evolution - en to xh translation catalogue (3454 entries)

en: 
    
    Search for the Contact
    
    or double-click here to create a new Contact.
xh: 
    
    Ukukhangela Oqhagamshelana naye
    
    okanye cofa apha kube kabini ukwenza Uqhagamshelwano olutsha.

en: 
    
    Search for the Contact.
xh: 
    
    Funa oqhagamshelana naye.

en: 
    
    There are no items to show in this view.
xh: 
    
    Akukho nto inokuboniswa kulo mboniso.

en: 
    
    There are no items to show in this view.
    
    Double-click here to create a new Contact.
xh: 
    
    Akukho nto inokuboniswa kulo mboniso.
    
    Cofa apha kube kabini ukwenza Uqhagamshelwano olutsha.

en: 
    Please read carefully the license agreement
    for %s displayed below
    and tick the check box for accepting it
xh: 
    Nceda ufunde isivumelwano sephepha-mvume
    lwe-%s eboniswe ngezantsi
    ze ufake uphawu kwibhokisi yokuvavanya ukuba uyavuma

en:  (Completed
xh:  (Igqityiwe

en:  (Due
xh:  (Ilindelekile

en:  Ch_eck for Supported Types
xh:  Kha_ngela Iintlobo Ezixhaswayo

en:  and
xh:  ne-

en:  to
xh:  isiya

en: % Complete
xh: I-% Igqityiwe

en: %02i minute divisions
xh: i-%02i izahlulo ezincinane

en: %A %d %B
xh: i-%A %d %B

en: %A %d %b %Y
xh: i-%A %d %b %Y

en: %A, %B %d, %Y
xh: i-%A, %B %d, %Y

en: %P %%
xh: i-%P %%

en: %a %b %d
xh: i-%a %b %d

en: %a %b %d %Y
xh: i-%a %b %d %Y

en: %a %d %Y
xh: i-%a %d %Y

en: %a %d %b
xh: i-%a %d %b

en: %a %d %b %Y
xh: i-%a %d %b %Y

en: %a %m/%d/%Y
xh: i-%a %m/%d/%Y

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
xh: i-%a %m/%d/%Y %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
xh: i-%a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p

en: %d %B
xh: i-%d %B

en: %d %B %Y
xh: i-%d %B %Y

en: %d %b
xh: i-%d %b

en: %d %b %Y
xh: i-%d %b %Y

en: %d day | %d days
xh[0]: %d usuku
xh[1]: %d iintsuku

en: %d deleted | %d deleted
xh[0]: %d icinyiwe
xh[1]: %d zicinyiwe

en: %d draft | %d drafts
xh[0]: %d idrafti
xh[1]: %d iidrafti

en: %d hour | %d hours
xh[0]: %d iyure
xh[1]: %d iiyure

en: %d junk | %d junk
xh[0]: %d esetyenziswayo
xh[1]: %d ezisetyenziswayo

en: %d minute | %d minutes
xh[0]: %d umzuzu
xh[1]: %d imizuzu

en: %d second | %d seconds
xh[0]: %d umzuzwana
xh[1]: %d imizuzwana

en: %d sent | %d sent
xh[0]: %d uthunyelwe
xh[1]: %d ithunyelwe

en: %d total | %d total
xh[0]: %d uwonke
xh[1]: %d iyonke

en: %d unsent | %d unsent
xh[0]: %d awuthunyelwanga
xh[1]: %d ayithunyelwanga

en: %d week | %d weeks
xh[0]: %d iveki
xh[1]: %d iiveki

en: %l:%M %p
xh: i-%l:%M %p

en: %m/%d/%Y
xh: i-%m/%d/%Y

en: %s  You have made changes. Forget those changes and close the editor?
xh: %s  Wenze inguqu. Zilibale ezo nguqu uvale umhleli?

en: %s  You have made changes. Forget those changes and update the editor?
xh: %s  Wenze inguqu. Zilibale ezo nguqu uhlaziye umhleli?

en: %s  You have made no changes, close the editor?
xh: %s  Awenzanga zinguqu, avalwe umhleli?

en: %s  You have made no changes, update the editor?
xh: %s  Awenzanga zinguqu, hlaziya umhleli?

en: %s %s after the end of the appointment
xh: i-%s %s emva kokuphela kwedinga

en: %s %s after the start of the appointment
xh: i-%s %s emva kokuqalisa kwedinga

en: %s %s before the end of the appointment
xh: i-%s %s phambi kukuphela kwedinga

en: %s %s before the start of the appointment
xh: i-%s %s phambi kokuqalisa kwedinga

en: %s (%d%% complete)
xh: %s (%d%% igqityiwe)

en: %s License Agreement
xh: %s Isivumelwano Sephepha-mvume

en: %s already exists
    Do you want to overwrite it?
xh: %s sele ikho
    Ingaba ufuna ukubhala phezu kwayo?

en: %s at %s
xh: i-%s e-%s

en: %s at the end of the appointment
xh: i-%s ekupheleni kwedinga

en: %s at the start of the appointment
xh: i-%s xa kuqaliswa idinga

en: %s attachment
xh: I-%s isiqhobosheli

en: %s for an unknown trigger type
xh: i-%s ngohlobo olungaziwayo lwenkcukumiso

en: %s mailing list
xh: I-%s yoluhlu lwe-imeyili

en: %s: --online and --offline cannot be used together.
      Use %s --help for more information.
xh: %s: --online and --offline azinakusetyenziswa zombini.
      Sebenzisa %s --help ukufumana ulwazi gabalala.

en: %sEnter password for %s (user %s)
xh: %sFaka i-password ye %s (umsebenzisi %s)

en: '.' and '..' are reserved folder names.
xh: '.' ne '..' ngamagama abekiweyo eziqulathi zeefayili.

en: (Ascending)
xh: (Iyenyuka)

en: (Descending)
xh: (Iyehla)

en: (Untitled)
xh: (Engenasihloko)

en: (map)
xh: u-(umzobo obonisa ubume bovimba wolwazi)

en: (none)
xh: (nanye)

en: , %d unread | , %d unread
xh[0]: , %d awufundwanga
xh[1]: , %d ayifundwanga

en: , ending on
xh: , ephela nge-

en: -------- Forwarded Message --------
xh: -------- Umyalezo Ogqithiisiweyo --------

en: --to--
xh: --iya--

en: 05 minutes
xh: 05 imizuzu

en: 1 day ago | %d days ago
xh[0]: 1 usuku oludlulileyo
xh[1]: %diintsuku ezidlulileyo

en: 1 day before appointment
xh: Usuku olunye ngaphambi kwedinga

en: 1 hour ago | %d hours ago
xh[0]: 1 iyure edlulileyo
xh[1]: %d iiyure ezidlulileyo

en: 1 hour before appointment
xh: Iyure enye ngaphambi kwedinga

en: 1 minute ago | %d minutes ago
xh[0]: 1 umzuzu
xh[1]: %d imizuzu

en: 1 month ago | %d months ago
xh[0]: 1 inyanga edlulileyo
xh[1]: %d iinyanga ezidlulileyo

en: 1 second ago | %d seconds ago
xh[0]: 1 umzuzwana odlulileyo
xh[1]: %d imizuzwana edlulileyo

en: 1 week ago | %d weeks ago
xh[0]: 1 inyanga edlulileyo
xh[1]: %d iinyanga ezidlulileyo

en: 1 year ago | %d years ago
xh[0]: 1 unyaka odlulileyo
xh[1]: %d iminyaka edlulileyo

en: 10 minutes
xh: 10 imizuzu

en: 10 pt. Tahoma
xh: Ifonti i-10 pt. Tahoma

en: 10th
xh: weshumi

en: 11th
xh: weshumi elinanye

en: 12th
xh: weshumi elinesibini

en: 13th
xh: weshumi elinesithathu

en: 14th
xh: weshumi elinesine

en: 15 minutes
xh: 15 imizuzu

en: 15 minutes before appointment
xh: Imizuzu eli-15 ngaphambi kwedinga

en: 15th
xh: weshumi elinesihlanu

en: 16th
xh: weshumi elinesithandathu

en: 17th
xh: weshumi elinesixhenxe

en: 18th
xh: weshumi elinesibhozo

en: 19th
xh: weshumi elinethoba

en: 1st
xh: wokuqala

en: 20th
xh: wamashumi amabini

en: 21st
xh: wamashumi amabini ananye

en: 22nd
xh: wamashumi amabini anesibini

en: 23rd
xh: wamashumi amabini anesithathu

en: 24th
xh: wamashumi amabini anesine

en: 25th
xh: wamashumi amabini anesihlanu

en: 26th
xh: wamashumi amabini anesithandathu

en: 27th
xh: wamashumi amabini anesixhenxe

en: 28th
xh: wamashumi amabini anesibhozo

en: 29th
xh: wamashumi amabini anethoba

en: 2nd
xh: wesibini

en: 30 minutes
xh: 30 imizuzu

en: 30th
xh: wamashumi amathathu

en: 31st
xh: wamashumi amathathu ananye

en: 3rd
xh: wesithathu

en: 4th
xh: wesine

en: 5th
xh: wesihlanu

en: 60 minutes
xh: 60 imizuzu

en: 6th
xh: wesithandathu

en: 7th
xh: yesixhenxe

en: 8 pt. Tahoma
xh: Ifonti i-8 pt. Tahoma

en: 8th
xh: wesibhozo

en: 9th
xh: wethoba

en: <Not Part of Certificate>
xh: <Asiyonxalenye yeSatifiketi>

en: <b>%s</b> has cancelled a meeting.
xh: u-<b>%s</b> uyirhoxisile intlanganiso.

en: <b>%s</b> has cancelled a task.
xh: u-<b>%s</b> uwurhoxisile umsebenzi.

en: <b>%s</b> has cancelled the following meeting.
xh: <b>%s</b> uyirhoxisile le ntlanganiso ilandelayo.

en: <b>%s</b> has published free/busy information.
xh: u-<b>%s</b> sele elupapashile ulwazi olufumanekayo/olusasetyenziswayo.

en: <b>%s</b> has published meeting information.
xh: i-<b>%s</b> ipapashe ulwazi ngentlanganiso.

en: <b>%s</b> has published task information.
xh: u-<b>%s</b> sele elupapashile ulwazi ngomsebenzi.

en: <b>%s</b> has published the following meeting information:
xh: <b>%s</b> sele ipapashe olu lwazi lwentlanganiso lulandelayo:

en: <b>%s</b> has replied to a free/busy request.
xh: <b>%s</b> uphendule kwisicelo esifumanekanyo/esisetyenziswayo.

en: <b>%s</b> has replied to a meeting request.
xh: u-<b>%s</b> uphendule kwisicelo sentlanganiso.

en: <b>%s</b> has replied to a task assignment.
xh: u-<b>%s</b> sele ephendule ngomsebenzi awunikiweyo.

en: <b>%s</b> has sent an unintelligible message.
xh: u-<b>%s</b> selethumele umyalezo ongaqondakaliyo.

en: <b>%s</b> requests %s to perform a task.
xh: u-<b>%s</b> ucela %s ukwenza lo msebenzi.

en: <b>%s</b> requests the presence of %s at a meeting.
xh: u-<b>%s</b> ucela ukuba abekho u-%s kwintlanganiso.

en: <b>%s</b> requests you perform a task.
xh: u-<b>%s</b> ucela ukuba uwenze lo msebenzi.

en: <b>%s</b> requests your free/busy information.
xh: u-<b>%s</b> ucela ulwazi ngolwazi lwakho olufumanekayo/olusebenzisayo.

en: <b>%s</b> requests your presence at a meeting.
xh: u-<b>%s</b> ucela ukuba ubekho kwintlanganiso.

en: <b>%s</b> requests your presence at the following meeting:
xh: <b>%s</b> kucelwa ukuba ubekho kwintlanganiso elandelayo:

en: <b>%s</b> through %s has published the following meeting information:
xh: <b>%s</b> nge-%s sele ipapashe olu lwazi lwentlanganiso lulandelayo:

en: <b>%s</b> through %s requests your presence at the following meeting:
xh: <b>%s</b> nge-%s kucelwa ukuba ubekho kwintlanganiso elandelayo:

en: <b>%s</b> through %s wishes to add to an existing meeting:
xh: <b>%s</b> nge-%s unqwenela ukongeza kwintlanganiso ekhoyo ngoku:

en: <b>%s</b> wishes to add to an existing meeting.
xh: u-<b>%s</b> unqwenela ukongeza kwintlanganiso esele ikho.

en: <b>%s</b> wishes to add to an existing meeting:
xh: <b>%s</b> unqwenela ukongeza kwintlanganiso ekhoyo ngoku:

en: <b>%s</b> wishes to add to an existing task.
xh: u-<b>%s</b> unqwenela ukongeza kumsebenzi osele ukho.

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest information for the following meeting:
xh: <b>%s</b>: unqwenela ukufumana ulwazi olutsha ngentlanganiso elandelayo:

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest meeting information.
xh: u-<b>%s</b> unqwenela ukufumana ulwazi olutsha lwentlanganiso.

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest task information.
xh: u-<b>%s</b> unqwenela ukufumana ulwazi olutsha lomsebenzi.

en: <b>(The composer contains a non-text message body, which cannot be edited.)<b>
xh: <b>(Lo menzi uqulethe umzimba womyalezo ongengombhalo, awungekwazi ukuwuhlela.)<b>

en: <b>Active Connections</b>
xh: <b>Unxulumaniso Olusebenzayo</b>

en: <b>Alarm</b>
xh: <b>Isandi esilumkisayo</b>

en: <b>Alerts</b>
xh: <b>Isandi-Zilumkisi</b>

en: <b>Att_endees</b>
xh: <b>Aba_khoyo</b>

en: <b>Authentication</b>
xh: <b>Ukubonisa Ubungqina Bobunyani</b>

en: <b>Basics</b>
xh: <b>Iziseko</b>

en: <b>Calendar options</b>
xh: <b>Ukhetho lwekhalenda</b>

en: <b>Certificate Fields</b>
xh: <b>Iindawo zokugcina Isatifiketi</b>

en: <b>Certificate Hierarchy</b>
xh: <b>Amanqanaba Esatifiketi</b>

en: <b>Currently, your status is "Out of the Office". </b>
    
    Would you like to change your status to "In the Office"?
xh: <b>Ngokwangoku, ubume bakho bobokuba "Awukho e-ofisini". </b>
    
    Ungathanda ukuguqula obu bume bakho ubenze bube bobu "Ukhona e-ofisini"?

en: <b>Date and Time</b>
xh: <b>Umhla Nexesha</b>

en: <b>Default Free/Busy Server</b>
xh: <b>Ayingemiselwi/Iseva exakekileyo</b>

en: <b>Display</b>
xh: <b>Beka Kwiskrini</b>

en: <b>Downloading</b>
xh: <b>Ikhuphela Ulwazi</b>

en: <b>Email</b>
xh: <b>i-Imeyile</b>

en: <b>Exceptions</b>
xh: <b>Ezikhethekileyo</b>

en: <b>Field Value</b>
xh: <b>Ixabiso Lenqanaba</b>

en: <b>Fingerprints</b>
xh: <b>Uphawu lweminwe</b>

en: <b>Free/Busy C_alendars</b>
xh: <b>IiKh_alenda Ezifumanekayo/Ezixakekileyo</b>

en: <b>General</b>
xh: <b>Jikelele</b>

en: <b>Home</b>
xh: <b>Ekhaya</b>

en: <b>Instant Messaging</b>
xh: <b>Imiyalezo Ekhawulezayo</b>

en: <b>Issued By</b>
xh: <b>Ikhutshwe Ngu-</b>

en: <b>Issued To</b>
xh: <b>Ikhutshelwe u</b>

en: <b>Job</b>
xh: <b>Umsebenzi</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
xh: <b>Iintlobo Ngeentlobo</b>

en: <b>Options</b>
xh: <b>Okhetha kuko</b>

en: <b>Other</b>
xh: <b>Okunye</b>

en: <b>Out of Office Message:</b>
xh: <b>Umyalezo Wokungabikho E-ofisini:</b>

en: <b>Preview</b>
xh: <b>Yijonge phambi kokuyishicilela</b>

en: <b>Publishing Frequency</b>
xh: <b>Uphindaphindo olumisiweyo Lokushicilela</b>

en: <b>Publishing _Location</b>
xh: <b>Indawo _Yokushicilela</b>

en: <b>Publishing</b>
xh: <b>Upapasho</b>

en: <b>Receiving Email</b>
xh: <b>Ukufumana I-imeyili</b>

en: <b>Recurrence</b>
xh: <b>Iyenzeka kwakhona</b>

en: <b>Repeat</b>
xh: <b>Phinda</b>

en: <b>Replies</b>
xh: <b>Iimpendulo</b>

en: <b>SSL is not supported in this build of Evolution</b>
xh: <b>I-SSL ayixhaswanga kwesi sakhiwo senkqubo ye-Evolution</b>

en: <b>S_ignatures</b>
xh: <b>U_sayino lwabaninzi</b>

en: <b>Searching</b>
xh: <b>Uyakhangela</b>

en: <b>Send Options</b>
xh: <b>Thumela Okukhethileyo</b>

en: <b>Sending Email:</b>
xh: <b>Thumela I-imeyili:</b>

en: <b>Server Information</b>
xh: <b>Ulwazi OlukwiSeva</b>

en: <b>Status:</b>
xh: <b>Ubume:</b>

en: <b>Task List Options</b>
xh: <b>Ukhetho Loluhlu Lomsebenzi</b>

en: <b>Task List</b>
xh: <b>Uluhlu Lomsebezni</b>

en: <b>Telephone</b>
xh: <b>Umnxeba</b>

en: <b>Then</b>
xh: <b>Emva koko</b>

en: <b>This certificate has been verified for the following uses:</b>
xh: <b>Esi satifiketi siqinisekiselwe le misebenzi ilandelayo:</b>

en: <b>Time Zones</b>
xh: <b>Ixesha leendawo</b>

en: <b>Time</b>
xh: <b>Ixesha</b>

en: <b>Type:</b>
xh: <b>Uhlobo:</b>

en: <b>Users :</b>
xh: <b>Abasebenzisi :</b>

en: <b>Validity</b>
xh: <b>Ukuba semthethweni</b>

en: <b>Web Addresses</b>
xh: <b>Idilesi ye-Web</b>

en: <b>Work Week</b>
xh: <b>Iveki Yomsebenzi</b>

en: <b>Work</b>
xh: <b>Umsebenzi</b>

en: <b>_Filter Rules</b>
xh: <b>_Imithetho Yesihluzi</b>

en: <b>_Languages</b>
xh: <b>_Iilwimi</b>

en: <b>_Selection</b>
xh: <b>_Uchongo</b>

en: <br> Please review the following information, and then select an action from the menu below.
xh: <br> Nceda uhlaziye olu lwazi lulandelayo, ze ukhethe isenzo kwimenyu engezantsi.

en: <click here to select a date>
xh: <cofa apha ukukhetha umhla>

en: <click here to select a folder>
xh: <cofa apha ukukhetha isiqulathi seefayili>

en: <i>%u and %d will be replaced by user and domain from the email address.</i>
xh: <i>%u and %d iza kubekwa kwakhona ngumsebenzisi kunye nolawulo oluvela kwidilesi ye-imeyili.</i>

en: <small>The message specified below will be automatically sent to each person who sends
    mail to you while you are out of the office.</small>
xh: <small>Lo myalezo uchazwe apha ngezantsi uza kuthunyelwa ngokuzenzekela kumntu ngamnye othumela
    umyalezo kuwe ngelixa ungekho e-ofisini.</small>

en: <small>This page allows you to choose if you want to be notified via a read receipt when a message you
    sent is read, and to specify what Evolution should do when someone requests a receipt from you.</small>
xh: <small>Eli phepha livumela ukukhetha ukuba ufuna ukwaziswa ngerisithi efundwayo ngelixa umyalezo
    owuthumeleyo ufundwa, nokuba uchaze ukuba yenze ntoni na i-Evolution xa omnye umntu ecela irisithi evela kuwe.</small>

en: <small>This will make the the filter more reliable, but slower</small>
xh: <small>Oku kuza kwenza isihluzi sithembeke, kodwa siza kucothoza</small>

en: <span weight="bold">Account Information</span>
xh: <span weight="bold">Ulwazi Nge-akhawunti</span>

en: <span weight="bold">Alerts</span>
xh: <span weight="bold">Izilumkiso</span>

en: <span weight="bold">Authentication Type</span>
xh: <span weight="bold">Uhlobo Lobungqina</span>

en: <span weight="bold">Authentication</span>
xh: <span weight="bold">Ubungqina</span>

en: <span weight="bold">Automatic Contacts</span>
xh: <span weight="bold">Oqhagamshelana Nabo Ngokuzenzekelayo</span>

en: <span weight="bold">Composing Messages</span>
xh: <span weight="bold">Ukubhala Umyalezo</span>

en: <span weight="bold">Configuration</span>
xh: <span weight="bold">Ukumiselwa Kwenkqubo</span>

en: <span weight="bold">Conflict Search</span>
xh: <span weight="bold">Ukukhangela Okuchaseneyo</span>

en: <span weight="bold">Default Behavior</span>
xh: <span weight="bold">Ukuziphatha Okumiselweyo</span>

en: <span weight="bold">Delete Mail</span>
xh: <span weight="bold">Cima I-imeyilil</span>

en: <span weight="bold">Digital Signature</span>
xh: <span weight="bold">Usayino Olwenziwe Ngamanani</span>

en: <span weight="bold">Displayed Mail _Headers</span>
xh: <span weight="bold">Izihloko _Ze-imeyili Eboniswe Kwiskrini</span>

en: <span weight="bold">Encryption</span>
xh: <span weight="bold">Ukukhowuda</span>

en: <span weight="bold">Filter Options</span>
xh: <span weight="bold">Okukhethwa Kwisihluzi</span>

en: <span weight="bold">General</span>
xh: <span weight="bold">Jikelele</span>

en: <span weight="bold">Instant Messaging Contacts</span>
xh: <span weight="bold">Oqhagamshelana Nabo Ngelo Xesha</span>

en: <span weight="bold">Internal error, unknown error '%s' requested</span>
xh: <span weight="bold">Impazamo yangaphakathi, impazamo engaziwayo '%s' iceliwe</span>

en: <span weight="bold">Labels and Colors</span>
xh: <span weight="bold">Iilebhile neMibala</span>

en: <span weight="bold">Loading Images</span>
xh: <span weight="bold">Ukufaka Imifanekiso</span>

en: <span weight="bold">Message Display</span>
xh: <span weight="bold">Ukubonisa Umyalezo Kwiskrini</span>

en: <span weight="bold">Message Fonts</span>
xh: <span weight="bold">Iifonti Zemiyalezo</span>

en: <span weight="bold">Miscellaneous</span>
xh: <span weight="bold">Engumxube</span>

en: <span weight="bold">New Mail Notification</span>
xh: <span weight="bold">Izaziso Ze-imeyile Entsha</span>

en: <span weight="bold">Optional Information</span>
xh: <span weight="bold">Ulwazi Olunganyanzelisiyo</span>

en: <span weight="bold">Options</span>
xh: <span weight="bold">OKhetha kuko</span>

en: <span weight="bold">Pretty Good Privacy (PGP/GPG)</span>
xh: <span weight="bold">Imfihlo Elungileyo (PGP/GPG)</span>

en: <span weight="bold">Printed Fonts</span>
xh: <span weight="bold">Iifonti Ezishicilelweyo</span>

en: <span weight="bold">Required Information</span>
xh: <span weight="bold">Ulwazi Olufunekayo</span>

en: <span weight="bold">Secure MIME (S/MIME)</span>
xh: <span weight="bold">Khusela I-MIME (S/MIME)</span>

en: <span weight="bold">Security</span>
xh: <span weight="bold">Ukhuseleko</span>

en: <span weight="bold">Sent and Draft Messages</span>
xh: <span weight="bold">Imiyalezo Ethunyelweyo nedraftiweyo</span>

en: <span weight="bold">Server Configuration</span>
xh: <span weight="bold">Ukumiselwa Kweseva</span>

en: <span weight="bold">Status</span>
xh: <span weight="bold">Ubume</span>

en: A file by that name already exists.
    Overwrite it?
xh: Ifayili enelo gam sele ikho.
    Sibhale phezu kwayo?

en: A widget to display in place of the usual expander label
xh: Isixhobo sokuboniswa endaweni yesandisi selebhile eqhelekileyo

en: AIM
xh: I-AIM

en: AOL Instant Messenger
xh: Isigidimi esikhawulezayo se-AOL

en: A_dd
xh: Yo_ngeza

en: A_dd Sender to Address Book
xh: Y_ongeza Umthumeli Kwincwadi Yedilesi

en: A_ll day event
xh: Isehlo sosuku lo_nke

en: A_pply Filters
xh: S_ebenzisa Izihluzi

en: About Evolution...
xh: Malunga Ne-Evolution...

en: Accept
xh: Yamkela

en: Accepted
xh: Ivunyiwe

en: Accessing LDAP Server anonymously
xh: Ukufikelela kwiseva ye-LDAP ngokungaziwayo

en: Account Editor
xh: Umhleli We-akhawunti

en: Account Management
xh: Ulawulo lwe-akhawunti

en: Account name
xh: Igama le-akhawunti

en: Action not available
xh: Asifumaneki esi senzo

en: Action/Trigger
xh: Isenzo/Inkcukumiso

en: Active Connections
xh: Unxulumaniso Olusebenzayo

en: Ad_vanced send options
xh: Ukhetho olu_phambili lokuthumela

en: Adapter
xh: Isihlanganisi

en: Add Address Book
xh: Yongeza Incwadi Yedilesi

en: Add Alarm
xh: Yongeza Isandi esilumkisayo

en: Add Calendar
xh: Yongeza Ikhalenda

en: Add Filter Rule
xh: Yongeza Umthetho Wesihluzi

en: Add IM Account
xh: Yongeza i-Akhawuti ye-IM

en: Add Ne_w Signature...
xh: Yongeza Usayino O_lutsha...

en: Add New Calendar
xh: Yongeza Ikhalenda Entsha

en: Add New Task List
xh: Yongeza Uluhlu Olutsha Lomsebenzi

en: Add Rule
xh: Yongeza Umthetho

en: Add Sender to Address Book
xh: Yongeza Umthumeli Kwincwadi Yedilesi

en: Add Task List
xh: Yongeza Uluhlu Lomsebenzi

en: Add _Script
xh: Yongeza i_Skripti

en: Add a Column...
xh: Dibanisa Umqulu...

en: Add a column...
xh: Dibanisa umqulu...

en: Add address
xh: Yongeza idilesi

en: Add address to existing contact "%s"
xh: Yongeza idilesi koqhagamshelana naye nosele ekho kwi-"%s"

en: Add an email to the List
xh: Yongeza i-imeyili kuluhlu

en: Add folder to your list of subscribed folders
xh: Yongeza isiqulathi seefayili kuluhlu lwakho lweziqulathi zeefayili ezizibopheleleyo

en: Add signature script
xh: Yongeza iskripti sosayino

en: Adding a meaningful Subject line to your messages will give your recipients an idea of what your mail is about.
xh: Ukongeza Isihloko esinentsingiselo kumyalezo wakho kuza kunika abamkeli bakho uluvo lwento engayo i-imeyili yakho.

en: Adding a meaningful Summary to your appointment will give your recipients an idea of what your appointment is about.
xh: Ukongeza ngeSishwankathelo esinentsingiselo kwidinga lakho kuza kunika lo liya kuye ulwazi lokuba lingantoni na idinga lakho.

en: Address
xh: Idilesi

en: Address '{0}' already exists.
xh: Le dilesi '{0}' sele ikho.

en: Address Book
xh: Incwadi Yedilesi

en: Address Book Properties
xh: Iimpawu Zencwadi Yedilesi

en: Address Book does not exist
xh: Ayikho le ncwadi yedilesi

en: Address _2:
xh: Idilesi _2:

en: Address _Book
xh: Incwadi _Yedilesi

en: Addressbook
xh: Incwadi Yedilesi

en: Adjust Score
xh: Lungelelanisa Inqaku

en: Advanced Search
xh: Ukukhangela Okuphambili

en: Advanced options for the CSV format
xh: Ukhetho oluphambili lobume beCSV

en: Advanced...
xh: Ephambili...

en: Afghanistan
xh: I-Afghanistan

en: Africa/Abidjan
xh: E-Afrika/I-Abidjan

en: Africa/Accra
xh: E-Afrika/I-Accra

en: Africa/Addis_Ababa
xh: E-Afrika/I-Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
xh: E-Afrika/I-Algiers

en: Africa/Asmera
xh: E-Afrika/I-Asmera

en: Africa/Bamako
xh: E-Afrika/I-Bamako

en: Africa/Bangui
xh: E-Afrika/I-Bangui

en: Africa/Banjul
xh: E-Afrika/I-Banjul

en: Africa/Bissau
xh: E-Afrika/I-Bissau

en: Africa/Blantyre
xh: E-Afrika/I-Blantyre

en: Africa/Brazzaville
xh: E-Afrika/I-Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
xh: E-Afrika/I-Bujumbura

en: Africa/Cairo
xh: E-Afrika/I-Cairo

en: Africa/Casablanca
xh: E-Afrika/I-Casablanca

en: Africa/Ceuta
xh: E-Afrika/I-Ceuta

en: Africa/Conakry
xh: E-Afrika/I-Conakry

en: Africa/Dakar
xh: E-Afrika/I-Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
xh: E-Afrika/I-Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
xh: E-Afrika/I-Djibouti

en: Africa/Douala
xh: E-Afrika/I-Douala

en: Africa/El_Aaiun
xh: E-Afrika/I-El_Aaiun

en: Africa/Freetown
xh: E-Afrika/I-Freetown

en: Africa/Gaborone
xh: E-Afrika/I-Gaborone

en: Africa/Harare
xh: E-Afrika/I-Harare

en: Africa/Johannesburg
xh: E-Afrika/I-Johannesburg

en: Africa/Kampala
xh: E-Afrika/I-Kampala

en: Africa/Khartoum
xh: E-Afrika/I-Khartoum

en: Africa/Kigali
xh: E-Afrika/I-Kigali

en: Africa/Kinshasa
xh: E-Afrika/I-Kinshasa

en: Africa/Lagos
xh: E-Afrika/I-Lagos

en: Africa/Libreville
xh: E-Afrika/I-Libreville

en: Africa/Lome
xh: E-Afrika/I-Lome

en: Africa/Luanda
xh: E-Afrika/I-Luanda

en: Africa/Lubumbashi
xh: E-Afrika/I-Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
xh: E-Afrika/I-Lusaka

en: Africa/Malabo
xh: E-Afrika/I-Malabo

en: Africa/Maputo
xh: E-Afrika/I-Maputo

en: Africa/Maseru
xh: E-Afrika/I-Maseru

en: Africa/Mbabane
xh: E-Afrika/I-Mbabane

en: Africa/Mogadishu
xh: E-Afrika/I-Mogadishu

en: Africa/Monrovia
xh: E-Afrika/I-Monrovia

en: Africa/Nairobi
xh: E-Afrika/I-Nairobi

en: Africa/Ndjamena
xh: E-Afrika/I-Ndjamena

en: Africa/Niamey
xh: E-Afrika/I-Niamey

en: Africa/Nouakchott
xh: E-Afrika/I-Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
xh: E-Afrika/I-Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
xh: E-Afrika/I-Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
xh: E-Afrika/I-Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
xh: E-Afrika/I-Timbuktu

en: Africa/Tripoli
xh: E-Afrika/I-Tripoli

en: Africa/Tunis
xh: E-Afrika/I-Tunis

en: Africa/Windhoek
xh: E-Afrika/I-Windhoek

en: Al_ways sign outgoing messages when using this account
xh: So_loko usayina imiyalezo ephumayo xa usebenzisa le akhawunti

en: Alarm on %s
    %s
    Starting at %s
    Ending at %s
xh: Isandi esilumkisayo sivuliwe %s
    %s
    Ukuqala ngo %s
    Siphele ngo%s

en: Alarms
xh: Izandi ezilumkisayo

en: Albania
xh: I-Albania

en: Algeria
xh: I-Algeria

en: Algorithm Identifier
xh: Isazisi Semithetho Yokwenza Okuthile

en: Algorithm Parameters
xh: Imida Yemithetho Yokwenza Okuthile

en: Alignment
xh: Ulungelelaniso

en: All Day A_ppointment
xh: I_dinga Losuku Lonke

en: All Instances
xh: Kuwo onke Amatyeli

en: All _people and one resource
xh: Bonke _abantu novimba omnye

en: All accounts have been removed.
xh: Zonke ii-akhawunti zisusiwe.

en: All information in these journal entries will be deleted and can not be restored.
xh: Lonke ulwazi olungenisweyo kwezi jenali luza kucinywa yaye awunakuba nako ukulubuyisa kwakhona.

en: All information in this journal will be deleted and can not be restored.
xh: Lonke ulwazi olungeniswe kule jenali luza kucinywa yaye awunakuba nako ukulubuyisa kwakhona.

en: All information on these appointments will be deleted and can not be restored.
xh: Lonke ulwazi olukula madinga luza kucinywa yaye awunakuba nako ukulubuyisa kwakhona.

en: All information on these tasks will be deleted and can not be restored.
xh: Lonke ulwazi olukule misebenzi luza kucinywa yaye awunakuba nako ukulubuyisa kwakhona.

en: All information on this appointment will be deleted and can not be restored.
xh: Lonke ulwazi olukweli dinga luza kucinywa yaye awunakuba nako ukulubuyisa kwakhona.

en: All information on this journal entry will be deleted and can not be restored.
xh: Lonke ulwazi olungeniswe kule jenali luza kucinywa yaye awunakuba nako ukulubuyisa kwakhona.

en: All information on this meeting will be deleted and can not be restored.
xh: Lonke ulwazi ngale ntlanganiso luza kucinywa yaye awunakuba nako ukulubuyisa kwakhona.

en: All information on this task will be deleted and can not be restored.
xh: Lonke ulwazi olukulo msebenzi luza kucinywa yaye awunakuba nako ukulubuyisa kwakhona.

