totem - en to uk translation catalogue (367 entries)

en: %0.2f frame per second | %0.2f frames per second
uk[0]: %0.2f кадр за секунду
uk[1]: %0.2f кадри за секунду
uk[2]: %0.2f кадрів за секунду

en: %0.3f frame per second | %0.3f frames per second
uk[0]: %0.3f кадр за секунду
uk[1]: %0.3f кадри за секунду
uk[2]: %0.3f кадрів за секунду

en: %d Hz
uk: %d Гц

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d години
uk[2]: %d годин

en: %d kbps
uk: %d кбіт/с

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин

en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунд

en: %d selected | %d selected
uk[0]: %d вибрано
uk[1]: %d вибрано
uk[2]: %d вибрано

en: %s (Season %d Episode %d)
uk: %s (Сезон %d Серія %d)

en: %s is required to play the file, but is not installed. | %s are required to play the file, but are not installed.
uk[0]: Потрібно %s, щоб програти файл, але його не встановлено.
uk[1]: Потрібно %s, щоб програти файл, але їх не встановлено.
uk[2]: Потрібно %s, щоб програти файл, але їх не встановлено.

en: 0 Channels
uk: 0 каналів

en: 0 Hz
uk: 0 Гц

en: 0 seconds
uk: 0 секунд

en: 4-channel
uk: 4 канальний

en: 4.1-channel
uk: 4.1 канальний

en: 5.0-channel
uk: 5.0 канальний

en: 5.1-channel
uk: 5.1 канальний

en: A list of the names of the plugins which are currently active (loaded and running).
uk: Перелічити назви додатків, які тепер увімкнено (завантажено та запущено).

en: A password to protect the rpdb2 server for debugging Totem from unauthorized remote access. If this is empty, a default of “totem” will be used.
uk: Пароль для захисту сервера rpdb2, щоб зневадити Totem через неавторизований віддалений доступ. Якщо залишити порожнім, буде використано типовий «totem».

en: AC3 Passthrough
uk: Пропускати AC3

en: A_udio Menu
uk: Меню _звуку

en: Active plugins list
uk: Перелік активних додатків

en: Add Videos
uk: Додати відеозаписи

en: Add Web Video
uk: Додати інтернетний відеозапис

en: Add _Local Video…
uk: Додати _локальний відеозапис…

en: Add _Web Video…
uk: Додати _інтернетний відеозапис…

en: Add to Favourites
uk: Додати до улюбленого

en: Adds files that have been played to recent files
uk: Додає файли, які нещодавно було програно, до нещодавніх

en: Adds movie properties menu item
uk: Додає об'єкт у меню про властивості відеозапису

en: After you press OK, Videos will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in DConf, it will use the default password (“totem”).
uk: Після того, як ви натиснете «Гаразд», «Відео» чекатиме на з'єднання від winpdb або rpdb2. Якщо пароль налагоджувача у GConf не вказано, буде використано типовий пароль («totem»).

[ctx: Album]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Album:
uk: Альбом:

en: All files
uk: Усі файли

en: Allows screenshots and galleries to be taken of videos
uk: Дозволяє робити знімки і галереї з відеозаписів

en: Allows videos to be rotated if they are in the wrong orientation
uk: Дозволяє відеозаписам обертатись, якщо воно у неправильній орієнтації.

en: Amount of data to buffer for network streams before starting to display the stream (in seconds).
uk: Кількість даних, що накопичуються у буфері для мережевих потоків, перед початком показу потоку (у секундах).

en: An audio or video stream is not handled due to missing codecs. You might need to install additional plugins to be able to play some types of movies
uk: Аудіо- або відеопотік не обробляється через бракування кодеків. Напевно варто встановити додатки, які надають можливість програвати певні типи відеозаписів

en: An error occurred
uk: Виникла помилка

en: Apple Trailers
uk: Трейлери Apple

en: Arabic
uk: Арабське

en: Armenian
uk: Вірменське

[ctx: Artist]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Artist:
uk: Виконавець:

[ctx: Aspect ratio]
en: 16∶9 (Widescreen)
uk: 16∶9 (широкий екран)

[ctx: Aspect ratio]
en: 4∶3 (TV)
uk: 4∶3 (ТБ)

