seahorse - en to uk translation catalogue (532 entries)

en: %s (%d bit)
uk: %s (%d-бітовий)

en: %s — Private key
uk: %s — закритий ключ

en: %s — Public key
uk: %s — відкритий ключ

en: (Unknown)
uk: (невідома)

en: (Unreadable Secure Shell Key)
uk: (ключ оболонки віддаленого командного рядка, що не показується)

en: (and %d other) | (and %d others)
uk[0]: (і ще %d)
uk[1]: (і ще %d)
uk[2]: (і ще %d)

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: 1024 bits
uk: 1024 біти

en: 256 bits
uk: 256 бітів

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
uk[0]: <b>%d ключ вибрано для синхронізації</b>
uk[1]: <b>%d ключі вибрано для синхронізації</b>
uk[2]: <b>%d ключі вибрано для синхронізації</b>

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
uk: <big><b>Фотографія надто велика</b></big>
    Рекомендований розмір фотографії -  %d ⨯ %d точок.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
uk: <i>Поверхнево:</i> означає, що ви провели поверхневе перевіряння того,
    що цей ключ належить тому, хто записаний власником. Наприклад, ви
    з власником звірили відбитки ключа, переданні через телефон від власника.

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
uk: <i>Ніякі:</i> означає, що ви вірите, ще цей ключ належить тому, хто записаний власником, але ви не перевірили це.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
uk: <i>Дуже ретельно:</i> Вибирайте цей варіант лише коли ви впевнені, що цей ключ автентичний.

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
uk: Ключ PGP дозволяє шифрувати пошту та файли для інших людей.

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
uk: Ключ Secure Shell (SSH) допомагає безпечно з'єднатись з іншими комп'ютерами.

en: A keyring that is automatically unlocked on login
uk: В’язка ключів, яка автоматично розблоковуються на вході

en: A keyring used to store passwords
uk: В’язка ключів для зберігання паролів

en: Access a network share or resource
uk: Надає доступ до мережного сховища чи ресурсу

en: Access a website
uk: Надає доступ до веб-сайту

en: Add
uk: Додати

en: Add Key Server
uk: Додати сервер ключів

en: Add Password
uk: Додати пароль

en: Add User ID
uk: Додати ідентифікатор користувача

en: Add a new key or item
uk: Додати новий ключ або об'єкт

en: Add a photo to this key
uk: Додати фотографію

en: Add keyserver
uk: Додати сервер ключів

en: Add new items
uk: Додати нові записи

en: Add password keyring
uk: Додати в’язку ключів для паролів

en: Add subkey to %s
uk: Додати підключ до %s

en: Add user ID
uk: Додати ідентифікатор користувача

en: Add user ID to %s
uk: Додати ідентифікатор користувача до %s

en: Algorithm
uk: Алгоритм

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: All JPEG files
uk: Всі файли формату JPEG

en: All files
uk: Усі файли

en: All image files
uk: Всі файли зображення

en: All key files
uk: Усі файли ключів

en: Allows accessing this computer remotely
uk: Дозволяє віддалений доступ до цього комп'ютера

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
uk[0]: Остаточно вилучити %d пароль?
uk[1]: Остаточно вилучити %d паролі?
uk[2]: Остаточно вилучити %d паролів?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
uk[0]: Остаточно вилучити %u безпечний ключ?
uk[1]: Остаточно вилучити %u безпечних ключі?
uk[2]: Остаточно вилучити %u безпечних ключів?

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
uk: Ви справді хочете вилучити в'язку ключів паролів «%s»?

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
uk: Справді хочете вилучити пароль «%s»?

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
uk: Ви справді хочете вилучити ключ SSH «%s»?

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
uk[0]: Остаточно вилучити %d сертифікат?
uk[1]: Остаточно вилучити %d сертифікати?
uk[2]: Остаточно вилучити %d сертифікатів?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
uk[0]: Остаточно вилучити %d ключ?
uk[1]: Остаточно вилучити %d ключі?
uk[2]: Остаточно вилучити %d ключів?

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
uk: Остаточно вилучити %s?

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
uk: Остаточно вилучити підключ %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
uk: Вилучити ідентифікатор користувача «%s»?