en: All related
xh: Zonke zinxulumene

en: Allow newlines
xh: Vumela imigca imitsha

en: Also encrypt to sel_f when sending encrypted mail
xh: Kwakhona yikhowude naku_we ngelixa uthumela i-imeyile ekhowudiweyo

en: Alternating Row Colors
xh: Imibala Yemigca Ebolekisanayo

en: Alway_s carbon-copy (cc) to:
xh: Solok_o ukopela naku (cc):

en: Always
xh: Rhoqo

en: Always Search
xh: Soloko Ukhangela

en: Always _blind carbon-copy (bcc) to:
xh: Soloko _ukopela ngokufihlakeleyo naku (bcc):

en: Always _trust keys in my keyring when encrypting
xh: Soloko _ufaka izitshixo kumsesane wezitshixo ngelixa ukhowuda

en: Always encrypt to _myself when sending encrypted mail
xh: Soloko ukhowudela ku_we ngelixa uthumela i-imeyili ekhowudiweyo

en: Always search
xh: Soloko ukhangela

en: America/Adak
xh: EMelika/I-Adak

en: America/Anchorage
xh: EMelika/I-Anchorage

en: America/Anguilla
xh: EMelika/I-Anguilla

en: America/Antigua
xh: EMelika/I-Antigua

en: America/Araguaina
xh: EMelika/I-I-Araguaina

en: America/Aruba
xh: EMelika/I-Aruba

en: America/Asuncion
xh: EMelika/I-Asuncion

en: America/Barbados
xh: EMelika/I-Barbados

en: America/Belem
xh: EMelika/I-Belem

en: America/Belize
xh: EMelika/I-Belize

en: America/Boa_Vista
xh: EMelika/I-Boa_Vista

en: America/Bogota
xh: EMelika/I-Bogota

en: America/Boise
xh: EMelika/I-Boise

en: America/Buenos_Aires
xh: EMelika/I-Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
xh: EMelika/I-Cambridge_Bay

en: America/Cancun
xh: EMelika/I-Cancun

en: America/Caracas
xh: EMelika/I-Caracas

en: America/Catamarca
xh: EMelika/I-Catamarca

en: America/Cayenne
xh: EMelika/I-Cayenne

en: America/Cayman
xh: EMelika/I-Cayman

en: America/Chicago
xh: EMelika/I-Chicago

en: America/Chihuahua
xh: EMelika/I-Chihuahua

en: America/Cordoba
xh: EMelika/I-Cordoba

en: America/Costa_Rica
xh: EMelika/I-Costa_Rica

en: America/Cuiaba
xh: EMelika/I-Cuiaba

en: America/Curacao
xh: EMelika/I-Curacao

en: America/Danmarkshavn
xh: EMelika/I-Danmarkshavn

en: America/Dawson
xh: EMelika/I-Dawson

en: America/Dawson_Creek
xh: EMelika/I-Dawson_Creek

en: America/Denver
xh: EMelika/I-Denver

en: America/Detroit
xh: EMelika/I-Detroit

en: America/Dominica
xh: EMelika/I-Dominica

en: America/Edmonton
xh: EMelika/I-Edmonton

en: America/Eirunepe
xh: EMelika/I-Eirunepe

en: America/El_Salvador
xh: EMelika/I-El_Salvador

en: America/Fortaleza
xh: EMelika/I-Fortaleza

en: America/Glace_Bay
xh: EMelika/I-Glace_Bay

en: America/Godthab
xh: EMelika/I-Godthab

en: America/Goose_Bay
xh: EMelika/I-Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
xh: EMelika/I-Grand_Turk

en: America/Grenada
xh: EMelika/I-Grenada

en: America/Guadeloupe
xh: EMelika/I-Guadeloupe

en: America/Guatemala
xh: EMelika/I-Guatemala

en: America/Guayaquil
xh: EMelika/I-Guayaquil

en: America/Guyana
xh: EMelika/I-Guyana

en: America/Halifax
xh: EMelika/I-Halifax

en: America/Havana
xh: EMelika/I-Havana

en: America/Hermosillo
xh: EMelika/I-Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
xh: EMelika/I-Indiana/I-Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
xh: EMelika/I-Indiana/I-Knox

en: America/Indiana/Marengo
xh: EMelika/I-Indiana/I-Marengo

en: America/Indiana/Vevay
xh: EMelika/I-Indiana/I-Vevay

en: America/Indianapolis
xh: EMelika/I-Indianapolis

en: America/Inuvik
xh: EMelika/I-Inuvik

en: America/Iqaluit
xh: EMelika/I-Iqaluit

en: America/Jamaica
xh: EMelika/I-Jamaica

en: America/Jujuy
xh: EMelika/I-Jujuy

en: America/Juneau
xh: EMelika/I-Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
xh: EMelika/I-Kentucky/I-Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
xh: EMelika/I-Kentucky/I-Monticello

en: America/La_Paz
xh: EMelika/I-La_Paz

en: America/Lima
xh: EMelika/I-Lima

en: America/Los_Angeles
xh: EMelika/I-Los_Angeles

en: America/Louisville
xh: EMelika/I-Louisville

en: America/Maceio
xh: EMelika/I-Maceio

en: America/Managua
xh: EMelika/I-Managua

en: America/Manaus
xh: EMelika/I-Manaus

en: America/Martinique
xh: EMelika/I-Martinique

en: America/Mazatlan
xh: EMelika/I-Mazatlan

en: America/Mendoza
xh: EMelika/I-Mendoza

en: America/Menominee
xh: EMelika/I-Menominee

en: America/Merida
xh: EMelika/I-Merida

en: America/Mexico_City
xh: EMelika/I-Mexico_City

en: America/Miquelon
xh: EMelika/I-Miquelon

en: America/Monterrey
xh: EMelika/I-Monterrey

en: America/Montevideo
xh: EMelika/I-Montevideo

en: America/Montreal
xh: EMelika/I-Montreal

en: America/Montserrat
xh: EMelika/I-Montserrat

en: America/Nassau
xh: EMelika/I-Nassau

en: America/New_York
xh: EMelika/I-New_York

en: America/Nipigon
xh: EMelika/I-Nipigon

en: America/Nome
xh: EMelika/I-Nome

en: America/Noronha
xh: EMelika/I-Noronha

en: America/North_Dakota/Center
xh: EMelika/I-North_Dakota/Center

en: America/Panama
xh: EMelika/I-Panama

en: America/Pangnirtung
xh: EMelika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
xh: EMelika/I-Paramaribo

en: America/Phoenix
xh: EMelika/I-Phoenix

en: America/Port-au-Prince
xh: EMelika/I-Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
xh: EMelika/I-Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
xh: EMelika/I-Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
xh: EMelika/I-Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
xh: EMelika/I-Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
xh: EMelika/I-Rankin_Inlet

en: America/Recife
xh: EMelika/I-Recife

en: America/Regina
xh: EMelika/I-Regina

en: America/Rio_Branco
xh: EMelika/I-Rio_Branco

en: America/Rosario
xh: EMelika/I-Rosario

en: America/Santiago
xh: EMelika/I-Santiago

en: America/Santo_Domingo
xh: EMelika/I-Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
xh: EMelika/I-Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
xh: EMelika/I-Scoresbysund

en: America/Shiprock
xh: EMelika/I-Shiprock

en: America/St_Johns
xh: EMelika/I-St_Johns

en: America/St_Kitts
xh: EMelika/I-St_Kitts

en: America/St_Lucia
xh: EMelika/I-St_Lucia

en: America/St_Thomas
xh: EMelika/I-St_Thomas

en: America/St_Vincent
xh: EMelika/I-St_Vincent

en: America/Swift_Current
xh: EMelika/I-Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
xh: EMelika/I-Tegucigalpa

en: America/Thule
xh: EMelika/I-Thule

en: America/Thunder_Bay
xh: EMelika/I-Thunder_Bay

en: America/Tijuana
xh: EMelika/I-Tijuana

en: America/Tortola
xh: EMelika/I-Tortola

en: America/Vancouver
xh: EMelika/I-Vancouver

en: America/Whitehorse
xh: EMelika/I-Whitehorse

en: America/Winnipeg
xh: EMelika/I-Winnipeg

en: America/Yakutat
xh: EMelika/I-Yakutat

en: America/Yellowknife
xh: EMelika/I-Yellowknife

en: American Samoa
xh: I-American Samoa

en: An attachment to add.
xh: Ukongeza isiqhoboshelo.

en: An e-mail message will be sent to the URL "{0}". You can either send the message automatically, or see and change it first.
    
    You should receive an answer from the mailing list shortly after the message has been sent.
xh: Lo myalezo we-imeyili uza kuthunyelwa kwi-URL "{0}". Ungakhetha ukuwuthumela ngokuzenzekelayo okanye uwukhangele ze uqale ngokuwuguqula.
    
    Kufanele ufumane impendulo evela kubantu abakuluhlu kwakamsinyane emva kokuthumela lo myalezo.

en: An organizer is required.
xh: Kufuneka umququzeleli.

en: An organizer must be set.
xh: Kufuneka kumiselwe umlungiseleli.

en: An unknown person
xh: Umntu ongaziwayo

en: Anchor
xh: i-Ankile

en: Andorra
xh: I-Andorra

en: Angola
xh: I-Angola

en: Anguilla
xh: I-Anguilla

en: Anonymously
xh: Ngokungaziwayo

en: Answered
xh: Ephenduliweyo

en: Antarctica
xh: I-Antarctica

en: Antarctica/Casey
xh: E-Antarctica/I-Casey

en: Antarctica/Davis
xh: E-Antarctica/I-Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
xh: E-Antarctica/I-DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
xh: E-Antarctica/I-Mawson

en: Antarctica/McMurdo
xh: E-Antarctica/I-McMurdo

en: Antarctica/Palmer
xh: E-Antarctica/I-Palmer

en: Antarctica/South_Pole
xh: E-Antarctica/I-South_Pole

en: Antarctica/Syowa
xh: E-Antarctica/I-Syowa

en: Antarctica/Vostok
xh: E-Antarctica/I-Vostok

en: Antigua And Barbuda
xh: I-Antigua And Barbuda

en: Any Category
xh: Naluphi Na Udidi

en: Any field contains
xh: Nayiphi na indawo iqulethe

en: Apply filter rules to the selected messages
xh: Sebenzisa imithetho yezihluzi kwimiyalezo echongiweyo

en: Appointment
xh: Idinga

en: Appointment - %s
xh: Idinga - %s

en: Appointments and Meetings
xh: Amadinga neeNtlanganiso

en: April
xh: Epreli

en: Arctic/Longyearbyen
xh: E-Arctic/I-Longyearbyen

en: Are you sure you want
    to delete these contacts?
xh: Uqinisekile ukuba ufuna
    ukucima aba uqhagamshelana nabo?

en: Are you sure you want to delete the '{0}' task?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuwucima umsebenzi oku '{0}'?

en: Are you sure you want to delete the appointment titled '{0}'?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukucima eli dinga likwisihloko '{0}'?

en: Are you sure you want to delete the journal entry '{0}'?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukucima okungenisiweyo kule jenali '{0}'?

en: Are you sure you want to delete these {0} appointments?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuwacima la madinga {0}?

en: Are you sure you want to delete these {0} journal entries?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuzicima okungenisiweyo zezi jenali {0}?

en: Are you sure you want to delete these {0} tasks?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuyicima le misebenzi iku {0}?

en: Are you sure you want to delete this account?
xh: Uqinisekile ufuna ukuyicima le akhawunti?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukulicima eli dinga?

en: Are you sure you want to delete this journal entry?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukucima okungenisiweyo kule jenali?

en: Are you sure you want to delete this meeting?
xh: Uqinisekile ukuba ufuna ukuyicima le ntlanganiso?

en: Are you sure you want to delete this task?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuwucima lo msebenzi?

en: Are you sure you want to discard the message, titled '{0}', you are composing?
xh: Ingaba uqinisekile ukuba ufuna ukulahla lo myalezo, usihloko '{0}', uyenza?

en: Are you sure you want to permanently remove all the deleted messages in all folders?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukususa ngokusisigxina yonke imiyalezo ecinyiweyo kuzo zonke iziqulathi zeefayili?

en: Are you sure you want to remove this URL?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuyisusa le-URL?

en: Are you sure you want to send a message in HTML format?
xh: Ingaba uqinisekile na ukuba ufuna ukuthumela lo myalezo ngobume be-HTML?

en: Are you sure you want to send a message with only BCC recipients?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuthumela umyalezo okopela kubamkeli abafihliweyo kuphela?

en: Are you sure you want to send a message without a subject?
xh: Ingaba uqinisekile na ukuba ufuna ukuthumela lo myalezo ngaphandle kwesihloko?

en: Are you sure you want to send the appointment without a summary?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuthumela eli dinga ngaphandle kwesishwankathelo?

en: Are you sure you want to send the task without a summary?
xh: Uqinisekile na ukuba ufuna ukuthumela lo msebenzi ngaphandle kwesishwankathelo?

en: Argentina
xh: I-Argentina

en: Armenia
xh: I-Armenia

en: Aruba
xh: I-Aruba

en: As _Sent Folder
xh: Njenge _Siqulathi Seefayili Esithunyelweyo

en: Ascending
xh: Enyukayo

en: Asia/Aden
xh: E-Asia/I-Aden

en: Asia/Almaty
xh: E-Asia/I-Almaty

en: Asia/Amman
xh: E-Asia/I-Amman

en: Asia/Anadyr
xh: E-Asia/I-Anadyr

en: Asia/Aqtau
xh: E-Asia/I-Aqtau

en: Asia/Aqtobe
xh: E-Asia/I-Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
xh: E-Asia/I-Ashgabat

en: Asia/Baghdad
xh: E-Asia/I-Baghdad

en: Asia/Bahrain
xh: E-Asia/I-Bahrain

en: Asia/Baku
xh: E-Asia/I-Baku

en: Asia/Bangkok
xh: E-Asia/I-Bangkok

en: Asia/Beirut
xh: E-Asia/I-Beirut

en: Asia/Bishkek
xh: E-Asia/I-Bishkek

en: Asia/Brunei
xh: E-Asia/I-Brunei

en: Asia/Calcutta
xh: E-Asia/I-Calcutta

en: Asia/Choibalsan
xh: E-Asia/I-Choibalsan

en: Asia/Chongqing
xh: E-Asia/I-Chongqing

en: Asia/Colombo
xh: E-Asia/I-Colombo

en: Asia/Damascus
xh: E-Asia/I-Damascus

en: Asia/Dhaka
xh: E-Asia/I-Dhaka

en: Asia/Dili
xh: E-Asia/I-Dili

en: Asia/Dubai
xh: E-Asia/I-Dubai

en: Asia/Dushanbe
xh: E-Asia/I-Dushanbe

en: Asia/Gaza
xh: E-Asia/I-Gaza

en: Asia/Harbin
xh: E-Asia/I-Harbin

en: Asia/Hong_Kong
xh: E-Asia/I-Hong_Kong

en: Asia/Hovd
xh: E-Asia/I-Hovd

en: Asia/Irkutsk
xh: E-Asia/I-Irkutsk

en: Asia/Istanbul
xh: E-Asia/I-Istanbul

en: Asia/Jakarta
xh: E-Asia/I-Jakarta

en: Asia/Jayapura
xh: E-Asia/I-Jayapura

en: Asia/Jerusalem
xh: E-Asia/I-Jerusalem

en: Asia/Kabul
xh: E-Asia/I-Kabul

en: Asia/Kamchatka
xh: E-Asia/I-Kamchatka

en: Asia/Karachi
xh: E-Asia/I-Karachi

en: Asia/Kashgar
xh: E-Asia/I-Kashgar

en: Asia/Katmandu
xh: E-Asia/I-Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
xh: E-Asia/I-Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
xh: E-Asia/I-Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
xh: E-Asia/I-Kuching

en: Asia/Kuwait
xh: E-Asia/I-Kuwait

en: Asia/Macao
xh: E-Asia/I-Macao

en: Asia/Macau
xh: E-Asia/I-Macau

en: Asia/Magadan
xh: E-Asia/I-Magadan

en: Asia/Makassar
xh: E-Asia/I-Makassar

en: Asia/Manila
xh: E-Asia/I-Manila

en: Asia/Muscat
xh: E-Asia/I-Muscat

en: Asia/Nicosia
xh: E-Asia/I-Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
xh: E-Asia/I-Novosibirsk

en: Asia/Omsk
xh: E-Asia/I-Omsk

en: Asia/Oral
xh: E-Asia/I-Oral

en: Asia/Phnom_Penh
xh: E-Asia/I-Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
xh: E-Asia/I-Pontianak

en: Asia/Pyongyang
xh: E-Asia/I-Pyongyang

en: Asia/Qatar
xh: E-Asia/I-Qatar

en: Asia/Qyzylorda
xh: E-Asia/I-Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
xh: E-Asia/I-Rangoon

en: Asia/Riyadh
xh: E-Asia/I-Riyadh

en: Asia/Saigon
xh: E-Asia/I-Saigon

en: Asia/Sakhalin
xh: E-Asia/I-Sakhalin

en: Asia/Samarkand
xh: E-Asia/I-Samarkand

en: Asia/Seoul
xh: E-Asia/I-Seoul

en: Asia/Shanghai
xh: E-Asia/I-Shanghai

en: Asia/Singapore
xh: E-Asia/I-Singapore

en: Asia/Taipei
xh: E-Asia/I-Taipei

en: Asia/Tashkent
xh: E-Asia/I-Tashkent

en: Asia/Tbilisi
xh: E-Asia/I-Tbilisi

en: Asia/Tehran
xh: E-Asia/I-Tehran

en: Asia/Thimphu
xh: E-Asia/I-Thimphu

en: Asia/Tokyo
xh: E-Asia/I-Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
xh: E-Asia/I-Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
xh: E-Asia/I-Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
xh: E-Asia/I-Urumqi

en: Asia/Vientiane
xh: E-Asia/I-Vientiane

en: Asia/Vladivostok
xh: E-Asia/I-Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
xh: E-Asia/I-Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
xh: E-Asia/I-Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
xh: E-Asia/I-Yerevan

en: Ask me if I want to send back a read receipt
xh: Ndibuze ukuba ndiyafuna na ukubuyiselwa irisithi efundwayo

en: Assign Color
xh: Yabele Umbala

en: Assign Score
xh: Yabele Inqaku

en: Assigne_d Task
xh: Umsebenzi owunikiwe_yo

en: Assigned
xh: Yabelwe

en: Assigned Task - %s
xh: Umsebenzi owunikiweyo - %s

en: Assignment
xh: Umsebenzi

en: Assistant
xh: Umncedisi

en: Assistant Phone
xh: Umnxeba Oncedisayo

en: At least one attendee is necessary
xh: Kubalulekile ukuba kubekho ubuncinane abe mnye okhoyo

en: At least one attendee is required.
xh: Kufuneka kubekho umntu omnye ubuncinane.

en: Atlantic/Azores
xh: E-Atlantic/I-Azores

en: Atlantic/Bermuda
xh: E-Atlantic/I-Bermuda

en: Atlantic/Canary
xh: E-Atlantic/I-Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
xh: E-Atlantic/I-Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
xh: E-Atlantic/I-Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
xh: E-Atlantic/I-Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
xh: E-Atlantic/I-Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
xh: E-Atlantic/I-Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
xh: E-Atlantic/I-South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
xh: E-Atlantic/I-St_Helena

en: Atlantic/Stanley
xh: E-Atlantic/I-Stanley

en: Attach
xh: Qhoboshela

en: Attach a file
xh: Qhoboshela ifayili

en: Attach file(s)
xh: Qhoboshela i(ii)fayili

en: Attach original message
xh: Qhoboshela umyalezo wokuqala

en: Attached message | %d attached messages
xh[0]: Umyalezo oqhotyoshelweyo
xh[1]: %d Imiyalezo eqhotyoshelweyo

en: Attached message - %s
xh: Umyalezo oqhotyoshelweyo - %s

en: Attachment
xh: Isiqhoboshelo

en: Attachment Bar
xh: Uphawu Lwesiqhoboshelo

en: Attachment Button
xh: Iqhosha Lokuqhoboshela

en: Attachment Properties
xh: Iimpawu Zesiqhoboshelo

en: Attachments
xh: Iziqhoboshelo

en: Attendee
xh: Okhoyo

en: Attendee status can not be updated because the item no longer exists
xh: Ubume bokhoyo abunakuhlaziywa ngenxa yokuba le nto ayisekho

en: Attendee status could not be updated because of an invalid status!
xh: Ubume bokhoyo abungehlaziywa ngenxa yobume obungasebenziyoyo!

en: Attendee status could not be updated because the status is invalid
xh: Ayikwazanga ukuhlaziya ubume bokhoyo kuba obo bume abuqinisekiswanga

en: Attendee status updated
xh: Ubume bokhoyo sele buhlaziyiwe

en: Attendee status updated
xh: Buhlaziywe ubume bokhoyo

en: August
xh: Agasti

en: Australia
xh: I-Australia

en: Australia/Adelaide
xh: E-Australia/I-Adelaide

en: Australia/Brisbane
xh: E-Australia/I-Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
xh: E-Australia/I-Broken_Hill

en: Australia/Darwin
xh: E-Australia/I-Darwin

en: Australia/Hobart
xh: E-Australia/I-Hobart

en: Australia/Lindeman
xh: E-Australia/I-Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
xh: E-Australia/I-Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
xh: E-Australia/I-Melbourne

en: Australia/Perth
xh: E-Australia/I-Perth

en: Australia/Sydney
xh: E-Australia/I-Sydney

en: Austria
xh: I-Austria

en: Authentication
xh: Ubungqina Bobunyani

en: Authentication Failed
xh: Ubungqina abuphumelelanga

en: Authentication Required
xh: Ubungqina Buyafuneka

en: Author(s)
xh: Um(Aba)bhali

en: Authorities
xh: Abasemagunyeni

en: Autocompletion
xh: Ukugqibezela okuzenzekelayo

en: Autocompletion Settings
xh: Imimiselo Ezigqibezela Ngokwayo

en: Autogenerated
xh: Owenziwe ngokuzenzekela

en: Automatic Contacts
xh: Oqhagamshelana nabo ngokuzenzekelayo

en: Automatic link recognition
xh: Ukunakanwa konxibelelwano oluzenzekelayo

en: Automatic smiley recognition
xh: Ukunakanwa kwemifanekiso okuzenzekelayo

en: Automatically _insert smiley images
xh: Yifake _ngokuzenzekelayo imifanekiso yeziqhuli

en: Automatically check for _new mail every
xh: Ukujonga yonke i-imeyili _entsha ngokuzenzekelayo

en: Azerbaijan
xh: I-Azerbaijan

en: BG Color Column
xh: Ikholam Yombala we BG

en: Backend busy
xh: Unxulumano oluxakekileyo

en: Backup
xh: Ikopi

en: Backup All
xh: Yenza ikopi yazo zonke

en: Backup Evolution directory
xh: Ikopi yovimba we-Evolution

en: Backup Settings...
xh: Imimiselo Yekopi...

en: Backup and restore Evolution data and settings
xh: Kopa ukwabuyisela i-data nemimiselo yenkqubo ye-Evolution

en: Bad Free/Busy Message
xh: Umyalezo Ongalunganga Ofumanekanyo/Oxakekileyo

en: Bad Meeting Message
xh: Umyalezo wentlanganiso awuvakalanga

en: Bad Task Message
xh: Umyalezo womsebenzi awuvakalanga

en: Bahamas
xh: I-Bahamas

en: Bahrain
xh: I-Bahrain

en: Baltic
xh: Ama-Baltic

en: Baltic (ISO-8859-13)
xh: I-Baltic (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
xh: I-Baltic (ISO-8859-4)

en: Bangladesh
xh: I-Bangladesh

en: Barbados
xh: I-Barbados

en: Base
xh: Isiseko

en: Basic
xh: Esisiseko

en: Bcc
xh: Kopela ngokufihliweyo

en: Because you do not trust the certificate authority that issued this certificate, then you do not trust the authenticity of this certificate unless otherwise indicated here
xh: Kuba akubathembi abasemagunyeni nabakhuphe esi satifiketi, ngokoke awubuthembi ubunyani besi satifiketi ngaphandle kokuba xa kungenjalo kubonisiwe apha

en: Because you trust the certificate authority that issued this certificate, then you trust the authenticity of this certificate unless otherwise indicated here
xh: Kuba uyabathemba abasemagunyeni nabakhuphe esi satifiketi, ngokoke ufanele ukuthemba ubunyani besi satifiketi ngaphandle kokuba xa kungenjalo kubonisiwe apha

en: Beep
xh: Isandi esiphinda-phindiweyo

en: Beep w_hen new mail arrives
xh: Nika isandi nge_lixa kufika umyalezo

en: Before trusting this CA for any purpose, you should examine its certificate and its policy and procedures (if available).
xh: Phambi kokuthemba le-CA nangayiphi na injongo, kufuneka uvavanye isatifiketi sayo kunye neepolisi nenkqubo yayo (ukuba iyafumaneka).

en: Belarus
xh: I-Belarus

en: Belgium
xh: I-Belgium

en: Belize
xh: I-Belize

en: Benin
xh: I-Benin

en: Bermuda
xh: I-Bermuda

en: Best Fit
xh: Okona Kulunga

en: Bhutan
xh: I-Bhutan

en: Birthdays & Anniversaries
xh: Imihla yokuzalwa & Izikhumbuzo zomnyaka

en: Blank forms at end:
xh: Iifomu ezingekazaliswa ekugqibeleni:

en: Blog
xh: I-Blog

en: Body
xh: Umzimba

en: Body contains
xh: Umzimba uqulethe

en: Bold
xh: Engqindilili

en: Bold Column
xh: Ikholam Engqindilili

en: Bolivia
xh: I-Bolivia

en: Book
xh: Incwadi

en: Bosnia And Herzegowina
xh: I-Bosnia neHerzegowina

en: Botswana
xh: I-Botswana

en: Bottom:
xh: Ezantsi:

en: Bouvet Island
xh: I-Bouvet Island

en: Brazil
xh: I-Brazil

en: Break characters
xh: Yaphula iimpawu

en: British Indian Ocean Territory
xh: I-British Indian Ocean Territory

en: Brunei Darussalam
xh: I-Brunei Darussalam

en: Bug buddy could not be run.
xh: I-Bug buddy ayikwazanga ukuphunyezwa.

en: Bug buddy is not installed.
xh: Alwenziwanga Useko-zixhobo lwe-Bug buddy.

en: Bulgaria
xh: I-Bulgaria

en: Burkina Faso
xh: I-Burkina Faso

en: Burundi
xh: I-Burundi

en: Business Fax
xh: Ifeksi Yeshishini

en: Business Phone
xh: Umnxeba Weshishini

en: Business Phone 2
xh: Umnxeba weshishini 2

en: Busy
xh: Ixakekile

en: By S_tatus
xh: NgoB_ume

en: By Se_nder
xh: NguMth_umeli

en: By Su_bject
xh: NgeSi_hloko

en: By _Company
xh: Yi _Nkampani

en: By _Follow Up Flag
xh: Nge _Flegi elandelelwayo

en: CRL Signer
xh: Umsayini we-CRL

en: C_hange Organizer
xh: G_uqula Umququzeleli

en: C_haracter set:
xh: Ukumisela u_phawu:

en: C_lose
xh: V_ala

en: C_olor:
xh: U_mbala:

en: C_ontacts
xh: Abantu _Oqhagamshelana Nabo

en: C_opy
xh: K_opa

en: C_ustomize...
xh: Uku_lungiselela ngendlela efunwa nguwe...

en: C_ut
xh: S_ika

en: Ca_tegories...
xh: Iin_didi...

en: Cale_ndar
xh: Ikha_lenda

en: Cale_ndar:
xh: Ikhale_nda:

en: Calendar
xh: Ikhalenda

en: Calendar Events
xh: Izehlo ezikwiKhalenda

en: Calendar Group
xh: Iqela leKhalenda

en: Calendar Location
xh: Indawo ekuyo iKhalenda

en: Calendar Message
xh: Umyalezo weKhalenda

en: Calendar Name
xh: Igama leKhalenda

en: Calendar Properties
xh: Iimpawu Zekhalenda

en: Calendar Source Selector
xh: Isikhethi Somthombo Wekhalenda

en: Calendar and Tasks
xh: Ikhalenda neMisebenzi

en: Calendar and Tasks Settings
xh: Isakhelo Sekhalenda neMisebenzi

en: Calendar information
xh: Ulwazi ngeKhalenda

en: Calendars
xh: Iikhalenda

en: Calendars to run alarms for
xh: Iikhalenda zokuphumeza izandi ezilumkisayo ze

en: Call
xh: Biza

en: Callback Phone
xh: Umnxeba Wokuphendula Obekutsalele

en: Cambodia
xh: I-Cambodia

en: Cameroon
xh: I-Cameroon

en: Can not open file
xh: Ayikwazi ukuvula ifayili

en: Canada
xh: I-Canada

en: Cancel
xh: Rhoxisa

en: Cancel _All
xh: Rhoxisa _Zonke

en: Cancel _Drag
xh: Rhoxisa _Utsalo

en: Cancel the current mail operation
xh: Rhoxisa ukusebenza kwe-imeyili eyenzekayo ngokwangoku

en: Cancelled
xh: Irhoxisiwe

en: Cancelled.
xh: Irhoxisiwe.

en: Cancelling...
xh: Ukurhoxisa...

en: Cannot attach file %s: %s
xh: Ayikwazi ukuqhoboshela ifayili %s: %s

en: Cannot attach file %s: not a regular file
xh: Ayikwazi ukuqhoboshela ifayili %s: asiyofayili iqhelekileyo

en: Cannot create output file: %s:
     %s
xh: Ayikwazi ukwenza ifayili yesiphumo: %s
     %s

en: Cannot create temporary save directory.
xh: Ayikwazi ukwenza uvimba weefayili ongagcina kuye okwexeshana.

en: Cannot drop message(s) into toplevel store
xh: Ayikwazi ukubeka u(imi)yalezo kuvimba okwinqanaba eliphezulu

en: Cannot encrypt outgoing message: No encryption certificate set for this account
xh: Ayikwazi ukukhowuda umyalezo ophumayo: Akukho kukhowuda satifiketi kumiselwe le akhawunti

en: Cannot move contact.
xh: Ayikwazi ukususa uqhagamshelwano.

en: Cannot register on OAF
xh: Ayikwazi ukubhalisa i-OAF

en: Cannot save changes to account.
xh: Ayikwazi ukugcina iinguquko kwi-akhawunti.

en: Cannot sign outgoing message: No signing certificate set for this account
xh: Ayikwazi ukusayina umyalezo ophumayo: Akukho kusayina satifiketi kumiselwe le akhawunti

en: Cape Verde
xh: I-Cape Verde

en: Car Phone
xh: Umnxeba Osemotweni

en: Card View
xh: Isibonisi-khadi

en: Case _Sensitive
xh: Iyabeva _Oonobumba

en: Categories
xh: Iindidi

en: Categories: %s
xh: Iindidi: %s

en: Category editor not available.
xh: Umhleli wolu didi akafumanekanga.

en: Category is
xh: Udidi yi

en: Cayman Islands
xh: I-Cayman Islands

en: Cc
xh: Kopela ku

en: Central African Republic
xh: I-Central African Republic

en: Central European
xh: Ama-Central European

en: Certificate
xh: Isatifiketi

en: Certificate '%s' is a CA certificate.
    
    Edit trust settings:
xh: Esi satifiketi '%s' sese- CA.
    
    Hlaziya imimiselo yokuthembeka:

en: Certificate Authority Key Identifier
xh: Isazisi se-CA Esiphambili

en: Certificate Authority Trust
xh: I-Certificate Authority Trust

en: Certificate Key Usage
xh: Ukusetyenziswa Okuphambili Kwesi Satifiketi

en: Certificate Name
xh: Igama Lesatifiketi

en: Certificate Signature Algorithm
xh: Imithetho Yosayino Lwesatifiketi

en: Certificate Signature Value
xh: Ixabiso Losayino Lwesatifiketi

en: Certificate Signer
xh: Umsayini Wesatifiketi

en: Certificate Viewer: %s
xh: Isibonisi Sesatifiketi: %s

en: Certificate already exists
xh: Isatifiketi sele sikho

en: Certificate details
xh: Iinkcukacha zesatifiketi

en: Certificates
xh: Izatifiketi

en: Ch_eck for Supported Types
xh: Kha_ngela Iintlobo Ezixhaswayo

en: Ch_eck for Supported Types
xh: Kha_ngela Iintlobo Ezixhaswayo

en: Chad
xh: I-Chad

en: Chair
xh: Isitulo

en: Chair Persons
xh: OoSihlalo

en: Change Evolution's settings
xh: Guqula imimiselo Ye-Evolution

en: Change the properties of this folder
xh: Guqula iimpawu zesi siqulathi seefayili

en: Change the visibility of the toolbar
xh: Guqula imbonakalo ye-toolbar

en: Changed
xh: Eguqulweyo

en: Changed Contact:
xh: Uqhagamshelwano Oluguqulweyo:

en: Changes made to this item may be discarded if an update arrives
xh: Iinguquko ezenziwe kule nto zingalahlwa xa kunokufika uhlaziyo

en: Character Encoding
xh: Ukukhowudwa kophawu lukanobumba

en: Check Evolution archive
xh: Khangela isisele senkqubo ye-Evolution

en: Check _incoming mail for junk
xh: Khangela _I-imeyili engenayo ukuba yesebenzayo na

en: Check incoming mail being junk
xh: Khangela i-imeyili engenayo ukuba iyasebenza na

en: Check spelling while I _type
xh: Khangela upelo ngelixa ndi_chwetheza

en: Check to make sure your password is spelled correctly and that you are using a supported login method. Remember that many passwords are case sensitive; your caps lock might be on.
xh: Khangela kakuhle ukuqinisekisa ukuba i-password lipelwe ngokuchanekileyo nokuba usebenzisa indlela yokungena exhaswayo. Khumbula ukuba uninzi lwee-password anochuku koonobumba; kungenzeka ukuba isitshixo soonobumba sitshixiwe.

en: Check to make sure your password is spelled correctly.  Remember that many passwords are case sensitive; your caps lock might be on.
xh: Khangela ukuqinisekisa ukuba igama lakho eliyimfihlo ulipele ngokuchanekileyo.  Khumbula ukuba amagama amaninzi ayimfihlo ayabeva oonobumba; kusenokwenzeka ukuba uvule isitshixo soonobumba.

en: Checking Service
xh: Ukukhangela Inkonzo

en: Checking for New Mail
xh: Ukukhangela I-imeyili Entsha

en: Checklist
xh: Uluhlu Lokukhangela

en: Checks incoming mail messages to be Junk
xh: Khangela imiyalezo engenayo ukuba Yesebenzayo na

en: Chile
xh: I-Chile

en: China
xh: I-China

en: Chinese
xh: AmaTshayina

en: Choose Image
xh: Khetha Umfanekiso

en: Choose a file
xh: Khetha ifayili

en: Choose an action:
xh: Khetha omawukwenze:

en: Choose folders to post the message to.
xh: Khetha iziqulathi zeefayili ukuthumela umyalezo ku.

en: Choose the destination for this import
xh: Khetha indawo oluya kuyo olu ngeniso

en: Choose the file that you want to import into Evolution, and select what type of file it is from the list.
    
    You can select "Automatic" if you do not know, and Evolution will attempt to work it out.
xh: Khetha ifayili ofuna ukuyingenisa kwinkqubo ye-Evolution, ze ukhethe uhlobo lwefayili evela kulo kuluhlu.
    