[ctx: Aspect ratio]
en: Auto
uk: Автоматично

[ctx: Aspect ratio]
en: Square
uk: Квадрат

en: Audio
uk: Звук

en: Audio Output
uk: Вивід звуку

en: Audio Track
uk: Звукова доріжка

[ctx: Audio bit rate]
en: N/A
uk: Н/Д

[ctx: Audio codec]
en: N/A
uk: Н/Д

en: Authentication is required to access this file or stream.
uk: Щоб доступитись до цього файла або потоку, потрібно засвідчити право.

en: Autoload Subtitles
uk: Автоматичне довантаження субтитрів

en: Autoloads text subtitles
uk: Автоматичне довантаження текстових субтитрів

en: Back
uk: Назад

en: Baltic
uk: Балтійське

en: Bitrate:
uk: Швидкість потоку:

en: Brazilian Portuguese
uk: Бразильська португальська

en: Browse Error
uk: Помилка перегляду

en: Calculate the number of screenshots
uk: Розрахувати кількість знімків екрана

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Can’t enqueue and replace at the same time
uk: Неможливо поставити в чергу і замінити одночасно

en: Celtic
uk: Кельтське

en: Central European
uk: Центральноєвропейське

en: Channels
uk: Канали

en: Channels:
uk: Канали:

en: Chinese Simplified
uk: Спрощене китайське

en: Chinese Traditional
uk: Традиційне китайське

en: Click on items to select them
uk: Натисніть на об'єкти, щоб їх вибрати

en: Co_ntrast:
uk: _Контраст:

en: Codec:
uk: Кодек:

en: Color Balance
uk: Баланс кольорів

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Configure Plugins
uk: Налаштувати додатки

en: Container:
uk: Контейнер:

en: Could not contact the OpenSubtitles website
uk: Не вдалось з'єднатися із сервером OpenSubtitles

en: Could not contact the OpenSubtitles website.
uk: Неможливо з'єднатись із сайтом OpenSubtitles.

en: Could not initialise OpenGL support
uk: Не вдалося ініціалізувати підтримку OpenGL

en: Create Screenshot _Gallery…
uk: Створити знімки _галереї…

en: Creating Gallery…
uk: Створення галереї…

en: Croatian
uk: Хорватське

en: Current Locale
uk: Поточна локаль

en: Cyrillic
uk: Кириличне

en: Cyrillic/Russian
uk: Кирилиця/Росія

en: Cyrillic/Ukrainian
uk: Кирилиця/Україна

en: Deactivates the screen saver when a movie is playing
uk: Вимкнути зберігання екрана, коли програється відеозапис

en: Default location for the “Open…” dialogs
uk: Типова адреса для діалогу «Відрити…»

en: Default location for the “Open…” dialogs. Default is the current directory.
uk: Типова адреса для «Відкрити…». Типово — поточний каталог.

en: Default location for the “Take Screenshot” dialogs
uk: Типова адреса для діалогу «Зробити знімок…»

en: Default location for the “Take Screenshot” dialogs. Default is the Screenshots directory.
uk: Типова адреса для «Зробити знімок…». Типово — каталог знімків вікон.

en: Delete
uk: Видалити

[ctx: Dimensions]
en: N/A
uk: Н/Д

en: Dimensions:
uk: Розміри:

en: Directories to show
uk: Показувані каталоги

en: Directories to show in the browse interface, none by default
uk: Каталоги, які показуються в огляді, типово нічого не показується

en: Disable _deinterlacing of interlaced videos
uk: Увімкнути _черезрядковість для відео

en: Disable hardware decoders
uk: Вимкнути апаратні декодери

en: Disable hardware decoders and use only software decoders. For debugging purposes only.
uk: Вимкнути апаратні декодери і використовувати лише програмні декодери. Призначено лише для діагностики.

en: Display
uk: Екран

en: Download Movie Subtitles
uk: Завантаження субтитрів до фільму

en: Downloading the subtitles…
uk: Звантаження субтитрів…

en: Duration
uk: Тривалість

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: Encoding character set for subtitle.
uk: Вказане кодування для субтитрів.

