yelp 0.6.99 - en to wa translation catalogue (236 entries)

en:  GNOME Help Browser
wa:  Foyteuse di l' aidance

en: <b>Accessibility</b>
wa: <b>Accessibilité</b>

en: <b>Fonts</b>
wa: <b>Fontes</b>

en: <b>Printing</b>
wa: <b>Imprimaedje</b>

en: A bookmark titled %s already exists for this page.
wa: Ene rimåke lomêye %s egzistêye dedja po cisse pådje chal.

en: A bookmark titled <b>%s</b> already exists for this page.
wa: I gn a ddja ene rimåke lomêye <b>%s</b> po cisse pådje ci.

en: A documentation browser and viewer for the Gnome Desktop.
wa: On foyteu eyet håyneu di documintåcion po l' evironmint Gnome.

en: A transformation context could not be created for the file ‘%s’. The format may not be supported.
wa: Dji n' a nén savou fé on contecse di transformaedje pol fitchî «%s». Li sôre di fitchî n' est motoit nén sopoirtêye.

en: About This Document
wa: Åd fwait di ç' documint ci

en: Accessibility
wa: Accessibilité

en: Accessories
wa: Accesweres

en: Add Bookmark
wa: Radjouter ene rimåke

en: An error occurred while printing
wa: Åk n' a nén stî tot-z imprimant l' documint

en: An unknown error occured
wa: Aroke nén cnoxhowe

en: Applications
wa: Programes

en: Applications for fun
wa: Programes po s' amuzer

en: Applications for manipulating or viewing graphics
wa: Programes po-z aspougnî ou po håyner des grafikes

en: Applications for word processing and other office tasks
wa: Programes aspougneus d' tecse eyet ds ôtes bouyes di buro

en: Applications related to X Windows
wa: Programes a vey avou l' eterface grafike X Window

en: Applications related to multimedia
wa: Programes a vey avou l' multimedia

en: Applications related to software development
wa: Programes a vey avou l' programaedje

en: Applications related to the internet
wa: Programes a vey avou l' daegntoele

en: Applications specific to the panel
wa: Programes ki sont specifikes å scriftôr

en: Applications that support assistive technologies
wa: Programes ki sopoirtèt des tecnolodjeyes d' assistance

en: BLT Functions
wa: Fonccions BLT

en: Bookmarks
wa: Rimåkes

en: C_ase sensitive
wa: Diferince pititès/grandès _letes

en: Command Line Help
wa: Aidance sol roye di comande

en: Configuration Files
wa: Fitchîs d' apontiaedje

en: Copy _Email Address
wa: Copyî adresse _emile

en: Could not load document
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' documint

en: Could not load section
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' seccion

en: Could not load the OMF file '%s'.
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' fitchî OMF «%s».

en: Could not process document
wa: Dji n' a savou ovrer avou l' documint

en: Could not read document
wa: Dji n' a savou lére li documint

en: Could not read the table of contents
wa: Dji n' a savou lére l' ådvins

en: Curses Functions
wa: Fonccions del livreye «curses»

en: Define which cache directory to use
wa: Defini li ridant a-z eployî pol muchete

en: Desktop
wa: Sicribanne

en: Development
wa: Programaedje

en: Document Information
wa: Informåcion sol documint

en: Document Sections
wa: Seccions do documint

en: Documents specific to the KDE Desktop Environment
wa: Documents ki sont specifikes a l' evironmint KDE

en: Education
wa: Acsegnmint

en: FORTRAN Functions
wa: Fonccions FORTRAN

en: Fin_d:
wa: Tro_ver:

en: Find
wa: Trover

en: Find Ne_xt
wa: Trover _shuvant

en: Find Pre_vious
wa: Trover di _dvant

en: Find _Next
wa: Trover _shuvant

en: Find _Previous
wa: Trover di _dvant

en: Find next occurrence of the word or phrase
wa: Trover l' ocurince shuvante pol mot ou l' fråze

en: Find previous occurrence of the word or phrase
wa: Trover l' ocurince di dvant pol mot ou l' fråze

en: Font for fixed text
wa: Fonte pol tecse a espåçmint ewal

en: Font for text
wa: Fonte pol tecse

en: Font for text with fixed width.
wa: Fonte pol tecse avou des letes a espåçmint ewal.