    Ungakhetha u- "Ngokuzenzekelayo" ukuba awazi, i-Evolution iza kuzama ukuzifunela ngokwayo.

en: Choose the type of importer to run:
xh: Khetha uhlobo lokungenisa omaluphunyezwe:

en: Christmas Island
xh: I-Christmas Island

en: Ci_ty:
xh: Idolo_phu:

en: Citation highlight color
xh: Ucaphulo oluqaqambisa umbala

en: Citation highlight color.
xh: Ucaphulo oluqaqambisa umbala.

en: Cl_ear Flag
xh: Su_la iFlegi

en: Classi_fication:
xh: Uhl_elo:

en: Cle_ar
xh: Su_la

en: Clea_r
xh: Sul_a

en: Click "Import" to begin importing the file into Evolution.
xh: Cofa u"Ngenisa" ukuqalisa ukungenisa ifayili yenkqubo ye-Evolution.

en: Click OK to close these connections and go offline
xh: Cofa uKULUNGILE ukuvala ezindlela zonxulumano ukuze usebenze ungekho kwi-intanethi

en: Click here for the address book
xh: Cofa apha xa ufuna incwadi yeedilesi

en: Click here to add an attendee
xh: Cofa apha ukongeza okhoyo

en: Click here to select folders to post to
xh: Cofa apha ukuchonga iziqulathi zeefayili oposela kuzo

en: Click here, you can find more events.
xh: Cofa apha, ungafumana izehlo ezithe vetshe.

en: Click this button to show a calendar
xh: Cofa eli qhosha ukubonisa ikhalenda

en: Click to add a task
xh: Cofa ukongeza umsebenzi

en: Click to mail %s
xh: Cofa kwi-imeyili %s

en: Click to open %s
xh: Cofa ukuvula i-%s

en: Clip
xh: i-Clip

en: Clip Height
xh: Umphakamo we-Clip

en: Clip Width
xh: Ububanzi be-Clip

en: Close
xh: Vala

en: Close the current file
xh: Vala le fayili

en: Close this window
xh: Vala le festile

en: Closing this composer window will discard the message permanently, unless you choose to save the message in your Drafts folder. This will allow you to continue the message at a later date.
xh: Ukuvala le festile yokuwenza kuza kuwulahla umyalezo ngokusisigxina, ngaphandle kokuba uwugcine kwisiqulathi seefayile i-Drafts. Oku kuza kuvumela ukuba uqhubeke nomyalezo kwixa elizayo.

en: Co_mpleted
xh: Igqi_tyiwe

en: Cocos (Keeling) Islands
xh: I-Cocos (Keeling) Islands

en: Colombia
xh: I-Colombia

en: Color Column
xh: Ikholam Yombala

en: Color for _misspelled words:
xh: Faka umbala _kumagama angapelwanga ngokuchanekileyo:

en: Color for overdue tasks
xh: Umbala wemisebenzi esele idlulelwe lixesha

en: Color for tasks due today
xh: Imibala yemisebenzi efuneka namhlanje

en: Colors
xh: Imibala

en: Column Width
xh: Ububanzi bekholam

en: Combo box to select time
xh: Ibhokisi enoludwe onokukhetha kulo ukukhetha ixesha

en: Comma separated value format (.csv)
xh: Ikhoma eyahlula ubume bexabiso (.csv)

en: Command line arguments error, please use --help option to see the usage.
xh: Umyalelo wempazamo kumgca wempikiswano, nceda usebenzise --help ukubona ukuba usetyenziswa njani na.

en: Comment contains
xh: Ukunika izimvo kuqulethe

en: Comment:
xh: Nika amagqabantshintshi:

en: Common Name
xh: Igama Eliqhelekileyo

en: Common Name (CN)
xh: Igama Eliqhelekileyo (CN)

en: Comoros
xh: I-Comoros

en: Company Phone
xh: Umnxeba Wenkampani

en: Compare against
xh: Thelekisa na-

en: Complete
xh: Gqibezela

en: Complete.
xh: Gqibezela.

en: Completed
xh: Egqityiweyo

en: Completed
xh: Igqityiwe

en: Completed date is wrong
xh: Umhla ozalisiweyo awuchanekanga

en: Completed on %B %d, %Y, %l:%M %p
xh: Igqitywe ngo-%B %d, %Y, %l:%M %p

en: Completing tasks...
xh: Ukwenza imisebenzi...

en: Completion date
xh: Umhla egqitywe ngawo

en: Compose _New Message
xh: Bhala _Umyalezo Omtsha

en: Compose a message
xh: Bhala umyalezo

en: Compose a new mail message
xh: Bhala umyalezo omtsha we-imeyili

en: Compose a reply to all of the recipients of the selected message
xh: Bhala impendulo eya kubo bonke abamkeli bomyalezo ochongiweyo

en: Compose a reply to the mailing list of the selected message
xh: Bhala impendulo eya kubo bonke abakuluhlu loqhagamshelwano lomyalezo ochongiweyo

en: Compose a reply to the sender of the selected message
xh: Bhala impendulo eya kumthumeli womyalezo ochongiweyo

en: Composer Preferences
xh: Okukhethwa Ngabenzi

en: Composer Window default height
xh: Ukumiselwa Ubude Befestile Yokuqalisa

en: Composer Window default width
xh: Ukumisela Ububanzi Befestile Yokuqalisa

en: Compress weekends in month view
xh: Zicuthe iimpelaveki kumboniso wenyanga

en: Con_tacts...
xh: Oqha_gamshelana nabo...

en: Confidential
xh: Yimfihlo

en: Configuration Database not found
xh: Ayifumanekanga i-Database yokumisela inkqubo

en: Configure autocomplete here
xh: Apha akha isigqibezeli-ngokuzenzekelayo

en: Configure mail preferences, including security and message display, here
xh: Misela iinkqubo zokukhetha i-imeyili oyifunayo kubandakanya ukhuseleko nokuboniswa kwiskrini, apha

en: Configure spell-checking, signatures, and the message composer here
xh: Misela iinkqubo zokukhangela upelo, usayino, kunye nokwenziwa kwemiyalezo apha

en: Configure your email accounts here
xh: Misela iinkqubo zee-akhawunti zee-imeyili zakho apha

en: Configure your timezone, Calendar and Task List here
xh: Misela ixesha lendawo, iKhalenda noLuhlu loMsebenzi apha

en: Confirm _when expunging a folder
xh: Azisa_xa ucima isiqulathi seefayili

en: Conflicting Contact:
xh: Uqhagamshelwano Oluchaseneyo:

en: Congo
xh: I-Congo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
xh: I-Congo, The Democratic Republic Of The

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email 
    using Evolution. 
    
    Click "Apply" to save your settings.
xh: Siyavuyisana nawe, ukumisela inkqubo ye-imeyile yakho kugqityiwe.
    
    Ngoku sele ukulungele ukuthumela nokufumana i-imeyile 
    usebenzisa inkqubo ye-Evolution.
    
    Seadistuste salvestamiseks vajuta "Rakenda".

en: Contact
xh: Qhagamshelana

en: Contact Certificates
xh: Izatifiketi Zoqhagamshelana naye

en: Contact Editor
xh: Umhleli woqhagamshelwano

en: Contact ID already exists
xh: Isazisi soqhagamshelwano sele sikho

en: Contact List Editor
xh: Umhleli Woluhlu Loqhagamshelwano

en: Contact List Members
xh: Amalungu Akuluhlu Loqhagamshelwano

en: Contact List:
xh: Uluhlu Loqhagamshelana Nabo:

en: Contact Print Style Editor Test
xh: Uvavanyo Lomhleli Wesimbo Soshicilelo Loqhagamshelwano

en: Contact Print Test
xh: Ukuvavanya Ushicilelo Loqhagamshelwano

en: Contact Quick-Add
xh: Isongezi Soqhagamshelwano Esikhawulezayo

en: Contact _List
xh: Uluhlu _Loqhagamshelana Nabo

en: Contact list _owner
xh: Umnini woluhlu _loqhagamshelwano

en: Contact not found
xh: Uqhagamshelwano alufumaneki

en: Contact the owner of the mailing list this message belongs to
xh: Qhagamshelana nomnini womyalezo woluhlu lwabakuqhagamshelwano

en: Contact:
xh: Qhagamshelana:

en: Contacts
xh: Abantu Oqhagamshelana Nabo

en: Contacts...
xh: Abantu oqhagamshelana nabo...

en: Contacts:
xh: Oqhagamshelana nabo:

en: Content type of the attachment.
xh: Uhlobo lwesiqulatho lesiqhoboshelo.

en: Continue
xh: Qhubeka

en: Cook Islands
xh: I-Cook Islands

en: Cop_y to Calendar...
xh: Kop_ela kwiKhalenda...

en: Copy
xh: Kopa

en: Copy book content locally for offline operation
xh: Khuphela okuqulethwe yincwadi ebotshelelweyo ukuze uyisebenzise xa ungekho kwi-intanethi

en: Copy calendar contents locally for offline operation
xh: Khuphela okuqulethwe kwikhalenda ukuze ukusebenzise xa ungekho kwi-intanethi

en: Copy contact to
xh: Khuphela oqhagamshelana naye kwi

en: Copy contacts to
xh: Khuphela oqhagamshelana nabo kwi

en: Copy selected message(s) to the clipboard
xh: Kopela um(imi)yalezo ochongiweyo kwi-clipboard

en: Copy selected messages to another folder
xh: Kopela imiyalezo echongiweyo kwesinye isiqulathi seefayili

en: Copy selected task
xh: Kopa umsebenzi ochongiweyo

en: Copy selected text to the clipboard
xh: Kopela kwi-clipboard umbhalo ochongiweyo

en: Copy the selection
xh: Kopa okuchongiweyo

en: Copy to Address Book...
xh: Khuphela Kwincwadi Yedilesi...

en: Copy to Folder
xh: Kopela Kwisiqulathi Seefayili

en: Copy to Folder...
xh: Kopela Kwisiqulathi Seefayili...

en: Copying folder %s
xh: Ukukopa isiqulathi seefayili %s

en: Copying items
xh: Ukukopa izinto

en: Copying messages into folder %s
xh: Ukukopa imiyalezo uyise kwisiqulathi seefayili %s

en: Copying messages to %s
xh: Ukukopa imiyalezo uyise %s

en: Copyright (C) 2000, Ximian, Inc.
xh: Ilungelo lokushicilela (C) 2000, Ximian, Inc.

en: Costa Rica
xh: I-Costa Rica

en: Cote d'Ivoire
xh: I-Cote d'Ivoire

en: Could not cancel
xh: Ayikwazanga ukuyirhoxisa

en: Could not create composer window.
xh: Ayikwazanga ukwenza ifestile yokuqalisa.

en: Could not create message.
xh: Ayikwazanga ukwenza umyalezo.

en: Could not create spool directory `%s': %s
xh: Ayikwazanga ukwenza uvimba weefayili zebhobhini `%s': %s

en: Could not create the alarm notify service factory
xh: Ayikwazanga ukwenza inkampani yenkonzo yesandi sokwazisa

en: Could not execute '%s': %s
xh: Ayikwazanga ukuyiphumeza '%s': %s

en: Could not get schema information for LDAP server.
xh: Ayiwufumananga umzobo wolwazi lweseva ye-LDAP.

en: Could not initialize Bonobo
xh: Ayikwazi ukuqala i-Bonobo

en: Could not load addressbook
xh: Ayikwazanga ukufaka incwadi yedilesi

en: Could not open destination
xh: Ayikwazanga ukuvula isitishi eya kuso

en: Could not open file
xh: Ayikwazanga ukuvula ifayili

en: Could not open source
xh: Ayikwazanga ukuvula umthombo

en: Could not parse MIME message. Displaying as source.
xh: Ayikwazanga ukwahlula ngezijungqu umyalezo we-MIME. Iboniswa njengomthombo.

en: Could not parse S/MIME message: Unknown error
xh: Ayikwazanga ukwahlula ngezijungqu umyalezo we-S/MIME: Impazamo ayaziwa

en: Could not read pilot's Address application block
xh: Ayikwazanga ukufunda idilesi yolwimi lwenkqubo yokufunda kwibhloko yenkqubo

en: Could not read pilot's Calendar application block
xh: Ayikwazanga ukufunda ikhalenda yolwimi lokwenza izinto zokufunda kwibhloko yenkqubo

en: Could not read pilot's ToDo application block
xh: Ayikwazanga ukufunda ulwimi lokwenza izinto zokufunda kwibhloko yenkqubo

en: Could not remove addressbook.
xh: Ayikwazanga ukususa incwadi yedilesi.

en: Could not retrieve messages to attach from {0}.
xh: Ayikwazanga ukuphinda ivule umyalezo ukuqhoboshela okuvela {0}.

en: Could not save signature file.
xh: Ayikwazanga ukugcina ifayile yosayino.

en: Could not start evolution-data-server
xh: Ayikwazanga ukuqala i-evolution-data-server

en: Could not update object
xh: Akunako ukuhlaziya le nto

en: Could not write data: %s
xh: Ayikwazanga ukubhala i-data: %s

en: Couldn't get list of addressbooks
xh: Ayikwazanga ukufumana uluhlu lweencwadi zedilesi

en: Counter-proposal
xh: Isiphakamiso esiphikisayo

en: Countr_y:
xh: Ili_zwe:

en: Crea_te Rule From Message
xh: Yen_za Umthetho Ovela Kumyalezo

en: Create
xh: Yenza

en: Create a new address book
xh: Yenza incwadi entsha yedilesi

en: Create a new all-day appointment
xh: Yenza idinga elitsha losuku-lonke

en: Create a new appointment
xh: Yenza idinga elitsha

en: Create a new assigned task
xh: Yenza umsebenzi omtsha owunikiweyo

en: Create a new calendar
xh: Yenza ikhalenda entsha

en: Create a new contact
xh: Yenza uqhagamshelwano olutsha

en: Create a new contact "%s"
xh: Yenza uqhagamshelwano olutsha "%s"

en: Create a new contact list
xh: Yenza uluhlu olutsha loqhagamshelana nabo

en: Create a new mail folder
xh: Yenza isiqulathi sefayili esitsha se-imeyili

en: Create a new meeting request
xh: Yenza isicelo sentlanganiso entsha

en: Create a new task
xh: Yenza umsebenzi omtsha

en: Create a new task list
xh: Yenza uluhlu olutsha lomsebenzi

en: Create a new test item
xh: Yenza uvavanyo olutsha

en: Create a new window displaying this folder
xh: Yenza ifestile entsha yokubonisa esi siqulathi seefayili

en: Create a rule to filter messages from this sender
xh: Yenza umthetho ohluza imiyalezo evela kumthumeli

en: Create a rule to filter messages to these recipients
xh: Yenza umthetho ohluza imiyalezo eya kwaba bamkeli

en: Create a rule to filter messages to this mailing list
xh: Yenza umthetho ohluza imiyalezo eya kolu luhlu loqhagamshelana naye

en: Create a rule to filter messages with this subject
xh: Yenza umthetho ohluza imiyalezo enesi sihloko

en: Create folder
xh: Yenza isiqulathi seefayili

en: Create or edit rules for filtering new mail
xh: Yenza okanye uhlele imithetho yokuhluza i-imeyili entsha

en: Creating folder `%s'
xh: Ukwenza isiqulathi seefayili `%s'

en: Critical
xh: Ebalukileyo

en: Croatia
xh: I-Croatia

en: Cu_t
xh: Sik_a

en: Cuba
xh: I-Cuba

en: Current View
xh: Okubona Ngoku

en: Cursor Column
xh: Umqulu weKhesa

en: Cursor Mode
xh: Inkqubo yeKhesa

en: Cursor Row
xh: Umgca weKhesa

en: Cursor mode
xh: Imkqubo yekhesa

en: Cursor position
xh: Indawo yekhesa

en: Custom View
xh: Okuboniswa Umthengi kwiskrini

en: Custom _message
xh: Umyalezo _womthengi

en: Custom alarm sound
xh: Isandi esilumkisa umthengi

en: Customize Current View
xh: Zilungiselele ngendlela oyithandayo Okubonakalayo Okuqhubekayo

en: Customize Current View...
xh: Zilungisele ngendlela oyithandayo Okubonakalayo Okuqhubekayo...

en: Customize My Evolution
xh: Ziqhelanise Nophuhliso Lwam

en: Cut
xh: Sika

en: Cut selected message(s) to the clipboard
xh: Sikela um(imi)yalezo ochongiweyo kwi-clipboard

en: Cut selected task
xh: Sika umsebenzi ochongiweyo

en: Cut selected text to the clipboard
xh: Sikela kwi-clipboard umbhalo ochongiweyo

en: Cut the selection
xh: Sika okuchongiweyo

en: Cyprus
xh: I-Cyprus

en: Cyrillic
xh: Ama-Cyrillic

en: D_escription:
xh: I_nkcazelo:

en: Data Encipherment
xh: I-data eguqulelwa kwikhowudi

en: Date
xh: Umhla

en: Date Button
xh: Iqhosha lomhla

en: Date and Time Entry
xh: Ukungeniswa Komhla neXesha

en: Date received
xh: Umhla efunyenwe ngawo

en: Date sent
xh: Umhla ethunyelwe ngawo

en: Date/Time
xh: Umhla/Ixesha

en: Date:
xh: Umhla:

en: Day
xh: Usuku

en: Day View
xh: Ukujonga ubume bosuku

en: Day _ends:
xh: Ukuphela _kosuku:

en: Days
xh: Iintsuku

en: De_fault
xh: Emi_selweyo

en: December
xh: Disemba

en: Decline
xh: Landula

en: Declined
xh: Ilandulwe

en: Decrease the text size
xh: Nciphisa ubungakanani bombhalo

en: Default
xh: Misela

en: Default Priority:
xh: Izimiso Ezibekwe Phambili:

en: Default Sync Address:
xh: Idilesi Yaxeshanye Emiselweyo:

en: Default character e_ncoding:
xh: Uku_khowudwa kophawu olumiselweyo:

en: Default charset in which to compose messages
xh: Misela ummiselo wophawu ongabhala kuwo imiyalezo

en: Default charset in which to compose messages.
xh: Misela ummiselo wophawu ongabhala kuwo imiyalezo.

en: Default charset in which to display messages
xh: Misela ummiselo wophawu ongalubeka kwiskrini ukubonisa imiyalezo

en: Default charset in which to display messages.
xh: Misela ummiselo wophawu ongalubeka kwiskrini ukubonisa imiyalezo.

en: Default forward style
xh: Misela isimbo esiya phambili

en: Default height of the Composer Window
xh: Misela ubude beFestile Osebenza kuyo

en: Default height of the Message Window
xh: Misela ubude beFestile Yemiyalezo

en: Default height of the Subscribe dialog
xh: Misela ubude beskrini Sokuzibophelela

en: Default reply style
xh: Misela isimbo sokuphendula

en: Default subject for the message.
xh: Misela isihloko semiyalezo.

en: Default width of the Composer Window
xh: Misela ububanzi beFestile Yokusebenza

en: Default width of the Message Window
xh: Misela ububanzi beFestile Yomyalezo

en: Default width of the Subscribe dialog
xh: Misela ububanzi beskrini Sokuzibophelela

en: Default window height
xh: Misela ubude befestile

en: Default window width
xh: Misela ububanzi befestile

en: Defaults
xh: Ezimiselweyo

en: Define New View
xh: Chaza Okubonakalayo Okutsha

en: Define Views...
xh: Chaza Okuboniswa Kwiskrini...

en: Delegate To:
xh: Thumela u:

en: Delegated
xh: Othunyiweyo

en: Delegated From
xh: Uthunywe esuka

en: Delegated To
xh: Uthunywe ku

en: Delete
xh: Cima

en: Delete All Occurrences
xh: Cima konke okwenzekayo

en: Delete _All Occurrences
xh: Cima _Zonke Izenzeko

en: Delete account?
xh: Icinywe le akhawunti?

en: Delete address book '{0}'?
xh: Icinywe na le ncwadi yedilesi '{0}'?

en: Delete all but signature
xh: Cima konke ngaphandle kosayino

en: Delete calendar '{0}'?
xh: Ucima ikhalenda '{0}'?

en: Delete completed tasks
xh: Cima imisebenzi egqityiweyo

en: Delete old data from version {0}?
xh: Icinywe na i-data endala kolu hlobo {0}?

en: Delete selected contacts
xh: Cima obachonge koqhagamshelana nabo

en: Delete selected tasks
xh: Cima imisebenzi echongiweyo

en: Delete task list '{0}'?
xh: Ucima uluhlu lwemisebenzi '{0}'?

en: Delete the appointment
xh: Cima onke amadinga

en: Delete this Occurrence
xh: Cima esi Senzeko

en: Delete this _Occurrence
xh: Cima esi _Senzeko

en: Delete this occurrence
xh: Cima esi senzeko

en: Deleted
xh: Icinyiwe

en: Deleting selected objects
xh: Yosula into ekhethiweyo

en: Deleting selected objects...
xh: Ukucima izinto ezikhethiweyo...

en: Denmark
xh: I-Denmark

en: Descending
xh: Iyehla

en: Description
xh: Inkcazelo

en: Description contains
xh: Inkcazelo iqulethe

en: Description of the attachment.
xh: Inkcazelo yesiqhoboshelo.

en: Description:
xh: Inkcazelo:

en: Destination folder:
xh: Isiqulathi Seefayile Sendawo eya kuyo:

en: Destination is read only
xh: Isitishi eya kuso sesokufunda kuphela

en: Details
xh: Iinkcukacha

en: Digitally _sign outgoing messages (by default)
xh: _Sayina imiyalezo ephumayo ngokwamanani (ngokuyimisela)

en: Dimensions:
xh: Imilinganiselo:

en: Directories can not be attached to Messages.
xh: Oovimba beefayili abakwazi ukuqhotyoselwa kwiMiyalezo.

en: Disable
xh: Yenza ukuba ingasebenzi

en: Disable loading of any plugins.
xh: Yenze kungasebenzi nakuphi na ukufakwa kwenkqubo yoncedo.

en: Discard Changes
xh: Lahla Iinguqu

en: Discard changed?
xh: Kungabi salahlwa?

en: Disconnecting from %s
xh: Ukuphuma kunxulumano lwe- %s

en: Dismiss
xh: Yekisa

en: Dismiss All
xh: Yekisa Zonke

en: Display
xh: Ukubonisa kwiskrini

en: Display the next important message
xh: Bonisa umyalezo olandelayo obalulekileyo

en: Display the next message
xh: Bonisa umyalezo olandelayo

en: Display the next unread message
xh: Bonisa umyalezo olandelayo ongekafundwa

en: Display the next unread thread
xh: Bonisa umyalezo olandelayo ongekafundwa

en: Display the previous important message
xh: Bonisa umyalezo ongaphambili obalulekileyo

en: Display the previous message
xh: Bonisa umyalezo ongaphambili

en: Display the previous unread message
xh: Bonisa umyalezo ongaphambili ongekafundwa

en: Display window buttons using the desktop toolbar setting
xh: Bonisa amaqhosha efestile usebenzisa ummiselo we-desktop toolbar

en: Display window buttons with icons and text
xh: Bonisa amaqhosha efestile aneempawu zemiqondiso nemibhalo

en: Display window buttons with icons only
xh: Bonisa amaqhosha efestile aneempawu zemiqondiso kuphela

en: Display window buttons with text only
xh: Bonisa amaqhosha efestile anemibhalo kuphela

en: Distinguished name
xh: Igama elibalulekileyo

en: Djibouti
xh: I-Djibouti

en: DnD code
xh: ikhowudi ye DnD

en: Do Not Exist
xh: Azikho

en: Do Not Forward
xh: Musa Ukuyidlulisa

en: Do not ask me about this program again.
xh: Musa ukundibuza ngale nkqubo kwakhona.

en: Do not ask me again.
xh: Ungandibuzi kwakhona.

en: Do not quote original message
xh: Musa ukucaphula umyalezo wokuqala

en: Do not trust the authenticity of this certificate
xh: Musa ukubuthemba ubunyani besi satifikethi

en: Do you want to recover unfinished messages?
xh: Ingaba ufuna ukuphinda ufumane umyalezo ongagqitywanga?

en: Do you wish to overwrite it?
xh: Ingaba unqwenela ukubhala phezu kwayo?

en: Do you wish to save your changes?
xh: Ingaba uyafuna na ukugcina inguqulo ozenzileyo?

en: Dominica
xh: I-Dominica

en: Dominican Republic
xh: I-Dominican Republic

en: Don't Recover
xh: Musa Ukuwufumana Kwakhona

en: Don't Remove
xh: Musa Ukususa

en: Don't Send
xh: Musa ukuthumela

en: Don't delete
xh: Musa ukucima

en: Don't show this message again.
xh: Musa ukubonisa lo myalezo kwakhona.

en: Don't tell me again
xh: Musa ukundixelela kwakhona

en: Done
xh: Yenziwe

en: Downloading
xh: Ukukhuphela ulwazi

en: Dr.
xh: UGqr.

en: Draft
xh: Idrafti

en: Drafts
xh: Iidrafti

en: Drafts _Folder:
xh: _Isiqulathi Seefayili Eziziidafti:

en: Draw background
xh: Zoba okungasemva

en: Draw borders
xh: Zoba imida

en: Draw button
xh: Zoba iqhosha

en: Draw focus
xh: Zoba incam

en: Draw lines and +/- expanders.
xh: Zoba imigca kunye +/- nezandisi.

en: Draw spelling error indicators on words as you type.
xh: Zoba izibonisi-mpazamo kupelo lwamagama ngelixa uchwetheza.

en: Due
xh: Ilindelekile

en: Due
xh: Ilindelekile

en: Due By
xh: Ilindeleke Ngo-

en: Due Date:
xh: Umhla elindeleke ngawo:

en: Due date
xh: Umhla elindeleke ngawo

en: Due date is wrong
xh: Usuku lokungena aluchanekanga

en: Dummy window only
xh: Ifestile eyinkohlisa kuphela

en: Duplicate Contact Detected
xh: Kufumaneke Uqhagamshelwano oluphinda-phindiweyo

en: E
xh: Mpuma

en: E-Mail Address
xh: Idilesi Ye-imeyile

en: E-_mail:
xh: I-i_meyili:

en: E-mail
xh: I-imeyili

en: EFolderList XML for the list of completion URIs
xh: I-EFolderList XML yoluhlu lokugqitywa kwe-URIs

en: EFolderList XML for the list of completion URIs.
xh: I-EFolderList XML yoluhlu lokugqitywa kwe-URIs.

en: ETree table adapter
xh: Isilungisi setheybhile ye-ETree

en: E_nable
xh: Yenze_isebenze

en: E_xpunge
xh: C_ima

en: Ecuador
xh: I-Ecuador

en: Edit
xh: Hlela

en: Edit Appointment
xh: Hlela Idinga

en: Edit Rule
xh: Hlela Umthetho

en: Edit signature
xh: Hlela usayino

en: Editable
xh: Ehlelekayo

en: Egypt
xh: I-Egypt

en: El Salvador
xh: I-El Salvador

en: Ellipsis
xh: Ukushiywa kwamagama kwisivakalisi

en: Email
xh: I-imeyile

en: Email 2
xh: I-imeyile 2

en: Email 3
xh: I-imeyile 3

en: Email Accounts
xh: Ii-akhawunti Ze-imeyili

en: Email Certificate Authority
xh: Abasemagunyeni Besatifiketi Se-imeyili

en: Email Certificate Trust Settings
xh: Imimiselo Ye-imeyile Certificate Trust

en: Email Recipient Certificate
xh: Isatifiketi Somamkeli We-imeyili

en: Email Signer Certificate
xh: Isatifiketi Sosayina I-imeyili

en: Email _Address:
xh: Idilesi _Ye-imeyili:

en: Email address
xh: Idilesi ye-imeyili

en: Email begins with
xh: I-imeyili iqala nge

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to RSVP.
xh: Izimemo ezizi-imeyili ziza kuthunyelwa kubo bonke abathabatha inxaxheba yaye baza kuvunyelwa ukuba baendule (RSVP).

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to accept this task.
xh: Ii-imeyili zezimemo ziza kuthunyelwa kubo bonke abathabatha inxaxheba nokuvubavumela ukuba bamkele lo msebenzi.

en: Empty Trash folders on exit
xh: Chitha Umgqomo weziqulathi zeefayili xa uphuma

en: Empty _Trash
xh: Chitha _Umgqomo

en: Empty all Trash folders when exiting Evolution.
xh: Chitha yonke Imigqomo yeziqulathi zeefayili ngelixa uphuma Kwi-Evolution.

en: Empty trash folders on e_xit
xh: Chitha umgqomo weziqulathi zeefayili xa u_phumayo

en: Emptying trash in '%s'
xh: Ukuchitha Umgqomo '%s'

en: Enable
xh: Ukwenza ukuba isebenze

en: Enable and disable plugins
xh: Ukwenza inkqubo yoncedo isebenze okanye ingasebenzi

en: Enable caret mode, so that you can see a cursor when reading mail.
xh: Vula isitshixo solawulo, ukuze ubone ikhesa ngelixa ufunda i-imeyili.

en: Enable/disable caret mode
xh: Vula/vala isitshixo solawulo

en: Enabled
xh: Yenziwe ukuba isebenze

en: Encapsulate values with:
xh: Ukuquka amaxabiso ne:

en: Encry_ption certificate:
xh: Isatifiketi sokukhowu_da:

en: Encrypt
xh: Khowuda

en: Encrypt out_going messages (by default)
xh: Khowuda imiyalezo _ephumayo (ngokuyimisela)

en: Encrypt this message with PGP
xh: Khowuda lo myalezo ne-PGP

en: Encrypted
xh: Ekhowudiweyo

en: Encrypted, strong
xh: Ekhowudiweyo, inamandla

en: Encrypted, weak
xh: Ekhowudiweyo, ibuthathaka

en: End Date
xh: Umhla wokuyeka

en: End date is wrong
xh: Umhla wokuyeka awuchanekanga

en: End time is wrong
xh: Ixesha lokuyeka awuchanekanga

en: End time:
xh: Ixesha lokuyeka:

en: Ends
xh: Yeka

en: Enter Delegate
xh: Ngenisa Umthunywa

en: Enter Password
xh: Faka I-password

en: Enter Password for %s
xh: Faka I-password ye %s

en: Enter a name for this signature.
xh: Faka igama kolu sayino.

en: Enter new password
xh: Faka i-password entsha

en: Enter new password for certificate database
xh: Faka i-password entsha ye-database yesatifiketi

en: Enter password
xh: Faka i-password

en: Enter password for %s (user %s)
xh: Faka i-password kwi-%s (umsebenzisi %s)

en: Enter password for PKCS12 file:
xh: Ngenisa igama eliyimfihlo lefayili ye-PKCS12:

en: Enter password.
xh: Faka i-password.

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message
xh: Faka iidilesi eziza kufumana ikopi yomyalezo

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message without appearing in the recipient list of the message.
xh: Ngenisa iidilesi eziza kufumana ikopi yomyalezo ngaphandle kokuzivelisa kuluhlu lomamkeli womyalezo.

en: Enter the character set to use
xh: Ngenisa uphawu lonobumba elimiselwe ukusetyenziswa

en: Enter the password for %s
xh: Faka i-password ye-%s

en: Enter the password for `%s'
xh: Faka i-password ye-`%s'

en: Enter the recipients of the message
xh: Faka abamkeli bomyalezo

en: Enter the users and set permissions
xh: Faka abasebenzisi umisele neemvume

en: Equatorial Guinea
xh: I-Equatorial Guinea

en: Eritrea
xh: I-Eritrea

en: Error adding contact
xh: Impazamo ngelixa kusongezwa oqhagamshelana naye

en: Error adding list
xh: Impazamo ngelixa kusongezwa uluhlu

en: Error executing %s.
xh: Impazamo ekuphumezeni %s.

en: Error getting book view
xh: Impazamo ekuboneni incwadi

en: Error loading addressbook.
xh: Impazamo ngelixa kufakwa incwadi yedilesi.

en: Error loading default addressbook.
xh: Kwenzeke impazamo ngelixa kufakwa incwadi yedilesi emiselweyo.

en: Error loading filter definitions.
xh: Impazamo ngelixa kufakwa iinkcazelo zesihluzi.

en: Error modifying card
xh: Impazamo ekulungiseni ikhadi

en: Error modifying contact
xh: Impazamo ngelixa kulungiswa oqhagamshelana naye

en: Error modifying list
xh: Impazamo ngelixa kulungiswa uluhlu

en: Error on %s:
     %s
xh: Kwenzeke impazamo kwi-%s:
     %s

en: Error removing contact
xh: Impazamo ngelixa kususwa oqhagamshelana naye

en: Error removing list
xh: Impazamo ngelixa kususwa uluhlu

en: Error saving messages to: %s:
     %s
xh: Kwenzeke impazamo ngelixa kugcinwa imiyalezo kwi- %s:
     %s

en: Error verifying signature
xh: Impazamo xa kuqinisekiswa usayino

en: Error while opening the calendar
xh: Impazamo ngelixa kuvulwa ikhalenda

en: Error while performing operation.
xh: Impazamo ngelixa kusenziwa lo msebenzi.

en: Error while {0}.
xh: Impazamo ngelixa {0}.

en: Error: Unable to process extension
xh: Impazamo: Ayinako ukuphumeza isongezelelo

en: Esq.
xh: I-Esq.

en: Estonia
xh: I-Estonia

en: Ethiopia
xh: I-Ethiopia

en: Europe/Amsterdam
xh: EYuropu/I-Amsterdam

en: Europe/Andorra
xh: EYuropu/I-Andorra

en: Europe/Athens
xh: EYuropu/I-Athens

en: Europe/Belfast
xh: EYuropu/I-Belfast

en: Europe/Belgrade
xh: EYuropu/I-Belgrade

en: Europe/Berlin
xh: EYuropu/I-Berlin

en: Europe/Bratislava
xh: EYuropu/I-Bratislava

en: Europe/Brussels
xh: EYuropu/I-Brussels

en: Europe/Bucharest
xh: EYuropu/I-Bucharest

en: Europe/Budapest
xh: EYuropu/I-Budapest

en: Europe/Chisinau
xh: EYuropu/I-Chisinau

en: Europe/Copenhagen
xh: EYuropu/I-Copenhagen

en: Europe/Dublin
xh: EYuropu/I-Dublin

en: Europe/Gibraltar
xh: EYuropu/I-Gibraltar

en: Europe/Helsinki
xh: EYuropu/I-Helsinki

en: Europe/Istanbul
xh: EYuropu/I-Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
xh: EYuropu/I-Kaliningrad

en: Europe/Kiev
xh: EYuropu/I-Kiev

en: Europe/Lisbon
xh: EYuropu/I-Lisbon

en: Europe/Ljubljana
xh: EYuropu/I-Ljubljana

en: Europe/London
xh: EYuropu/I-London

en: Europe/Luxembourg
xh: EYuropu/I-Luxembourg

en: Europe/Madrid
xh: EYuropu/I-Madrid

en: Europe/Malta
xh: EYuropu/I-Malta

en: Europe/Minsk
xh: EYuropu/I-Minsk

en: Europe/Monaco
xh: EYuropu/I-Monaco

en: Europe/Moscow
xh: EYuropu/I-Moscow

en: Europe/Nicosia
xh: EYuropu/I-Nicosia

en: Europe/Oslo
xh: EYuropu/I-Oslo

en: Europe/Paris
xh: EYuropu/I-Paris

en: Europe/Prague
xh: EYuropu/I-Prague

en: Europe/Riga
xh: EYuropu/I-Riga

en: Europe/Rome
xh: EYuropu/I-Rome

en: Europe/Samara
xh: EYuropu/I-Samara

en: Europe/San_Marino
xh: EYuropu/I-San_Marino

en: Europe/Sarajevo
xh: EYuropu/I-Sarajevo

en: Europe/Simferopol
xh: EYuropu/I-Simferopol

en: Europe/Skopje
xh: EYuropu/I-Skopje

en: Europe/Sofia
xh: EYuropu/I-Sofia

en: Europe/Stockholm
xh: EYuropu/I-Stockholm

en: Europe/Tallinn
xh: EYuropu/I-Tallinn

en: Europe/Tirane
xh: EYuropu/I-Tirane

en: Europe/Uzhgorod
xh: EYuropu/I-Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
xh: EYuropu/I-Vaduz

en: Europe/Vatican
xh: EYuropu/I-Vatican

en: Europe/Vienna
xh: EYuropu/I-Vienna

en: Europe/Vilnius
xh: EYuropu/I-Vilnius

en: Europe/Warsaw
xh: EYuropu/I-Warsaw

en: Europe/Zagreb
xh: EYuropu/I-Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
xh: EYuropu/I-Zaporozhye

en: Europe/Zurich
xh: EYuropu/I-Zurich

en: Event Description
xh: Inkcazelo Yesehlo

en: Event Processor
xh: Isixhobo sokusebenza Sesehlo

en: Event information
xh: Ulwazi ngesehlo

en: Event with no end date
xh: Isehlo esingenawo umhla wokuyeka

en: Event with no start date
xh: Isehlo esingenawo umhla wokuqalisa

en: Every
xh: Yonke

en: Every time
xh: Lonke ixesha

en: Every week on  | Every %d weeks on
xh[0]: Ngeveki ngo
xh[1]: Zonke %d iiveki ngo

en: Every year | Every %d years
xh[0]: Minyaka le
xh[1]: Ngayo yonke le %d minyaka

en: Evolution
xh: I-Evolution

en: Evolution Account Assistant
xh: Umncedisi Kwi-akhawunti Ye-Evolution

en: Evolution Addressbook
xh: I-Evolution Yencwadi Yedilesi

en: Evolution Addressbook address pop-up
xh: I-Evolution Yencwadi yedilesi enedilesi ezivelayo

en: Evolution Addressbook address viewer
xh: I-Evolution Yencwadi yedilesi enesibonisi-dilesi

en: Evolution Addressbook card viewer
xh: I-Evolution Yencwadi yedilesi enesibonisi khadi

en: Evolution Addressbook component
xh: I-Evolution yendawo yokubeka Incwadi yedilesi

en: Evolution Calendar alarm notification service
xh: Inkonzo yokwazisa ngesandi esilumkisayo seSikhulisi seKhalenda

en: Evolution Calendar and Tasks
xh: Ikhalenda ye-Evolution kunye Nemisebenzi

en: Evolution Calendar configuration control
xh: Ulawulo lokumiselwa kweKhalenda ye-Evolution

en: Evolution Calendar intelligent importer
xh: Isingenisi-data esikhaliphileyo seKhalenda ye-Evolution

en: Evolution Calendar scheduling message viewer
xh: Ukumisela ukuboniswa imiyalezo kwiKhalenda ye-Evolution

en: Evolution Calendar/Task editor
xh: Ikhalenda ye-Evolution/Umhleli weMisebenzi

en: Evolution Elm importer
xh: I-Evolution yesingenisi se-Elm

en: Evolution Error
xh: Impazamo kwinkqubo ye-Evolution

en: Evolution Import Assistant
xh: Umncedisi Wongeniso Lwenkqubo Ye-Evolution

en: Evolution Information
xh: Ulwazi Ngenkqubo Ye-Evolution

en: Evolution LDIF importer
xh: I-Evolution yesingenisi se-LDIF

en: Evolution Mail
xh: I-imeyili Ye-Evolution

en: Evolution Mail accounts configuration control
xh: Ulawulo lwee-akhawunti zokumiselwa kweenkqubo Ye-Evolution Ye-imeyili

en: Evolution Mail component
xh: Isisele se-Evolution Ye-imeyili

en: Evolution Mail composer
xh: Umenzi We-Evolution ye-imeyili

en: Evolution Mail composer configuration control
xh: Ulawulo lokumiselwa kweenkqubo zabenzi be-Evolution Ye-imeyili

en: Evolution Mail preferences control
xh: Ulawulo olukhethiweyo lwe-Evolution Ye-imeyili

en: Evolution Pine importer
xh: I-Evolution yesingenisi se-Pine

en: Evolution Query
xh: Umbuzo Ngenkqubo Ye-Evolution

en: Evolution S/Mime Certificate Management Control
xh: Isatifiketi se-Evolution ye-S/Mime sokulawula iziPhathi-mandla

en: Evolution Settings
xh: Imimiselo Ye-Evolution

en: Evolution Setup Assistant
xh: Umncedisi wokumisela inkqubo ye-Evolution

en: Evolution Shell
xh: Ubucukubhede be-Evolution

en: Evolution Test
xh: Uvavanyo lwe-Evolution

en: Evolution Test component
xh: I-Evolution yenxalenye Yovavanyo

en: Evolution VCard Importer
xh: I-Evolution yesingenisi se-VCard

en: Evolution Warning
xh: Isilumkiso Senkqubo Ye-Evolution

en: Evolution can not start.
xh: Inkqubo ye-Evolution ayikwazi ukuqalisa.