en: Enqueue
uk: Поставити у чергу

en: Enter the _address of the file you would like to open:
uk: Введіть _адресу файла, який треба відкрити:

en: External Subtitles
uk: Зовнішні субтитри

en: Filename
uk: Файл

en: Format
uk: Формат

[ctx: Frame rate]
en: N/A
uk: Н/Д

en: Framerate:
uk: Частота кадрів:

en: Gallery-%s-%d.jpg
uk: Галерея-%s-%d.jpg

en: General
uk: Загальне

en: Georgian
uk: Грузинське

en: Greek
uk: Грецьке

en: Gujarati
uk: Гуяраті

en: Gurmukhi
uk: Гурмукхі

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hebrew Visual
uk: Єврейське візуальне

en: Hindi
uk: Гінді

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Instant Messenger Status
uk: Стан у клієнті обміну миттєвими повідомленнями

en: Interactive Python console
uk: Інтерактивна консоль Python

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

[ctx: Language]
en: Auto
uk: Автоматично

en: Languages
uk: Мови

en: Local
uk: Локальне

en: Look for subtitles for the currently playing movie
uk: Пошук субтитрів для відтворюваного наразі фільму

en: MPRIS D-Bus Interface
uk: Інтерфейс MPRIS D-Bus

en: Make Available Offline
uk: Звантажити

[ctx: Media container]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Media contains no supported video streams.
uk: Не знайдено підтримуваних потоків відео.

en: Mono
uk: Моно

en: Movie
uk: В_ідео

en: Movie Properties
uk: Властивості фільму

en: Movies to play
uk: Фільми для відтворення

en: Mute sound
uk: Вимкнути звук

en: Network buffering threshold
uk: Поріг буферизації мережі

en: Next
uk: Наступний

en: Next Chapter/Movie
uk: Наступний фрагмент/фільм

en: No reason.
uk: Причина невідома.

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено

en: None
uk: Немає

en: Nordic
uk: Північне

en: Number of screenshots:
uk: Кількість знімків екрана:

en: Open Containing Folder
uk: Відкрити теку з даними

en: Open directory
uk: Відкрити каталог

en: Open the directory of the currently playing movie
uk: Відкрити каталог із даними поточного відтворюваного фільму

en: Pango font description for subtitle rendering.
uk: Опис шрифту Pango для відтворення субтитрів.

en: Password requested for RTSP server
uk: Запит пароля для сервера RTSP

en: Pause
uk: Пауза

en: Persian
uk: Перське

en: Play
uk: Відтворення

en: Play / Pause
uk: Відтворення / _пауза

en: Play movies
uk: Програти фільми

en: Play/Pause
uk: Відтворення/пауза

en: Playing a movie
uk: Відтворення відео

en: Plugins
uk: Додатки

en: Plugins…
uk: Додатки…

en: Prefere_nces
uk: П_араметри

en: Preferences
uk: Параметри

en: Previous
uk: Попередній

en: Previous Chapter/Movie
uk: Попередній фрагмент/фільм

en: Properties
uk: Властивості

en: Provides the variable rate menu item
uk: Надає змінну швидкість у меню

en: Provides the “Skip to” dialog
uk: Надає вікно «Перестрибнути до»

en: Python Console
uk: Консоль Python

en: Python Debugger
uk: Зневадження Python

en: Quit
uk: Вийти

en: Rating
uk: Оцінка

en: Recent files
uk: Нещодавні файли

en: Repeat mode
uk: Режим повтору

en: Replace
uk: Замінити

en: Reset to _Defaults
uk: _Відновити типові параметри

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Results for “%s”
uk: Результати на «%s»

en: Romanian
uk: Румунське

en: Rotate ↶
uk: Обернути ↶

en: Rotation Plugin
uk: Додаток обертання

en: SSL/TLS support is missing. Check your installation.
uk: Не вистачає підтримки SSL/TLS. Перевірте, чи встановлено належні компоненти.