en: Font for text with variable width.
wa: Fonte pol tecse avou des letes a espåçmint variåve.

en: GNU Info Pages
wa: Pådjes d' info di GNU

en: GNU info pages are not supported in this version
wa: Les pådjes info GNU èn sont nén sopoirtêyes avou ç' modêye ci.

en: Games
wa: Djeus

en: Get help with GNOME
wa: Houkî l' aidance di GNOME

en: Go to the listing of help topics
wa: Potchî al djivêye des sudjets d' l' aidance

en: Graphics
wa: Grafikes

en: Hardware Devices
wa: Éndjins &amp; éndjolreye

en: Help
wa: Aidance

en: Help Browser
wa: Foyteuse di l' aidance

en: Help Contents
wa: Ådvins di l' aidance

en: Help On this application
wa: Aidance so ç' programe ci

en: Help Topics
wa: Sudjets d' l' aidance

en: Internet
wa: Daegntoele

en: It was not possible to print your document: %s
wa: Çoula n' a nén stî possibe d' imprimer vosse documint: %s

en: Kernel Routines
wa: Routenes do nawea

en: Learning applications
wa: Programes po-z aprinde

en: Loading...
wa: Dji tchedje...

en: Man pages are not supported in this version.
wa: Les pådjes di man èn sont nén sopoirtêyes avou ç' modêye ci.

en: Manual Pages
wa: Pådjes di manuel

en: Miscellaneous documents
wa: Totes sôres di documints

en: Network Audio Sound Functions
wa: Fonccions di son pa raloyaedje rantoele

en: No href attribute found on yelp:document
wa: Nol atribut «href» di trové e documint yelp

en: No information is available about the error.
wa: I n' a nole informåcion åd fwait d' ciste aroke la.

en: No results for "%s"
wa: Nou rzultat po «%s»

en: Office
wa: Buro

en: Open Bookmark in New Window
wa: Drovi l' rimåke en on novea purnea

en: Open Link in _New Window
wa: Drovi hårdêye en on _novea purnea

en: Open Location
wa: Drovi eplaeçmint

en: Open _Location
wa: Drovi _eplaeçmint

en: OpenSSL Applications
wa: Programes OpenSSL

en: OpenSSL Configuration
wa: Apontiaedje d' OpenSSL

en: OpenSSL Functions
wa: Fonccions OpenSSL

en: OpenSSL Overviews
wa: Rascourtis OpenSSL

en: Other Applications
wa: Ôtes programes

en: Other Documentation
wa: Ôtès documintåcions

en: Out of memory
wa: Pupont d' memwere

en: Overviews
wa: Rascourtis

en: POSIX Functions
wa: Fonccions POSIX

en: POSIX Headers
wa: Tiestires POSIX

en: Panel Applets
wa: Apliketes do scriftôr

en: Perl Functions
wa: Fonccions perl

en: Preferences
wa: Preferinces

en: Preparing to print
wa: Dji prepare po-z imprimer

en: Print This Document
wa: Imprimer ç' documint ci

en: Print This Page
wa: Imprimer cisse pådje ci

en: Printer %s does not support postscript printing.
wa: Li scrirece %s èn sopoite nén l' imprimaedje postscript.