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
uk: Вилучити поточну фотографію з ключа?

en: Armored PGP keys
uk: Захищені ключі через PGP

en: Authenticate
uk: Автентифікувати

en: Auto publish keys
uk: Автоматичне публікування ключів

en: Auto retrieve keys
uk: Автоматичне отримання ключів

en: Automatically retrieve keys from _key servers
uk: Автоматично отримувати _ключі з серверів

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
uk: Автоматично синхронізувати з_мінені ключі з серверами ключів

en: Back
uk: Назад

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
uk: Підписуючи ключ, ви заявляєте про свою довіру тому, кому належить цей ключ:

en: C_hange
uk: _Змінити

en: C_reate
uk: _Створити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot delete
uk: Неможливо вилучити

en: Can’t import key
uk: Не вдалося імпортувати ключ

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Certificate request
uk: Запит на сертифікат

en: Certificates
uk: Сертифікати

en: Certificates (DER encoded)
uk: Сертифікати (закодовано через DER)

en: Certify
uk: Сертифікувати

en: Change Passphrase
uk: Змінити пароль

en: Change _Passphrase
uk: Змінити _пароль

en: Change _Password
uk: Змінити _пароль

en: Change _passphrase
uk: Змінити _пароль

en: Change expiration date
uk: Змінити строк дії

en: Change expiry date
uk: Змінити дату строку дії

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Choose Photo to Add to Key
uk: Виберіть фотографію для додавання до ключа

en: Clipboard text
uk: Текст з буфера

en: Comment
uk: Коментар

en: Compromised
uk: Скомпрометований

en: Con_firm Passphrase:
uk: Підт_вердження паролю:

en: Configure Key for Secure Shell…
uk: Налаштовувати к_люч для SSH…

en: Configuring Secure Shell Keys…
uk: Налаштовування ключів SSH…

en: Confirm new passphrase
uk: Підтвердьте новий пароль

en: Confirm:
uk: Підтвердження:

en: Connecting to: %s
uk: З'єднання: %s

en: Contributions:
uk: Підтримка:

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy public key to clipboard
uk: Копіювати відкритий ключ до буфера обміну

en: Copy secret
uk: Копіювати пароль

en: Couldn’t add item
uk: Не вдалося додати запис

en: Couldn’t add keyring
uk: Не вдалося додати в'язку ключів

en: Couldn’t add photo
uk: Не вдалося додати фотографію

en: Couldn’t add user ID
uk: Не вдалося додати ідентифікатор користувача

en: Couldn’t change authorization for key.
uk: Не вдалося змінити параметри авторизації для цього ключа.

en: Couldn’t change expiry date
uk: Не вдалося змінити термін дії

en: Couldn’t change keyring password
uk: Не вдалося змінити пароль в'язки ключів

en: Couldn’t change passphrase for key.
uk: Не вдалося змінити пароль для цього ключа.

en: Couldn’t change password.
uk: Не вдалося змінити пароль.

en: Couldn’t change primary photo
uk: Не вдалося змінити головну фотографію

en: Couldn’t change primary user ID
uk: Не вдалося змінити головний ідентифікатор користувача

en: Couldn’t communicate with %s: %s
uk: Не вдалося зв'язатись з «%s»: %s

en: Couldn’t communicate with server “%s”: %s
uk: Не вдалося зв'язатись з сервером «%s»: %s

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
uk: Не вдалося налаштувати ключі SSH на віддаленому комп'ютері.

en: Couldn’t create certificate request
uk: Не вдалося створити запит на сертифікацію

en: Couldn’t delete
uk: Не вдалося вилучити

en: Couldn’t delete photo
uk: Не вдалося вилучити фотографію

en: Couldn’t delete subkey
uk: Не вдалося вилучити підключ

en: Couldn’t delete user ID
uk: Не вдалося вилучити ідентифікатор користувача

en: Couldn’t export data
uk: Не вдалося експортувати дані

en: Couldn’t export key
uk: Не вдалося експортувати ключ

en: Couldn’t export keys
uk: Не вдалося експортувати ключі

en: Couldn’t generate PGP key
uk: Не вдалося створити ключ PGP

en: Couldn’t generate Secure Shell key
uk: Не вдалося створити ключ SSH

en: Couldn’t generate private key
uk: Не вдалося породити закритий ключ

en: Couldn’t import key: %s
uk: Не вдалося імпортувати ключ: %s

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
uk: Не вдалося завантажити щойно створений ключ SSH

en: Couldn’t lock
uk: Не вдалося заблокувати

en: Couldn’t prepare photo
uk: Не вдалося підготувати фотографію

en: Couldn’t publish keys to server
uk: Не вдалося опублікувати ключі на сервері

en: Couldn’t rename key.
uk: Не вдалося перейменувати ключ.

