір ліворуч

en: Move window one workspace to the right
uk: Перемістити вікно на робочий простір праворуч

en: Move window one workspace up
uk: Перемістити вікно на робочий простір вище

en: Move window to last workspace
uk: Перемістити вікно на останній робочий простір

en: Move window to workspace 1
uk: Перемістити вікно на робочий простір 1

en: Move window to workspace 2
uk: Перемістити вікно на робочий простір 2

en: Move window to workspace 3
uk: Перемістити вікно на робочий простір 3

en: Move window to workspace 4
uk: Перемістити вікно на робочий простір 4

en: Mutter plugin to use
uk: Додатки Clutter для використання

en: Mutter was compiled without support for verbose mode
uk: Mutter зібрано без підтримки докладного режиму

en: Navigation
uk: Навігація

en: No tab popup
uk: Без контекстних вкладок

en: Number of milliseconds a client has to respond to a ping request in order to not be detected as frozen. Using 0 will disable the alive check completely.
uk: Проміжок часу у мілісекундах, протягом якого клієнт має відповісти на луна-запит, щоб вважатися працездатним. Скористайтеся значенням 0, щоб повністю вимкнути перевірку працездатності.

en: Place new windows in the center
uk: Помістити нове вікно в центр

en: Print version
uk: Показати версію

en: Privacy Screen Disabled
uk: Конфіденційний екран вимкнено

en: Privacy Screen Enabled
uk: Конфіденційний екран увімкнено

en: Raise window above other windows
uk: Підняти вікно над іншими

en: Raise window if covered, otherwise lower it
uk: Підняти вікно на передній план, якщо воно прикрите іншим, інакше опустити

en: Re-enable shortcuts
uk: Повторно увімкнути клавіатурні скорочення

en: Replace the running window manager
uk: Замінити запущений віконний менеджер

en: Resize window
uk: Змінити розміри вікна

en: Restore the keyboard shortcuts
uk: Відновити клавіатурні скорочення

en: Restore window
uk: Відновити вікно

en: Rotates the built-in monitor configuration
uk: Зміна конфігурації вбудованого монітора

en: Run as a full display server, rather than nested
uk: Запустити як повноцінний сервер, а не вкладений

en: Run as a headless display server
uk: Запустити у форматі сервера без дисплея

en: Run as a nested compositor
uk: Запустити як вкладений композитор

en: Run as a wayland compositor
uk: запустити як композитор wayland

en: Run wayland compositor without starting Xwayland
uk: Запустити композитор wayland без запуску Xwayland

en: Run with X11 backend
uk: Запустити із модулем X11

en: Screen %d on display “%s” is invalid
uk: Екран %d на дисплеї «%s» є некоректним

en: Select window from tab popup
uk: Вибрати вікно з контекстних вкладок

en: Show on-screen help
uk: Показати довідку на екрані

en: Show the run command prompt
uk: Показати запуск командного рядка

en: Specify Wayland display name to use
uk: Вказати назву дисплея Wayland, якою слід скористатися

en: Specify session management ID
uk: Вказати ідентифікатор сеансу

en: Switch applications
uk: Перемкнути програми

en: Switch directly to previous system control
uk: Перемкнути напряму до переднього системного керування

en: Switch directly to previous window
uk: Перемкнути напряму до попереднього вікна

en: Switch directly to previous window of an app
uk: Перемкнути напряму до попереднього вікна програми

en: Switch monitor
uk: Перемкнути монітор

en: Switch monitor configurations
uk: Перемкнути налаштування монітора

en: Switch system controls
uk: Перемкнути системні керування

en: Switch system controls directly
uk: Перемкнути системні керування напряму

en: Switch to VT 1
uk: Перейти до VT 1

en: Switch to VT 10
uk: Перейти до VT 10

en: Switch to VT 11
uk: Перейти до VT 11

en: Switch to VT 12
uk: Перейти до VT 12

en: Switch to VT 2
uk: Перейти до VT 2

en: Switch to VT 3
uk: Перейти до VT 3

en: Switch to VT 4
uk: Перейти до VT 4

en: Switch to VT 5
uk: Перейти до VT 5

en: Switch to VT 6
uk: Перейти до VT 6

en: Switch to VT 7
uk: Перейти до VT 7

en: Switch to VT 8
uk: Перейти до VT 8

en: Switch to VT 9
uk: Перейти до VT 9

en: Switch to last workspace
uk: Перейти до останнього робочого простору

en: Switch to previous application
uk: Перемкнути до попередньої програми

en: Switch to previous system control
uk: Перемкнути до переднього системного керування

en: Switch to previous window
uk: Перемкнути до попереднього вікна

en: Switch to previous window of an application
uk: Перемкнути до попереднього вікна програми

en: Switch to workspace 1
uk: Перейти до робочого простору 1

en: Switch to workspace 2
uk: Перейти до робочого простору 2

en: Switch to workspace 3
uk: Перейти до робочого простору 3

en: Switch to workspace 4
uk: Перейти до робочого простору 4

en: Switch windows
uk: Перемкнути вікна

en: Switch windows directly
uk: Перемкнути вікна напряму

en: Switch windows of an app directly
uk: Перемкнути вікна програм напряму

en: Switch windows of an application
uk: Перемкнути вікна програм

en: System
uk: Система

en: The amount of total draggable borders. If the theme’s visible borders are not enough, invisible borders will be added to meet this value.
uk: Загальний об'єм перетяжних меж. Якщо видимих меж теми не вистачає, буде використано це значення з невидимих меж.