en: Evolution does not support calendar reminders with
    email notifications yet, but this reminder was
    configured to send an email.  Evolution will display
    a normal reminder dialog box instead.
xh: I-Evolution ayizixhasi izikhumbuzi zekhalenda ne
    zazizo ze-imeyili okwangoku, kodwa esi sikhumbuzi sasa
    khelwe ukuthumela i-imeyili.  I-Evolution iza kubonisa kwiskrini
    ibhokisi y eqhelekileyo okukhumbuza endaweni yaso.

en: Evolution folder settings configuration control
xh: I-Evolution yesimo sovimba weefayili zesakhiwo

en: Evolution has found Netscape mail files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
xh: I-Evolution ifumene iifayili ze-imeyile ze-Netscape.
    Ungathanda ukuba zingeniswe kwi-Evolution yakho?

en: Evolution iCalendar importer
xh: Isingenisi-data se-iCalender ye-Evolution

en: Evolution is currently offline.  Click on this button to work online.
xh: Inkqubo ye-Evolution ayikho kwi-intanethi ngokwangoku. Cofa eli qhosha ukusebenza kwi-intanethi.

en: Evolution is currently online.  Click on this button to work offline.
xh: Inkqubo ye-Evolution ikwi-intanethi ngokwangoku. Cofa eli qhosha ukusebenza ungekho kwi-intanethi.

en: Evolution is importing your old Netscape data
xh: I-Evolution ingenisa i-data yakho endala evela kwi-Netscape

en: Evolution is in the process of going offline.
xh: I-Evolution isendleleni yokuphuma kwi-intanethi.

en: Evolution quit unexpectedly while you were composing a new message. Recovering the message will allow you to continue where you left off.
xh: I-Evolution iphume ngokungalindelekanga ngelixa usabhala umyalezo. Ukuwufumana kwakhona lo myalezo kuza kuvumela ukuba uwuqhubele phambili ukusuka apho ubuwushiye khona.

en: Evolution vCalendar importer
xh: Isingenisi-data se-vCalender ye-Evolution

en: Evolution will use this email address to authenticate you with the server.
xh: I-Evolution iza kusebenzisa le dilesi ukwenza ubungqina bobunyani bakho kwiseva.

en: Evolution's Calendar component
xh: Ikhalenda ye-Evolution

en: Evolution's Palm Sync changelog and map files have changed.
    
    Please be patient while Evolution migrates your Pilot Sync data...
xh: I-Evolution ye-Palm Sync changelog kunye neefayili zomzobo wobume iguqukile.
    
    Nceda ube nomonde ngelixa i-Evolution ifudusa i-Pilot Sync data yakho...

en: Evolution's Tasks component
xh: Ilungu lemisebenzi ye-Evolution

en: Execute Command...
xh: Phumeza Umyalelo...

en: Execute actions
xh: Phumeza izenzo

en: Exist
xh: Zikho

en: Exit the program
xh: Phuma kule nkqubo

en: Expanded
xh: Eyandisiweyo

en: Expander Size
xh: Isandisi sobungakanani

en: Expires
xh: Iyaphelelwa

en: Expires On
xh: Iphelelwa Ngo

en: Export in asynchronous mode
xh: Yihambise ngendlela eyihambisa ngamaxesha ahlukeneyo

en: Expression
xh: Intetho

en: Expunging
xh: Cima

en: Expunging and storing account '%s'
xh: Ukucima nokugcina iakhawunti '%s'

en: Expunging folder
xh: Ukucima isiqulathi seefayili

en: Extensions
xh: Izongezelelo

en: F_ilename:
xh: Igama lef_ayili:

en: F_ind:
xh: F_umana:

en: F_older
xh: I_siqulathi seefayili

en: F_ont...
xh: IF_onti...

en: Factory
xh: Ifektri

en: Failed to append to %s: %s
    Appending to local `Sent' folder instead.
xh: Ayiphumelelanga ukuhlomela kwi-%s: %s
    Ukuhlomela kwisiqulathi seefayili sangaphakathi esithi `Ithunyelwe'.

en: Failed to append to local `Sent' folder: %s
xh: Ayiphumelelanga ukuhlomela isiqulathi seefayili sangaphakathi esithi 'Ithunyelwe': %s

en: Failed to apply outgoing filters: %s
xh: Ayiphumelelanga ukusebenzisa izihluzi eziphumayo: %s

en: Failed to authenticate with LDAP server.
xh: Ayiphumelelanga ukunika ubungqina bobunyani ngeseva i-LDAP.

en: Failed to authenticate.
xh: Ayiphumelelanga ukuzisa ubungqina bobunyani.

en: Failed to create local mail storage `%s': %s
xh: Ayiphumelelanga ukwenza isisele se-imeyili zangaphakathi `%s': %s

en: Failed to send %d of %d messages
xh: Ayiphumelelanga ukuthumela imiyalezo i-%d of %d

en: Failed upgrading Addressbook settings or folders.
xh: Ayiphumelelanga ukunyusa izakhelo okanye uvimba weefayili yeNcwadi yedilesi.

en: Failed upgrading Mail settings or folders.
xh: Ayiphumelelanga ukunyusa imimiselo okanye iziqulathi zeefayili ze-Imeyili.

en: Failed upgrading calendars.
xh: Ayiphumelelanga ukuphucula iikhalenda.

en: Failed upgrading tasks.
xh: Ayiphumelelanga ukuhlaziya imisebenzi.

en: Falkland Islands
xh: I-Falkland Islands

en: Fall back to threading messages by sub_ject
xh: Buyela kwinkqubo enamacandelwana azimeleyo efaka imiyalezo ngokwesihl_oko

en: Family Name
xh: Igama Losapho

en: Faroe Islands
xh: I-Faroe Islands

en: Fax
xh: Ifeksi

en: February
xh: Febhuwari

en: Fetching Mail
xh: Ukuphuthuma I-imeyili

en: Fi_xed-width:
xh: Ububanzi obunge_nakuguqulwa:

en: Field
xh: Indawo

en: Field Name
xh: Igama Lenxalenye Ye-data

en: Fiji
xh: I-Fiji

en: File As
xh: Yifayile Njenge

en: File _type:
xh: _Uhlobo lwefayili:

en: File exists but cannot overwrite it.
xh: Ikho le fayili kodwa ayikwazi ukubhala phezu kwayo.

en: File exists but is not a regular file.
xh: Ikho le fayili kodwa asiyofayili iqhelekileyo.

en: File name:
xh: Igama lefayili:

en: Fill clip rectangle
xh: Zalisa uxande lwe-clip

en: Fill color
xh: Zalisa umbala

en: Fill stipple
xh: Zalisa umzobo ngokuchokoza

en: Filter on Mailing _List...
xh: Hluza _Kuluhlu lwe-imeyili...

en: Filter on Re_cipients
xh: Hluza ku_Bamkeli

en: Filter on Se_nder...
xh: Hluza Kum_thumeli...

en: Filter on Sen_der
xh: Hluza kuMthume_li

en: Filter on Sub_ject
xh: Hluza kwiSihl_oko

en: Filter on _Mailing List
xh: Hluza ku_Luhlu Lwabantu Oqhagamshelana nabo

en: Filter on _Recipients...
xh: Hluza ku _Mamkeli...

en: Filter on _Subject...
xh: Hluza kwi_Sihloko...

en: Filter the selected messages for junk status
xh: Hluza imiyalezo echongiweyo ukhangela ubume obungasebenziyo

en: Filtering Folder
xh: Ukuhluza isiqulathi seefayili

en: Filters
xh: Izihluzi

en: Find Possible Search Bases
xh: Fumana Isiseko Sokukhangela esinokwenzeka

en: Find _Now
xh: Fumana _Ngoku

en: Find in Message
xh: Ifunyenwe Kumyalezo

en: Finland
xh: I-Finland

en: Fla_g Completed
xh: Fle_ga Igqityiwe

en: Flag Status
xh: Ubume BeFlegi

en: Flag selected message(s) for follow-up
xh: Um(imi)yalezo ochonge nge-Flag ukuze ulandelwe

en: Flag to Follow Up
xh: Flega Ukulandela Oku

en: Flagged
xh: Iflegiwe

en: Focused Column
xh: Ikholam Engqaliweyo

en: Folder
xh: Isiqulathi seefayili

en: Folder Properties
xh: Iimpawu Zesiqulathi Seefayili

en: Folder Subscriptions
xh: Iziqulathi Zeefayili Onokuzibophelela Kuzo

en: Folder _name:
xh: Igama _lesiqulathi seefayili

en: Folder already exists
xh: Esi siqulathi seefayili sele sikho kade

en: Folder name cannot contain the Return character.
xh: Igama lesiqulathi seefayili liqulethe uphawu Lokubuya kwakhona.

en: Folder name cannot contain the character "#".
xh: Igama lesiqulathi seefayili alikwazi ukuqulatha olu phawu "#".

en: Folder name cannot contain the character "/".
xh: Igama lesiqulathi seefayili alikwazi ukuqulatha olu phawu "/".

en: Follow Up
xh: Ulandelo

en: Follow Up Flag
xh: IFlegi Elandelelwayo

en: Follow _Up...
xh: Landele_la...

en: Follow-Up
xh: Ukulandelela

en: Font Properties
xh: Iimpawu zeefonti

en: Fonts
xh: Iifonti

en: Fontset
xh: i-Fontset

en: Footer:
xh: Okubhalwe emazantsi ephepha:

en: For Your Information
xh: Ukukwazisa

en: For_mat
xh: Ubu_me

en: Force images in HTML mail to be loaded
xh: Nyanzela ukufaka imifanekiso ekwi-imeyili ye-HTML

en: Forcibly re-migrate from Evolution 1.4
xh: Inyanzelisa ukufuduka kwakhona kwinkqubo ye-Evolution 1.4

en: Forcibly shut down all Evolution components
xh: Inyanzelisa ukuvala zonke iinxalenye zenkqubo ye-Evolution

en: Forget _Passwords
xh: Libala _Ii-Passwords

en: Forget remembered passwords so you will be prompted for them again
xh: Libala ii-password ozikhumbuleyo ukuze wazise xa zifuneka kwakhona

en: Format
xh: Ukulungiselela

en: Format Columns...
xh: Iikholam Zokulungiselela...

en: Format messages in _HTML
xh: Misa ubume bemiyalezo ngendlela ye-_HTML

en: Formatting message
xh: Ubume bomyalezo

en: Forward
xh: Dlulisa

en: Forward Contact
xh: Dlulisa Uqhagamshelwano

en: Forward the selected message in the body of a new message
xh: Dlulisa umyalezo ochongiweyo ngomzimba womyalezo omtsha

en: Forward the selected message quoted like a reply
xh: Dlulisa umyalezo ochongiweyo ngokuwucaphula njengempendulo

en: Forward the selected message to someone
xh: Dlulisela umyalezo ochongiweyo komnye umntu

en: Forward the selected message to someone as an attachment
xh: Dlulisa njengesiqhoboshelo umyalezo ochongiweyo uwudlulisela komnye umntu

en: Forwarded message
xh: Umyalezo odlulisiweyo

en: Forwarded message - %s
xh: Umyalezo odlulisiweyo - %s

en: Forwarded messages
xh: Imiyalezo edlulisiweyo

en: Fr
xh: Ulwesihlanu

en: Fr_om:
xh: Iv_ela:

en: France
xh: I-France

en: Free
xh: Iyafumaneka

en: Free/Busy
xh: Engahlawulwayo/Ixakekile

en: Free/Busy Information
xh: Ulwazi Olufumanekayo/Oluxakekileyo

en: Free/Busy Reply
xh: Impendulo Efumanekanyo/Exakekileyo

en: Free/Busy Request
xh: Isicelo Esifumanekayo/Esixakekeileyo

en: Free/Busy information
xh: Ulwazi olufumanekayo/okuxakekileyo

en: Free/Busy information (%s to %s)
xh: Ulwazi Olufumanekayo/Oluxakekileyo (%s luya %s)

en: French Guiana
xh: I-French Guiana

en: French Polynesia
xh: I-French Polynesia

en: French Southern Territories
xh: I-French Southern Territories

en: Friday
xh: Ulwesihlanu

en: From
xh: Ivela

en: From %s:
xh: Ivela %s:

en: Frozen
xh: Igodole

en: Full Address
xh: Idilesi Ngokuzeleyo

en: Full Header
xh: Okubhalwe emantla ephepha Okuzeleyo

en: Full Name
xh: Igama Ngokuzeleyo

en: Full _Name...
xh: Igama _Ngokuzeleyo...

en: GDK fill color
xh: GDK zalisa umbala

en: GTK Tree View
xh: Isibonisi semo-mthi i-GTK

en: Gabon
xh: I-Gabon

en: Gambia
xh: I-Gambia

en: General
xh: Jikelele

en: Generating message list
xh: Ukwenza uluhlu lomyalezo

en: Generic error
xh: Impazamo yohlobo oluthile

en: Georgia
xh: I-Georgia

en: Germany
xh: I-Germany

en: Get an archive of the list this message belongs to
xh: Fumana uvimba woluhlu lwalo myalezo

en: Get information about the usage of the list this message belongs to
xh: Fumana ulwazi ngokusetyenziswa kolu luhlu lwalo myalezo

en: Get list _archive
xh: Fumana uvimba _woluhlu

en: Get list _usage information
xh: Fumana uluhlu _lokusetyenziswa kolwazi

en: Ghana
xh: I-Ghana

en: Gibraltar
xh: I-Gibraltar

en: Given Name
xh: Inikwe Igama

en: Gnome Calendar
xh: Ikhalenda ye-Gnome

en: Go To
xh: Yiya Ku

en: Go back
xh: Buyela emva

en: Go forward
xh: Yiya phambili

en: Go to Date
xh: Yiya kuMhla

en: Go to Today
xh: Yiya kuNamhlanje

en: Grab Focus
xh: Bamba Umgqaliselo

en: Greece
xh: I-Greece

en: Greek
xh: AmaGrike

en: Greenland
xh: I-Greenland

en: Grenada
xh: I-Grenada

en: Group
xh: Iqela

en: Group By Box
xh: Hlanganisa NgeBhokisi

en: Group By This Field
xh: Hlanganisa Ngale Ndawo

en: GroupWise
xh: I-Groupwise

en: Groupware Suite
xh: I-Groupware Suite

en: Guadeloupe
xh: I-Guadeloupe

en: Guam
xh: I-Guam

en: Guatemala
xh: I-Guatemala

en: Guernsey
xh: I-Guernsey

en: Guinea
xh: I-Guinea

en: Guinea-bissau
xh: I-Guinea-bissau

en: Guyana
xh: I-Guyana

en: HTML Mail
xh: I-imeyili Ye-HTML

en: HTML Mode
xh: Indlela ye-HTML

en: HT_ML
xh: i-HT_ML

en: H_TML
xh: i-H_TML

en: Haiti
xh: I-Haiti

en: Handle Popup
xh: Isiqhashumbi Sesikhombisi

en: Has Cursor
xh: Inekhesa

en: Has Focus
xh: Inomgqaliselo

en: Header
xh: Okubhalwe emantla ephepha

en: Header/Footer
xh: Okubhalwe emazantsi/emantla ephepha

en: Headers
xh: Okuvela phezulu ephepheni

en: Headings
xh: Izihloko

en: Headings for each letter
xh: Izihloko zonobumba ngamnye

en: Heard And McDonald Islands
xh: I-Heard ne-McDonald Islands

en: Hebrew
xh: AmaHebhere

en: Height
xh: Ubude

en: Height of the message-list pane
xh: Ubude beskrini soluhlu lomyalezo

en: Height of the message-list pane.
xh: Ubude beskrini soluhlu lomyalezo.

en: Height:
xh: Ubude:

en: Hi.  Thanks for taking the time to download this preview release
    of the Evolution groupware suite.
    
    This version of Evolution is not yet complete. It is getting close,
    but some features are either unfinished or do not work properly.
    
    If you want a stable version of Evolution, we urge you to uninstall
    this version, and install version %s instead.
    
    If you find bugs, please report them to us at bugzilla.ximian.com.
    This product comes with no warranty and is not intended for
    individuals prone to violent fits of anger.
    
    We hope that you enjoy the results of our hard work, and we
    eagerly await your contributions!
xh: Molo.  Siyabulela ngokuthabatha ixesha ukhuphela ulwazi lokubona okutsha okukhutshwe
    kwi-Groupware suite Lenkqubo Ye-Evolution.
    
    Olu hlobo lwenkqubo ye-Evolution alukagqitywa okwangoku. Sele kumbovu ukuba lugqitywe,
    kodwa ezinye izimo zisenokuba zigqityiwe okanye azisebenzi kakuhle.
    
    Ukuba ufuna uhlobo oluzinzileyo lwenkqubo ye-Evolution, sikukhuthaza ukuba useke
    olu hlobo, ze useke olu %s endaweni yolo.
    
    Ukuba ufumana iziphene, nceda usazise kule dilesi bugzilla.ximian.com.
    Le mveliso ayiphuma nasiqinisekiso yaye ayenzelwanga 
    ukuthambekela kwintshukumo ezibanga umsindo kubantu ngabany.
    
    Siyathemba uya kuzonwabela iziphumo zakho zokusebenza nzima, yaye thina
    silinde ngolangazelelo ukuva izimvo zakho!

en: Hide _Deleted Messages
xh: Fihla Imiyalezo E_cinyiweyo

en: Hide _Read Messages
xh: Fihla Imiyalezo E_fundiweyo

en: Hide completed tasks
xh: Fihla imisebenzi egqitywe

en: Hide deleted messages rather than displaying them with a line through them
xh: Fihla imiyalezo ecinyiweyo kunokuba uyibonise ngokuyicanda ngomgca phakathi

en: Hide window buttons
xh: Fihla amaqhosha efestile

en: High
xh: Phezulu

en: Higher
xh: Ephakamileyo noko

en: Highest
xh: Eyona iphakame kakhulu

en: Highlight _quotations with
xh: Qaqambisa _okucatshulweyo nge

en: Holy See
xh: I-Holy See

en: Home
xh: Ekhaya

en: Home Fax
xh: Ifeksi Yasekhaya

en: Home Phone
xh: Umnxeba Wasekhaya

en: Home Phone 2
xh: Umnxeba Wasekhaya 2

en: Home page
xh: Iphepha lokuqala

en: Honduras
xh: I-Honduras

en: Hong Kong
xh: I-Hong Kong

en: Horizontal Draw Grid
xh: iGridi Yomzobo Ethe tyaba

en: Hours
xh: Iiyure

en: Hungary
xh: I-Hungary

en: I am currently in the office
xh: Ndise-ofisini ngokwangoku

en: I am currently out of the office
xh: Andikho e-ofisini ngokwangoku

en: ICQ
xh: I-ICQ

en: ID or alias of the component to be shown by default at start-up.
xh: I-ID okanye igama elimele isisele maliboniswe ngokumiselwa kusaqalwa nje.

en: IM Context
xh: Imeko emalunga ne-IM

en: ISDN Phone
xh: Umnxeba one-ISDN

en: I_nclude remote tests
xh: Q_uka iimvavanyo ezikwenye indawo

en: Iceland
xh: I-Iceland

en: Icons _and text
xh: Iimpawu zemiqondiso _kunye nemibhalo

en: Id
xh: I-Id

en: Identity
xh: Isazisi

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
xh: Ukuba imiselwe, ukukrwela umgca ngaphansi kombhalo kubonisa ukuba unobumba olandelayo makasetyenziselwe iqhosa elifinyeziweyo nelikhawulezisayo

en: If there isn't a builtin viewer for a particular mime-type inside Evolution, any mime-types appearing in this list which map to a bonobo-component viewer in GNOME's mime-type database may be used for displaying content.
xh: Ukuba akukho sibonisi sakhelwe ngaphakathi sodidi olukhethekileyo lwe-mime ngaphakathi kwe-Evolution, naluphi na udidi lwe-mime oluvela kuluhlu nolwalatha kwisibonisi se-bonobo-component kwi-database yodidi lwe-mime i-GNOME lungasetyenziswa ukubonisa okuqulethwe kwiskrini.

en: If you continue, you will not be able to recover these messages.
xh: Ukuba uyaqhubeka, awunakuba nako ukuphinda uyifumane le miyalezo.

en: If you delete the folder, all of its contents and its subfolders contents will be deleted permanently.
xh: Ukuba uyasicima esi siqulathi seefayili, konke ekuquletheyo kunye neziqulathi zeefayili ezingaphakathi ziza kucinywa ngokusisigxina.

en: If you don't send a cancellation notice, the other participants may not know the journal has been deleted.
xh: Ukuba akubathumeleli isaziso sokurhoxisa, abanye abathabatha inxaxheba abangekhe bazi ukuba ijenali sele icinyiwe.

en: If you don't send a cancellation notice, the other participants may not know the meeting is canceled.
xh: Ukuba akubathumeleli isaziso sokurhoxisa, abanye abathabatha inxaxheba abangekhe bazi ukuba irhoxisiwe loo ntlanganiso.

en: If you don't send a cancellation notice, the other participants may not know the task has been deleted.
xh: Ukuba akubathumeleli isaziso sokurhoxisa, abanye abathabatha inxaxheba abangekhe bazi ukuba umsebenzi sele ucinyiwe.

en: If you proceed, the account information will be deleted permanently.
xh: Ukuba uyaqhubeka, olu lwazi lwale akhawunti luza kucinywa ngokusisigxina.

en: If you quit, these messages will not be sent until Evolution is started again.
xh: Ukuba uyaphuma, le miyalezo ayinakuthunyelwa de inkqubo ye-Evolution iqaliswe kwakhona.

en: Ignore
xh: Ungayinanzi

en: Image
xh: Umfanekiso

en: Immediately follow each other
xh: Ezilandelanayo

en: Import
xh: Ngenisa

en: Import File
xh: Ukungenisa Ifayili

en: Import Location
xh: Indawo Oyingenisa Kuyo

en: Import a _single file
xh: Ngenisa ifayile e_nye

en: Import data and settings from _older programs
xh: Ukungenisa i-data kunye nemimiselo evela _kwiinkqubo ezindala

en: Import data from other programs
xh: Ngenisa i-data evela kwezinye iinkqubo

en: Important
xh: Ibalulekile

en: Imported Certificate
xh: Isatifikethi Esingenisiweyo

en: Importer Type
xh: Uhlobo Lwesingenisi

en: Importing Elm data
xh: Ukungenisa i-data ye-Elm

en: Importing Netscape data
xh: Ukungenisa i-data ye-Netscape

en: Importing Pine data
xh: Ukungenisa i-data ye-Pine

en: Importing `%s'
xh: Ukungenisa `%s'

en: Importing mailbox
xh: Ukungenisa ibhokisi ye-imeyili

en: Importing...
xh: Ukungenisa...

en: In Process
xh: Isaqhutywa

en: In Progress
xh: Eqhubekayo

en: In async mode, output must be file.
xh: Kwindlela engenzeki ngaxeshanye, kufuneka isiphumo sibe yifayili.

en: In normal mode, there is no need for the size option.
xh: Kwindlela eqhelekileyo, akukho mfuneko yokukhetha ubungakanani.

en: Inbox
xh: Ibhokisi yezingenayo

en: Include threads
xh: Iquka imisonto

en: Include:
xh: Bandakanya:

en: Incoming
xh: Ezingenayo

en: Increase the text size
xh: Yandisa ubungakanani bombhalo

en: India
xh: I-India

en: Indian/Antananarivo
xh: E-Indian/I-Antananarivo

en: Indian/Chagos
xh: E-Indian/I-Chagos

en: Indian/Christmas
xh: E-Indian/I-Christmas

en: Indian/Cocos
xh: E-Indian/I-Cocos

en: Indian/Comoro
xh: E-Indian/I-Comoro

en: Indian/Kerguelen
xh: E-Indian/I-Kerguelen

en: Indian/Mahe
xh: E-Indian/I-Mahe

en: Indian/Maldives
xh: E-Indian/I-Maldives

en: Indian/Mauritius
xh: E-Indian/I-Mauritius

en: Indian/Mayotte
xh: E-Indian/I-Mayotte

en: Indian/Reunion
xh: E-Indian/I-Reunion

en: Indicator Spacing
xh: Isalathisi-Sithuba

en: Individual
xh: Umntu ngamnye

en: Indonesia
xh: I-Indonesia

en: Inline
xh: Ukuphumeza i-data engekahlelwa

en: Input File
xh: Ifayili Yokungeniswayo

en: Input Methods
xh: Iindlela Zongeniso

en: Insufficient disk space for upgrade.
xh: Akukho sithuba saneleyo sokuhlaziya kule diski.

en: Invalid arguments
xh: Impikiswano engaqinisekiswanga

en: Invalid authentication
xh: Ubungqina obungagunyaziswanga

en: Invalid contact.
xh: Uqhagamshelwano olungavumelekanga.

en: Invalid folder: `%s'
xh: Isiqulathi seefayili esingagunyaziswanga: `%s'

en: Invalid signature
xh: Usayino olungagunyaziswanga

en: Invitations
xh: Izimemo

en: Iran
xh: I-Iran

en: Iraq
xh: I-Iraq

en: Ireland
xh: I-Ireland

en: Is New Contact
xh: Omtsha Oqhagamshelwana Naye

en: Is New List
xh: Luluhlu Olutsha

en: Isle of Man
xh: I-Isle of Man

en: Israel
xh: I-Israel

en: Issued On
xh: Ikhutshwe Ngo

en: Issued by:
      Subject: %s
xh: Ikhutshelwe ngu:
      Isihloko: %s

en: Issued to:
      Subject: %s
xh: Ikhutshelwe u:
      Isihloko: %s

en: Issuer
xh: Umkhuphi

en: Issuer Unique ID
xh: I-ID Ekhethekileyo Yomkhuphi

en: Italy
xh: I-Italy

en: Item ID
xh: I-ID Yento

en: Item sent!
xh: Le nto sele ithunyelwe!

en: Jabber
xh: I-Jabber

en: Jamaica
xh: I-Jamaica

en: January
xh: Januwari

en: Japan
xh: I-Japan

en: Japanese
xh: AmaJapan

en: Jersey
xh: I-Jersey

en: Job Title
xh: Umsebenzi Owenzayo

en: Jordan
xh: I-Jordan

en: Journal
xh: Ijenali

en: Journal entry - %s
xh: Okungenisiweyo kwijenali - %s

en: Journal information
xh: Ulwazi ngejenali

en: Jr.
xh: Umntu onganeno

en: July
xh: Julayi

en: Jump button
xh: Iqhosha elikudlulisela kwenye into

en: June
xh: Juni

en: Junk
xh: Ulwazi olungasebenziyo

en: Junk Test
xh: Uvavanyo Lwento Engenamsebenzi

en: Justification
xh: Ulungelelaniso

en: Kazakhstan
xh: I-Kazakhstan

en: Kenya
xh: I-Kenya

en: Key Agreement
xh: Isivumelwano esingundoqo

en: Key Encipherment
xh: Iqhosha eguqulelwa kwikhowudi

en: Kiribati
xh: I-Kiribati

en: Korea, Democratic People's Republic Of
xh: I-Korea, Democratic People's Republic Of

en: Korea, Republic Of
xh: I-Korea, Republic Of

en: Korean
xh: Ama-Korean

en: Kuwait
xh: I-Kuwait

en: Kyrgyzstan
xh: I-Kyrgyzstan

en: LDAP Data Interchange Format (.ldif)
xh: I-LDAP eyi-format yokutshintsha-tshintsha i-data (.ldif)

en: LDAP Servers
xh: Iiseva ze-LDAP

en: LDAP server did not respond with valid schema information.
xh: Le seva iyi-LDAP ayiphendulanga ngomzobo wolwazi olungileyo.

en: Label
xh: Ilebhile

en: Label widget
xh: Isixhobo selebhile

en: Landscape
xh: Ububanzi bephepha

en: Language
xh: Ulwimi

en: Language(s)
xh: U(Ii)lwimi

en: Laos
xh: I-Laos

en: Last time empty trash was run
xh: Ilixa lokugqibela kuchithwa umgqomo

en: Later
xh: Ngelinye ixesha

en: Latvia
xh: I-Latvia

en: Lebanon
xh: I-Lebanon

en: Left:
xh: EKhohlo:

en: Length Threshold
xh: Umda Wobude

en: Lesotho
xh: I-Lesotho

en: Letter tabs on side
xh: Ii-tab zonobumba ezibekwa ecaleni

en: Liberia
xh: I-Liberia

en: Libya
xh: I-Libya

en: License Agreement
xh: Isivumelwano Sephepha-mvume

en: Liechtenstein
xh: I-Liechtenstein

en: Line wrap
xh: Uqhubekeko lwamagama lomgca

en: List
xh: Uluhlu

en: List Members
xh: Amalungu Oluhlu

en: List local addressbook folders
xh: Nika uluhlu lweziqulathi zeefayili zencwadi yedilesi

en: List of Labels and their associated colors
xh: Uluhlu lweelebhile kunye nemibala enxulumaniswa nalo

en: List of accepted licenses
xh: Uluhlu lwamaphepha-mvume avunyiweyo

en: List of accounts
xh: Uluhlu lwee-akhawunti

en: List of accounts known to the mail component of Evolution. The list contains strings naming subdirectories relative to /apps/evolution/mail/accounts.
xh: Uluhlu lwee-akhawunti olwaziwayo kwiselwa le-imeyili ye-Evolution. Olo luhlu luqulethe amabinzana ababizwa ngawo oovimba beefayili abangaphakathi kwe-/apps/evolution/mail/accounts.

en: List of custom headers and whether they are enabled.
xh: Uluhlu olumisela izinto ezibhalwe phezulu ephepheni nokuba luvuliwe na.

en: List of labels known to the mail component of Evolution. The list contains strings containing name:color where color uses the HTML hex encoding.
xh: Uluhlu lweelebhile ezaziwayo kuvimba we-imeyili ye-Evolution. Olu luhlu luqulethe amabinzana aqulethe amagama:imibala apho imibala isebenzisa ikhowudi ye-HTML hex.

en: List of mime types to check for bonobo component viewers
xh: Sebenzisa iindidi ze-mime ukukhangela izibonisi zovimba ibonobo

en: List of paths for the folders to be synchronized to disk for offline usage
xh: Uluhlu lweendlela zokungenisa iziqulathi zeefayili ngaxeshanye kwidiski ukuze zisetyenziswe kungekho intanethi

en: List of protocol names whose license has been accepted.
xh: Uluhlu lwamagama emithetho yokusebenza enamaphepha-mvume avunyiweyo.

en: Lithuania
xh: I-Lithuania

en: Lo_gin:
xh: N_gena:

en: Load images for HTML messages over http
xh: Faka imifanekiso yemiyalezo ye-HTML ngaphezulu kweye-http

en: Loading Calendar
xh: Kufakwa iKhalenda

en: Loading appointments at %s
xh: Ukufaka amadinga kwi-%s

en: Loading calendar...
xh: Kufakwa ikhalenda...

en: Loading tasks
xh: Imisebenzi yokufaka okuthile kwikhompyutha

en: Loading tasks at %s
xh: Ukufaka imisebenzi kwi-%s

en: Loading...
xh: Isafaka...

en: Local Folders
xh: Iziqulathi zeefayili Zangaphakathi

en: Locat_ion:
xh: Inda_wo:

en: Location
xh: Indawo

en: Location contains
xh: Indawo iqulethe

en: Location:
xh: Indawo:

en: Log filter actions
xh: Izenzo zesihluzi sokungenisa irekhodi

en: Log filter actions to the specified log file.
xh: Izenzo zesihluzi sokungenisa irekhodi kwifayili yokungenisa irekhodi ekhankanyiweyo.

en: Logfile to log filter actions
xh: Ngenisa ifayili kwizenzo zesihluzi serekhodi

en: Logfile to log filter actions.
xh: Ngenisa ifayili kwizenzo zesihluzi serekhodi.