en: Couldn’t resolve address %s
uk: Не вдалося визначити адресу %s

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
uk: Не вдалося завантажити ключі з сервера: %s

en: Couldn’t revoke subkey
uk: Не вдалося відкликати підключ

en: Couldn’t save certificate request
uk: Не вдалося зберегти запит на сертифікацію

en: Couldn’t set default keyring
uk: Не вдалося встановити типову в'язку ключів

en: Couldn’t set description.
uk: Не вдалося встановити опис.

en: Couldn’t sign key
uk: Не вдалося підписати ключ

en: Couldn’t unlock
uk: Не вдалося розблокувати

en: Couldn’t unlock keyring
uk: Не вдалося розблокувати в'язку ключів

en: Create
uk: Створити

en: Create a certificate request file for this key
uk: Створити файл запиту на сертифікат для цього ключа

en: Create a certificate request file.
uk: Створити файл запиту на сертифіката.

en: Create a new private key
uk: Створити новий закритий ключ

en: Create the new user ID
uk: Створити новий ідентифікатор користувача

en: Created
uk: Створено

en: Created on
uk: Дата створення

en: Creating Secure Shell Key
uk: Створення ключа віддаленого командного рядка

en: Custom
uk: Інший

en: DSA (sign only)
uk: DSA (лише підпис)

en: Data to be imported
uk: Дані, які слід імпортувати

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
uk: Не вдалося розшифрувати. Можливо, відсутній потрібний ключ для розшифровування.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete Password
uk: Вилучити пароль

en: Delete subkey
uk: Вилучити підключ

en: Delete this certificate or key
uk: Вилучити цей сертифікат або ключ

en: Description
uk: Опис

en: Details
uk: Подробиці

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
uk: Двічі клацніть на пункті ключа, щоб розпочати його інспектування, або клацніть на кнопці імпортування, щоб імпортувати ключ до вашої локальної в'язки ключів.

en: Dropped text
uk: Кинутий текст

en: E_xpiration Date
uk: _Термін дії:

en: ElGamal (encrypt only)
uk: ElGamal (лише шифрування)

en: Encrypt
uk: Шифрувати

en: Encryption _Type
uk: _Тип шифрування

en: Encryption key password
uk: Пароль від ключа шифрування

en: Enter Key Passphrase
uk: Введіть пароль ключа

en: Enter PIN or password for: %s
uk: Ввести PIN або пароль для: %s

en: Enter new passphrase
uk: Введіть новий пароль

en: Enter new passphrase for “%s”
uk: Введіть новий пароль до «%s»

en: Enter passphrase
uk: Введіть пароль

en: Enter passphrase for “%s”
uk: Введіть пароль до «%s»

en: Enter the date directly
uk: Введіть дату

en: Enter the new passphrase again: %s
uk: Введіть новий пароль знову: %s

en: Enter the new passphrase for: %s
uk: Введіть новий пароль для %s

en: Enter the old passphrase for: %s
uk: Введіть старий пароль для %s

en: Enter the passphrase for your new key twice.
uk: Введіть пароль для нового ключа двічі.

en: Enter your Secure Shell passphrase:
uk: Введіть пароль віддаленого командного рядка:

en: Error changing password
uk: Помилка під час спроби змінити пароль

en: Error deleting the SSH key.
uk: Помилка під час спроби вилучити ключ SSH.

en: Error deleting the password.
uk: Помилка під час спроби вилучити пароль.

en: Expiration Date
uk: Закінчується дія

en: Expires
uk: Закінчується дія

[ctx: Expires]
en: Never
uk: Ніколи

en: Expiry: %s
uk: Дійсний до: %s

en: Export
uk: Експортувати

en: Export _public key
uk: Експортувати _відкритий ключ

en: Export _secret key
uk: Експортувати с_екретний ключ

en: Export the certificate
uk: Експортувати сертифікат

en: Exporting data
uk: Експортування даних

en: Export…
uk: Експортувати…

en: Failed to export certificate
uk: Не вдалось експортувати сертифікат

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter items:
uk: Фільтр записів:

en: Filter which items to show. If empty, show all items, if “personal” show personal keys, if “trusted” show trusted.
uk: Фільтрування показаного списку. Якщо має порожнє значення, буде показано усі пункти. Якщо має значення «personal», буде показано особисті ключі. Якщо має значення «trusted» — лише довірені ключі.