[ctx: Sample rate]
en: N/A
uk: Н/Д

en: Sample rate:
uk: Частота дискретизації:

en: Sat_uration:
uk: _Насиченість:

en: Save Copy
uk: Зберегти копію

en: Save Gallery
uk: Зберегти серію знімків екрана

en: Save a copy of the currently playing movie
uk: Зберегти копію зараз відтворюваного фільму

en: Saving gallery as “%s”
uk: Збереження галереї як «%s»

en: Screen Saver
uk: Зберігач екрана

en: Screenshot
uk: Знімок екрана

en: Screenshot from %s - %d.png
uk: Знімок-%s-%d.png

en: Screenshot from %s.png
uk: Знімок%s.png

en: Screenshot width (in pixels):
uk: Ширина знімка екрана (в точках растра):

en: Screenshots
uk: Знімки екрана

en: Search
uk: Пошук

en: Search Error
uk: Помилка пошуку

en: Searching for subtitles…
uk: Пошук субтитрів…

en: Searching subtitles…
uk: Пошук субтитрів…

en: Season %d Episode %d
uk: Сезон %d Серія %d

en: Seek
uk: Пошук

en: Seek Backwards
uk: Перейти назад

en: Seek Forwards
uk: Перейти вперед

en: Select
uk: Вибрати

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select None
uk: Скасувати вибір

en: Select Subtitle Font
uk: Вибір шрифту субтитрів

en: Select Text Subtitles
uk: Вибір текстових субтитрів

en: Send notifications of currently-playing videos and allow remote control using MPRIS.
uk: Надсилати сповіщень про поточні відтворювані відеозаписи і дозволити віддалене керування через MPRIS.

en: Set your Instant Messenger status to away when a movie is playing
uk: Встановлює статус у клієнті обміну миттєвими повідомленнями під час перегляду фільму

en: Sets the user agent for the Apple Trailers site
uk: Встановлює користувацького агента для сайту трейлерів Apple

en: Sets the user agent for the Vimeo site
uk: Встановлює користувацького агента для сайту Vimeo

en: Show version information and exit
uk: Показати номер версії та вийти

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: Skip To
uk: Перестрибнути до

[ctx: Skip To label length]
en: 7
uk: 6

en: Some necessary plug-ins are missing. Make sure that the program is correctly installed.
uk: Бракує деяких потрібних додатків. Переконайтесь, що програму правильно встановлено.

en: South European
uk: Південноєвропейське

en: Speed
uk: Швидкість

en: Speed: %s
uk: Швидкість: %s

en: Stereo
uk: Стерео

[ctx: Stream bit rate]
en: N/A
uk: Н/Д

en: Subtitle
uk: Субтитри

en: Subtitle Downloader
uk: Звантаження субтитрів

en: Subtitle _language:
uk: _Мова субтитрів

en: Subtitle encoding
uk: Кодування субтитрів

en: Subtitle files
uk: Файли субтитрів

en: Subtitle font
uk: Шрифт субтитрів

en: Subtitle language
uk: Мова субтитрів

en: Subtitles
uk: Субтитри

en: Surround
uk: Об'ємний

en: Switch An_gles
uk: Перемкнути к_ути

en: Take _Screenshot
uk: Зробити з_німок

en: Thai
uk: Тайське

en: The DVD device you specified seems to be invalid.
uk: Здається, вказаний вами пристрій DVD є некоректним.

en: The GNOME developers
uk: Розробники GNOME

en: The VCD device you specified seems to be invalid.
uk: Здається, вказаний вами пристрій VCD є некоректним.

en: The brightness of the video
uk: Яскравість зображення

en: The connection to this server was refused.
uk: У зв'язку з цим сервером відмовлено.

en: The contrast of the video
uk: Контраст зображення

en: The file you tried to play is an empty file.
uk: Файл, який ви намагаєтеся відтворити, є порожнім файлом.

en: The hue of the video
uk: Яскравість відео

en: The language to search for subtitles for movies in.
uk: Мова, за якою шукатимуть субтитри для фільму.

en: The movie could not be read.
uk: Фільм неможливо прочитати.

en: The playback of this movie requires a %s plugin which is not installed. | The playback of this movie requires the following plugins which are not installed:
    
    %s
uk[0]: Для відтворення цього відео потрібно не встановлено такий додаток:
    
    %s
uk[1]: Для відтворення цього відео потрібно не встановлено такі додатки:
    
    %s
uk[2]: Для відтворення цього відео потрібно не встановлено такі додатки:
    
    %s

en: The playlist “%s” could not be parsed. It might be damaged.
uk: Список композицій «%s» неможливо розібрати. Можливо, його пошкоджено.

en: The saturation of the video
uk: Насиченість відео

en: The server refused access to this file or stream.
uk: Сервер відмовив у доступі до цього файла або потоку.