en: Low
xh: Phantsi

en: Lower
xh: Ephantsi

en: Lowest
xh: Eyona iphantsi

en: Luxembourg
xh: I-Luxembourg

en: MD5 Fingerprint
xh: Uphawu lomnwe lwe-MD5

en: MIME Type
xh: Uhlobo lwe-MIME

en: MIME type:
xh: Uhlobo lwe-MIME:

en: MSN
xh: I-MSN

en: MSN Messenger
xh: Isigidimi se-MSN

en: M_eeting
xh: Intla_nganiso

en: Macao
xh: I-Macao

en: Macedonia
xh: I-Macedonia

en: Madagascar
xh: I-Madagascar

en: Mail
xh: I-imeyili

en: Mail Accounts
xh: Ii-akhawunti Ye-imeyili

en: Mail Configuration
xh: Ukumisela iinkqubo ze-imeyile

en: Mail Filters
xh: Izihluzi Zee-imeyili

en: Mail Folder Tree
xh: Umthe Wesiqulathi seefayili Zee-imeyili

en: Mail Preferences
xh: Ii-imeyili Ozikhethayo

en: Mail _Folder
xh: Isiqulathi Seefayili _Ye-imeyili

en: Mail filters automatically updated.
xh: Ezi zihluzi ze-imeyili zinyuswe ngokuzenzekela.

en: Mail from %s
xh: Imeyili ivela %s

en: Mail to %s
xh: Thumela ku %s

en: Mailbox location
xh: Indawo elikuyo ibhokisi ye-imeyili

en: Mailer
xh: Umthumeli we-imeyili

en: Mailing Address
xh: Idilesi ye-imeyili

en: Mailing _List
xh: Uluhlu _Lwabo Uqhagamshelana Nabo

en: Mailing list
xh: Uluhlu loqhagamshelana nabo nge-imeyili

en: Main toolbar
xh: I-toolbar eyintloko

en: Make this Occurrence _Movable
xh: Yenza esi Senzeko _Sishenxiseke

en: Malawi
xh: I-Malawi

en: Malaysia
xh: I-Malaysia

en: Maldives
xh: I-Maldives

en: Malformed external-body part.
xh: Ukungemi kakuhle kwenxalenye yomzimba ongaphandle.

en: Malformed header
xh: Isihloko esingabhalekanga kakuhle

en: Mali
xh: I-Mali

en: Malta
xh: I-Malta

en: Manage your S/MIME certificates here
xh: Lawula apha izatifiketi sakho se-S/MIME

en: Manager
xh: Umphathi

en: Many email systems add an Apparently-To header to messages that only have BCC recipients. This header, if added, will list all of your recipients to your message anyway. To avoid this, you should add at least one To: or CC: recipient.
xh: Ii-imeyili ezininzi zongeza isihloko esithi Iya- kwimiyalezo eya kubamkeli abakopelwa ngokufihlakeleyo. Ukuba sifakelwe esi sihloko, siya kubadwelisa bonke abamkeli kumyalezo wakho nakanjani na. Ukuvika oku kufuneka ufake u-Iya- omnye okanye u-Kopela ku-: umamkeli.

en: Mar_k as Complete
xh: Phawu_la njengoGqityiweyo

en: Mar_k as Read
xh: Yiphawu_le njengeFundiweyo

en: March
xh: Matshi

en: Margins
xh: Imida yephepha

en: Mark as Seen after specified timeout
xh: Phawula njengeBoniweyo emva kwexesha elibekiweyo

en: Mark as Seen after specified timeout.
xh: Phawula njengeBoniweyo emva kwexesha elibekiweyo.

en: Mark as _Important
xh: Yiphawule njenge_Balulekileyo

en: Mark as _Junk
xh: Yiphawule njenge_Ngasebenziyo

en: Mark as _Not Junk
xh: Yiphawule njenge_Sebenzayo

en: Mark attachment to be shown inline by default.
xh: Phawula isiqhoboshelo emasiboniswe ngokumiselwa emgceni.

en: Mark citations in the message "Preview"
xh: Phawula ucaphulo kumyalezo okwi- "Sibonisi Phambi Kokushicilela"

en: Mark citations in the message "Preview".
xh: Phawula ucaphulo kumyalezo okwi- "Sibonisi Phambi Kokushicilela".

en: Mark selected tasks as complete
xh: Phawula imisebenzi echongiweyo njengegqityiweyo

en: Mark the selected message(s) as having been read
xh: Phawula um(imi)yalezo ochongiweyo njengofundiweyo

en: Mark the selected message(s) as important
xh: Phawula um(imi)yalezo ochongiweyo njengobalulekileyo

en: Mark the selected message(s) as junk
xh: Phawula um(imi)yalezo ochongiweyo njengongasebenziyo

en: Mark the selected message(s) as not being junk
xh: Phawula um(imi)yalezo ochongiweyo njengosebenzayo

en: Mark the selected message(s) as not having been read
xh: Phawula um(imi)yalezo ochongiweyo njengongafundwanga

en: Mark the selected message(s) as unimportant
xh: Phawula um(imi)yalezo ochongiweyo njengongabalulekanga

en: Mark the selected messages for deletion
xh: Phawula um(imi)yalezo ochongiweyo ukuba ucinywe

en: Marshall Islands
xh: I-Marshall Islands

en: Martinique
xh: I-Martinique

en: Match All
xh: Thelekisa Zonke

en: Matches: %d
xh: Iyahambelana: %d

en: Mauritania
xh: I-Mauritania

en: Mauritius
xh: I-Mauritius

en: Max field name length
xh: Ubude begama lendawo obubobona bukhulu

en: Max lines
xh: Imigca ye-Max

en: May
xh: Meyi

en: Mayotte
xh: I-Mayotte

en: Meeting - %s
xh: Intlanganiso - %s

en: Meeting Cancellation
xh: Ukurhoxiswa kweNtlanganiso

en: Meeting Information
xh: Ulwazi ngeNtlanganiso

en: Meeting Proposal
xh: Isindululo Sentlanganiso

en: Meeting Reply
xh: Impendulo Ngentlanganiso

en: Meeting Update
xh: Ukuhlaziywa Intlanganiso

en: Meeting Update Request
xh: Isicelo Sokuhlaziywa Intlanganiso

en: Member
xh: Ilungu

en: Members
xh: Amalungu

en: Merge E-Mail Address
xh: Dibanisa Idilesi ye-Imeyili

en: Mes_sage:
xh: Um_yalezo:

en: Message
xh: Umyalezo

en: Message Body
xh: Umzimba Womyalezo

en: Message Composer
xh: Ukubhala Umyalezo

en: Message Header
xh: Isihloko Somyalezo

en: Message List
xh: Uluhlu lomyalezo

en: Message Window default height
xh: Ubude Bommiselo Wefestile Yomyalezo

en: Message Window default width
xh: Ububanzi Bommiselo Wefestile Yomyalezo

en: Message contains
xh: Umyalezo uqulethe

en: Message is Junk
xh: Lo Myalezo Awusebenzi

en: Message is not Junk
xh: Lo myalezo Uyasebenza

en: Message-display style ("normal", "full headers", "source")
xh: Isimbo sokubonisa umyalezo kwiskrini (oqhelekileyo: "normal", onezihloko ezizeleyo: "full headers", umthombo: "source")

en: Messages from %s
xh: Umyalezo uvela %s

en: Method not supported when opening the calendar
xh: Indlela ayixhaswanga ngelixa kuvulwa ikhalenda

en: Mexico
xh: I-Mexico

en: Micronesia
xh: I-Micronesia

en: Migrating `%s':
xh: Efudukayo `%s':

en: Migrating...
xh: Efudukayo...

en: Minimum Width
xh: Ubuncinane Bobubanzi

en: Minimum days between emptying the trash on exit
xh: Ubuncinane beentsuku phakathi kokuchithwa komgqomo xa uphuma

en: Minimum time between emptying the trash on exit, in days.
xh: Ubuncinane bexesha phakathi kokuchithwa komgqomo xa uphuma, ngeentsuku.

en: Minimum width
xh: Ubuncinane bobubanzi

en: Minutes
xh: Imizuzu

en: Miss
xh: Nkszn.

en: Missing date.
xh: Umhla ongafumanekiyo.

en: Missing file name.
xh: Igama lefayili lilahlekile.

en: Missing folder.
xh: Isiqulathi seefayili elahlekileyo.

en: Missing name.
xh: Igama elilahlekileyo.

en: Mo
xh: Umvulo

en: Mo_ve to Calendar...
xh: She_nxisela kwiKhalenda...

en: Mobile Phone
xh: Iselula

en: Model
xh: Imodeli

en: Moldova, Republic Of
xh: I-Moldova, Republic Of

en: Monaco
xh: I-Monaco

en: Monday
xh: Umvulo

en: Mongolia
xh: I-Mongolia

en: Month
xh: Inyanga

en: Month Calendar
xh: Ikhalenda Yenyanga

en: Month View
xh: Ukujonga ubume benyanga

en: Month View: %s. %s
xh: Ukujonga ubume benyanga:  %s. %s

en: Montserrat
xh: I-Montserrat

en: More cards matched this query than either the server is 
    configured to return or Evolution is configured to display.
    Please make your search more specific or raise the result limit in
    the directory server preferences for this addressbook.
xh: Iikhadi ezininzi ziyahambelana nalo mbuzo kuneseva 
    emiselwe ukubuyisa inkqubo okanye i-Evolution imiselwe ukubonisa kwiskrini.
    Nceda wenze ukukhangela kwakho kukhetheke okanye uphakamise umda wesiphumo kwi
    iseva yovimba weefayili okhethelwe le ncwadi yedilesi.

en: Morocco
xh: I-Morocco

en: Mouse-based interactive map widget for selecting timezone. Keyboard users should select the timezone from the below combo box instead.
xh: Isixhobo esifumaneka kwi-mouse nesikubonisa ixesha lendawo echongiweyo. Abasebenzisa i-keyboard mabakhethe ixesha lendawo apha ngezantsi kwibhokisi enoludwe lokukhetha.

en: Move
xh: Shenxisa

en: Move contact to
xh: Susa oqhagamshelana naye umse ku

en: Move contacts to
xh: Susa oqhagamshelwana nabo ubase ku

en: Move selected message(s) to another folder
xh: Shenxisa um(imi)yalezo ochongiweyo uwuse kwesinye isiqulathi seefayili

en: Move to Address Book...
xh: Yiya Kwincwadi Yedilesi...

en: Move to Folder
xh: Yiya Kwisiqulathi seefayili

en: Move to Folder...
xh: Shenxisela Kwisiqulathi Seefayili...

en: Moving folder %s
xh: Ukushenxisa isiqulathi seefayili %s

en: Moving items
xh: Shenxisa izinto

en: Moving messages into folder %s
xh: Ukushenxisa imiyalezo uyise kwisiqulathi seefayili %s

en: Moving messages to %s
xh: Ukushenxisa Imiyalezo uyise %s

en: Mozambique
xh: I-Mozambique

en: Mr.
xh: Mnu.

en: Mrs.
xh: Nkosk.

en: Multiple Messages
xh: Imiyalezo Emininzi

en: Multiple Unseen Messages
xh: Imiyalezo Emininzi Engabonwanga

en: Multiple VCards
xh: Ii-VCards ezininzi

en: Myanmar
xh: I-Myanmar

en: NUMBER
xh: INOMBOLO

en: Name
xh: Igama

en: Name begins with
xh: Igama liqala nge

en: Name:
xh: Igama:

en: Namibia
xh: I-Namibia

en: Nauru
xh: I-Nauru

en: Needs Action
xh: Ifuna isenzo

en: Nepal
xh: I-Nepal

en: Netherlands
xh: I-Netherlands

en: Netherlands Antilles
xh: I-Netherlands Antilles

en: Netscape Certificate Type
xh: Uhlobo Lwesatifiketi Se-Netscape

en: Never
xh: Nakanye

en: Never send back a read receipt
xh: Ungabokuthumela irisithi efundwayo

en: New
xh: Entsha

en: New Address Book
xh: Incwadi Entsha Yedilesi

en: New All Day Event
xh: Isiganeko Esitsha Sosuku Lonke

en: New All Day _Event
xh: Isiganeko _Esitsha Sosuku Lonke

en: New Appointment
xh: Idinga Elitsha

en: New Caledonia
xh: I-New Caledonia

en: New Calendar
xh: Ikhalenda Entsha

en: New Contact
xh: Abatsha Oqhagamshelana Nabo

en: New Contact List
xh: Uluhlu Lwabatsha Oqhagamshelana Nabo

en: New Contact List...
xh: Uluhlu Olutsha Loqhagamshelana Nabo...

en: New Contact...
xh: Abatsha Ongaqhagamshelana Nabo...

en: New Contact:
xh: Omtsha Oqhagamshelana Naye:

en: New Mail Folder
xh: Isiqulathi Seefayili Esitsha Se-imeyili

en: New Mail Message
xh: Umyalezo Omtsha We-imeyili

en: New Mail Notify sound file
xh: Isandi sefayili Yokwazisa Nge-imeyili entsha

en: New Mail Notify type
xh: Uhlobo Lokwazisa Nge-imeyili entsha

en: New Meeting
xh: Intlanganiso Entsha

en: New Task
xh: Umsebenzi Omtsha

en: New Task List
xh: Uluhlu Olutsha Lwemisebenzi

en: New Test
xh: Uvavanyo Olutsha

en: New Zealand
xh: I-New Zealand

en: New _Appointment...
xh: Idinga _Elitsha...

en: New _Window
xh: Ifestile _Entsha

en: New all day appointment
xh: Idinga elitsha losuku lonke

en: New appointment
xh: Idinga elitsha

en: New assigned task
xh: Umsebenzi omtsha owunikiweyo

en: New calendar
xh: Ikhalenda entsha

en: New meeting
xh: Intlanganiso entsha

en: New task
xh: Umsebenzi omtsha

en: New task list
xh: Uluhlu olutsha lomsebenzi

en: Newsgroups
xh: Amaqela eendaba

en: Next
xh: Elandelayo

en: Next _Important Message
xh: Okulandelayo _Umyalezo obalulekileyo

en: Next _Thread
xh: Okulandelayo _Yinkqubo Enamacandelwana azimeleyo

en: Next _Unread Message
xh: Okulandelayo _Umyalezo Ongafundwanga

en: Ni_ckname:
xh: Isi_qhulo:

en: Nicaragua
xh: I-Nicaragua

en: Nickname
xh: Igama lokudlalisa

en: Niger
xh: I-Niger

en: Nigeria
xh: I-Nigeria

en: Niue
xh: I-Niue

en: No
xh: Hayi

en: No Information
xh: Akukho Lwazi

en: No Response Necessary
xh: Akudingeki mpendulo

en: No Self Contact defined
xh: Akukho Luhagamshelwano Buqu Luchaziweyo

en: No contacts
xh: Akukho mntu ungaqhagamshelana naye

en: No description available.
xh: Akukho nkcazelo ifumanekayo.

en: No e-mail action
xh: Akukho senzo sa-imeyili

en: No filename provided.
xh: Akukho gama lafayili linikiweyo.

en: No folder name specified.
xh: Akukho gama lasiqulathi seefayili lichaziweyo.

en: No grouping
xh: Akukho kuhlanganiswa

en: No image
xh: Akukho mfanekiso

en: No location information available.
xh: Ulwazi ngendawo alufumaneki.

en: No server has been selected
xh: Akukho seva ikhethiweyo

en: No sources selected.
xh: Akukho mithombo ichongiweyo.

en: No such source
xh: Akukho mthombo unjalo

en: No summary
xh: Akukho sishwankathelo

en: No summary available.
xh: Akukho sishwankathelo sifumanekayo.

en: No, Don't Change Status
xh: Hayi, Musa Ukuguqula Ubume

en: Non-Participant
xh: Ongathabathi-nxaxheba

en: Non-repudiation
xh: Vuma ukusebenzisana na

en: None
xh: Nanye

en: None Selected
xh: Ayikho Ekhethiweyo

en: Norfolk Island
xh: I-Norfolk Island

en: Normal
xh: Eqhelekileyo

en: Northern Mariana Islands
xh: I-Northern Mariana Islands

en: Norway
xh: I-Norway

en: Not Critical
xh: Engabalulekanga

en: Not Junk
xh: Uyasebenza

en: Not Started
xh: Ayiqaliswanga

en: Not sorted
xh: Azihlelwanga

en: Note
xh: Qaphela

en: Note: Some changes will not take effect until restart
xh: Qaphela: Ezinye inguquko azenzeki de ube uyivula ngokutsha

en: Note: you will not be prompted for a password until you connect for the first time
xh: Qaphela: awunakuyalelwa ukuba ufake igama eliyimfihlo de ube unxulumana okokuqala

en: Novell Groupwise
xh: I-Novell Groupwise

en: November
xh: Novemba

en: Now
xh: Ngoku

en: Number of columns:
xh: Inani leekholam:

en: OK
xh: KULUNGILE

en: OUTPUTFILE
xh: IFAYILI YEZIPHUMO

en: O_ptions
xh: Onokukhetha_kuko

en: Object Identifier (%s)
xh: Isazisi sento (%s)

en: Object Signer
xh: Usayino lwento

en: Object is invalid and cannot be updated
xh: Le nto ayilunganga ngako oko ayinakuhlaziywa

en: October
xh: Oktobha

en: Office
xh: I-ofisi

en: Oman
xh: I-Oman

en: On ${AbbrevWeekdayName}, ${Year}-${Month}-${Day} at ${24Hour}:${Minute} ${TimeZone}, ${Sender} wrote:
xh: Ngo-${AbbrevWeekdayName}, ${Year}-${Month}-${Day} e ${24Hour}:${Minute} ${TimeZone}, ${Sender} ubhale:

en: On LDAP Servers
xh: Ikwiiseva ze-LDAP

en: On The Web
xh: Kwi-Web

en: On This Computer
xh: Kule Khompyutha

en: Once per day
xh: Kanye ngosuku

en: Once per month
xh: Kanye ngenyanga

en: Once per week
xh: Kanye ngeveki

en: One
xh: Inye

en: Only ever show PLAIN
xh: Ikhe iyibonise na i-PLAIN kuphela

en: Only support csv or vcard format.
xh: Ixhasa kuphela ulungiselelo lwe-csv okanye lwe-vcard.

en: Open
xh: Vula

en: Open File
xh: Vula iFayili

en: Open _Web Page
xh: Vula i-_Web Page

en: Open a file
xh: Vula ifayili

en: Open a window for composing a mail message
xh: Vula ifestile yokubhala umyalezo we-imeyili

en: Open in %s...
xh: Vula kwi-%s...

en: Open in _New Window
xh: Yivule _Kwifestile Entsha

en: Open the selected message in a new window
xh: Vula umyalezo ochongiweyo kwifestile entsha

en: Open the selected message in the composer for editing
xh: Vula umyalezo ochongiweyo kumbhalo wokuhlela

en: Opening %s
xh: Ukuvula i-%s

en: Opening folder %s
xh: Ukuvula isiqulathi seefayili %s

en: Opening store %s
xh: Ukuvula uvimba %s

en: Opening tasks at %s
xh: Imisebenzi yokuvula e-%s

en: Optional Participant
xh: Umthabathi-nxaxheba Ozithandelayo

en: Optional Participants
xh: Abathabathi-nxaxheba Abazithandelayo

en: Options
xh: Ekunokukhethwa kuko

en: Or_ganization:
xh: Uku_lungiselela:

en: Or_ganizer:
xh: Um_ququzeleli:

en: Organization
xh: Isilungiselelo

en: Organization (O)
xh: Ukulungiselela (O)

en: Organizational Unit (OU)
xh: Icandelo Lolungiselelo (OU)

en: Organizer
xh: Umququzeleli

en: Organizer:
xh: Umququzeleli:

en: Orientation
xh: Imbonakalo

en: Original Contact:
xh: Uqhagamshelwano Lwentsusa:

en: Original Location
xh: Indawo yokuqala

en: Other
xh: Okunye

en: Other Date
xh: Omnye Umhla

en: Other Fax
xh: Enye ifeksi

en: Other Phone
xh: Omnye umnxeba

en: Other error
xh: Enye impazamo

en: Other...
xh: Okunye...

en: Out of Office
xh: Akakho e-Ofisini

en: Out of Office Assistant
xh: Umncedisi xa Ungekho E-ofisini

en: Outbox
xh: Ibhokisi ye-imeyili ephumayo

en: Outgoing
xh: Ephumayo

en: Overdue:
xh: Idlulelwe lixesha:

en: Overwrite
xh: Ukubhala phezu kokubhaliweyo

en: Overwrite file?
xh: Bhala phezu kwefayili?

en: PGP Encrypt
xh: Ukukhowuda nge-PGP

en: PGP Sign
xh: Uphawu lwe-PGP

en: PGP/GPG _Key ID:
xh: Iqhosa lesazisi _PGP/GPG:

en: PKCS #1 MD2 With RSA Encryption
xh: PKCS #1 MD2 Nokukhowuda kwe-RSA

en: PKCS #1 MD5 With RSA Encryption
xh: PKCS #1 MD5 Nokukhowuda kwe-RSA

en: PKCS #1 RSA Encryption
xh: PKCS #1 Ukukhowuda kwase-RSA

en: PKCS #1 SHA-1 With RSA Encryption
xh: PKCS #1 SHA-1 Nokukhowuda kwe-RSA

en: PKCS12 File Password
xh: I-password Yefayili ye-PKCS12

en: P_ercent complete:
xh: I_pesenti egqityiweyo:

en: P_revious Unread Message
xh: Umyalezo Wa_ngaphambili Ongafundwanga

en: Pacific/Apia
xh: E-Pacific/I-Apia

en: Pacific/Auckland
xh: E-Pacific/I-Auckland

en: Pacific/Chatham
xh: E-Pacific/I-Chatham

en: Pacific/Easter
xh: E-Pacific/I-Easter

en: Pacific/Efate
xh: E-Pacific/I-Efate

en: Pacific/Enderbury
xh: E-Pacific/I-Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
xh: E-Pacific/I-Fakaofo

en: Pacific/Fiji
xh: E-Pacific/I-Fiji

en: Pacific/Funafuti
xh: E-Pacific/I-Funafuti

en: Pacific/Galapagos
xh: E-Pacific/I-Galapagos

en: Pacific/Gambier
xh: E-Pacific/I-Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
xh: E-Pacific/I-Guadalcanal

en: Pacific/Guam
xh: E-Pacific/I-Guam

en: Pacific/Honolulu
xh: E-Pacific/I-Honolulu

en: Pacific/Johnston
xh: E-Pacific/I-Johnston

en: Pacific/Kiritimati
xh: E-Pacific/I-Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
xh: E-Pacific/I-Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
xh: E-Pacific/I-Kwajalein

en: Pacific/Majuro
xh: E-Pacific/I-Majuro

en: Pacific/Marquesas
xh: E-Pacific/I-Marquesas

en: Pacific/Midway
xh: E-Pacific/I-Midway

en: Pacific/Nauru
xh: E-Pacific/I-Nauru

en: Pacific/Niue
xh: E-Pacific/I-Niue

en: Pacific/Norfolk
xh: E-Pacific/I-Norfolk

en: Pacific/Noumea
xh: E-Pacific/I-Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
xh: E-Pacific/I-Pago_Pago

en: Pacific/Palau
xh: E-Pacific/I-Palau

en: Pacific/Pitcairn
xh: E-Pacific/I-Pitcairn

en: Pacific/Ponape
xh: E-Pacific/I-Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
xh: E-Pacific/I-Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
xh: E-Pacific/I-Rarotonga

en: Pacific/Saipan
xh: E-Pacific/I-Saipan

en: Pacific/Tahiti
xh: E-Pacific/I-Tahiti

en: Pacific/Tarawa
xh: E-Pacific/I-Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
xh: E-Pacific/I-Tongatapu

en: Pacific/Truk
xh: E-Pacific/I-Truk

en: Pacific/Wake
xh: E-Pacific/I-Wake

en: Pacific/Wallis
xh: E-Pacific/I-Wallis

en: Pacific/Yap
xh: E-Pacific/I-Yap

en: Page
xh: Iphepha

en: Page %d of %d
xh: Iphepha %d le %d

en: Page Setup:
xh: Iphepha Lokumisela Inkqubo:

en: Pager
xh: Isahluli-data ngokobungakanani

en: Pakistan
xh: I-Pakistan

en: Palau
xh: I-Palau

en: Palestinian Territory
xh: I-Palestinian Territory

en: Panama
xh: I-Panama

en: Paper
xh: Iphepha

en: Paper source:
xh: Imvelaphi yephepha:

en: Papua New Guinea
xh: I-Papua New Guinea

en: Paraguay
xh: I-Paraguay

en: Paste
xh: Ncamathelisa

en: Paste message(s) from the clipboard
xh: Ncamathisela um(imi)yalezo kwi-clipboard

en: Paste task from the clipboard
xh: Ncamathisela umsebenzi kwi-clipboard

en: Paste text from the clipboard
xh: Ncamathisela umbhalo ovela kwi-clipboard

en: Paste the clipboard
xh: Ncamathisela kwi-clipboard

en: Path
xh: Indlela

en: Path: %s, Type: %s
xh: Indlela: %s, Uhlobo: %s

en: Percent Complete: %i
xh: Ipesenti Yokugqityiweyo: %i

en: Periodically synchronize contact information and images from my _instant messenger
xh: Ukwenza ngaxeshanye ulwazi nemifanekiso yokuqhagamshelana ngamatyeli athile ivela kwisithunywa sam _sophanyazo

en: Permanently remove all deleted messages from all folders
xh: Susa ngokusisigxina yonke imiyalezo ecinyiweyo kuzo zonke iziqulathi zeefayili

en: Permanently remove all deleted messages from this folder
xh: Susa ngokusisigxina yonke imiyalezo ecinyiweyo kwesi siqulathi seefayili

en: Permission denied
xh: Imvume ikhatyiwe

en: Permission denied to open the calendar
xh: Imvume yokuvula ikhalenda ayamkelwanga

en: Personal
xh: Yeyakho buqu

en: Personal Information
xh: Ulwazi Ngobuqu Bakho

en: Peru
xh: I-Peru

en: Philippines
xh: I-Philippines

en: Phone
xh: Umnxeba

en: Pick a color
xh: Khetha umbala

en: Pinging %s
xh: Khupha isandi %s

en: Pipe to Program
xh: Umbhobho oya Kwinkqubo

en: Pitcairn
xh: I-Pitcairn

en: Plaintext Password
xh: I-Password yombhalo oqhelekileyo

en: Play Sound
xh: Dlala Umculo

en: Play a sound
xh: Dlala isandi

en: Play sound file when new mail arri_ves
xh: Dlala ifayili enelizwi ngelixa ku_fika i-imeyili entsha

en: Please choose another name.
xh: Nceda ukhethe elinye igama.

en: Please enter a valid email address in the To: field. You can search for email addresses by clicking on the To: button next to the entry box.
xh: Nceda ufake idilesi esemthethweni kwindawo ethi, Iya ku:. Ungakhangela iidilesi zee-imeyili ngokucofa kwiqhosha elithi, Iya: ecaleni kwebhokisi yezingenayo.

en: Please enter information about the way you will send mail. If you are not sure, ask your system administrator or Internet Service Provider.
xh: Nceda ufake ulwazi ngendlela oza kuthumela ngayo i-imeyili. Ukuba akuqinisekanga buza umlawuli wakho wesixokelelwano okanye Umnikezeli Ngenkonzo Ye-intanethi.

en: Please enter your name and email address below. The "optional" fields below do not need to be filled in, unless you wish to include this information in email you send.
xh: Nceda ufake igama lakho nedilesi apha ngezantsi. Ezi ndawo "uzenza ngokuzithandela" zilapha ngezantsi azidingi kuzaliswa ngaphandle kokuba unqwenela ukuquka olu lwazi kwi-imeyili oyithumelayo.

en: Please make sure the following recipients are willing and able to receive HTML email:
    {0}
    Send anyway?
xh: Nceda uqinisekise ukuba aba bamkeli balandelayo bazimisele yaye banako ukufumana i-imeyili ye-HTML:
    {0}
    Sithumele nokuba kunjalo?

en: Please select a server.
xh: Nceda ukhethe iseva.

en: Please select among the following options
xh: Nceda ukhethe phakathi kolu khetho lulandelayo

en: Please select an image for this contact
xh: Nceda ukhethe umfanekiso wolu qhagamshelwano

en: Please select the information that you would like to import:
xh: Nceda uchonge ulwazi ofuna ukulungenisa:

en: Please wait
xh: Nceda ulinde

en: Please wait.
xh: Nceda ulinde.

en: Plugin
xh: Inkqubo yoncedo

en: Plugin Manager
xh: Umlawuli Wenkqubo Yoncedo

en: Pointer to FTP site (%s)
xh: Isalathisi esalatha kwindawo yeFTP (%s)

en: Pointer to local file (%s)
xh: Isalathisi esalatha kwifayili zangaphakathi (%s)

en: Pointer to local file (%s) valid at site "%s"
xh: Isalathisi esalatha kwifayili zangaphakathi (%s) isemthethweni kule ndawo "%s"

en: Pointer to remote data (%s)
xh: Isalathisi esalatha kwi-data ekwenye indawo (%s)

en: Pointer to unknown external data ("%s" type)
xh: Isalathisi esalatha kwi-data engaphandle ("%s" uhlobo)

en: Poland
xh: I-Poland

en: Pop up an alert
xh: Qhashumbisa isilumkiso

en: Portrait
xh: Ubude bephepha

en: Portugal
xh: I-Portugal

en: Position
xh: Indawo ekuyo into

en: Post To:
xh: Posela Ku:

en: Post a Repl_y
xh: Thumela Impendu_lo

en: Post a message to a Public folder
xh: Thumela umyalezo kwisiqulathi seefayili sikaWonkewonke

en: Post a message to the mailing list this message belongs to
xh: Thumela umyalezo kuluhlu loqhagamshelana nabo kulo myalezo

en: Post a reply to a message in a Public folder
xh: Thumela impendulo yomyalezo kwisiqulathi seefayili sikaWonkewonke

en: Posting destination
xh: Indawo eya kuyo iposi

en: Posting not allowed
xh: Ukuthunyelwa akuvunyelwanga

en: Posting to this mailing list is not allowed. Possibly, this is a read-only mailing list. Contact the list owner for details.
xh: Ukuthumela kolu luhlu lwabo uqhagamshelana nabo akuvumelekanga. Kusenokwenzeka ukuba olu luhlu loqhagamshelwano lolokufunda kuphela. Ukufumana iinkcukacha qhagamshelana nomnini woluhlu.

en: Pr_evious Important Message
xh: Umyalezo Wa_ngaphambili Obalulekileyo

en: Pr_ompt when sending messages with only Bcc recipients defined
xh: Bon_isa ngelixa uthumela imiyalezo ekopelwa kuphela kubamkeli abafihliweyo ichazwa

en: Prefer PLAIN
xh: Ukhetha i-PLAIN

en: Prefere_nces
xh: Okukh_ethwayo

en: Prepend a header
xh: Isihloko esibekwe ngabom

en: Preview the message to be printed
xh: Bonisa umyalezo oza kushicilelwa

en: Preview:
xh: Ukuyijonga phambi koshicilelo:

en: Previews the calendar to be printed
xh: Bonisa Ikhalenda emayishicilelwe

en: Previews the contacts to be printed
xh: Ukukhangela oqhagamshelana nabo phambi kokubashicilela

en: Previews the list of tasks to be printed
xh: Bonisa uluhlu lwemisebenzi eza kushicilelwa

en: Previous
xh: Engaphambili

en: Previous Button
xh: Iqhosha elingaphambili

en: Primary Email
xh: I-imeyile Yokuqala

en: Primary Phone
xh: Umnxeba wentsusa

en: Print
xh: Shicilela

en: Print Item
xh: Into Eshicilelwayo

en: Print Message
xh: Umyalezo Woshicilelo

en: Print Pre_view
xh: Ukukhangela _phambi Kokushicilela

en: Print Preview
xh: Ukujonga Phambi Kokushicilela

en: Print Tasks
xh: Shicilela Imisebenzi

en: Print contact
xh: Oqhagamshelana naye kushicilelo

en: Print contacts
xh: Oqhagamshelana nabo kushicilelo

en: Print envelope
xh: Imvulophu yokushicilela

en: Print selected contacts
xh: Shicilela obachongileyo kwabo uqhagamshelana nabo

en: Print the list of tasks
xh: Shicilela uluhlu lwemisebenzi

en: Print this calendar
xh: Shicilela le khalenda

en: Print this message
xh: Shicilela lo myalezo

en: Print using gray shading
xh: Ukushicilela usebenzisa ikhowudi yedesimali etshintsha ngebhithi enye ngexesha

en: Priority
xh: Umba ophambili

en: Priority Filter "%s"
xh: Isihluzi Esibekwa Phambili "%s"

en: Priority:
xh: Umba ophambili:

en: Priority: %s
xh: Umba ophambili: %s

en: Private
xh: Yabucala

en: Prompt on empty subject
xh: Uphawu olukhumbuza ngesihloko esingenanto

en: Prompt the user when he or she tries to expunge a folder.
xh: Uphawu olukhumbuza umsebenzisi ngelixa ezama ukucima isiqulathi seefayili.

en: Prompt the user when he or she tries to send a message without a Subject.
xh: Uphawu olukhumbuza umsebenzisi ngelixa ezama ukuthumela umyalezo ongenaSihloko.

en: Prompt when user expunges
xh: Uphawu olukhumbuza ngelixa umsebenzisi ecima

en: Prompt when user only fills Bcc
xh: Uphawu olukhumbuza ngelixa umsebenzisi ezalisa ukukopela ngokufihliweyo kuphela

en: Prompt when user tries to send HTML mail to recipients that may not want to receive HTML mail.
xh: Phawula ngelixa umsebenzisi ezama ukuthumela i-imeyili ye-HMTL kumamkeli osenokungafuni ukufumana i-imeyili ye-HTML.

en: Prompt when user tries to send a message with no To or Cc recipients.
xh: Phawula ngelixa umsebenzisi ezama ukuthumela umyalezo engenaye u-Iya okanye u-Kopela kumamkeli.

en: Prompt when user tries to send unwanted HTML
xh: Uphawu olukhumbuza ngelixa umsebenzisi ezama ukuthumela i-HTML engafunekiyo

en: Properties...
xh: Iimpawu...

en: Protocol
xh: Imithetho yokusebenza

en: Protocol not supported
xh: Iimpawu nemithetho elawulayo ayixhaswa

en: Public
xh: Uwonkewonke

en: Publish Free/Busy information for this calendar
xh: Papasha ulwazi Olufumanekayo/Oluxakekileyo lwale khalenda

en: Puerto Rico
xh: I-Puerto Rico

en: Purg_e
xh: Coc_a

en: Purge events older than
xh: Susa iziganeko ezindala kune

en: Purge old appointments and meetings
xh: Coca amadinga neentlanganiso ezindala

en: Purging
xh: Ukucima okungabalulekanga

en: Purposes
xh: Iinjongo

en: Qatar
xh: I-Qatar

en: Query
xh: Buza

en: Querying Address Book...
xh: Ukubuza Ngencwadi Yedilesi...

en: Querying server
xh: Ukubuza ngeseva

en: Querying server for a list of supported authentication mechanisms.
xh: Ukubuza iseva ngoluhlu lweendlela ezingqina inkxaso.

en: Quote original message
xh: Caphula umyalezo wokuqala

en: Quoted
xh: Icatshulwe

en: RDF format (.rdf)
xh: Ubume be-RDF (.rdf)

en: RSVP
xh: Nceda uphendule

en: Radio
xh: Unomathotholo

en: Re_direct
xh: Ukwa_lathisa kwakhona

en: Re_member password
xh: Khu_mbula igama eliyimfihlo

en: Re_ply-To:
xh: Phe_ndulela Ku:

en: Read
xh: Funda

en: Read Receipts
xh: Funda iirisithi

en: Really delete old data?
xh: Icinywe nyani le data indala?

en: Received
xh: Ifunyenwe

en: Receiving Email
xh: Fumana I-imeyili

en: Receiving Options
xh: Ukufumana ukhetho

en: Recipients
xh: Abamkeli

en: Recipients contain
xh: Umamkeli uqulethe

en: Recognize links in text and replace them.
xh: Ukunakana unxulumano kumbhalo ze kufakwe omnye endaweni yalo.