en: Printing
wa: Imprimaedje

en: Printing is not supported on this printer
wa: L' imprimaedje n' est nén sopoirté so cisse sicrirece la

en: Programming
wa: Programaedje

en: Qt Functions
wa: Fonccions Qt

en: Re_name
wa: Ri_lomer

en: Read info page for %s
wa: Lére li pådje d' info po %s

en: Read man page for %s
wa: Lére li pådje di man po %s

en: Readline Functions
wa: Fonccions del livreye «readline»

en: Remove Bookmark
wa: Oister l' rimåke

en: Rename Bookmark
wa: Rilomer li rmåke

en: Repeat the search online at %s
wa: Rifé l' cweraedje so les fyis so %s

en: SGML documents are no longer supported. Please ask the author of the document to convert to XML.
wa: Les documints SGML èn sont pus sopoirtés. S' i vs plait dimandez a l' oteur do documint del kivierser viè cogne XML.

en: Scientific
wa: Syintifike

en: Scientific Applications.
wa: Programes syintifikes

en: Search for other documentation
wa: Cweri après ds ôtes documintåcions

en: Search is not supported in this version.
wa: Li cweraedje n' est nén sopoirté dins cisse modêye ci

en: Search results for "%s"
wa: Rizultats do cweraedje di «%s»

en: Section 0p
wa: Seccion 0p

en: Section 1m
wa: Seccion 1m

en: Section 1ssl
wa: Seccion 1ssl

en: Section 1x
wa: Seccion 1x

en: Section 2
wa: Seccion 2

en: Section 3blt
wa: Seccion 3blt

en: Section 3f
wa: Seccion 3f

en: Section 3nas
wa: Seccion 3nas

en: Section 3p
wa: Seccion 3p

en: Section 3qt
wa: Seccion 3qt

en: Section 3readline
wa: Seccion 3readline

en: Section 3ssl
wa: Seccion 3ssl

en: Section 3tiff
wa: Seccion 3tiff

en: Section 4
wa: Seccion 4

en: Section 4x
wa: Seccion 4x

en: Section 5
wa: Seccion 5

en: Section 5ssl
wa: Seccion 5ssl

en: Section 5x
wa: Seccion 5x

en: Section 6
wa: Seccion 6

en: Section 6x
wa: Seccion 6x

en: Section 7ssl
wa: Seccion 7ssl

en: Section 7x
wa: Seccion 7x

en: Section 9
wa: Seccion 9

en: Sections 1, 1p, 1g and 1t
wa: Seccions 1, 1p, 1g eyet 1t

en: Sections 3, 3o, and 3t
wa: Seccions 3, 3o eyet 3t

en: Sections 3form and 3menu
wa: Seccions 3form eyet 3menu

en: Sections 3ncurses and 3curses
wa: Seccions 3ncurses eyet 3curses

en: Sections 3pm and 3perl
wa: Seccions 3pm eyet 3perl

en: Sections 3x and 3X11
wa: Seccions 3x eyet 3X11

en: Sections 7 and 7gcc
wa: Seccions 7 eyet 7gcc

en: Sections 8 and 8l
wa: Seccions 8 eyet 8l

en: Show next page in history
wa: Mostrer li pådje shuvante el istwere des movmints

en: Show previous page in history
wa: Mostrer li pådje di dvant el istwere des movmints

en: Sound &amp; Video
wa: Son eyet videyo

en: System Administration
wa: Administråcion do sistinme

en: System Calls
wa: Houcaedjes sistinme

en: System Tools
wa: Usteyes sistinme

en: System V Form/Menu Functions
wa: Fonccions SysV Form/Menu

en: TIFF Functions
wa: Fonccions TIFF

en: Termcap Applications
wa: Programes termcap

en: The Uniform Resource Identifier for the file is invalid.
wa: L' idintifieu unifôme di rsoûce (URI) do fitchî n' est nén valide.

en: The Uniform Resource Identifier ‘%s’ is invalid or does not point to an actual file.
wa: L' idintifieu unifôme di rsoûce (URI) «%s» n' est nén valide, oudonbén i n' moenne nén a on fitchî.