en: Find Remote Keys
uk: Знайти ключі у мережі

en: Fingerprint
uk: Відбиток

en: Full _Name
uk: _Ім'я повністю

en: GNOME Online Accounts password
uk: Пароль до облікових записів GNOME

en: GNOME Web password
uk: Пароль до GNOME Web

en: GPG key
uk: Ключ GPG

en: Generate a new key
uk: Створити новий ключ

en: Generate a new subkey
uk: Створити новий підключ

en: Generating key
uk: Створення ключа

en: Give a trust level to the owner of this key
uk: Надати рівень довіри до власника цього ключа

en: GnuPG keys
uk: Ключі GnuPG

en: GnuPG: default keyring directory
uk: GnuPG: типовий каталог в’язки ключів

en: Go to next photo
uk: Перейти до наступної фотографії

en: Go to previous photo
uk: Перейти до наступної фотографії

en: Google Chrome password
uk: Пароль від Google Chrome

en: HTTP Key Server
uk: Сервер ключів HTTP

en: HTTPS Key Server
uk: Сервер ключів HTTPS

en: Height (in pixels) of the window.
uk: Висота вікна у пікселях.

en: Height of the window
uk: Висота вікна

en: Host:
uk: Вузол:

en: How carefully have you checked this key?
uk: Наскільки ретельно ви перевірили цей ключ?

en: How others will see this signature:
uk: Інші побачать цей підпис як:

en: I believe “%s” is the owner of this key
uk: Мені здається, власником цього ключа є «%s»

en: I can _revoke this signature at a later date.
uk: Я можу _відкликати цей підпис пізніше.

en: I no longer trust that “%s” owns this key
uk: Я вже не вірю, що власником цього ключа є «%s»

en: I trust signatures from this key on other keys
uk: Я довіряю підписам, поставленим цим ключем на інших ключах

en: I understand that all items will be permanently deleted.
uk: Я розумію, що всі об'єкти буде остаточно вилучено.

en: I understand that this key will be permanently deleted.
uk: Я розумію, що цей ключ буде остаточно вилучено.

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
uk: Я розумію, що ця таємний ключ остаточно буде вилучено.

en: IM account password for
uk: Пароль облікового запису обміну повідомленнями для

en: If key never expires
uk: Якщо дія ключа ніколи не закінчується

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
uk: Якщо є комп'ютер, з яким бажаєте використовувати цей ключ його, можна налаштувати цей комп'ютер для розпізнавання нового ключа.

en: Import
uk: Імпорт

en: Import Key
uk: Імпортувати ключ

en: Import failed
uk: Не вдалось імпортувати

en: Import from file…
uk: Імпортувати з файла…

en: Importing data
uk: Імпортування даних

en: Importing key. Enter passphrase
uk: Імпорт ключа. Введіть пароль

en: Importing key: %s
uk: Імпорт ключа: %s

en: Instant messaging password
uk: Пароль від обміну повідомленнями

en: Invalid URI: %s
uk: Некоректна адреса: %s

en: Invalid expiry date
uk: Некоректний термін дії

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
uk: Некоректні дані ключа (відсутні ідентифікатори користувача). Причиною можуть бути некоректний час у комп'ютері, наприклад, час у майбутньому або відсутній підпис.

en: Item Properties
uk: Властивості запису

en: Key
uk: Ключ

en: Key Co_mment
uk: _Коментар до ключа

en: Key Data
uk: Дані ключа

en: Key ID
uk: Ідентифікатор ключа

en: Key Length
uk: Довжина ключа

en: Key Name
uk: Назва ключа

en: Key Server Type:
uk: Тип сервера ключів:

en: Key Synchronization
uk: Синхронізація ключів

en: Key _Length
uk: Дов_жина ключа

en: Key _Strength (bits)
uk: _Міцність ключа (біти):

en: Key _Strength (bits):
uk: _Міцність ключа (біти):

en: Key _Type
uk: Т_ип ключа

en: Key _Type:
uk: Т_ип ключа:

en: Key has been compromised
uk: Ключ був скомпрометований

en: Key has been superseded
uk: Ключ був замінений

en: Key import succeeded
uk: Ключ успішно імпортовано

en: Key is no longer used
uk: Ключ вже не використовується

en: Key storage password
uk: Пароль від складу ключів

en: Keyring is locked
uk: В'язку заблоковано

en: Keyring password
uk: Пароль від в’язки ключів

en: Keyring properties
uk: Властивості в'язки

en: Keys
uk: Клавіші

en: Keys used to connect securely to other computers
uk: Ключі для безпечного з'єднання до інших комп'ютерів