en: Recognize smileys in text and replace them with images.
xh: Ukunakana iziqhuli embhalweni ze ufake imifanekiso endaweni yazo.

en: Reconnecting to %s
xh: Ukungena kwakhona kunxulumano lwe- %s

en: Record delimiter:
xh: Ukumisa umda wengxelo:

en: Recover
xh: Fumana kwakhona

en: Recurrence
xh: Ukwenzeka kwakhona

en: Recurrence date is invalid
xh: Umhla wezenzo eziphindaphindayo awusebenzi

en: Recurring
xh: Ukwenzeka kwakhona

en: Redirect (bounce) the selected message to someone
xh: Ukwalathisela (ukuqakathisela) umyalezo ochongiweyo komnye umntu

en: Refresh
xh: Hlaziya

en: Refresh List
xh: Hlaziya Uluhlu

en: Refresh List of Folders
xh: Hlaziya Uluhlu Lweziqulathi Zeefayili

en: Refreshing folder
xh: Ukuhlaziya isiqulathi seefayili

en: Regex Match
xh: I-Regex Match

en: Remember _password
xh: Khumbula i-_password

en: Reminder!!
xh: Isikhumbuzi!!

en: Removal Complete
xh: Ukushenxiswa sele kugqityiwe

en: Remove
xh: Susa

en: Remove This Column
xh: Shenxisa Lo Mqulu

en: Remove an email address from the List
xh: Susa idilesi ye-imeyili kuluhlu

en: Remove folder from your list of subscribed folders
xh: Sisuse isiqulathi seefayili kuluhlu lwakho lweziqulathi zeefayili ezizibopheleleyo

en: Removing folder %s
xh: Ukushenxisa isiqulathi seefayili %s

en: Rename Folder
xh: Yinike Elinye Igama

en: Rename the "%s" folder to:
xh: Yinike elinye igama esi "%s" siqulathi seefayili siya ku:

en: Replied to
xh: Uphendule u-

en: Replies
xh: Iimpendulo

en: Replies and parents
xh: Iimpendulo nabazali

en: Reply
xh: Impendulo

en: Reply to All
xh: Phendula Zonke

en: Reply to _All
xh: Phendulela ku_Bo bonke

en: Reply to _List
xh: Phendulela ku_Luhlu

en: Reply-To
xh: Phendulela-Ku

en: Repository offline
xh: Isisele sokugcina izinto asisebenzi okomzuzwana

en: Request a read receipt for all messages I send
xh: Cela irisithi efundwayo kuyo yonke imiyalezo oyithumelayo

en: Required Fields
xh: Iindawo Ezifunekayo Zokusabalalisa

en: Required Participant
xh: Umthabathi-nxaxheba Ofunekayo

en: Required Participants
xh: Abathabathi-nxaxheba Abafunekayo

en: Required people and _one resource
xh: Abantu abafunekayo no_vimba omnye

en: Reset the text to its original size
xh: Wumisele kwakhona umbhalo uwuse kubungakanani bokuqala

en: Resource
xh: Uvimba

en: Resources
xh: Oovimba

en: Restart Evolution
xh: Yiqalise kwakhona i-Evolution

en: Restore Evolution directory
xh: Buyisela uvimba we-Evolution

en: Restore Settings...
xh: Buyisela Imimiselo...

en: Retrieving %d message | Retrieving %d messages
xh[0]: Ukuvula %d umyalezo
xh[1]: Ukuvula %d imiyalezo

en: Retrieving `%s'
xh: Ukufumana kwakhona `%s'

en: Retrieving message %s
xh: Ukuvula umyalezo %s

en: Retro Look
xh: Inkangeleko ye-Retro

en: Reunion
xh: I-Reunion

en: Reverse on even pages
xh: Guqukela kumaphepha angoonombini

en: Review
xh: Hlola

en: Right:
xh: Ekunene:

en: Role
xh: Indima

en: Romania
xh: I-Romania

en: Room
xh: Igumbi

en: Rule name
xh: Igama Lomthetho

en: Run Program
xh: Ukuphumeza Inkqubo

en: Run a program
xh: Phumeza inkqubo

en: Run junk test on incoming mail
xh: Phumeza uvavanyo lokungasebenziyo kwi-imeyili engenayo

en: Russian Federation
xh: I-Russian Federation

en: Rwanda
xh: I-Rwanda

en: S/MIME Encrypt
xh: Ukukhowuda nge-S/MIME

en: S/MIME Sign
xh: Usayino lwe-S/MIME

en: SHA1 Fingerprint
xh: Uphawu lomnwe lwe-SHA1

en: SSL Certificate Authority
xh: Usomagunya Wesatifiketi se-SSL

en: SSL Client Certificate
xh: Isatifiketi somthengi kwi-SSL

en: SSL Server Certificate
xh: Isatifiketi Seseva ye-SSL

en: S_elect...
xh: K_hetha...

en: S_erver:
xh: Is_eva:

en: S_tandard Font:
xh: Ifonti E_semgangathweni:

en: S_ubject:
xh: I_sihloko:

en: S_un
xh: I_langa

en: Sa
xh: Umgqibelo

en: Saint Kitts And Nevis
xh: I-Saint Kitts And Nevis

en: Saint Lucia
xh: I-Saint Lucia

en: Saint Vincent And The Grenadines
xh: I-Saint Vincent ne The Grenadines

en: Samoa
xh: I-Samoa

en: San Marino
xh: I-San Marino

en: Sao Tome And Principe
xh: I-Sao Tome And Principe

en: Saturday
xh: Umgqibelo

en: Saudi Arabia
xh: I-Saudi Arabia

en: Save
xh: Gcina

en: Save As
xh: Gcina Njenge

en: Save As...
xh: Gcina Njenge...

en: Save Attachments ...
xh: Gcina Iziqhoboshelo ...

en: Save Changes
xh: Gcina Iinguqu

en: Save Custom View
xh: Gcina Okuboniswa Umthengi

en: Save Custom View...
xh: Gcina Ukubonakala Okuzenzekelayo...

en: Save Message...
xh: Thumela Umyalezo...

en: Save Search
xh: Gcina ukukhangela

en: Save _As...
xh: Gcina _Njenge...

en: Save _Draft
xh: Gcina I_drafti

en: Save all attachments
xh: Gcina zonke iziqhoboshelo

en: Save and Close
xh: Gcina ze Uvale

en: Save and _Close
xh: Gcina ze U_vale

en: Save as VCard...
xh: Yigcine njenge-VCard...

en: Save as...
xh: Gcina njenge...

en: Save in addressbook
xh: Yigcine kwincwadi yedilesi

en: Save in folder...
xh: Gcina kwisiqulathi seefayili...

en: Save selected contacts as a VCard.
xh: Gcina obachongileyo kwabo uqhagamshelana nabo njengeVCard.

en: Save the current file
xh: Gcina le fayili

en: Save the current file and close the window
xh: Gcina le fayili ze uvale le festile

en: Save the current file with a different name
xh: Gcina le fayili ngegama elahlukileyo

en: Save the message as a text file
xh: Gcina umyalezo njengefayili engumbhalo

en: Save the message in a specified folder
xh: Gcina umyalezo kwisiqulathi seefayili esichaziweyo

en: Saving %d message | Saving %d messsages
xh[0]: Ukugcina %d umyalezo
xh[1]: Ukugcina %d imiyalezo

en: Saving attachment
xh: Ukugcina isiqhoboshelo

en: Saving message to folder
xh: Ukugcina umyalezo kwisiqulathi seefayili

en: Scanning %s
xh: Ukuskena %s

en: Scanning folders in "%s"
xh: Ukuskena iziqulathi zeefayili kwi-"%s"

en: Scheduling
xh: Ukumisa uludwe lweenkqubo

en: Score
xh: Inqaku

en: Se_lect...
xh: Kh_etha...

en: Search Editor
xh: Umhleli Wokukhangela

en: Search _base:
xh: Isiseko _sokukhangela:

en: Search for text in the body of the displayed message
xh: Khangela umbhalo kumzimba womyalezo obonisiweyo

en: Searching
xh: Iyakhangela

en: Sections:
xh: Amacandelo:

en: Secure Password
xh: Khusela I-Password

en: Security
xh: Ukhuseleko

en: Security Information
xh: Ulwazi Lokhuseleko

en: Seen
xh: Eboniweyo

en: Select All
xh: Khetha Bonke

en: Select Date
xh: Khetha Umhla

en: Select Evolution archive to restore
xh: Khetha uvimba wenkqubo ye-Evolution ofuna ukusibuyisela

en: Select Folder
xh: Khetha Isiqulathi Seefayili

en: Select HTML fixed width font
xh: Khetha ifonti ye-HTML enobubanzi obungaguqukiyo

en: Select HTML fixed width font for printing
xh: Khetha ifonti ye-HTML enobubanzi obungaguqukiyo xa kushicilelwa

en: Select HTML variable width font
xh: Khetha ifonti ye-HTML enobubanzi obuguquguqukayo

en: Select HTML variable width font for printing
xh: Khetha ifonti ye-HTML enobubanzi obuguquguqukayo xa kushicilelwa

en: Select Importers
xh: Khetha Izingenisi

en: Select _All
xh: Khetha _Zonke

en: Select _Date
xh: Khetha _Umhla

en: Select _Today
xh: Khetha _Namhlanje

en: Select a File
xh: Khetha Ifayili

en: Select a Time Zone
xh: Khetha Ixesha Lendawo ethile

en: Select a file
xh: Khetha ifayili

en: Select a specific date
xh: Chonga umhla othile

en: Select a time to compare against
xh: Chonga ixesha oza kuthelekisa nalo

en: Select all and only the messages that are not currently selected
xh: Chonga zonke kunye naloo miyalezo engachongwanga ngokwangoku

en: Select all contacts
xh: Chonga Bonke Oqhagamshelana nabo

en: Select all messages in the same thread as the selected message
xh: Chonga yonke imiyalezo ekwinkqubo enamacandelwana azimeleyo efanayo nomyalezo ochongiweyo

en: Select all text
xh: Chonga yonke imibhalo

en: Select all visible messages
xh: Chonga yonke imiyalezo ebonakalayo

en: Select an Action
xh: Khetha Okufuneka Kwenziwe

en: Select certificate
xh: Khetha isatifiketi

en: Select destination file
xh: Khetha ifayili osinga kuyo

en: Select folder
xh: Khetha isiqulathi seefayili

en: Select folder to import into
xh: Khetha isiqulathi seefayili oza kungenisa kuso

en: Select name of Evolution archive
xh: Khetha igama lesisele senkqubo ye-Evolution

en: Select save base name
xh: Chonga ukugcina igama elisisisekelo

en: Select target addressbook.
xh: Khetha incwadi yedilesi ojolise kuyo.

en: Select the calendars to search for meeting conflicts
xh: Khetha iikhalenda ukukhangela ukudibana kwentlanganiso

en: Select today
xh: Khetha namhlanje

en: Selected
xh: Ekhethiweyo

en: Selected Column
xh: Ikholam Ekhethiweyo

en: Selected day (%a %b %d %Y)
xh: Usuku olukhethiweyo (%a %b %d %Y)

en: Selected month (%b %Y)
xh: Inyanga ekhethiweyo (%b %Y)

en: Selected week (%s - %s)
xh: Iveki ekhethiweyo (%s - %s)

en: Selected year (%Y)
xh: Unyaka okhethiweyo (%Y)

en: Selecting this option means that Evolution will only connect to your LDAP server if your LDAP server supports SSL or TLS.
xh: Ukukhetha olu khetho kuthetha ukuba i-Evolution iza kunxulumana neseva yakho ye-LDAP kuphela ukuba iseva yakho ye-LDAP ixhasa i-SSL okanye i-TLS.

en: Selecting this option means that Evolution will only try to use SSL/TLS if you are in a insecure environment. For example, if you and your LDAP server are behind a firewall at work, then Evolution doesn't need to use SSL/TLS because your connection is already secure.
xh: Ukukhetha olu khetho kuthetha ukuba i-Evolution iza kuzama ukusebenzisa i-SSL/i-TLS kuphela ukuba ukwindawo engakhuselekanga. Umzekelo, ukuba wena neseva yakho ye-LDAP nisemva kothango lomlilo emsebenzini, ngenxa yoko i-Evolution ayifuni ukusebenzisa i-SSL/i-TLS kuba unxulumano sele lukhuselekile.

en: Selecting this option means that your server does not support either SSL or TLS.  This means that your connection will be insecure, and that you will be vulnerable to security exploits.
xh: Ukukhetha olu khetho kuthetha ukuba iseva yakho ayiyixhasi i-SSl okanye i-TLS.  Oku kuthetha ukuba unxulumano lwakho alukhuselekanga, yaye uza kuba buthathaka ekuxhatshazweni kukhuseleko.

en: Selection Mode
xh: Inkqubo Yokhetho

en: Selection model
xh: Imodeli yokhetho

en: Send
xh: Thumela

en: Send & Receive Mail
xh: Ukuthumela Nokufumana I-imeyili

en: Send / Receive
xh: Thumela / Fumana

en: Send Free/Busy Information
xh: Thumela Ulwazi Olufumanekanyo/Oluxakekileyo

en: Send HTML mail by default
xh: Thumela i-imeyili ye-HTML ngento emiselweyo

en: Send HTML mail by default.
xh: Thumela i-imeyili ye-HTML ngento emiselweyo.

en: Send Latest Information
xh: Thumela Uwazi Olutsha

en: Send Message to Contact
xh: Thumela Umyalezo koQhagamshelana naye

en: Send Notice
xh: Thumela isaziso

en: Send Options
xh: Thumela Okukhethileyo

en: Send To:
xh: Thumela ku:

en: Send a message to the selected contacts.
xh: Thumela umyalezo kobachongileyo kwabo uqhagamshelana nabo.

en: Send an email
xh: Thumela i-imeyili

en: Send e-mail message to mailing list?
xh: Uthumela lo myalezo we-imeyile kuluhlu loqhagamshelana nabo?

en: Send message to contact
xh: Thumela umyalezo kwabo uqhagamshelana nabo

en: Send queued items and retrieve new items
xh: Thumela izinto ezikukrozo ze ufumane izinto ezintsha

en: Send selected contacts to another person.
xh: Thumela obachongileyo kwabo uqhagamshelana nabo komnye umntu.

en: Send the debugging output of all components to a file.
xh: Thumela isiphumo sesilungisi-ziphene kuzo zonke iinxalenye zefayili.

en: Send the mail in HTML format
xh: Thumela i-imeyili ngobume be-HTML

en: Send this message
xh: Thumela lo myalezo

en: Sender
xh: Umthumeli

en: Sender contains
xh: Umthumeli uqulethe

en: Sending Email
xh: Ukuthumela I-imeyile

en: Sending Mail
xh: Ukuthumela I-imeyili

en: Sending message %d of %d
xh: Sithumela Umyalezo %d of %d

en: Sending updated information allows other participants to keep their calendars up to date.
xh: Ukuthumela ulwazi othe waluhlaziya kuvumela abanye abathatha inxaxheba ukuba bagcine iikhalenda zabo zihlaziyekile.

en: Sending updated information allows other participants to keep their task lists up to date.
xh: Ukuthumela ulwazi oluhlaziyiweyo kuvumela bonke abathabatha inxaxheba bagcine uluhlu lusemgceni.

en: Senegal
xh: I-Senegal

en: Sent
xh: Ithunyelwe

en: Sent _Messages Folder:
xh: Isiqulathi Seefayili Semiyalezo _Ethunyelweyo:

en: Sent to calendar '%s' as accepted
xh: Yithumela kwikhalenda '%s' njengeyamkelekileyo

en: Sent to calendar '%s' as cancelled
xh: Yithumela kwikhalenda '%s' njengerhoxisiweyo

en: Sent to calendar '%s' as declined
xh: Yithumela kwikhalenda '%s' njengengavunyangwa

en: Sent to calendar '%s' as tentative
xh: Yithumela kwikhalenda '%s' njengelingwayo

en: September
xh: Septemba

en: Ser_ver requires authentication
xh: Le se_va ifuna ubungqina

en: Serbia And Montenegro
xh: I-Serbia And Montenegro

en: Serial Number
xh: Iinombolo Ezilandelanayo

en: Server Information
xh: Ulwazi Ngeseva

en: Server Message:
xh: Umyalezo Weseva:

en: Server _Type:
xh: Uhlobo_Lweseva:

en: Server: %s, Type: %s
xh: Iseva: %s, Uhlobo: %s

en: Service
xh: Inkonzo

en: Set Status
xh: Ummiselo wobume

en: Set as _Background
xh: Misela njengo _Kungasemva Kwiskrini

en: Set up Pilot configuration
xh: Misela inkqubo emiselweyo yeSikhokelo

en: Set up the page settings for your current printer
xh: Misela inkqubo yephepha lommiselo wesishicileli onaso ngoku

en: Settings
xh: Imimiselo

en: Seychelles
xh: I-Seychelles

en: Sh_ow Hidden Messages
xh: Bo_nisa Imiyalezo Efihliweyo

en: Sh_ow a reminder
xh: Bo_nisa isikhumbuzi

en: Shading
xh: Faka umbala

en: Shared Folder Notification
xh: Isaziso Ekwabelwana Ngaso Kwisiqulathi Seefayili

en: Sharing
xh: Ukwabelana

en: Show Animations
xh: Bonisa Oopopayi

en: Show Compact VCard
xh: Bonisa i-VCard ebumbeneyo

en: Show Full VCard
xh: Bonisa I-VCard Ezeleyo

en: Show HTML if present
xh: Bonisa i-HTML ukuba ikho

en: Show _only working hours
xh: Bonisa _iiyure zokusebenza kuphela

en: Show _zoomed out
xh: Bonisa _eyandisiweyo

en: Show a blinking cursor in the body of displayed messages
xh: Bonisa ikhesa edanyazayo kumzimba womyalezo okwiskrini

en: Show animated images as animations.
xh: Bonisa imifanekiso eyenziwe abantu njengoopopayi.

en: Show appointment end times in week and month views
xh: Bonisa amaxesha okuphela kwedinga kumboniso wenyanga noweveki

en: Show as list
xh: Bonisa uluhlu

en: Show cards as vcard or csv file
xh: Bonisa iikhadi njengefayili ye-vcard okanye ye-csv

en: Show contact preview window
xh: Bonisa ifestile yokubonisa phambi kokushicilela

en: Show deleted messages (with a strike-through) in the message-list.
xh: Bonisa imiyalezo ecinyiweyo (ngokukrwela umgca) kuluhlu lwemiyalezo.

en: Show deleted messages in the message-list
xh: Bonisa imiyalezo ecinyiweyo kuluhlu lwemiyalezo

en: Show filters for mail:
xh: Bonisa izihluzi zee-imeyili:

en: Show information about Evolution
xh: Bonisa ulwazi ngenkqubo ye-Evolution

en: Show message in the normal style
xh: Bonisa umyalezo kwisimbo esiqhelekileyo

en: Show message preview window
xh: Bonisa ifestile yokubona umyalezo phambi kokuwushicilela

en: Show message with all email headers
xh: Bonisa umyalezo kuzo zonke izihloko ze-imeyili

en: Show messages that have been temporarily hidden
xh: Bonisa imiyalezo ebifihlwe okwexeshana

en: Show one day
xh: Bonisa usuku olunye

en: Show one month
xh: Bonisa inyanga enye

en: Show one week
xh: Bonisa iveki enye

en: Show the "Preview" pane
xh: Bonisa i "Khangela Phambi Kokuyishicilela" igilasi yefestile

en: Show the "Preview" pane.
xh: Bonisa i "Khangela Phambi Kokuyishicilela" igilasi yefestile.

en: Show the raw email source of the message
xh: Bonisa umthombo okrwada we-imeyili yalo myalezo

en: Show the working week
xh: Bonisa iveki yokusebenza

en: Show time as _busy
xh: Ibonisa ixesha njenge_lixakekileyo

en: Show week _numbers in date navigator
xh: Bonisa iinombolo_zeveki kumhloli onemihla

en: Shutting down %s (%s)
xh: Iyacima %s (%s)

en: Si_gnature:
xh: Usa_yino:

en: Sierra Leone
xh: I-Sierra Leone

en: Sig_ning certificate:
xh: Uku_sayina isatifiketi:

en: Sign
xh: Sayina

en: Sign this message with your PGP key
xh: Sayina lo myalezo ngesitshixo se-PGP yakho

en: Sign this message with your S/MIME Signature Certificate
xh: Sayina lo myalezo ngeSatifiketi Sosayino lwe-S/MIME yakho

en: Signat_ure:
xh: Usayi_no:

en: Signature(s)
xh: U(iint)sayino

en: Signatures
xh: Usayino lwabaninzi

en: Signing
xh: Ukusayina

en: Simplified
xh: Eyenziwe lula

en: Singapore
xh: I-Singapore

en: Size
xh: Ubungakanani

en: Size (kB)
xh: Ubungakanani (kB)

en: Size of the expander arrow
xh: Ubungakanani besandisi sotolo

en: Size:
xh: Ubungakanani:

en: Slovakia
xh: I-Slovakia

en: Slovenia
xh: I-Slovenia

en: Snooze _time:
xh: Ixesha _elinika iziqabu:

en: Solomon Islands
xh: I-Solomon Islands

en: Somalia
xh: I-Somalia

en: Some of your Netscape email filters are based on
    email priorities, which are not used in Evolution.
    Instead, Evolution provides scores in the range of
    -3 to 3 that can be assigned to emails and filtered
    accordingly.
    
    As a workaround, a set of filters called "Priority Filter"
    was added that converts Netscape's email priorities into
    Evolution's scores, and the affected filters use scores instead
    of priorities. Check the imported filters to make sure
    everything still works as intended.
xh: Ezinye zezihluzi ze-imeyili ye-Netscape yakho zisekelwe kwi
    eyi-imeyili ebekwa phambili, nezingasetyenziswayo Kwi-Evolution.
    Endaweni yoko, i-Evolution inika uninzi lweziphumo eziphakathi kwe
    -3 ukuya kwisi 3 nezingabelwa kwii-imeyili ze zihluze
     ngokunjalo.
    
    Njengokusebenza okujikelezayo, iseti yezihluzi ezibizwa "Izihluzi Eziphambili"
    zongezwa ukuguqula izinto ezibekwa phambili kwii-imeyili ze-Netscape zisiwa
    Kwiziphumo ze-Evolution, yaye izihluzi ezichaphazelekayo zisebenzisa ezo ziphumo endaweni
    yezinto ezibekwa phambili. Khangela izihluzi ezingenisiweyo ukuqinisekisa
    ukuba yonke isasebenza njengoko kufunwa.

en: Some of your Netscape email filters test the
    body of emails for (in)equality to a given string,
    which is not supported in Evolution. Those filters
    were modified to test whether that string is or is not
    contained in the message body.
xh: Ezinye zezihluzi ze-imeyili ye-Netscape yakho zivavanya
    ukulingana(ukungalingani) komzimba wee-imeyili yebinzana elinikiweyo
    nelingaxhaswayo yi-Evolution. Ezi zihluzi
    zalungiswa ukuze zivavanye ukuba elo binzana liqulethwe
    okanye aliqulathwanga kumzimba womyalezo.

en: Some of your Netscape email filters use
    the "Ignore Thread" or "Watch Thread"
    feature, which is not supported in Evolution.
    These filters will be dropped.
xh: Ezinye zezihluzi ze-imeyili ye-Netscape yakho zisebenzisa i-
    le "Ungayinanzi Inkqubo Enamacandlwana Azimeleyo" okanye "Gada Inkqubo Enamacandlwana Azimeleyo"
    nengaxhaswanga Yi-Evolution.
    Ezi zihluzi ziza kuyekwa.

en: Sort Ascending
xh: Hlela Ngokunyuka

en: Sort Descending
xh: Hlela Ngokuhlayo

en: Sort Info
xh: Hlela i-Info

en: Sorter
xh: Isihleli

en: Sound file to play when new mail arrives.
xh: Ifayili enesandi iyadlala xa kufika i-imeyili entsha.

en: Source
xh: Umthombo

en: Source Account
xh: Umthombo we-akhawunti

en: Source Book
xh: Incwadi Yemvelaphi

en: South Africa
xh: UMzantsi Afrika

en: South Georgia And The South Sandwich Islands
xh: I-South Georgia ne The South Sandwich Islands

en: Space to put between the label and the child
xh: Isithuba esifakwa phakathi kwelebhile nomntwana

en: Spacing
xh: Ukufaka isithuba

en: Spacing around expander arrow
xh: Isithuba esijikeleze isalathisi esandisiweyo

en: Spain
xh: I-Spain

en: Spamassassin (built-in)
xh: i-Spamassassin (esakhelweyo)

en: Specific header
xh: Isihloko esikhethekileyo

en: Specifies the type of New Mail Notification the user wishes to use.
xh: Ichaza uhlobo Lwesazisi Se-imeyili Entsha umsebenzisi anqwenela ukuyisebenzisa.

en: Specify _filename:
xh: Chaza igama le_fayili:

en: Specify the output file instead of standard output
xh: Balula ifayili yeziphumo endaweni yeziphumo ekuvunyelwene ngazo

en: Specify where to create the folder:
xh: Balula indawo esenziwe kuyo esi siqulathi seefayili:

en: Spell Checking
xh: Ukukhangela Upelo

en: Spell check inline
xh: Ukufaka inkqubo ekhangela upelo

en: Split Multi-Day Events:
xh: Usuku Olunezehlo Ezininzi Ezahlukahlukanisiweyo:

en: Spouse
xh: Umyeni/inkosikazi

en: Sr.
xh: Umntu omdala

en: Sri Lanka
xh: I-Sri Lanka

en: St. Helena
xh: I-St. Helena

en: St. Pierre And Miquelon
xh: I-St. Pierrene Miquelon

en: Sta_rt date:
xh: Usuku lokuqa_lisa:

en: Start Date
xh: Umhla wokuqalisa

en: Start Date:
xh: Umhla wokuqalisa:

en: Start Evolution activating the specified component
xh: Ukuqalisa inkqubo ye-Evolution kwenza ukuba iinxalenye ezichaziweyo zisebenze

en: Start date
xh: Umhla wokuqalisa

en: Start date is wrong
xh: Umhla wokuqalisa awuchanekanga

en: Start in offline mode
xh: Yiqalise ungekho kwi-intanethi

en: Start in online mode
xh: Yiqalise ukwi-intanethi

en: Start on a new page
xh: Qala kwiphepha elitsha

en: Start time is wrong
xh: Ixesha lokuqalisa alichanekanga

en: Start time:
xh: Ixesha lokuqala:

en: Starts
xh: Qalisa

en: State
xh: Isimo

en: Status
xh: Ubume

en: Status:
xh: Ubume:

en: Status: %s
xh: Ubume: %s

en: Stop
xh: Yeka

en: Stop Loading
xh: Yeka ukufaka

en: Stop Processing
xh: Nqumamisa Ukuphumeza

en: Storing account '%s'
xh: Ukugcina i-akhawunti '%s'

en: Storing folder '%s'
xh: Ukugcina isiqulathi seefayili '%s'

en: Strikeout
xh: Krwela

en: Strikeout Column
xh: Ikholam Ekrweliweyo

en: Style name:
xh: Igama lesimbo:

en: Su
xh: Icawe

en: Su_mmary:
xh: Isi_shwankathelo:

en: Sub
xh: Engaphakathi kwenye

en: Subitem ID
xh: I-ID Yento engaphakathi kwenye

en: Subject
xh: Isihloko

en: Subject Public Key Algorithm
xh: Umthetho Olawula Isihloko Sikawonkewonke

en: Subject Public Key Info
xh: Ulwazi Oluphambili Lwesihloko Sikawonkewonke

en: Subject Unique ID
xh: I-ID Ekhethekileyo Yesihloko

en: Subject contains
xh: Isihloko siqulethe

en: Subject is %s
xh: Isihloko si %s

en: Subject's Public Key
xh: Isihloko Esiphambili Sikawonkewonke

en: Submit Bug Report
xh: Ngenisa Ingxelo Yesiphene

en: Submit _Bug Report
xh: Ngenisa _Ingxelo Yesiphene

en: Submit a bug report using Bug Buddy
xh: Ngenisa Ingxelo Yesiphene usebenzisa i-Bug Buddy

en: Subscribe
xh: Zibophelele

en: Subscribe dialog default height
xh: Ubude obumiselweyo beskrini ozibophelela kuso

en: Subscribe dialog default width
xh: Ububanzi obumiselweyo beskrini ozibophelela kuso

en: Subscribe or unsubscribe to folders on remote servers
xh: Zibophelele okanye uzikhuphe ekuzibopheleleni kwiziqulathi zeefayili ezikwiseva ekude

en: Subscribe to the mailing list this message belongs to
xh: Zibophelele kuluhlu loqhagamshelwano lwalo myalezo

en: Subscribed
xh: Uzibophelele

en: Success
xh: Impumelelo

en: Sudan
xh: I-Sudan

en: Suggest automatic display of attachment
xh: Cebisa indlela ezenzekelayo yokubonisa isiqhoboshelo kwiskrini

en: Summary
xh: Isishwankathelo

en: Summary contains
xh: Isishwankathelo siqulethe

en: Summary:
xh: Isishwankathelo:

en: Sunday
xh: Icawe

en: Supported Search Bases
xh: Iziseko Zokukhangela Ezixhaswayo

en: Suriname
xh: I-Suriname

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
xh: I-Svalbard ne Jan Mayen Islands

en: Swaziland
xh: I-Swaziland

en: Sweden
xh: I-Sweden

en: Switch to %s
xh: Tshintshela ku %s

en: Switzerland
xh: I-Switzerland

en: Sync Categories:
xh: Yenza Iimpawu Zisebenze Ngaxeshanye:

en: Sync Private Records:
xh: Yenza Iingxelo Zabucala Zisebenze Ngaxeshanye:

en: Sync with:
xh: Sebenza ngaxeshanye ne:

en: Synchronize with _buddy list now
xh: Enza ngexesha elinye na_bahlobo abakuluhlu ngoku

en: Syria
xh: I-Syria

en: System folders are required for Ximian Evolution to function correctly and cannot be renamed, moved, or deleted.
xh: Isixokelelwano sesiqulathi seefayii siyafuneka ukwenza ukuba i-Ximian Evolution isebenze ngokuchanekileyo yaye awukwazi ukuyithiya ngokutsha, ukuyishenxisa okanye ukuyicima.

en: TLS not Available
xh: Ayifumaneki i-TLS

en: TTYTDD
xh: I-TTYTDD

en: T_asks due today:
xh: Imi_sebenzi efuna namhlanje:

en: T_erminal Font:
xh: Ifonti _Yokugqibela:

en: T_hu
xh: I-T_hu

en: T_ype:
xh: U_hlobo:

en: Table
xh: iTheyibhile

en: Table Cell
xh: i-Cell yeTheyibhile

en: Taiwan
xh: I-Taiwan

en: Tajikistan
xh: I-Tajikistan

en: Tanzania, United Republic Of
xh: I-Tanzania, United Republic Of

en: Target Book
xh: Incwadi Ekukhutshelwa Kuyo

en: Task
xh: Umsebenzi

en: Task - %s
xh: Umsebenzi - %s

en: Task Cancellation
xh: Ukurhoxisa Umsebenzi

en: Task Description
xh: Inkcazelo yomsebenzi

en: Task Information
xh: Ulwazi Lomsebenzi

en: Task List Group
xh: Iqela Loluhlu Lomsebenzi

en: Task List Name
xh: Igama Loluhlu Lomsebenzi

en: Task List Properties
xh: Iimpawu Zoluhlu Lomsebenzi

en: Task Proposal
xh: Isindululo Somsebenzi

en: Task Reply
xh: Impendulo ngoMsebenzi

en: Task Source Selector
xh: Isikhethi Somthombo Womsebenzi

en: Task Update
xh: Ukuhlaziya Umsebenzi

en: Task Update Request
xh: Isicelo Sokuhlaziya Umsebenzi

en: Task information
xh: Ulwazi ngomsebenzi

en: Task l_ist
xh: Ul_uhlu Lomsebenzi

en: Task sort
xh: Ukuhlela umsebenzi

en: Tasks
xh: Imisebenzi

en: Tasks List
xh: Uluhlu Lwemisebenzi

en: Telephone
xh: Ifowuni

en: Telex
xh: I-Telex

en: Template:
xh: Isikhokelo:

en: Temporarily hide all messages that have already been read
xh: Fihla okwexeshana yonke imiyalezo esele ifundiwe

en: Temporarily hide the selected messages
xh: Fihla okwexeshana imiyalezo echongiweyo

en: Tentative
xh: Oyilingayo

en: Tentatively Accepted
xh: Ivunywe Ngokuthandabuzisayo

en: Tentatively accept
xh: Amkela ngokulinganayo

en: Terminal font
xh: Ifonti yekhompyutha exhomekeke kwenye

en: Test
xh: Uvavanyo

en: Text
xh: Umbhalo

en: Text Date Entry
xh: Ingeniso Yomhla Wombhalo

en: Text Model
xh: Imodeli Yombhalo

en: Text entry to input date
xh: Ukungeniswa kombhalo kwisingeniso somhla

en: Text height
xh: Umphakamo wombhalo

en: Text of the expander's label
xh: Umbhalo welebhile Yesandisi

en: Text width
xh: Ububanzi bombhalo

en: Th
xh: Ulwesine

en: Thailand
xh: I-Thailand

en: Thanks
    The Evolution Team
xh: Siyabulela
    Iqela lenkqubo ye-Evolution

en: The %s %s of
xh: Le %s %s ye

en: The %s day of
xh: Olu %s lusuku lwe

en: The Evolution Groupware Suite
xh: I-Groupware Suite ye-Evolution

en: The Evolution addressbook has quit unexpectedly.
xh: I-Evolution yencwadi yedilesi iphume ngokungalindelekanga.

en: The Evolution calendar has quit unexpectedly.
xh: Ikhalenda ye-Evolution iphume ngokungalindelekanga.

en: The Evolution tasks have quit unexpectedly.
xh: I-Evolution yale misebenzi iphume ngokungalindelekanga.

en: The GNOME Pilot tools do not appear to be installed on this system.
xh: Izixhobo zeSikhokelo se-GNOME akukhangeleki ngokungathi zike zasekwa kwesi sixokelelwano.

en: The action could not be performed. This means the header for this action did not contain any action we could handle.
    
    Header: {0}
xh: Ayikwazanga ukwenza esi senzo. Oku kuthetha ukuba isihloko sesi senzo asiqulathanga senzo sinokusiphumeza.
    
    Isihloko: {0}

en: The attachment does not contain a valid calendar message
xh: Esi siqhobosheli asiqulathanga myalezo wekhalenda ulungileyo

en: The attachment has no viewable calendar items
xh: Esi siqhobosheli asinazinto zekhalenda zinokuboniswa

en: The backend for this addressbook refused to perform this query.
xh: Unxulumano lwe-intanethi yale ncwadi yedilesi ayivumanga ukuphendula lo mbuzo.

en: The backend for this addressbook was unable to parse this query.
xh: Unxulumano lwe-intanethi yale ncwadi yedilesi alubanganako ukutolika ulwimi lwalo mbuzo.

en: The changed email or name of this contact already
    exists in this folder.  Would you like to add it anyway?
xh: I-imeyili eguqulweyo okanye igama lalo uqhagamshelana naye
    sele likhona kulo vimba wefayili.  Ungathanda ukuyongeza kusini na?

en: The contact data is invalid:
xh: I-data yolu qhagamshelwano ayivumelekanga:

en: The contact list you are sending to is configured to hide list recipients.
    
    Many email systems add an Apparently-To header to messages that only have BCC recipients. This header, if added, will list all of your recipients in your message. To avoid this, you should add at least one To: or CC: recipient.
xh: Olu luhlu loqhagamshelano uthumela kulo luyimisele inkqubo yokufihla uluhlu lwabamkeli.
    