en: The YelpDocInfo struct of the document
wa: Li structeure YelpDocInfo do documint

en: The document ‘%s’ could not be processed. The file ‘%s’ is either missing, or it is not a valid XSLT stylesheet.
wa: Dji n' a savou ovrer avou l' documint «%s». Soeye-t i ki l' fitchî «%s» n' est nén la, soeye-t i ki c' est nén ene foye di stîle XSLT a môde di djin.

en: The file  ‘%s’ could not be parsed. Either the file does not exist, or it is not a well-formed info page.
wa: Li fitchî «%s» n' a nén polou esse analijhî. Soeye-t i k' i n' egzistêye nén, ou k' il est cron.

en: The file ‘%s’ could not be parsed.  Either the file does not exist, or it is formatted incorrectly.
wa: Dji n' a nén savou analijhî l' fitchî «%s». Soeye-t i ki l' fitchî n' egzistêye nén, soeye-t i k' il est må formaté.

en: The file ‘%s’ could not be parsed. Either the file does not exist, or it is improperly formatted.
wa: Dji n' a nén savou analijhî l' fitchî «%s». Soeye-t i ki l' fitchî n' egzistêye nén, soeye-t i k' il est må formaté.

en: The file ‘%s’ could not be parsed. Either the file does not exist, or it is not well-formed XML.
wa: Dji n' a nén savou analijhî l' fitchî «%s». Soeye-t i ki l' fitchî n' egzistêye nén, soeye-t i ki c' est nén do XML a môde di djin.

en: The file ‘%s’ could not be read and decoded. The file may be compressed in an unsupported format.
wa: Dji n' a savou lére ey analijhî l' fitchî «%s». Motoit bén ki l' fitchî est strindou avou ene sôre di programe di strindaedje nén sopoirté.

en: The file ‘%s’ could not be read.  This file might be missing, or you might not have permissions to read it.
wa: Dji n' a nén savou lére li fitchî «%s». Soeye-t i ki l' fitchî n' est nén la, soeye-t i ki vos n' avoz nén les permissions pol poleur lére.

en: The section ‘%s’ does not exist in this document. If you were directed to this section from a Help button in an application, please report this to the maintainers of that application.
wa: Li seccion «%s» n' egzistêye nén dins ç' documint ci. Si vos avoz stî amoenné chal pa on boton d' aidance d' on programe, rapoirtez ciste aroke åzès mintneus do programe s' i vs plait.

en: The table of contents could not be loaded. The file ‘%s’ is either missing or is not well-formed XML.
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' tåvlea d' l' ådvins. Soeye-t i ki l' fitchî «%s» n' est nén la, soeye-t i ki c' est nén do XML a môde di djin.

en: The table of contents could not be processed. The file ‘%s’ is either missing or is not a valid XSLT stylesheet.
wa: Dji n' a savou ovrer avou l' tåvlea d' l' ådvins.. Soeye-t i ki l' fitchî «%s» n' est nén la, soeye-t i ki c' est nén ene foye di stîle XSLT a môde di djin.

en: Traditional command line help (info)
wa: Aidance tradicionele sol roye di cmande (info)

en: Traditional command line help (man)
wa: Aidance tradicionele sol roye di cmande (man)

en: Try using different words to describe the problem you're having or the topic you want help with.
wa: Sayîz d' eployî des mots diferins po discrire vosse problinme ou l' sudjet ki vos vloz d' l' aidance.

en: Unsupported Format
wa: Cogne nén sopoirtêye

en: Use a keyboard-controllable caret when viewing pages.
wa: Eployî on cursoe controlé avou l' taprece tot håynant les pådjes.

en: Use a private session
wa: Eployî ene session privêye

en: Use caret
wa: Eployî cursoe

en: Use system fonts
wa: Eployî fontes sistinme

en: Use the default fonts set for the system.
wa: Eployî les prémetowès fontes do sistinme.