en: Keyservers
uk: Сервери ключів

en: LDAP Key Server
uk: Сервер ключів LDAP

[ctx: Label]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Label:
uk: Мітка:

en: Last key server search pattern
uk: Шаблон останнього пошуку на сервері ключів

en: Last key servers used
uk: Останній використаний сервер ключів

en: Length of Key
uk: Довжина ключа

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
uk[0]: Завантажено %d ключ
uk[1]: Завантажено %d ключі
uk[2]: Завантажено %d ключів

en: Location
uk: Розташування

en: Login
uk: Вхід

en: Make _primary
uk: Зробити _основним

en: Make this photo the primary photo
uk: Зробити цю фотографію головною

en: Manage your passwords and encryption keys
uk: Керування паролями та ключами шифрування

en: Multiple Keys
uk: Декілька ключів

en: Must be at least 5 characters long
uk: Довжина повинна бути не менша ніж 5 символів

en: Name
uk: Назва

en: Name (CN):
uk: Назва (CN):

en: Name must be at least 5 characters long.
uk: Довжина назви повинна бути не менша ніж 5 символів.

en: Ne_ver Expires
uk: Н_іколи не закінчується

en: Network Credentials
uk: Мережні рекомендації

en: Network Manager secret
uk: Таємниця керування мережею

en: Network connection secret
uk: Пароль керування мережею

en: Network password
uk: Мережний пароль

en: Never E_xpires
uk: Ніколи _не закінчується термін дії

en: Never expires
uk: Ніколи не закінчується

en: New Key Passphrase
uk: Новий пароль

en: New Keyring Name:
uk: Назва нової в'язки ключів:

en: New PGP key
uk: Новий ключ PGP

en: New Secure Shell Key
uk: Новий ключ віддаленого командного рядка

en: New _Passphrase:
uk: _Новий пароль:

en: New private key
uk: Новий закритий ключ

en: No keys usable for signing
uk: Немає придатних ключів для підпису

en: No longer in use.
uk: Вже не використовується.

en: No private key file is available for this key.
uk: Не вдалося знайти приватний ключ для цього публічного ключа.

en: No public key file is available for this key.
uk: Для цього ключа немає файлів відкритого ключа.

en: No reason
uk: Немає причини

en: No reason for revoking key
uk: Причина відкликання ключа не зазначена

en: No signatures available
uk: Немає доступних підписів

en: None: Don’t publish keys
uk: Немає: не публікувати ключі

en: Not Used
uk: Не використовується

en: Old Key Passphrase
uk: Старий пароль

en: Only display the signatures of people I trust
uk: Показувати _лише підписи людей, яким я довіряю

en: Only trusted
uk: Лише довірені

en: OpenSSH keys
uk: Ключі OpenSSH

en: Optional comment describing key
uk: Необов'язковий коментар з описом ключа

en: Optional description of revocation
uk: Необов'язковий опис відкликання

en: Optional email address
uk: Необов'язкова адреса ел.пошти

en: Override owner trust
uk: Перевизначити довіру до власника

en: Owner trust
uk: Довіра до власника

en: PEM encoded request
uk: Запит на кодування PEM

en: PGP Keys
uk: Ключі PGP

en: PGP key
uk: Ключ PGP

en: PGP keys
uk: Ключ PGP

en: PGP keys are for encrypting email or files
uk: Ключі PGP для шифрування пошти або файлів

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Passphrase for New PGP Key
uk: Пароль для нового PGP ключа

en: Passphrase for New Secure Shell Key
uk: Пароль для нового ключа віддаленого командного рядка

en: Password
uk: Пароль

en: Password keyring
uk: В'язка ключів для паролів

en: Password or Secret
uk: Пароль

en: Password:
uk: Пароль:

en: Passwords
uk: Паролі

en: Passwords and Keys
uk: Паролі й ключі

en: Passwords and Keys is a GNOME application for managing encryption keys.
uk: «Паролі і ключі» — програма GNOME для керування ключами шифрування.

en: Personal PGP key
uk: Особистий ключ PGP

en: Personal SSH key
uk: Особистий ключ SSH

en: Personal certificate
uk: Особистий сертифікат

en: Personal certificate and key
uk: Особистий сертифікат і ключ

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
uk: Виберіть назву нової в'язки ключів. Вас буде запитано пароль для її розблокування.