    Ii-imeyili ezininzi zongeza isihloko esithi Iya- kwimiyalezo eya kubamkeli abakopelwa ngokufihlakeleyo.  Ukuba sifakelwe esi sihloko, siya kubadwelisa bonke abamkeli kumyalezo wakho. Ukuvika oku kufuneka ufake u-Iya- omnye okanye u-Kopela ku-: umamkeli.

en: The date must be entered in the format: 
    
    %s
xh: Umhla mawufakwe kobu bume: 
    
    %s

en: The event could not be deleted because permission was denied
xh: Esi sehlo asinakucinywa kuba imvume ayivunywanga

en: The event could not be deleted due to a corba error
xh: Esi sehlo asinakucinywa ngenxa yempazamo kwi-corba

en: The event could not be deleted due to an error
xh: Esi sehlo asinakucinywa ngenxa yempazamo

en: The file `{0}' is not a regular file and cannot be sent in a message.
xh: Le fayili `{0}' asiyofayili iqhelekileyo yaye ayikwazi ukuthunyelwa kumyalezo.

en: The filename to display in the mail.
xh: Igama lefayili eliboniswa kwi-imeyili.

en: The format of mailing list contacts has changed.
    
    Please be patient while Evolution migrates your folders...
xh: Ubume boluhlu loqhagamshelana nabo buguqukile.
    Nceda ube nomonde ngelixa i-Evolution ifudusa iziqulathi zeefayili zakho...

en: The geographical position must be entered in the format: 
    
    45.436845,125.862501
xh: Indawo ekuyo mayifakwe kobu bume: 
    
    45.436845,125.862501

en: The item could not be deleted because permission was denied
xh: Le nto asinakucinywa kuba imvume ayivunywanga

en: The item could not be deleted due to a corba error
xh: Le nto asinakucinywa ngenxa yempazamo kwi-corba

en: The item could not be deleted due to an error
xh: Le nto ayinakucinywa ngenxa yempazamo

en: The item could not be sent!
xh: Le nto ayithunyelwanga!

en: The journal entry could not be deleted because permission was denied
xh: Le ngeniso yejenali asinakucinywa kuba imvume ayivunywanga

en: The journal entry could not be deleted due to a corba error
xh: Le ngeniso yejenali ayicinywanga ngenxa yempazamo kwi-corba

en: The journal entry could not be deleted due to an error
xh: Le ngeniso yejenali ayinakucinywa ngenxa yempazamo

en: The last time empty trash was run, in days since the epoch.
xh: Ngelixa lokugqibela kuphunyezwa ukuchithwa komgqomo, ngentsuku ukusuka ngexesha elithile.

en: The list of languages here reflects only the languages for which you have a dictionary installed.
xh: Uluhlu lweelwimi ezifumaneka apha lubonisa kuphela ezo lwimi zinezichazi magama ozisekileyo.

en: The location and hierarchy of the Evolution calendar folders has changed since Evolution 1.x.
    
    Please be patient while Evolution migrates your folders...
xh: Indawo kunye namanqanaba esiqulathi seefayili yekhalenda ye-Evolution sele eguqukile ukusuka Kwi-Evolution 1.x.
    
    Nceda ube nomonde ngelixa i-Evolution ifudusa iziqulathi zeefayili zakho...

en: The location and hierarchy of the Evolution contact folders has changed since Evolution 1.x.
    
    Please be patient while Evolution migrates your folders...
xh: Indawo ekuyo kunye namanqanaba e-Evolution yoovimba beefayili iguqukile ukusuka ngelixa le-Evolution 1.x.
    
     Nceda ube nomonde ngelixa i-Evolution ifudusa iifayili zakho...

en: The location and hierarchy of the Evolution mailbox folders has changed since Evolution 1.x.
    
    Please be patient while Evolution migrates your folders...
xh: Indawo namanqanaba eziqulathi zeefayili zebhokisi le-imeyili ye-Evolution iguqukile ukusuka kwi-Evolution 1.x.
    
    Nceda ube nomonde ngelixa i-Evolution isafudusa iziqulathi zeefayili zakho...

en: The location and hierarchy of the Evolution task folders has changed since Evolution 1.x.
    
    Please be patient while Evolution migrates your folders...
xh: Indawo kunye namanqanaba esiqulathi seefayili yokusebenza ye-Evolution sele eguqukile ukusuka Kwi-Evolution 1.x.
    
    Nceda ube nomonde ngelixa i-Evolution ifudusa iziqulathi zeefayili zakho...

en: The meeting has been cancelled, however it could not be found in your calendars
xh: Intlanganiso irhoxisiwe, nakuba ingafumanekanga kwiikhalenda zakho

en: The message contains only unsupported requests.
xh: Lo myalezo uqulethe izicelo ezixhaswanga kuphela.

en: The message does not appear to be properly formed
xh: Lo myalezo awubonakali wenziwe kakuhle

en: The message specified below will be automatically sent to 
    each person who sends mail to you while you are out of the office.
xh: Lo myalezo uchazwe apha ngezantsi uza kuthunyelwa ngokuzenzekela kumntu ngamnye othumela
    umyalezo kuwe ngelixa ungekho e-ofisini.

en: The message's date will be compared against
    12:00am of the date specified.
xh: Lo mhla walo myalezo uza kuthelekiswa ne
    12:00 emini emaqanda ngomhla ochaziweyo.

en: The message's date will be compared against
    a time relative to when filtering occurs.
xh: Lo mhla walo myalezo uza kuthelekiswa ne
    elixesha elihambelana nexesha ekwenzeke ngalo uhluzo.

en: The message's date will be compared against
    the current time when filtering occurs.
xh: Lo mhla walo myalezo uza kuthelekiswa ne
    elixesha ekwenzeke ngalo uhluzo.

en: The messages you have selected for follow up are listed below.
    Please select a follow up action from the "Flag" menu.
xh: Le miyalezo idweliswe apha ngezantsi yile uyikhethele ukuba uyilandele.
    Nceda ukhethe isenzo sokuyilandela kule menyu "I-flegi"

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder.  Would you like to add it anyway?
xh: Igama okanye idilesi ye-imeyili yolu qhagamshelwano sele ikho
    kulo vimba wefayili.  Usengathanda ukuyongeza kusini na?

en: The number of cards in one output file in asychronous mode, default size 100.
xh: Inombolo yeekhadi kwifayile enye yesiphumo inikwe ngendlela engenzeki ngaxeshanye, ubungakanani obumiselweyo obuli-100.

en: The number of characters that must be typed before Evolution will attempt to autocomplete.
xh: Inani loonobumba ekufuneka bechwetheziwe phambi kokuba i-Evolution ibagqibezele ngokuzenzekelayo.

en: The organizer selected no longer has an account.
xh: Lo mququzeleli umkhethileyo akasenayo i-akhawunti.

en: The orientation of the tray.
xh: Ukuqhelaniswa kwetreyi.

en: The output of this script will be used as your
    signature. The name you specify will be used
    for display purposes only.
xh: Isiphumo sesi skripti siza kusebenzisa njengo
    sayino lwakho. Igama olichazileyo liza kusetyenziselwa
    ukubonisa kwiskrini kuphela.

en: The participants will receive the following notification.
xh: Abathabatha inxaxheba baza kufumana esi saziso silandelayo.

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
xh: Ixabiso ngokwepesenti kufuneka libe phakathi kwe-0 ne-100, liquka konke

en: The script file must exist and be executable.
xh: Kufuneka sibekho size siphunyezwe esi skripti sefayili.

en: The search base is the distinguished name (DN)  of the entry where your searches will begin. If you leave this blank, the search will begin at the root of the directory tree.
xh: Isiseko sokufuna ligama elibalulekileyo (DN) lokungenisiweyo oqala kuyo ukukhangela. Ukuba uyishiye ingenanto, ukukhangelaa kuza kuqala kwingcambu yomthi wovimba weefayili.

en: The search scope defines how deep you would like the search to extend down the directory tree. A search scope of "sub" will include all entries below your search base. A search scope of "one" will only include the entries one level beneath your base.
xh: Umda wokukhangela uchaza ukuba ufuna ukuya nzulu kangakanani na kumthi wovimba weefayili. Lo mda wokufuna we "sub" uza kubandakanya zonke ezingenisiweyo ezingezantsi kwisiseko sakho sokufuna. Lo mda wokukhangela we "one" uza kubandakanya iingeniso ezikumgangatho omnye ngaphantsi kwesiseko kuphela.

en: The signature of this message cannot be verified, it may have been altered in transit.
xh: Usayino lwalo myalezo alunakuqinisekiswa, kungenzeka ukuba iguqulwe ngelixa uhanjiswa.

en: The suggested filename extension of this filetype (%s) is unused in the chosen filename. Do you want to continue?
xh: Isiphakamiso sokongezelela igama lefayile yolu hlobo (%s) asisetyenziswa kweli gama lefayile ulikhethileyo. Usafuna ukuqhubeka?

en: The task could not be deleted because permission was denied
xh: Lo msebenzi asinakucinywa kuba imvume ayivunywanga

en: The task could not be deleted due to a corba error
xh: Lo msebenzi asinakucinywa ngenxa yempazamo kwi-corba

en: The task could not be deleted due to an error
xh: Lo msebenzi awunakucinywa ngenxa yempazamo

en: The task has been cancelled, however it could not be found in your task lists
xh: Umsebenzi urhozisiwe, nakuba ungafumanekanga kuluhlu lwakho lwemisebenzi

en: The terminal font for mail display
xh: Ifonti yekhompyutha exhomekeke kwenye neyenzelwe ukubonisa i-imeyili kwiskrini

en: The time must be in the format: %s
xh: Ixesha malibekho kubume: %s

en: The time to execute this query exceeded the server limit or the limit
    you have configured for this addressbook.  Please make your search
    more specific or raise the time limit in the directory server
    preferences for this addressbook.
xh: Ixesha lokuphumeza lo mbuzo liwudlule umda weseva okanye umda
    owumisele le ncwadi yedilesi.  Nceda wenze ukuba ukukhangela kwakho
    kube kokukhethekileyo okanye nyusa ixesha olimiseleyo kuluhlu lwezinto
    ezikhethwa kwiseva yovimba weefayili wale ncwadi yedilesi.

en: The variable width font for mail display
xh: Ifonti yobubanzi obuguquguqukayo neyenzelwe ukubonisa i-imeyili kwiskrini

en: The way Evolution stores some phone numbers has changed.
    
    Please be patient while Evolution migrates your folders...
xh: Indlela i-Evolution egcina ngayo ezinye iinombolo zomnxeba sele iguqukile,
    
    Nceda ube nomonde ngelixa i-Evolution ifudusa uvimba wakho weefayili...

en: The {0} header of this message is malformed and could not be processed.
    
    Header: {1}
xh: Esi sihloko {0} salo myalezo asimanga kakuhle ngako asikwazi ukuphunyezwa.
    
    Isihloko: {1}

en: Then By
xh: Kuze Nge

en: There is no calendar available for creating events and meetings
xh: Akukho khalenda ifumanekayo ukwenza iziganeko neentlanganiso

en: There is no calendar available for creating tasks
xh: Akukho khalenda yokwenza imisebenzi efumanekayo

en: This Instance Only
xh: Kweli Tyeli Kuphela

en: This LDAP server may use an older version of LDAP, which does not support this functionality or it may be misconfigured. Ask your administrator for supported search bases.
xh: Le seva ye-LDAP isenokusebenzisa ikopi endala ye-LDAP, nengawuxhasiyo lo msebenzi okanye kusenokuba ayakhekanga kakuhle. Cela umlawuli wakho akunike isiseko sokukhangela esixhaswayo.

en: This address book will be removed permanently.
xh: Le ncwadi yedilesi iza kususwa ngokusisigxina.

en: This addressbook could not be opened.
xh: Le ncwadi yedilesi ayikwazanga ukuvulwa.

en: This addressbook server does not have any suggested search bases.
xh: Le seva yencwadi yedilesi ayinaso isiseko esiphakanyiswayo sokukhangela.

en: This addressbook server might be unreachable or the server name may be misspelled or your network connection could be down.
xh: Le seva yencwadi yedilesi isenokungafumaneki okanye kusenokuba alipelwanga kakuhle igama leseva okanye unxulumano lwe-intanethi yakho alusebenzi.

en: This and Future Instances
xh: Kweli Nakwelizayo Ityeli

en: This and Prior Instances
xh: Kweli naKwelingaphambili Ityeli

en: This appointment contains recurrences that Evolution cannot edit.
xh: Eli dinga liqulethe izenzo eziphindaphindayo yaye i-Evolution ayikwazi ukuzihlela.

en: This appointment has customized alarms
xh: Eli dinga lineziqaphelisi ezilungiswe ngendlela ofuna ngayo

en: This appointment rec_urs
xh: Eli dinga liyaziphinda_phinda

en: This calendar will be removed permanently.
xh: Le khalenda iza kususwa ngokusisigxina.

en: This certificate is not viewable
xh: Esi satifiketi asinakubonwa

en: This event has been changed.
xh: Esi siganeko sele siguqulwe.

en: This event has been deleted.
xh: Esi siganeko sele sicinyiwe.

en: This is the full name of your ldap server. For example, "ldap.mycompany.com".
xh: Eli ligama elipheleleyo leseva yakho ye-Idap. Umzekelo, "ldap.mycompany.com".

en: This is the maximum number of entries to download. Setting this number to be too large will slow down your address book.
xh: Eli lelona nani liphezulu lezingenisiweyo ukuba zikhuphele ulwazi. Ukumisela eli nani ulenze likhulu kakhulu kuza kucothisa incwadi yakho yedilesi.

en: This is the method Evolution will use to authenticate you.  Note that setting this to "Email Address" requires anonymous access to your ldap server.
xh: Le yindlela i-Evolution eza kuyisebenzisa ukunika ubungqina bobunyani kuwe.  Qaphela ukuba ukwakha oku kwi-"Idilesi ye-Imeyili" kufuna ukufikelela okungaziwayo kwiseva yakho ye-ldap.

en: This is the name for this server that will appear in your Evolution folder list. It is for display purposes only.
xh: Eli ligama lale seva neliza kuvela kuluhlu lovimba weefayile zakho ze-Evolution. Lelokubonisa kuphela.

en: This is the port on the LDAP server that Evolution will try to connect to. A list of standard ports has been provided. Ask your system administrator what port you should specify.
xh: Esi siqhagamsheli esikwiseva ye-LDAP neza kuzanywa yi-Evolution ukuba inxulumane. Uluhlu lweziqhagamsheli ezikwisivumelwano zinikezelwe.  Buza umlawuli wesixokelelwano sakho ukuba ubalule siphi na isiqhagamsheli.

en: This journal entry has been changed.
xh: Le ngeniso yejenali sele iguqulwe.

en: This journal entry has been deleted.
xh: Oku kungenisiweyo kule jenali sele icinyiwe.

en: This key should contain a list of XML structures specifying custom headers, and whether they are to be displayed. The format of the XML structure is &lt;header enabled&gt; - set enabled if the header is to be displayed in the mail view.
xh: Esi sitshixo kufuneka siqulathe isimo se-XML nesichaza okuvela phezulu kwiphepha lomthengi, nokuba kufuneka zibonisiwe na. Ubume besimo se-XML bu- &lt;header enabled&gt; - ekufuneka buvuliwe ukuba okuvela phezulu ephepheni kufuneka kuboniswe kwiskrini xa kukhangelwa i-imeyili.

en: This message cannot be sent because you have not specified any Recipients
xh: Lo myalezo awukwazi ukuthunyelwa kuba awuchazanga ukuba ngubani na uMamkeli

en: This message does not contain the header information required for this action.
xh: Lo myalezo awuluqulathanga ulwazi lwesihloko esifunekayo ukuphumeza esi senzo.

en: This message is encrypted, but with a weak encryption algorithm.  It would be difficult, but not impossible for an outsider to view the content of this message in a practical amount of time.
xh: Lo myalezo ukhowudiwe, kodwa ukhowudwe ngemithetho ebuthathaka.  Kunganzima, kodwa akunakungenzeki ukuba ongaphandle abone okuqulethwe ngulo myalezo xa ezinika ixesha.

en: This message is encrypted, with a strong encryption algorithm.  It would be very difficult for an outsider to view the content of this message in a practical amount of time.
xh: Lo myalezo ukhowudwe ngemithetho eqinile yokukhowuda. Kunganzima kakhulu kowangaphandle ukubona okuqulethwe kulo myalezo naxa enokuzinika ixesha.

en: This message is encrypted.  It would be difficult for an outsider to view the content of this message.
xh: Lo myalezo ukhowudiwe. Kunganzima kowangaphandle ukubona okuqulethwe ngulo myalezo.

en: This message is not encrypted.  Its content may be viewed in transit across the Internet.
xh: Awukhowudwanga lo myalezo.  okuqulethweyo kungabonwa ngelixa uhanjiswa kwi-intanethi.

en: This message is not signed. There is no guarantee that this message is authentic.
xh: Awusayinwanga lo myalezo. Akukho siqinisekiso singqina ubunyaniso balo myalezo.

en: This message is signed and is valid meaning that it is very likely that this message is authentic.
xh: Lo myalezo usayiniwe yaye nentsingiselo yesigunyaziso ingqina ukuba lo myalezo uyinyani.

en: This message is signed with a valid signature, but the sender of the message cannot be verified.
xh: Lo myalezo usayinwe ngosayino olusemthethweni, kodwa umthumeli walo myalezo akanakuqinisekiswa.

en: This operation will permanently erase all events older than the selected amount of time. If you continue, you will not be able to recover these events.
xh: Le ntshukumo ingacima ngokusisigxina zonke izehlo ezidlulelwe lixesha ebezilikhethelwe. Ukuba uyaqhubeka, awunakuba nako ukuzifumana kwakhona ezo zehlo.

en: This operation will permanently erase all tasks marked as completed. If you continue, you will not be able to recover these tasks.
    
    Really erase these tasks?
xh: Esi senzo siza kuyisula ngokusisigxina yonke imisebenzi ephawulwe njengegqityiweyo. Ukuba uyaqhubeka, awusayi kuba nako ukuyifumana kwakhona le misebenzi.
    
    Uqinisekile uyafuna ukosula le misebenzi?

en: This query did not complete successfully.
xh: Lo mbuzo awugqitywanga ngempumelelo.

en: This response is not from a current attendee.  Add as an attendee?
xh: Le mpendulo ayiveli kokhoyo ngoku.  Ongezwe njengokhoyo?

en: This server does not support LDAPv3 schema information.
xh: Le seva ayiwuxhasi umzobo wolwazi we-LDAPv3.

en: This server does not support this type of authentication and may not support authentication at all.
xh: Le seva ayiluxhasi olu hlobo lobungqina yaye isenokuxhasi bungqina konke konke.

en: This should test the contact print code
xh: Le kufuneka ivavanye ikhowudi yoshicilelo loqhagamshelwano

en: This should test the contact print style editor widget
xh: Le kufuneka ivavanye ubugcisa besimbo soshicilelo loqhagamshelwano ngumhleli

en: This signature has been changed, but has not been saved.
xh: Olu sayino sele luguqulwe, kodwa alukagcinwa.

en: This store does not support subscriptions, or they are not enabled.
xh: Lo vimba akakuxhasi ukuzibophelela, okanye abavulwanga.

en: This task has been changed.
xh: Lo msebenzi sele uguqulwe.

en: This task has been deleted.
xh: Lo msebenzi sele ucinyiwe.

en: This task list will be removed permanently.
xh: Olu luhlu lwemisebenzi luza kususwa ngokupheleleyo.

en: This version of Evolution does not have LDAP support compiled in to it.  If you want to use LDAP in Evolution, you must install an LDAP-enabled Evolution package.
xh: Le kopi ye-Evolution ayixhaswanga yi-LDAP eyenzelwe kuyo. Ukuba ufuna ukusebenzisa i-LDAP kwi-Evolution, kufuneka ufake umqulu wenkqubo ovumela i-Evolution ye-LDAP.

en: Thread the message list.
xh: Uluhlu lomyalezo weenkqubo ezinokwenziwa ngaxeshanye.

en: Thread the message-list
xh: Uluhlu lomyalezo weenkqubo ezinokwenziwa ngaxeshanye

en: Thread the message-list based on Subject
xh: Uluhlu lomyalezo weenkqubo ezinokwenziwa ngaxeshanye nezisekelwe kwiSihloko

en: Threaded Message list
xh: Uluhlu Lomyalezo Okwinkqubo enamacandelwana azimeleyo

en: Thursday
xh: Ulwesine

en: Time Combo Box
xh: Ibhokisi enoludwe onokukhetha kulo Ixesha

en: Time _zone:
xh: Ixesha _elimisiweyo:

en: Time format:
xh: Ukumiswa kwexesha:

en: TimeZone Combobox
xh: Ibhokisi Enoludwe Lokukhetha Ixesha Lendawo

en: Timeout for marking message as Seen
xh: Ukuphela kwexesha lokuphawula umyalezo njengoBoniweyo

en: Timeout for marking message as Seen.
xh: Ukuphela kwexesha lokuphawula umyalezo njengoBoniweyo.

en: Timezone
xh: Ixesha lendawo

en: Timezone Button
xh: Iqhosha Lexesha Kwindawo Ethile

en: Timor-Leste
xh: I-Timor-Leste

en: Title
xh: Isihloko

en: To
xh: Iya

en: To Do
xh: Omakwenziwe

en: To attach the contents of this directory, either attach the files in this directory individually, or create an archive of the directory and attach it.
xh: Ukuqhoboshela okuqulathwe kulo vimba weefayili, ungaqhoboshela iifayili nganye kulo vimba weefayili, okanye wenze uvimba ze umqhoboshele.

en: Today
xh: Namhlanje

en: Today %H:%M
xh: Namhlanje %H:%M

en: Today %H:%M:%S
xh: Namhlanje %H:%M:%S

en: Today %l:%M %p
xh: Namhlanje %l:%M %p

en: Today %l:%M:%S %p
xh: Namhlanje %l:%M:%S %p

en: Toggle whether we are working offline.
xh: Iqhosha lokubonisa ukuba sisebenza ngaphandle kwe-intanethi.

en: Toggles whether the BCC field is displayed
xh: Iqhosha lokubonisa ukuba indawo yoKOPELA NGOKUFIHLIWEYO ibonisiwe

en: Toggles whether the CC field is displayed
xh: Iqhosha lokubonisa ukuba indawo yoKUKOPELA KU- ibonisiwe

en: Toggles whether the From chooser is displayed
xh: Iqhosha lokubonisa ukuba isikhethi esithi Ivela ku- sibonisiwe

en: Toggles whether the Post-To field is displayed
xh: Iqhosha lokubonisa ukuba indawo ethi Thumela-Ku ibonisiwe

en: Toggles whether the Reply-To field is displayed
xh: Iqhosha lokubonisa ukuba indawo ethi Phendulela ku- ibonisiwe

en: Toggles whether the To field is displayed
xh: Iqhosha lokubonisa ukuba indawo ethi Iya ku- ibonisiwe

en: Togo
xh: I-Togo

en: Tokelau
xh: I-Tokelau

en: Tonga
xh: I-Tonga

en: Tool_bar
xh: I-Tool_bar

en: Tool_bar style
xh: Ubume be-Tool_bar

en: Toolbar is visible
xh: Isithinteli-sixhobo esibonakalayo

en: Top:
xh: Phezulu:

en: Total message: | Total messages:
xh[0]: Wonke umyalezo:
xh[1]: Yonke imiyalezo:

en: Traditional
xh: Eqhelekileyo

en: Tree
xh: Ubekelo lweenkqutyana ngokwemo-mthi

en: Trinidad And Tobago
xh: I-Trinidad And Tobago

en: Trust the authenticity of this certificate
xh: Buthembe ubungqina besi satifiketi

en: Trust this CA to identify email users.
xh: Yithembe le-CA ukwazisa abasebenzisi be-imeyili.

en: Trust this CA to identify software developers.
xh: Yithembe le-CA ukwazisa abaphuhlisi bobucukubhede bekhompyutha.

en: Trust this CA to identify web sites.
xh: Yithembe le-CA ukwazisa ii-web sites.

en: Trying to movemail a non-mbox source `%s'
xh: Ukuzama ukushenxisa i-imeyili kumthombo ongenguwo we-mbox `%s'

en: Tu
xh: Ulwesibini

en: Tuesday
xh: Ulwesibini

en: Tunisia
xh: I-Tunisia

en: Turkey
xh: I-Turkey

en: Turkish
xh: Ama-Turkish

en: Turkmenistan
xh: I-Turkmenistan

en: Turks And Caicos Islands
xh: I-Turks ne-Caicos Islands

en: Tuvalu
xh: I-Tuvalu

en: Type
xh: Uhlobo

en: Type the name by which you would like to refer to this account.
    For example: "Work" or "Personal"
xh: Chwetheza igama ongathanda ukuba ibizwe ngalo le akhawunti.
    Umzekelo: "Umsebenzi" okanye "Eyakho buqu"

en: Type:
xh: Uhlobo:

en: Type: %s
xh: Uhlobo: %s

en: UID
xh: I-UID

en: UID string of the default account.
xh: Ibinzana le-UID le-akhawunti emiselweyo.

en: UNMATCHED
xh: AZIHAMBELANI

en: URI for the folder last used in the select names dialog
xh: I-URI yovimba weefayili osetyenziswe okokugqibela kwiskrini esikhethisa amagama

en: URI for the folder last used in the select names dialog.
xh: I-URI yovimba weefayili osetyenziswe okokugqibela kwiskrini esikhethisa amagama.

en: URL: %s
xh: i-URL: %s

en: U_ndelete
xh: Musa_ukucima

en: Uganda
xh: I-Uganda

en: Uknown system error.
xh: Kwenzeke impazamo engaziwayo kwisixokelelwano.

en: Ukraine
xh: I-Ukraine

en: Ukrainian
xh: Ama-Ukrainian

en: Un-delete the selected messages
xh: Musa-ukucima umyalezo okhethiweyo

en: Unable to activate the HTML editor control.
    
    Please make sure that you have the correct version of gtkhtml and libgtkhtml installed.
xh: Ayinakho ukuvula umlawuli womhleli we-HTML.
    
    Nceda uqinisekise ukuba ufake uhlobo oluchanekileyo lwe-gtkhtml ne-libgtkhtml.

en: Unable to activate the address selector control.
xh: Ayinakho ukuvula isilawuli sokukhetha idilesi.

en: Unable to copy POP3 keep-on-server data `%s': %s
xh: Ayinakho ukugcina i-POP3 eyi-data-egcinwa-kwiseva `%s': %s

en: Unable to copy folder `%s' to `%s': %s
xh: Ayinakho ukukopa isiqulathi seefayili esitsha `%s' to `%s': %s

en: Unable to create POP3 keep-on-server data directory `%s': %s
xh: Ayinakho ukwenza uvimba weefayili we-POP3 oyi-data-egcinwa-kwiseva `%s': %s

en: Unable to create local mail folders at `%s': %s
xh: Ayiphumelelanga ukwenza iziqulathi zeefayili zangaphakathi e `%s': %s

en: Unable to create new folder `%s': %s
xh: Ayinakho ukwenza isiqulathi seefayili esitsha `%s': %s

en: Unable to create output file: %s
     %s
xh: Ayinako ukwenza ifayili yesiphumo: %s
     %s

en: Unable to migrate calendar `%s'
xh: Ayinako ukufudusa ikhalenda `%s'

en: Unable to migrate old settings from evolution/config.xmldb
xh: Ayinako ukufudusa imimiselo emidala iyisusa evolution/config.xmldb

en: Unable to migrate tasks `%s'
xh: Ayinako ukufudusa imisebenzi `%s'

en: Unable to open addressbook
xh: Ayinako ukuvula incwadi yedilesi

en: Unable to open old POP keep-on-server data `%s': %s
xh: Ayinakho ukuvula i-POP endala neyi-data-egcinwa-kwiseva `%s': %s

en: Unable to open tasks in '%s'.
xh: Ayinako ukuvula umsebenzi kwi-'%s'.

en: Unable to open the calendar '%s' for creating events and meetings
xh: Ayinako ukuvula ikhalenda '%s' yokwenza iziganeko neentlanganiso

en: Unable to open the calendar '%s'.
xh: Ayiphumelelanga ukuvula ikhalenda '%s'.

en: Unable to open the drafts folder for this account.  Use the system drafts folder instead?
xh: Ayinako ukuvula isiqulathi seefayili seedrafti kule akhawunti.  Sebenzisa isixokelelwano sesiqulathi seefayili zedrafti endaweni yoku?

en: Unable to open the task list '%s' for creating events and meetings
xh: Ayinako ukuvula uluhlu lomsebenzi '%s' wokwenza izehlo neentlanganiso

en: Unable to perform search.
xh: Ayinako ukukhangela.

en: Unable to read license file.
xh: Ayinako ukufunda ifayili yephepha-mvume.

en: Unable to read settings from previous Evolution install, `evolution/config.xmldb' does not exist or is corrupt.
xh: Ayinakho ukufunda imimiselo evela ekufakweni kwi-Evolution edlulileyo, i-`evolution/config.xmldb' ayikho okanye yonakele.

en: Unable to retrieve message from editor
xh: Ayinakho ukuphinda ifumane umyalezo ovela kumhleli

en: Unable to scan for existing mailboxes at `%s': %s
xh: Ayinakho ukuskena iibhokisi ze-imeyili ezikhoyo e `%s': %s

en: Unable to send item to calendar '%s'.  %s
xh: Ayinako ukuthumela le nto kwikhalenda '%s'.  %s

en: Unable to use current version!
xh: Ayinako ukusebenzisa uhlobo olukhoyo ngoku!

en: Undefined
xh: Engachazwanga

en: Underline Column
xh: Krwela ngaphantsi kweKholam

en: Unencrypted
xh: Engakhowudwanga

en: Unfinished messages found
xh: Kufunyenwe imiyalezo engagqitywanga

en: Unhandled error
xh: Impazamo engalungiswanga

en: Unicode
xh: Ikhowudi enye

en: Uniform row height
xh: Umphakamo womgca ofanayo

en: Unit
xh: Iyunithi

en: United Arab Emirates
xh: I-United Arab Emirates

en: United Kingdom
xh: I-United Kingdom

en: United States
xh: I-United States

en: United States Minor Outlying Islands
xh: I-United States Minor Outlying Islands

en: Unknown
xh: Engaziwayo

en: Unknown action to be performed
xh: Akwaziwa omakwenziwe

en: Unknown character set: %s
xh: Ukumiselwa kophawu lonobumba olungaziwayo: %s

en: Unknown error
xh: Impazamo engaziwayo

en: Unknown error verifying signature
xh: Impazamo engaziwayo ngelixa kuqinisekiswa usayino

en: Unknown reason
xh: Isizathu esingaziwayo

en: Unless the message is sent to a mailing list, and not to me personally
xh: Ngaphandle kokuba umyalezo uthunyelwa kuluhlu lwabantu, hayi kum kuphela

en: Unmatched
xh: Ezingahambelaniyo

en: Unnamed
xh: Ayithiywanga gama

en: Unread message: | Unread messages:
xh[0]: Umyalezo ongafundwanga:
xh[1]: Imiyalezo engafundwanga:

en: Unseen
xh: Engabonwanga

en: Unselected Column
xh: Ikholam Engakhethwanga

en: Unset Status
xh: Susa Ummiselo Kubume

en: Unsigned
xh: Ayisayinwanga

en: Unsort
xh: Musa ukuhlela

en: Unsubscribe
xh: Phuma ekuzibopheleleni

en: Unsubscribe to the mailing list this message belongs to
xh: Zikhuphe ekuzibopheleleni kuluhlu loqhagamshelwano lwalo myalezo

en: Unsubscribing from folder "%s"
xh: Zikhuphe kwisibophelelo esikwisiqulathi seefayili "%s"

en: Unsupported encryption type for multipart/encrypted
xh: Uhlobo olungaxhaswanga lokukhowudela inxalenye eninzi/ezikhowudiweyo

en: Unsupported signature format
xh: Ubume bosayino olungaxhaswanga

en: Untitled
xh: Engenasihloko

en: Untitled Message
xh: Umyalezo Ongenasihloko

en: Update
xh: Hlaziya

en: Update complete
xh: Lugqityiwe uhlaziyo

en: Update respondent status
xh: Hlaziya ubume bophendulayo

en: Updated
xh: Ehlaziyiweyo

en: Updating objects
xh: Hlaziya izinto

en: Updating query
xh: Ukuhlaziya umbuzo

en: Updating...
xh: Hlaziya...

en: Upgrading your data and settings will require upto {0} of disk space, but you only have {1} available.
    
    You will need to make more space available in your home directory before you can continue.
xh: Ukuhlaziya i-data yakho kuza kufuna ukuya kwi-{0} lesithuba kwisdiski, kodwa une-{1} kuphela efumanekayo.
    