en: This key will initiate the “locate pointer” action.
uk: Ця комбінація ініціює дію «встановити розташування вказівника»

en: This key will initiate the “overlay”, which is a combination window overview and application launching system. The default is intended to be the “Windows key” on PC hardware. It’s expected that this binding either the default or set to the empty string.
uk: Ця клавіша ініціює «накладання», яке є поєднанням огляду вікон і системою запуску програм. Типово на це призначено клавішу «Win» в обладнанні. Очікується, що це буде прив'язка або типова, або порожній рядок.

en: This option disables the selected X extensions in Xwayland if Xwayland was built with support for those X extensions. This option has no effect if Xwayland was built without support for the selected extensions. Xwayland needs to be restarted for this setting to take effect.
uk: За допомогою цього пункту можна вимкнути вибрані розширення X у Xwayland, якщо Xwayland було зібрано із підтримкою цих розширень X. Цей пункт ні на що не впливає, якщо Xwayland було зібрано без підтримки вибраних розширень. Для набуття змінами у цьому параметрі чинності Xwayland слід перезапустити.

en: Timeout for check-alive ping
uk: Інтервал між послідовними перевірками працездатності

en: To enable experimental features, add the feature keyword to the list. Whether the feature requires restarting the compositor depends on the given feature. Any experimental feature is not required to still be available, or configurable. Don’t expect adding anything in this setting to be future proof. Currently possible keywords: • “scale-monitor-framebuffer” — makes mutter default to layout logical monitors in a logical pixel coordinate space, while scaling monitor framebuffers instead of window content, to manage HiDPI monitors. Does not require a restart. • “kms-modifiers” — makes mutter always allocate scanout buffers with explicit modifiers, if supported by the driver. Requires a restart. • “rt-scheduler” — makes mutter request a low priority real-time scheduling. Requires a restart. • “autoclose-xwayland” — automatically terminates Xwayland if all relevant X11 clients are gone. Requires a restart.
uk: Щоб увімкнути експериментальну можливість, додайте до списку ключове слово можливості. Те, чи потребуватиме вмикання можливості перезапуску композитора, залежить від типу можливості. Експериментальні можливості не обов'язково завжди доступні чи придатні до налаштовування. Не слід очікувати, що у майбутніх версіях обов'язково буде збережено якусь із експериментальних можливостей. У поточній версії передбачено такі ключові слова: • «scale-monitor-framebuffer» — наказує mutter типово розташовувати логічні монітори у координатному просторі логічних пікселів, масштабуючи буфери кадрів моніторів, замість вмісту вікон. Призначено для роботи із моніторами із високою роздільною здатністю. Не потребує перезапуску. • «kms-modifiers» — наказує mutter завжди отримувати буфери сканування із явними модифікаторами, якщо у драйвері передбачено підтримку відповідних дій. Потребує перезапуску композитора. • «rt-scheduler» — наказати mutter надсилати до системи запит щодо низькопріоритетного планування режиму реального часу. Потребує перезапуску композитора. • «autoclose-xwayland» — автоматично перериває роботу Xwayland, якщо завершать роботу усі відповідні клієнти X11. Потребує перезапуску композитора.

en: Toggle fullscreen mode
uk: Перемикання повноекранного режиму

en: Toggle maximization state
uk: Перемкнути стан розгортання вікна на весь екран

en: Toggle window on all workspaces or one
uk: Перемикання вікна на всі робочі простори або один

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown Display
uk: Невідомий екран

en: View split on left
uk: Перегляд розділити ліворуч

en: View split on right
uk: Перегляд розділити праворуч

en: When true, instead of having independent titlebars, modal dialogs appear attached to the titlebar of the parent window and are moved together with the parent window.
uk: Якщо це позначено, замість незалежних заголовків, модальні вікна буде долучено до батьківського вікна заголовка і пересунуто разом з батьківських вікном.

en: When true, the new windows will always be put in the center of the active screen of the monitor.
uk: Якщо вказано, нові вікна будуть завжди в центрі чинного екрана.

en: Windows
uk: Вікна

en: Workspace %d
uk: Робочий простір %d

en: Workspace switched
uk: Перемикання робочого простору

en: Workspaces are managed dynamically
uk: Робочі простори організовуються динамічно

en: Workspaces only on primary
uk: Робочий простір лише на первинному

en: X Display to use
uk: Дисплей X

en: Xwayland applications allowed to issue keyboard grabs
uk: Програми Xwayland, яким дозволено надсилати запит щодо захоплення клавіатури