en: Preferences
uk: Параметри

en: Private key
uk: Закритий ключ

en: Properties
uk: Властивості

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Public SSH keys
uk: Відкриті ключі SSH

en: Publish keys to this key server
uk: Експортувати ключі на цей сервер

en: RSA (encrypt only)
uk: RSA (лише шифрування)

en: RSA (sign only)
uk: RSA (лише підпис)

en: Re_voke
uk: _Відкликати

en: Reason for revoking the key
uk: Причина відкликання ключа

en: Remote Host Password
uk: Пароль віддаленого доступу

en: Remote access
uk: Віддалений доступ

en: Remote keys
uk: Ключі з мережі

en: Remote keys containing “%s”
uk: Ключі з мережі, що містять «%s»

en: Remove this photo from this key
uk: Вилучити фотографію з цього ключа

en: Request Certificate
uk: Надіслати запити щодо сертифікації

en: Resolving server address: %s
uk: Визначення адреси сервера: %s

en: Retrieving data
uk: Одержання даних

en: Revoke
uk: Відкликати

en: Revoke key
uk: Відкликати ключ

en: Revoke key signature
uk: Відкликати підпис ключа

en: Revoke subkey
uk: Відкликати підключ

en: Revoke: %s
uk: Відкликати: %s

en: SSH Key
uk: Ключ SSH

en: SSH Key Properties
uk: Властивості ключа SSH

en: SSH key
uk: Ключ SSH

en: Safely store a password or secret
uk: Безпечно зберегти пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Save certificate request
uk: Зберегти запит на сертифікат

en: Save changes for this item?
uk: Зберегти зміни до цього запису?

en: Saved password or login
uk: Збережений пароль чи обліковий запис

en: Seahorse Project Homepage
uk: Домашня сторінка проекту Seahorse

en: Search for a key or password
uk: Шукати ключ або пароль

en: Search was not specific enough. Server “%s” found too many keys.
uk: Параметри пошуку були недостатньо визначеними. Сервер «%s» видав надто багато ключів.

en: Secret SSH keys
uk: Ключі таємного SSH

en: Secure Shell
uk: Безпечна оболонка

en: Secure Shell Key
uk: Ключ SSH

en: Secure Shell key
uk: Ключ SSH

en: Select the date from a calendar
uk: Виберіть дату за допомогою календаря

en: Sending data
uk: Надсилання даних

en: Server
uk: Сервер

en: Set Up
uk: Налаштувати

en: Set Up Computer for SSH Connection
uk: Налаштувати комп'ютер для роботи з SSH

en: Set as default
uk: Зробити типовою

en: Show _trusted
uk: Показати д_овірені

en: Show an_y
uk: Показати _усі

en: Show expiry column
uk: Показати колонку терміну дії

en: Show keyrings sidebar
uk: Показувати бічну панель в'язок ключів

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
uk: Показати бічну панель в'язок ключів у Seahorse.

en: Show p_ersonal
uk: Показати _особисті

en: Show trust column
uk: Показати колонку довіри

en: Show type column
uk: Показати колонку типу ключа

en: Show validity column
uk: Показати колонку правильності

en: Show/Hide password
uk: Показати/сховати пароль

en: Sign
uk: Підписати

en: Sign Key
uk: Підписати ключ

en: Sign key
uk: Підписати ключ

en: Sign key as:
uk: Підписати ключ як:

en: Signature trust
uk: Довіра до підпису

en: Signatures
uk: Підписи

en: Specify the column to sort the Seahorse key manager main window by. Columns are: “name”, “id”, “validity”, “expires”, “trust”, and “type”. Put a “-” in front of the column name to sort in descending order.
uk: Задати ідентифікатор стовпчика за яким впорядковувати таблицю ключів. Можливі значення: «name», «id», «validity», «expires», «trust» та «type». Якщо значення починається з «-», ключі впорядковуються у зворотному порядку.

en: Stored at:
uk: Збережено в:

en: Stored note
uk: Збережена примітка

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
uk: Збережені особисті паролі, реєстраційні дані та таємниці

en: Subkey %d of %s
uk: Підключ %d ключа %s

en: Subkey has expired
uk: Термін дії підключа закінчився

en: Subkey is disabled
uk: Підключ вимкнено

en: Subkey was revoked
uk: Підключ було відкликано

en: Subkeys
uk: Підключі

en: Superseded
uk: Замінений

en: Sync Keys
uk: Синхронізувати ключі

en: Synchronizing keys…
uk: Синхронізація ключів…

en: Telepathy password
uk: Пароль від Telepathy

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: The URIs of the keyrings chosen in the sidebar.
uk: Адреси в'язок ключів, які вибрано на бічній панелі.

en: The column to sort the Seahorse keys by
uk: Стовпчик для впорядковування ключів у Seahorse

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
uk: Загальна назва (CN) у запиті на сертифікат.

en: The default width of the side pane.
uk: Типова ширина бічної панелі.

en: The expiry date must be in the future
uk: Термін дії має закінчуватися у майбутньому

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
uk: Не вдалося завантажити файл. Може бути, його записано у некоректному форматі.

en: The host name or address of the server.
uk: Назва вузла чи адреса сервера.