    Kuza kufuneka uvule isithuba ekhaya kuvimba wakho weefayili phambi kokuba uqhubeke.

en: Uruguay
xh: I-Uruguay

en: Use Spamassassin daemon and client
xh: Sebenzisa i-Spamassassin se-daemon kunye nomxhasi

en: Use Spamassassin daemon and client (spamc/spamd)
xh: Sebenzisa i-Spamassassin se-daemon kunye nomxhasi (spamc/spamd)

en: Use _Default
xh: Sebenzisa _Ummiselo

en: Use click to add
xh: Sebenzisa ukucofa ukwenzela ukudibanisa

en: Use custom fonts
xh: Sebenzisa iifonti zomthengi

en: Use custom fonts for displaying mail
xh: Sebenzisa iifonti zomthengi ukubonisa i-imeyili kwiskrini

en: Use default drafts folder?
xh: Sisebenzise isiqulathi seefayili esimiselwe iidrafti?

en: Use ellipsis
xh: Sebenzisa ukushiywa kwamagama kwisivakalisi

en: Use only local spam tests.
xh: Sebenzisa kuphela iimvamvanyo zedemoni zangaphakathi.

en: Use only the local spam tests (no DNS).
xh: Sebenzisa kuphela iimvamvanyo zedemoni yangaphakathi (akukho DNS).

en: Use the left mouse button to zoom in on an area of the map and select a time zone.
    Use the right mouse button to zoom out.
xh: Sebenzisa iqhosha elisekhohlo le-mouse ukwandisa indawo ekwimaphu ze uchonge ixesha lendawo.
    Sebenzisa iqhosha elisekunene le-mouse ukunciphisa.

en: Use underline
xh: Sebenzisa ukukrwela umgca ngezantsi

en: User canceled operation.
xh: Umsebenzisi uwurhoxisile lo msebenzi.

en: User_name:
xh: Igama _lomsebenzisi:

en: Username
xh: Igama lomsebenzisi

en: Users
xh: Abasebenzisi

en: Using distinguished name (DN)
xh: Isebenzisa igama elibalulekileyo (DN)

en: Using email address
xh: Isebenzisa idilesi ye-imeyili

en: Uzbekistan
xh: I-Uzbekistan

en: VCard (.vcf, .gcrd)
xh: I-VCard (.vcf, .gcrd)

en: VCard for %s
xh: I-VCard ye%s

en: V_ariable-width:
xh: Ubub_anzi obunokuguquguqulwa:

en: Valid signature
xh: Usayino olusemthethweni

en: Valid signature but cannot verify sender
xh: Ukusayina okusemthethweni kodwa ayikwazi ukuqinisekisa umthumeli

en: Valid signature, cannot verify sender
xh: Usayino olugunyazisiweyo, ayikwazi ukuqinisekisa umthumeli

en: Validation error: %s
xh: Impazamo ekuboneni ukuba okufakiweyo kulungile na: %s

en: Value delimiter:
xh: Ukumisa umda wexabiso:

en: Vanuatu
xh: I-Vanuatu

en: Variable width font
xh: Ububanzi befonti obuguquguqukayo

en: Venezuela
xh: I-Venezuela

en: Version
xh: Uhlobo

en: Version 1
xh: Uhlobo 1

en: Version 2
xh: Uhlobo 2

en: Version 3
xh: Uhlobo 3

en: Vertical Draw Grid
xh: iGridi Yomzobo Ethe nkqo

en: Video Conferencing
xh: INkomfa Eyenziwa Ngevidiyo

en: Viet Nam
xh: I-Viet Nam

en: View
xh: Khangela

en: View the current appointment
xh: Khangela idinga elikhoyo ngoku

en: View the current contact
xh: Khangela oqhagamshelana naye ngoku

en: View the selected task
xh: Khangela umsebenzi ochongiweyo

en: View/Bcc menu item is checked
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu yokukopela ngokufihliweyo

en: View/Bcc menu item is checked.
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu yokukopela ngokufihliweyo.

en: View/Cc menu item is checked
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu yokuKopela ku

en: View/Cc menu item is checked.
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu yokuKopela ku.

en: View/From menu item is checked
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu ethi Ivela ku

en: View/From menu item is checked.
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu ethi Ivela ku.

en: View/PostTo menu item is checked
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu ethi Posela ku

en: View/PostTo menu item is checked.
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu ethi Posela ku.

en: View/ReplyTo menu item is checked
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu ethi Phendulela ku

en: View/ReplyTo menu item is checked.
xh: Khangela/Kukhangelwa okuthile kwimenyu ethi Phendulela ku.

en: Virgin Islands, British
xh: I-Virgin Islands, British

en: Virgin Islands, U.S.
xh: I-Virgin Islands, U.S.

en: Visual
xh: Okubonakalayo

en: WWW
xh: I-WWW

en: W_eek View
xh: Ukukhangela owe_Veki

en: W_eek starts:
xh: Ukuqala kweve_ki:

en: Waiting...
xh: Isalindile...

en: Wallis And Futuna Islands
xh: I-Wallis ne-Futuna Islands

en: Warning
xh: Isilumkiso

en: Warning: Modified Message
xh: Isilumkiso: Umyalezo Olungisiweyo

en: We
xh: Ulwesithathu

en: We were unable to open this addressbook.  This either means you have entered an incorrect URI, or the LDAP server is unreachable.
xh: Asibanga nako ukuyivula le ncwadi yedilesi.  Oku kusenokuthetha ukuba ungene kwi-URI engachanekanga, okanye iseva ye-LDAP ayifikeleleki.

en: We were unable to open this addressbook.  This either means you have entered an incorrect URI, or the server is unreachable.
xh: Asibanga nako ukuvula le ncwadi yedilesi.  Oku kunokuthetha ukuba ungene kwi-URI engachanekanga, okanye iseva yakho ayifumaneki.

en: We were unable to open this addressbook. This either means this book is not marked for offline usage or not yet downloaded for offline usage. Please load the addressbook once in online mode to download its contents
xh: Asibanga nako ukuyivula le ncwadi yedilesi. Oku kuthetha ukuba le ncwadi ayiphawulwanga ukuba ingasetyenziswa ingekho kwi-intanethi okanye ayikakhutshelwa ukusebenza ingekho kwi-intanethi. Nceda ukhuphele incwadi yedilesi nje ukuba ibe kwi-intanethi ukuze ukhuphele nekuquletheyo

en: Weather
xh: Imozulu

en: Weather: Cloudy
xh: Imozulu: Lisibekele

en: Weather: Fog
xh: Imozulu: Inkungu

en: Weather: Partly Cloudy
xh: Imozulu: Lithe gqaba-gqaba ngamafu

en: Weather: Rain
xh: Imozulu: Imvula

en: Weather: Snow
xh: Imozulu: Ikhephu

en: Weather: Sunny
xh: Imozulu: Kukho ilanga

en: Weather: Thunderstorms
xh: Imozulu: Iimvula ezikhatshwa zindudumo

en: Web Page
xh: i-Web Page

en: Web Page:
xh: i-Web Page:

en: Web Site
xh: I-Web Site

en: Wednesday
xh: Ulwesithathu

en: Week
xh: Iveki

en: Week View
xh: Ukujonga ubume beveki

en: Week View: %s. %s
xh: Ukujonga ubume beveki: %s. %s

en: Welcome
xh: Wamkelekile

en: Welcome to the Evolution Import Assistant.
    With this assistant you will be guided through the process of
    importing external files into Evolution.
xh: Wamkelekile kwinkqubo ye-Evolution Engumncedisi Wongeniso.
    Ngalo mncedisi uza kukhokelelwa kwinkqubo yo
    kungenisa ifayili zangaphandle kwinkqubo ye-Evolution.

en: Welcome to the Evolution Mail Configuration Assistant.
    
    Click "Forward" to begin.
xh: Wamkelekile kwiSincedisi Sokumisela Inkqubo Ye-imeyili Ye-Evolution.
    
    Cofa u "Dlulisa" ukuyiqalisa.

en: Western European
xh: I-Western European

en: Western European, New
xh: I-Western European, Entsha

en: Western Sahara
xh: I-Western Sahara

en: When you receive an email with a read receipt request, what should Evolution do?
xh: Xa ufumana i-imeyili enesicelo sokuthunyelelwa irisithi efundwayo, iza kwenza ntoni i-Evolution?

en: Whenever Possible
xh: Naphi na apho kunokwenzeka

en: Whether or not the expander is expanded
xh: Nokuba kunjalo okanye akunjalo esi sandisi sele sandisiwe

en: Whether or not to fall back on threading by subjects when the messages do not contain In-Reply-To or References headers.
xh: Nokuba ngaba ubuyela ekwenzeni iinkqubo ngaxeshanye ngokwezihloko ukuba imiyalezo ayiqulathanga i-XA UPHENDULELA KU okanye izihloko Obhekisa kuzo.

en: Whether the toolbar should be visible.
xh: Ukuba isithineli-sixhobo kufuneka sibonakale.

en: Width
xh: Ububanzi

en: Width:
xh: Ububanzi:

en: With _Due Date
xh: No _Mhla Elindeleke ngawo

en: With _Status
xh: Ngo_Bume

en: Work
xh: Umsebenzi

en: Work Offline
xh: Ukungasebenzi kwi-intanethi

en: Work Week
xh: Iveki yokusebenza

en: Work Week View
xh: Ukujonga Umsebenzi Weveki

en: Work days
xh: Iintsuku zomsebenzi

en: Work days:
xh: Iintsuku zomsebenzi:

en: World Map
xh: Imaphu Yehlabathi

en: Would you like to save your changes to this appointment?
xh: Ungathanda na ukugcina inguqu ozenze kweli dinga?

en: Would you like to save your changes to this task?
xh: Ungathanda na ukugcina inguqu zakho kulo msebenzi?

en: Would you like to save your changes?
xh: Ungathanda na ukugcina iinguqu zakho?

en: Would you like to send a cancellation notice for this journal entry?
xh: Ungathanda ukuthumelela isaziso sokurhoxisa ngokungenisiweyo kule jenali na?

en: Would you like to send all the participants a cancellation notice?
xh: Ungathanda ukuthumelela bonke abathabatha inxaxheba isaziso sokurhoxisa na?

en: Would you like to send meeting invitations to participants?
xh: Ungathanda na ukuthumela izimemo zentlanganiso kwabathabatha inxaxheba?

en: Would you like to send this task to participants?
xh: Ungathanda na ukuthumela lo msebenzi kwabathabatha inxaxheba?

en: Would you like to send updated meeting information to participants?
xh: Ungathanda na ukuba ulwazi lwentlanganiso oluthe lwahlaziywa uluthumelele abathabatha inxaxheba?

en: Would you like to send updated task information to participants?
xh: Ungathanda na ukuba umsebenzi othe wahlaziywa uwuthumele kwabathabatha inxaxheba?

en: Writable Fields
xh: Indawo Yokusabalalisa Onokubhala Kuyo

en: X Offset
xh: i-X Offset

en: Y Offset
xh: i-Y Offset

en: Yahoo
xh: I-Yahoo

en: Yahoo Messenger
xh: Isigidimi se-Yahoo

en: Yemen
xh: I-Yemen

en: Yes
xh: Ewe

en: Yes, Change Status
xh: Ewe, Guqula Ubume

en: Yes. (Complex Recurrence)
xh: Ewe. (Isenzekho esineenkcukacha eziziphindaphindayp)

en: Yesterday %l:%M %p
xh: Izolo %l:%M %p

en: You are attempting to move a contact from one addressbook to another but it cannot be removed from the source. Do you want to save a copy instead?
xh: Uzama ukususa oqhagamshelana naye kwenye incwadi yedilesi umsa kwenye kodwa ayinakususwa kulo mthombo. Ingaba ufuna ukugcina ikopi kusini na?

en: You are modifying a recurring event, what would you like to modify?
xh: Ulungisa isehlo esiziphindaphindayo, yintoni ofuna ukuyilungisa?

en: You are modifying a recurring journal entry, what would you like to modify?
xh: Ulungisa ingeniso yejenali eziphindaphindayo, yintoni ofuna ukuyilungisa?

en: You are modifying a recurring task, what would you like to modify?
xh: Ulungisa umsebenzi oziphindaphindayo, yintoni ofuna ukuyilungisa?

en: You cannot attach the file `{0}' to this message.
xh: Awukwazi ukuqhoboshela ifayili `{0}' kulo myalezo.

en: You have certificates from these organizations that identify you:
xh: Unezatifiketi ezivela kwaba balungiseleli balatha wena:

en: You have certificates on file that identify these certificate authorities:
xh: Unezatifiketi ezisefayilini ezalatha aba somagunya:

en: You have certificates on file that identify these people:
xh: Unezatifiketi ezalatha aba bantu:

en: You have made changes to this appointment, but not yet saved them.
xh: Wenze inguqu kweli dinga, kodwa awukazigcini.

en: You have made changes to this task, but not yet saved them.
xh: Wenze inguqu kulo msebenzi, kodwa awukazigcini.

en: You have made modifications to this contact. Do you want to save these changes?
xh: Uguqule okuthile kolu qhagamshelwano. Ingaba ufuna zigcinwe na ezo nguqu?

en: You have not filled in all of the required information.
xh: Awuluzalisanga lonke ulwazi olufunekayo.

en: You have unsent messages, do you wish to quit anyway?
xh: Usenemiyalezo engathunyelwanga, ingaba unqwenela ukuphuma nakuba kunjalo?

en: You may not create two accounts with the same name.
xh: Awunakwenza akhawunti ezimbini ezinamagama afanayo.

en: You must be an attendee of the event.
xh: Kufuneka ube uzile kweso sehlo.

en: You must choose a date.
xh: Kufuneka ukhethe umhla.

en: You must name this filter.
xh: Kufuneka unike esi sihluzo igama.

en: You must specify a file name.
xh: Kufuneka ubalule igama lefayili.

en: You must specify a folder.
xh: Kufuneka uchaze isiqulathi seefayili.

en: You need to configure an account before you can compose mail.
xh: Kufuneka umisele i-akhawunti yeenkqubo phambi kokuba ubhale i-imeyili.

en: Your Certificates
xh: Izatifiketi zakho

en: Your calendars will not be available until Evolution is restarted.
xh: Iikhalenda zakho azinakufumaneka de i-Evolution iqalwe kwakhona.

en: Your contacts for {0} will not be available until Evolution is restarted.
xh: Abakho oqhagamshelwano nabo {0} abazi kufumaneka de i-Evolution iqalise kwakhona.

en: Your system configuration does not match your Evolution configuration.
    
    Click help for details
xh: Isixokelelwano sakho sokumisela inkqubo asihambelani nesokumisela inkqubo ye-Evolution.
    
    Cofa uncedo ukufumana iinkcukacha

en: Your system configuration does not match your Evolution configuration:
    
    {0}
    
    Click help for details.
xh: Isixokelelwano sakho sokumisela inkqubo asihambelani nesokumisela inkqubo ye-Evolution:
    
    {0}
    
    Cofa uncedo ukufumana iinkcukacha

en: Your tasks will not be available until Evolution is restarted.
xh: Imisebenzi yakho ayinakufumaneka de i-Evolution iqalwe kwakhona.

en: Zambia
xh: I-Zambia

en: Zimbabwe
xh: I-Zimbabwe

en: [Default]
xh: [Emiselweyo]

en: _12 hour (AM/PM)
xh: _12 iiyure (KUSASA/EMVA KWEMINI)

en: _24 hour
xh: _24 iiyure

en: _About Evolution...
xh: _Nge-Evolution...

en: _Accept License
xh: _Yamkela iphepha-mvume

en: _Account name:
xh: _Igama le-akhawunti:

en: _Actions
xh: _Izenzo

en: _Add
xh: _Yongeza

en: _Add Address Book
xh: _Yongeza Incwadi Yedilesi

en: _Add Calendar
xh: _Yongeza Ikhalenda

en: _Add Signature
xh: _Yongeza Usayino

en: _Add Task List
xh: _Yongeza Uluhlu Lomsebenzi

en: _Add URL
xh: _Yongeza i-URL

en: _Add attachment...
xh: _Yongeza isiqhoboshelo...

en: _Add to Addressbook
xh: _Yongeza kwiNcwadi yedilesi

en: _Address Cards
xh: _Iikhadi zedilesi

en: _Address:
xh: _Idilesi:

en: _After:
xh: _Emva:

en: _Alarm
xh: _Isiqaphelisi

en: _All people and resources
xh: _Bonke abantu kunye noovimba

en: _Always load images from the Internet
xh: _Soloko ufaka imifanekiso kwi-Intanethi

en: _Anniversary:
xh: _Isikhumbuzo somnyaka:

en: _Append
xh: _Hlomela

en: _Appointment
xh: _Idinga

en: _Arguments:
xh: _Isiphumezi-miyalelo:

en: _Ask for confirmation when deleting items
xh: _Cela isiqinisekiso xa ucima izinto

en: _Assign Task
xh: _Nika umsebenzi

en: _Assistant:
xh: _Umncedisi:

en: _Attachment...
xh: _Isiqhoboshelo...

en: _Automatically create entries in the addressbook when responding to mail
xh: _Ngenisa ngokuzenzekelayo kwincwadi yedilesi ngelixa uphendula i-imeyili

en: _Autopick
xh: _Ukhetho oluzenzekelayo

en: _Bcc Field
xh: Indawo yoKukopela _ngokufihliweyo

en: _Bcc:
xh: _Kopela ngokufihliweyo:

en: _Birthday:
xh: _Usuku lokuzalwa:

en: _Calendar:
xh: I_khalenda:

en: _Calendars
xh: Ii_khalenda

en: _Categories
xh: _Iindidi

en: _Cc Field
xh: Indawo yoKukopela _ku

en: _Cc:
xh: _Kopela naku:

en: _City:
xh: I_sixeko:

en: _Clear
xh: _Sula

en: _Close
xh: _Vala

en: _Company:
xh: In_kampani:

en: _Compress weekends in month view
xh: _Zicuthe iimpelaveki kumboniso wenyanga

en: _Contact
xh: _Qhagamshelana

en: _Contacts...
xh: _Abantu oqhagamshelana nabo...

en: _Copy
xh: _Kopa

en: _Copy Link Location
xh: _Kopa Indawo Yokunxulumanisa

en: _Copy to Folder
xh: _Kopela Kwisiqulathi Seefayili

en: _Copy to Folder...
xh: _Kopela Kwisiqulathi Seefayili...

en: _Copy...
xh: _Kopa...

en: _Country:
xh: I_lizwe:

en: _Current View
xh: _Okubonakala Ngoku

en: _Daily
xh: _Yonk'imihla

en: _Date completed:
xh: _Umhla egqitywe ngawo:

en: _Day View
xh: Ukukhangela owo_Suku

en: _Day begins:
xh: _Ukuqala kosuku:

en: _Delegate To...
xh: _Thumela ku...

en: _Delete
xh: _Cima

en: _Delete Selected Tasks
xh: _Cima le misebenzi Ekhethiweyo

en: _Delete all
xh: _Cima Yonke

en: _Delete message after acting
xh: _Cima umyalezo emva kokuwusebenzisa

en: _Department:
xh: Ise_be:

en: _Description:
xh: _Inkcazelo:

en: _Discard
xh: _Lahla

en: _Discard Changes
xh: _Lahla Iinguquko

en: _Discard changes
xh: _Zilahle ezi nguqulo

en: _Do not notify me when new mail arrives
xh: _Musa ukundazisa xa i-imeyili entsha ifika

en: _Don't sign meeting requests (for Outlook compatibility)
xh: _Musa ukusayina izicelo zentlanganiso (Usenzela ukuhambelana ne-Outlook)

en: _Download limit:
xh: _Umda wokukhuphela ulwazi:

en: _Due By:
xh: _Ilindeleke Ngo:

en: _Due date:
xh: _Umhla elindeleke ngawo:

en: _Edit
xh: _Hlela

en: _Edit CA Trust
xh: _Hlaziya i-CA Trust

en: _Edit Full
xh: _Hlela Ngokuzeleyo

en: _Edit Saved Searches...
xh: _Hlela Ukukhangela Okugciniweyo...

en: _Edit as New Message...
xh: _Hlela njengoMyalezo Omtsha...

en: _Edit message
xh: _Hlela umyalezo

en: _Empty Trash
xh: _Chitha Umgqomo

en: _Enable
xh: _Ukwenza isebenze

en: _End time:
xh: _Ixesha-lokuyeka:

en: _Expunge
xh: _Sula

en: _File
xh: I_fayili

en: _File under:
xh: I_fayili engezantsi:

en: _Filter Rules
xh: _Imithetho Yesihluzi

en: _Find Now
xh: _Fumana Ngoku

en: _Find Possible Search Bases
xh: _Fumana Isiseko Sokufuna Esinokwenzeka

en: _First:
xh: _Yokuqala:

en: _Flag:
xh: I-_flegi:

en: _Font...
xh: I_fonti...

en: _Forward
xh: _Dlulisa

en: _Forward Contact...
xh: _Dlulisa Oqhagamshelana naye...

en: _Forward as iCalendar
xh: _Dlulisa njenge-iCalendar

en: _Forward as iCalendar...
xh: _Dlulisa njenge-iCalendar...

en: _Forward style:
xh: _Isimo sokudlulisa:

en: _Free/Busy:
xh: _Ayihlawulwa/Ixakekile:

en: _Fri
xh: _Ulwesihlanu

en: _From Field
xh: Indawo ye-_Ivela ku-

en: _Full Name:
xh: _Igama Ngokuzeleyo:

en: _Full name:
xh: _Igama ngokuzeleyo:

en: _Go To
xh: _Yiya Ku

en: _Group:
xh: _Iqela:

en: _Help
xh: _Uncedo

en: _Hide
xh: _Fihla

en: _Hide addresses when sending mail to this list
xh: _Fihla iidilesi ngelixa uthumela i-imeyili kuluhlu

en: _Hide buttons
xh: _Fihla amaqhosha

en: _Hide completed tasks after
xh: _Fihla imisebenzi egqitywe emva

en: _Home Page:
xh: I_phepha Lokuqala:

en: _IM Service:
xh: _Inkonzo ye-IM:

en: _Icons only
xh: _Umqondiso kuphela

en: _Import
xh: _Ngenisa

en: _Import...
xh: _Ngenisa...

en: _Insert
xh: _Fakela

en: _Invert Selection
xh: _Phendulela Okukhethiweyo

en: _Keep Data
xh: _Gcina I-data

en: _Last:
xh: _Yokugqibela:

en: _List View
xh: Ukukhangela u_luhlu

en: _List name:
xh: _Dwelisa amagama:

en: _Location:
xh: _Indawo:

en: _Mail
xh: I-i_meyili

en: _Mail Message
xh: _Thumela Umyalezo

en: _Make this my default account
xh: _Yenze ibe yi-akhawunti emiselwe mna

en: _Manager:
xh: U_mphathi:

en: _Manual
xh: _Uxwebhu

en: _Mark Selected Tasks as Complete
xh: _Phawula Imisebenzi Ekhethiweyo njengeGqityiweyo

en: _Mark as Complete
xh: _Yiphawule njengeGqityiweyo

en: _Mark as Unimportant
xh: _Yiphawule njengeNgabalulekanga

en: _Mark messages as read after
xh: _Phawula imiyalezo njengefundwe emva

en: _Members
xh: _Amalungu

en: _Messages
xh: _Imiyalezo

en: _Middle:
xh: _Phakathi:

en: _Mon
xh: _Umvulo

en: _Month View
xh: Ukukhangela owe_Nyanga

en: _Move
xh: _Shenxisa

en: _Move to Folder
xh: _Shenxisela Kwisiqulathi Seefayili

en: _Move to Folder...
xh: _Shenxisela Kwisiqulathi Seefayili...

en: _Move...
xh: _Shenxa...

en: _Name:
xh: _Igama:

en: _Never load images from the Internet
xh: _Ungakhe ufake imifanekiso evela kwi-Intanethi

en: _New
xh: _Entsha

en: _New Folder...
xh: Isiqulathi Seefayili _Esitsha...

en: _Next Message
xh: _Umyalezo Olandelayo

en: _Not Shared
xh: _Akwabelwana Ngayo

en: _Notes:
xh: _Amanqaku:

en: _OWA Url:
xh: I-_OWA Url:

en: _Office:
xh: I-_ofisi:

en: _Open
xh: _Vula

en: _Open Appointment
xh: _Vula idinga

en: _Open Link in Browser
xh: _Vula Unxulumano kwiSikhangeli

en: _Open Task
xh: _Vula Umsebenzi

en: _Open...
xh: _Vula...

en: _Overdue tasks:
xh: _Imisebenzi edlulelwe lixesha:

en: _Overwrite
xh: _Bhala phezu kwenye

en: _PO Box:
xh: _Ibhokisi yeposi:

en: _Password:
xh: I-_Password:

en: _Paste
xh: _Ncamathelisa

en: _Path:
xh: _Indlela:

en: _Phone List
xh: _Uludwe lweenombolo zomnxeba

en: _Port:
xh: _Isiqhagamsheli:

en: _Post To:
xh: _Posela Ku:

en: _Post message to list
xh: _Thumela umyalezo kuluhlu

en: _Post-To Field
xh: _Indawo ye-Thumela Ku-

en: _Preview Pane
xh: _Bonisa Igilasi Yefestile Phambi Kokushicilela

en: _Previous Message
xh: _Umyalezo Ongaphambili

en: _Print...
xh: _Shicilela...

en: _Priority:
xh: _Umba ophambili:

en: _Profession:
xh: _Umsebenzi owuqeqeshelweyo:

en: _Program:
xh: _Inkqubo:

en: _Prompt when sending HTML messages to contacts that don't want them
xh: _Bonisa xa uthumela imiyalezo nge-HTML kubamkeli abangayifuniyo imiyalezoenjalo

en: _Prompt when sending messages with an empty subject line
xh: _Bonisa isikhumbuzi xa uthumela imiyalezo engenasihloko

en: _Properties
xh: _Iimpawu

en: _Publish Free/Busy Information
xh: _Shicilela Ulwazi Olufumanekayo/Oluxakekileyo

en: _Quick Reference
xh: _Ukubhekisa Ngokukhawuleza

en: _Refresh:
xh: _Hlaziya:

en: _Remember password
xh: _Khumbula i-password yakho

en: _Remind Me Later
xh: _Ndikhumbuze Ngelinye Ixesha

en: _Remove
xh: _Susa

en: _Rename...
xh: _Yinike elinye igama...

en: _Repeat the alarm
xh: _Phinda isandi esilumkisayo

en: _Reply style:
xh: _Isimbo sokuphendula:

en: _Reply to Sender
xh: _Phendulela kuMthumeli

en: _Reply to sender
xh: _Phendulela kumthumeli

en: _Reply-To Field
xh: _Indawo Yempendulo Eya ku-

en: _Reply-To:
xh: _Phendulela-Ku:

en: _Required people
xh: _Abantu abafunekayo

en: _Restart Evolution after backup
xh: _Qalisa kwakhona inkqubo ye-Evolution emva kokwenza ikopi

en: _Restart Evolution after restore
xh: _Yiqalise kwakhona inkqubo ye-Evolution emva kokuyibuyisela

en: _Rule name:
xh: _Igama Lomthetho:

en: _Sat
xh: _Umgqibelo

en: _Save
xh: _Gcina

en: _Save As...
xh: _Gcina Njenge...

en: _Save Message
xh: _Gcina Umyalezo

en: _Save Search...
xh: _Gcina Ukukhangela...

en: _Save as VCard...
xh: _Gcina njenge VCard...

en: _Schedule Meeting...
xh: _Ceba intlanganiso...

en: _Script:
xh: I_skripti:

en: _Search
xh: _Khangela

en: _Search scope:
xh: _Ummandla okhangela kuwo:

en: _Searches
xh: _Ukukhangela

en: _Security
xh: _Ukhuseleko

en: _Select
xh: _Khetha

en: _Select All
xh: _Khetha Zonke

en: _Select Date...
xh: _Khetha Umhla...

en: _Select Today
xh: _Khetha Namhlanje

en: _Send
xh: _Thumela

en: _Send / Receive
xh: _Thumela / Fumana

en: _Send Message to Contact...
xh: _Thumela Umyalezo Koqhagamshelana naye...

en: _Send message
xh: _Thumela umyalezo

en: _Server:
xh: I_seva:

en: _Shared With ...
xh: _Kwabelwana Ngayo No ...

en: _Sharing
xh: _Ukwabelana

en: _Show animated images
xh: _Bonisa imifanekiso yoopopayi

en: _Show appointment end times in week and month views
xh: _Bonisa amaxesha okuphela kwedinga kumboniso wenyanga noweveki

en: _Snooze
xh: _Nika iziqabu

en: _Sound:
xh: I_sandi:

en: _Spouse:
xh: _Umyeni/Inkosikazi:

en: _Start time:
xh: _Ixesha lokuqalisa:

en: _State/Province:
xh: _Isizwe/Iphondo:

en: _Status:
xh: _Ubume:

en: _Subscribe
xh: _Zibophelele

en: _Subscribe to list
xh: _Zibophelele kuluhlu

en: _Suffix:
xh: _Isimamva:

en: _Task
xh: _Umsebenzi

en: _Tasks
xh: _Imisebenzi

en: _Test
xh: _Uvavanyo

en: _Text only
xh: _Umbhalo kuphela

en: _Tick this to accept the license agreement
xh: _Phawula oku ukwamkela isivumelwano sephepha-mvume

en: _Time divisions:
xh: _Ukwahlulahlula ixesha:

en: _Timeout:
xh: _Ixesha lokuphuma:

en: _Title:
xh: _Isihloko:

en: _To Field
xh: _Indawo Ye- Iya ku-

en: _To:
xh: _Iya:

en: _Tue
xh: _Ulwesibini

en: _Type an email address or drag a contact into the list below:
xh: _Chwetheza idilesi ye-imeyili okanye yitsale uyise kolu luhlu lulapha ngezantsi:

en: _Type:
xh: _Uhlobo:

en: _URL:
xh: I-_URL:

en: _Un-subscribe to list
xh: _Zikhuphe-ekuzibopheleleni kuluhlu

en: _Units:
xh: _Iiyunithi:

en: _Unsubscribe
xh: _Phuma kwisibophelelo

en: _Update free/busy
xh: _Hlaziya ezifumanekayo/ezixakekileyo

en: _Use Secure Connection:
xh: _Sebenzisa Unxulumano Olukhuselekileyo:

en: _Use secure connection:
xh: _Sebenzisa unxulumano olukhuselekileyo:

en: _Use the same fonts as other applications
xh: _Sebenzisa iifonti ezinjengezezinye iinkqubo

en: _Username:
xh: _Igama lomsebenzisi:

en: _Video Chat:
xh: Incoko ye_vidiyo:

en: _View
xh: _Yikhangele

en: _View Certificate
xh: _Khangela Isatifiketi

en: _View Inline
xh: _Khangela Kwingxelo Ekwinkqubo

en: _Wants to receive HTML mail
xh: _Ufuna ukufumana i-imeyili nge-HTML

en: _Web Log:
xh: I-_Web Log:

en: _Web Page:
xh: i-_Web Page:

en: _Wed
xh: _Ulwesithathu

en: _Weekly
xh: _Ngeveki

en: _Where:
xh: _Phi:

en: _Window
xh: _Ifestile

en: _Work Offline
xh: _Ukungasebenzi kwi-intanethi

en: _Work Online
xh: _Ukusebenza kwi-intanethi

en: _Work Week View
xh: Ukukhangela Um_sebenzi Weveki

en: _ZIP Code:
xh: Ikhowudi ye-_ZIP:

en: _Zip/Postal Code:
xh: i-_Zip/Ikhowudi yeposi:

en: a table to view and select the current time range
xh: itheyibhile yokubonisa nokukhetha isithuba kwixesha langoku

en: a time relative to the current time
xh: ixesha elihambisana neli xesha

en: a total of %d time |  a total of %d times
xh[0]: ixesha lilonke %d
xh[1]: amaxesha ewonke %d

en: address card
xh: ikhadi yedilesi

en: after
xh: emva

en: ago
xh: edlulileyo

en: am
xh: kusasa

en: an unknown sender
xh: umthumeli ongaziwayo

en: attachment
xh: isiqhoboshelo

en: before
xh: phambi

en: before every appointment
xh: phambi kwedinga ngalinye

en: begin editing this cell
xh: qalisa ukuhlela le seli

en: by %B %d, %Y, %l:%M %p
xh: ngu-%B %d, %Y, %l:%M %p

en: calendar information
xh: ulwazi lwekhalenda

en: calendar view event
xh: ikhalenda ebonisa isiganeko

en: calendar view for a month
xh: ukubonisa ubume benyanga kwikhalenda

en: calendar view for a work week
xh: ikhalenda ebonisa iveki yomsebenzi

en: calendar view for one or more days
xh: ukubonisa ikhalenda yosuku okanye yeentsuku ezimbini

en: calendar view for one or more weeks
xh: ukubonisa ubume beveki enye nangaphezulu kwikhalenda

en: cards
xh: iikhadi

en: click
xh: cofa

en: click to add
xh: cofa ukudibanisa

en: collapse
xh: dilika

en: collapses the row in the ETree containing this cell
xh: idiliza umgca kwi ETree equletha le-cell

en: color
xh: umbala

en: contains
xh: iqulethe

en: date-end
xh: umhla-wokuyeka

en: date-start
xh: umhla-wokuqalisa

en: day
xh: usuku

en: day(s)
xh: u(iint)suku

en: days
xh: iintsuku

en: description
xh: inkcazelo

en: description of appointment
xh: inkcazelo yedinga

en: dialog1
xh: unxibelelwano1

en: does not contain
xh: ayiqulathanga

en: does not end with
xh: ayipheli nge-

en: does not exist
xh: ayikho

en: does not return
xh: ayibuyi

en: does not sound like
xh: ayivakali njenge-

en: does not start with
xh: ayiqali ngo-

en: edit
xh: hlela

en: end of appointment
xh: isiphelo sedinga

en: ends with
xh: iphela nge-

en: every month | every %d months
xh[0]: ngenyanga
xh[1]: ngazo zonke ezi %d nyanga

en: evolution addressbook
xh: I-evolution sencwadi yedilesi

en: evolution calendar item
xh: i-evolution yokuthile kwikhalenda

en: evolution calendar search bar
xh: i-bar yokukhangela i-evolution

en: evolution minicard
xh: Ikhadi elincinane i-evolution

en: exists
xh: ikho

en: expand
xh: yandisa

en: expands the row in the ETree containing this cell
xh: yandisa umgca kwi ETree equlethe le cell

en: extra times every
xh: ixesha elongeziweyo njalo

en: failed to open book
xh: ayiphumelelanga ukuvula incwadi

en: first
xh: kuqala

en: for
xh: ka-

en: forever
xh: njalo

en: fourth
xh: isine

en: hour(s)
xh: i(i)yure

en: hours
xh: iiyure

en: iCalendar Error
xh: Impazamo kwi-iCalendar

en: iCalendar Information
xh: Ulwazi lwe-iCalendar

en: iCalendar files (.ics)
xh: Iifayili ze-iCalendar (.ics)

en: iCalendar format (.ics)
xh: Ubume be-iCalendar (.ics)

en: iCalendar information
xh: Ulwazi lwe-iCalendar

en: if all criteria are met
xh: ukuba ifezekisa zonke iinqobo

en: if any criteria are met
xh: ukuba ifezekisa naziphi na iinqobo

en: invalid time
xh: ixesha elingavumelekanga

en: is
xh: i-

en: is Flagged
xh: Iphawuliwe

en: is after
xh: isemva

en: is before
xh: iphambi

en: is greater than
xh: inkulu kune-

en: is less than
xh: incinane kune-

en: is not
xh: asiyiyo

en: is not Flagged
xh: ayiphawulwanga

en: last
xh: okugqibela

en: list
xh: uluhlu

en: map
xh: umzobo obonisa ubume bovimba wolwazi

en: message
xh: umyalezo

en: minute | minutes
xh[0]: umzuzu
xh[1]: imizuzu

en: minute(s)
xh: um(imi)zuzu

en: minutes
xh: imizuzu

en: month(s)
xh: i(ii)nyanga

en: months
xh: iinyanga

en: now
xh: ngoku

en: occurrences
xh: izenzeko

en: on
xh: ivuliwe

en: on the
xh: ngomhla we-

en: option menu to choose reminder units
xh: imenyu ongakhetha kuyo iiyunithi ezikhumbuzayo

en: option menu to choose time units
xh: imenyu ongakhetha kuyo iiyunithi zexesha

en: personal
xh: yeyakho buqu

en: pm
xh: emva kwemini

en: popup
xh: qhashumbisa

en: popup a child
xh: qhashumbisa inkqubo engumntwana

en: popup list
xh: uluhlu lokuqhushumbisa

en: returns
xh: ezibuyile

en: returns greater than
xh: ezibuyile zininzi kune-

en: returns less than
xh: ezibuyile zimbalwa kune-

en: search bar
xh: i-bar yokukhangela

en: second
xh: isibini

en: seconds
xh: imizuzwana

en: sounds like
xh: ivakala njenge-

en: specific folders only
xh: iziqulathi zeefayili ezikhethekileyo kuphela

en: start of appointment
xh: ukuqala kwedinga

en: starts with
xh: iqala nge-

en: the current time
xh: ixesha langoku

en: the time you specify
xh: ixesha olichazileyo

en: third
xh: isithathu

en: toggle
xh: sebenzisa njengeqhosha

en: toggle the cell
xh: sebenzisa njengeqhosha i-cell

en: until
xh: de

en: untitled_image.%s
xh: umfanekiso_ongenasihloko.%s

en: vCalendar files (.vcf)
xh: iifayili ze-vCalendar (.vcf)

en: week(s)
xh: i(ii)veki

en: weeks
xh: iiveki

en: with all active remote folders
xh: nazo zonke iziqulathi zeefayili ezikude nezisebenzayo

en: with all local and active remote folders
xh: nazo zonke iziqulathi zeefayili zangaphakathi ezikude nezisebenzayo

en: with all local folders
xh: nazo zonke iziqulathi zeefayili zangaphakathi

en: work
xh: umsebenzi

en: year(s)
xh: u(imi)nyaka

en: years
xh: iminyaka

en: {0}
xh: I-{0}

en: {1}
xh: I-{1}

en: {1}
    
    If you choose to continue, you may not have access to some of your old data.
xh: {1}
    
    Ukuba ukhetha ukuqhubeka, ungangafikeleli kwenye ye-data yakho endala.