en: The server you are trying to connect to is not known.
uk: Сервер, до якого ви намагаєтесь під'єднатись, невідомий.

en: The source seems encrypted and can’t be read. Are you trying to play an encrypted DVD without libdvdcss?
uk: Здається, джерело даних зашифровано — його не можна прочитати. Намагаєтеся відтворити зашифрований DVD без libdvdcss?

en: The specified movie could not be found.
uk: Вказаний фільм неможливо знайти.

en: The video could not be made available offline.
uk: Відео не вдалося зробити доступним поза інтернетом.

en: This file cannot be played over the network. Try downloading it locally first.
uk: Неможливо відтворити цей файл через мережу. Спробуйте спочатку звантажити його на локальний диск.

en: This file is encrypted and cannot be played back.
uk: Цей файл зашифровано — його неможливо відтворити.

en: This is not supposed to happen; please file a bug report.
uk: Цього не повинно було трапитись, надішліть звіт про помилку.

en: This location is not a valid one.
uk: Ця адреса не є правильною.

en: This stream cannot be played. It’s possible that a firewall is blocking it.
uk: Цей потік неможливо програти. Можливо, брандмауер його забороняє.

[ctx: Title]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Title %d
uk: Заголовок %d

en: Title:
uk: Назва:

en: Toggle Fullscreen
uk: Перемикнути повний екран

en: Turkish
uk: Турецьке

en: Type of audio output to use
uk: Тип аудіовиходу

en: Unable to play the file
uk: Неможливо програти файл

en: Unicode
uk: Юнікод

en: Variable Rate
uk: Змінна швидкість

en: Video
uk: Відео

[ctx: Video bit rate]
en: N/A
uk: Н/Д

[ctx: Video codec]
en: N/A
uk: Н/Д

en: Video files
uk: Відеофайли

en: Video;Movie;Film;Clip;Series;Player;DVD;TV;Disc;Totem;
uk: Відео;Фільм;Кіно;Кліп;Серія;Програвач;DVD;ТБ;Disc;тотем;Totem;

en: Videos
uk: Відео

en: Videos Preview
uk: Попередній перегляд відео

en: Videos Python Console
uk: Консоль Python «Відео»

en: Videos comes with added functionality such as a subtitle downloader, the ability to speed up or down playback, create screenshot galleries, and support for recording DVDs.
uk: «Відео» набув нових можливостей, як-от: засіб отримання субтитрів, можливість пришвидшення і уповільнення відтворення, створювати галереї знімків з відео і підтримування запису DVD.

en: Videos could not display the help contents.
uk: «Відео» не вдалося показати вміст довідки.

en: Videos could not get a screenshot of the video.
uk: «Відео» не вдалося отримати знімок з цього відео.

en: Videos could not play “%s”.
uk: «Відео» не вдалося відтворити «%s».

en: Videos could not startup.
uk: Не вдалося запустити «Відео».

en: Videos is the official movie player of the GNOME desktop environment. It features a searchable list of local videos, and DVDs, as well as local network video shares (using UPnP/DLNA) and video highlights from a number of web sites.
uk: «Відео» — офіційний програвач відеозаписів у стільничному середовищі GNOME. Він надає список локальних відеозаписів, DVD, оприлюднення відеозаписів у мережі (через UPnP/DLNA) і показ відеозаписів з декількох сайтів.

en: Vietnamese
uk: В'єтнамське

en: Volume Down
uk: Зменшити гучність

en: Volume Up
uk: Збільшити гучність

en: Western
uk: Західне

en: Whether to autoload text subtitle files when a movie is loaded
uk: Чи завантажувати субтитри при відтворенні фільмів

en: Whether to disable deinterlacing for interlaced movies
uk: Чи ввімкнути черезрядковість для відео

en: Whether to disable the keyboard shortcuts
uk: Чи вимикати комбінації клавіш

en: Whether to disable the plugins in the user’s home directory
uk: Чи вимикати додатки у домашньому каталозі користувача

[ctx: Year]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Year:
uk: Рік:

en: You are not allowed to open this file.
uk: Ви не можете відкрити цей файл.