en: Utilities to manage your computer
wa: Usteyes po manaedjî vosse copiutrece

en: Utility applications
wa: Programes usteyes

en: Variety of other applications
wa: Totès sôres d' ôtes programes

en: Waiting to print
wa: Dji ratind po-z imprimer

en: Welcome to the GNOME Help Browser
wa: Bénvnowe al foyteuse di l' aidance di Gnome

en: X Applications
wa: Programes grafikes

en: X11 Applications
wa: Programes X11

en: X11 Configuration
wa: Apontiaedje X11

en: X11 Devices
wa: Éndjins X11

en: X11 Functions
wa: Fonccions X11

en: X11 Games
wa: Djeus X11

en: X11 Overviews
wa: Rascourtis X11

en: YelpTocPager: Pause count is negative.
wa: YelpTocPager: li conteu d' pådjes est negatif.

en: Your search could not be processed. The file ‘%s’ is either missing or is not a valid XSLT stylesheet.
wa: Vosse cweraedje n' s' a nén polou fé. Li fitchî «%s» soeye-t i k' i n' est nén la ou k' c' est nén ene foye di stîle XSLT valide.

en: _About
wa: Å_d fwait

en: _Add Bookmark
wa: _Radjouter rmåke

en: _Back
wa: En _erî

en: _Bookmarks
wa: _Rimåkes

en: _Bookmarks:
wa: _Rimåkes:

en: _Browse with caret
wa: _Foyter avou l' cursoe

en: _Close Window
wa: _Clôre purnea

en: _Contents
wa: Å d_vins

en: _Copy
wa: _Copyî

en: _Copy Link Address
wa: _Copyî l' adresse del hårdêye

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _Edit Bookmarks...
wa: _Candjî les rmåkes...

en: _File
wa: _Fitchî

en: _Find...
wa: _Trover...

en: _Find:
wa: _Trover:

en: _Fixed width:
wa: Espåçmint e_wal:

en: _Forward
wa: En _avant

en: _Go
wa: _Potchî

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Help Topics
wa: Sudjets d' l' _aidance

en: _Location:
wa: _Eplaeçmint:

en: _New Window
wa: _Novea purnea

en: _Next
wa: _Shuvant

en: _Next Section
wa: Seccion _shuvante

en: _Open Link
wa: _Drovi hårdêye

en: _Preferences
wa: _Preferinces

en: _Previous
wa: Di _dvant

en: _Previous Section
wa: Seccion di _dvant

en: _Reload
wa: _Ritcherdjî

en: _Search:
wa: C_weri:

en: _Select All
wa: _Tchoezi ttafwait

en: _Title:
wa: _Tite:

en: _Use system fonts
wa: _Eployî les fontes do sistinme

en: _Variable width:
wa: Espåçmint _variåve:

en: _Wrap around
wa: Rivni å _cmince:

en: a:about:an:are:as:at:be:broke:broken:by:can:can't:dialog:dialogue:do:doesn't:doesnt:don't:dont:explain:for:from:get:gets:got:make:makes:not:when:has:have:help:how:i:in:is:it:item:me:my:of:on:or:tell:that:the:thing:this:to:what:where:who:will:with:won't:wont:why:work:working:works
wa: l':li:el:les:ls:d':di:des:ds:on:èn:on:n':ni:c':ç':k':ki:vos:vs:i:il:si:s':ès:est:sont:fwait:frè:esse:aveur:nén: po:pa:å:ås:do:des:ds:çou:fåt:mi:m':mu:kimint:comint:dji:dj':çki:çk':pocwè

en: ers:er:ing:es:s:'s
wa: aedje:eu:eus:rece:eye:-st:-z:s

en: re
wa: ri:dis:for

en: the GNOME Support Forums
wa: Les foroms di sopoirt di Gnome

en: yelp-watermark-blockquote-201C
wa: yelp-watermark-blockquote-00AB