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
uk: Сервер ключів для публікації ключів PGP. Якщо значення немає, ключі не публікуються.

en: The keyrings chosen
uk: Вибрані в'язки ключів

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
uk: Останній сервер, на якому шукались ключі, якщо немає значення - використовувались усі сервери.

en: The last search pattern searched for against a key server.
uk: Останній шаблон пошуку на сервері ключів.

en: The operation was cancelled
uk: Операцію скасовано

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
uk: Власник відкликав ключ. Його не слід використовувати надалі.

en: The port to access the server on.
uk: Порт для доступу до сервера.

en: The search for keys failed.
uk: Не вдалось знайти ключі.

en: This collection seems to be empty
uk: Здається, у цій збірці нічого немає

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
uk: Це не файл зображення чи він не розпізнаний коректно. Спробуйте використати зображення у форматі JPEG.

en: This key expired on %s
uk: Строк дії цього ключа вичерпано %s

en: This key was already signed by
    “%s”
uk: Цей ключ вже підписано
    «%s»

en: This subkey can be used for authentication
uk: Цей підключ можна використовувати для розпізнавання

en: This subkey can be used for encryption
uk: Цей підключ можна використовувати для шифрування

en: This subkey can be used to create certificates
uk: Цей підключ можна використовувати для створення сертифікатів

en: This subkey can be used to create data signatures
uk: Цей підключ можна використовувати для створення підписів даних

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
uk: Ви тричі ввели неправильний пароль. Спробуйте ще раз.

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
uk: Так можна знайти інші ключі у мережі. Ці ключі будуть внесені у локальну в'язу.

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
uk: Зараз ключі з вашої в'язки будуть опубліковані на сервері та стануть доступними для інших. Також ви отримаєте інформацію, що оновлюється з останнього підключення до сервера ключів.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
uk: Зараз усі зміни, зроблені з останнього з'єднання до сервера будуть перенесені на комп'ютер. Серверів для публікації ключів обрано не було, тому ваші ключі не будуть доступні іншим.

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
uk: Щоб використовувати ключ SSH з іншим комп'ютером, що використовує SSH, у вас вже має бути обліковий запис на тому комп'ютері.на цьому комп'ютері.

en: Trust
uk: Довіряти

en: Type
uk: Тип

en: Unable to change trust
uk: Не вдалося змінити рівень довіри

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown date
uk: Невідома дата

en: Unknown key type!
uk: Невідомий тип ключа!

en: Unknown type
uk: Невідомий тип

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Unlocks a PGP key
uk: Розблокувати ключ PGP

en: Unlocks a Secure Shell key
uk: Розблокувати ключ віддаленого командного рядка

en: Unnamed
uk: Без назви

en: Unnamed private key
uk: Неназваний закритий ключ

en: Usages
uk: Використання

en: Use
uk: Використання

en: Used to access other computers
uk: Використовується для доступу до інших комп'ютерів.

en: Used to encrypt emails and files
uk: Використовується для шифрування пошти та файлів

en: Used to request a certificate
uk: Потрібно для одержання сертифікатів

en: Used to store application and network passwords
uk: Використовується для зберігання паролів програм та мережних вузлів

en: User IDs
uk: Ідентифікатори користувача

[ctx: Validity]
en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: Validity]
en: Full
uk: Повністю

[ctx: Validity]
en: Fully
uk: Повністю

[ctx: Validity]
en: Marginal
uk: Слабо

[ctx: Validity]
en: Marginally
uk: Слабо

[ctx: Validity]
en: Never
uk: Не довіряю

[ctx: Validity]
en: Revoked
uk: Відкликано

[ctx: Validity]
en: Ultimate
uk: Беззастережно

[ctx: Validity]
en: Ultimately
uk: Беззастережно

[ctx: Validity]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Version of this application
uk: Версія програми

en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
uk: Коли створюєте ключ, потрібно породити багато
    випадкових даних і потрібна ваша поміч. Було б добре
    виконати певні всілякі дії, як-от, клацання по
    клавіатурі, рухання мишкою, користування програмами.
    Це дає системі випадкові дані, які їй потрібно.

en: Where to search:
uk: Де шукати:

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
uk: Чи завантажувати ключі з серверів автоматично.