en: You can access the Totem.Object through “totem_object” :\n%s
uk: Можна отримати доступ до Totem.Object через «totem_object» :\n%s

en: _Add
uk: _Додати

en: _Angle Menu
uk: _Кутове меню

en: _Aspect Ratio
uk: _Співвідношення сторін

en: _Audio output type:
uk: Тип з_вукового виходу:

en: _Brightness:
uk: _Яскравість:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Chapter Menu
uk: Меню _фрагментів

en: _Close
uk: _Закрити

en: _DVD Menu
uk: Меню _DVD

en: _Download Movie Subtitles…
uk: _Завантажити субтитри до фільму…

en: _Eject
uk: Ви_йняти

en: _Encoding:
uk: _Кодування:

en: _Find in %s
uk: _Знайти в %s

en: _Font:
uk: _Шрифт:

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hue:
uk: _Відтінок:

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Load subtitle files when movie is loaded
uk: _Завантажувати файли субтитрів при завантаженому відео

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Play with Subtitle
uk: _Відтворити із субтитрами

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: _Python Console
uk: _Консоль Python

en: _Repeat
uk: Пов_торювати

en: _Rotate ↷
uk: _Обернути ↷

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Select Text Subtitles…
uk: _Вибрати текстові субтитри…

en: _Skip To
uk: Пере_стрибнути до

en: _Skip To…
uk: Пере_стрибнути до…

en: _Skip to:
uk: _Перестрибнути до:

en: _Title Menu
uk: Меню _епізоду

[ctx: button]
en: Play
uk: Грати

[ctx: playback rate]
en: Normal
uk: Звичайна

en: rpdb2 password
uk: Пароль rpdb2

en: second | seconds
uk[0]: секунда
uk[1]: секунди
uk[2]: секунд

[ctx: shortcut window]
en: Add local video
uk: Додати локальний відеозапис

[ctx: shortcut window]
en: Add web video
uk: Додати відеозапис з інтернету

[ctx: shortcut window]
en: DVD menu navigation
uk: Пересування по меню DVD

[ctx: shortcut window]
en: Decrease volume
uk: Зменшити гучність

[ctx: shortcut window]
en: Exit fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальне

[ctx: shortcut window]
en: Go back 15 seconds
uk: Повернутися на 15 секунд

[ctx: shortcut window]
en: Go back 3 minutes
uk: Повернутися на 3 хвилини

[ctx: shortcut window]
en: Go back 5 seconds
uk: Повернутися на 5 секунд

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 10 minutes
uk: Вперед на 10 хвилин

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 15 seconds
uk: Вперед на 15 секунд

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 60 seconds
uk: Вперед на 60 секунд

[ctx: shortcut window]
en: Increase volume
uk: Збільшити гучність

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Make Available Offline
uk: Звантажити

[ctx: shortcut window]
en: Mute/unmute
uk: Вимкнути/Увімкнути звук

[ctx: shortcut window]
en: Navigate down
uk: Додолу

[ctx: shortcut window]
en: Navigate left
uk: Ліворуч

[ctx: shortcut window]
en: Navigate right
uk: Праворуч

[ctx: shortcut window]
en: Navigate up
uk: Догори

[ctx: shortcut window]
en: Next video or chapter
uk: Наступний відеозапис або розділ

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
uk: Грати/призупинити

[ctx: shortcut window]
en: Playback
uk: Відтворення

[ctx: shortcut window]
en: Previous video or chapter
uk: Попередній відеозапис або розділ

[ctx: shortcut window]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↶
uk: Обернути ↶

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↷
uk: Обернути ↷

[ctx: shortcut window]
en: Select next subtitle
uk: Вибір наступних субтитрів

[ctx: shortcut window]
en: Show help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Skip
uk: Пропустити

[ctx: shortcut window]
en: Skip to…
uk: Перестрибнути до…

[ctx: shortcut window]
en: Step back one frame
uk: Назад на один кадр

[ctx: shortcut window]
en: Step forward one frame
uk: Далі на один кадр

[ctx: shortcut window]
en: Subtitles
uk: Субтитри

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
uk: Зробити знімок

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen
uk: Перемикнути повний екран

[ctx: shortcut window]
en: Toggle subtitles
uk: Увімкнути/Вимкнути субтитри

[ctx: shortcut window]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: shortcut window]
en: Volume
uk: Гучність

en: “Files” is not available.
uk: «Файли» недоступні.