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
uk: Визначає, чи слід автоматично публікувати змінені ключі.

en: Which items to show
uk: Які пункти слід показувати

en: Wi-Fi password
uk: Пароль до Wi-Fi

en: Width (in pixels) of the window.
uk: Ширина вікна у пікселях.

en: Width of the side pane
uk: Ширина бічної панелі

en: Width of the window
uk: Ширина вікна

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
uk: За допомогою «Паролів і ключів» ви можете створювати ключі PGP, SSH тощо та керувати ними, оприлюднювати та одержувати ключі з сервера, кешувати паролі, щоб не набирати їх кожного разу, й робити резервні копії.

en: Wrong passphrase.
uk: Неправильний пароль.

en: Wrong password
uk: Неправильний пароль

en: X.509 certificates and related keys
uk: Сертифікати X.509 і пов'язані ключі

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
uk: Ви можете використовувати ідентифікацію по фотографії, яку складно підробити (наприклад, у паспорті), щоб особисто впевнитись у коректності ключа. Ви повинні також перевірити, що адреса електронної пошти належить власнику, надсилаючи йому поштове повідомлення.

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
uk: В вас немає особистого ключа PGP, необхідного для того, щоб висловити довіру цьому ключу.

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
uk: Ваша поштова адреса, або нагадування для чого цей ключ.

en: Your trust of this key
uk: Ваша довіра цьому ключу

en: _About Passwords and Keys
uk: _Про «Паролі й ключі»

en: _Add subkey
uk: _Додати підключ

en: _Advanced key options
uk: _Додаткові параметри ключа

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Casually
uk: _Поверхнево

en: _Comment
uk: _Коментар

en: _Delete
uk: _Вилучити

en: _Delete SSH Key
uk: Ви_лучити ключ SSH

en: _Description
uk: _Опис

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Don’t Resize
uk: _Не змінювати розмір

en: _Email Address
uk: _Адреса ел. пошти

en: _Export
uk: _Експортувати

en: _Find remote keys…
uk: З_найти віддалені ключі…

en: _Generate
uk: С_творити

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Import
uk: _Імпорт

en: _Key Servers
uk: _Сервера ключів

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Keyring:
uk: _В'язка ключів

en: _Lock
uk: _Блокувати

en: _Login name:
uk: _Обліковий запис:

en: _Never expires
uk: _Ніколи не закінчується

en: _Not at all
uk: _Ніяк

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Open
uk: Від_крити

en: _Others may not see this signature
uk: _Інші можуть не бачити цей підпис

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Properties
uk: _Властивості

en: _Publish keys to:
uk: _Публікувати ключі у:

en: _Reason:
uk: _Причина:

en: _Resize
uk: _Змінювати розмір

en: _Revoke
uk: Від_кликати

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Search
uk: _Пошук

en: _Search for keys containing:
uk: П_ошук ключів, що містять:

en: _Server address:
uk: _Адреса сервера:

en: _Set as default
uk: _Встановити типовим

en: _Sign
uk: _Підписати

en: _Sign key
uk: П_ідписати ключ

en: _Signer:
uk: _Автор підпису:

en: _Sync
uk: _Синхронізувати

en: _Sync and publish keys…
uk: _Синхронізувати та опублікувати ключі…

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: _Very Carefully
uk: Дуже _обережно

en: eg: fileserver.example.com:port
uk: приклад: fileserver.example.com:порт

en: initial temporary item
uk: тимчасовий елемент для ініціалізації

en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;
uk: в’язка;шифрування;безпека;підпис;ссх;жпж;пжп;keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;

[ctx: name-of-ssh-key]
en: Name
uk: Назва

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
uk: Створити запис

[ctx: shortcut window]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
uk: Імпортувати запис з файла

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
uk: Відкрити меню

[ctx: shortcut window]
en: Overview
uk: Огляд

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Search
uk: Шукати

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
uk: Вибрати наступну зв'язку ключів

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
uk: Вибрати попередню зв'язку ключів

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
uk: Список скорочень

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
uk: Показати вміст зв'язки ключів (на малих екранах)

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
uk: Показати бічну панель (на малих екранах)
