totem - en to xh translation catalogue (327 entries)

en: %d %%
xh: i-%d %%

en: %d frames per second
xh: %d ii-frame ngomzuzwana

en: %d hour | %d hours
xh[0]: %d iyure
xh[1]: %d iiyure

en: %d kbps
xh: %d ii-kbps

en: %d minute | %d minutes
xh[0]: %d umzuzu
xh[1]: %d imizuzu

en: %d second | %d seconds
xh[0]: %d umzuzwana
xh[1]: %d imizuzwana

en: %s
xh: i-%s

en: %s %s
xh: i-%s %s

en: %s (Streaming)
xh: %s (Iyaphephezela)

en: %s - Totem Movie Player
xh: %s - Isidlali soMfanekiso-bhanyabhanya se-Totem

en: %s / %s
xh: i-%s / %s

en: 0 frames per second
xh: ii-0 frame ngomzuzwana

en: 0 kbps
xh: ii-0 kbps

en: 0 second
xh: 0 umzuzwana

en: 0 seconds
xh: imizuzwana eli-0

en: 0:00 / 0:00
xh: i-0:00 / 0:00

en: 14.4 Kbps Modem
    19.2 Kbps Modem
    28.8 Kbps Modem
    33.6 Kbps Modem
    34.4 Kbps Modem
    56 Kbps Modem/ISDN
    112 Kbps Dual ISDN/DSL
    256 Kbps DSL/Cable
    384 Kbps DSL/Cable
    512 Kbps DSL/Cable
    1.5 Mbps T1/Intranet/LAN
    Intranet/LAN
xh: 14.4 Kbps i-Modemu
    19.2 Kbps i-Modemu
    28.8 Kbps i-Modemu
    33.6 Kbps i-Modemu
    34.4 Kbps i-Modemu
    56 Kbps i-Modemu/ISDN
    112 Kbps Dual ISDN/DSL
    256 Kbps DSL/Cable
    384 Kbps DSL/Cable
    512 Kbps DSL/Cable
    1.5 Mbps T1/Intranet/LAN
    Intranet/LAN

en: <b>Audio Output</b>
xh: <b>Iziphumo Ezinesandi</b>

en: <b>Audio</b>
xh: <b>Enesandi</b>

en: <b>Color balance</b>
xh: <b>Ungqinelwano Lombala</b>

en: <b>Display</b>
xh: <b>Okuseskrinini</b>

en: <b>General</b>
xh: <b>Jikelele</b>

en: <b>Networking</b>
xh: <b>Iyathungelana</b>

en: <b>Preview</b>
xh: <b>Ukuyijonga ngaphambi koshicilelo</b>

en: <b>Proprietary Plugins</b>
xh: <b>Izinto ezingeniswayo ezikhuslwe ngumthetho</b>

en: <b>Video</b>
xh: <b>Vidiyo</b>

en: <b>Visual Effects</b>
xh: <b>Iziphumo Zothelekelelo</b>

en: <span size="medium"><b>No File</b></span>
xh: <span size="medium"><b>Akukho Fayili</b></span>

en: <span size="medium"><b>No file</b></span>
xh: <span size="medium"><b>Akukho Fayili</b></span>

en: A file named '%s' already exists.  Are you sure you want to overwrite it?
xh: Ifayili ebizwa ngokuba yi '%s' sele ikho. Uqinisekile ukuba ufuna ukuba nombhalo ongaphezu kwayo?

en: A problem occured while loading a library or a decoder (%s).
xh: Inkathazo yenzekile xa ibilayisha ithala leefayili okanye i-decoder (%s).

en: A_udio Menu
xh: Imenyu Ene_sandi

en: Album:
xh: i-Album:

en: Always on _Top
xh: Soloko inga_phezulu

en: Always on top
xh: Soloko ingaphezulu

en: An error occured
xh: Impazamo yenzekile

en: Artist:
xh: Umzobi:

en: Audio
xh: Enesandi

en: Audio CD
xh: I-CD Yesandi

en: Audio codec '%s' is not handled. You might need to install additional plugins to be able to play some types of movies
xh: I-codec yesandi i-'%s' ayilawulwa. Kungafuneka umisele iinkqubo eyongezelwewo zokungenisa zibe nako ukudlala ezinye iintlobo zomfanekiso-bhanyabhanya

en: Audio/Video
xh: Eyesandi/iVidiyo

en: Auto
xh: Ezenzekelayo

en: Automatically _resize the window when a new video is loaded
xh: _Ibutshintsha ngokuzenzekelayo ubungakanani befestile xa kulayishwa ividiyo entsha

en: Backend options
xh: Izinto ekunokuthethwa kuzo ngasemva kanye

en: Bitrate:
xh: i-Bitrate:

en: Buffering
xh: Igcina ithutyana

en: Changing the visuals effect type will require a restart to take effect.
xh: Ukutshintsha uhlobo lweziphumo zentelekelelo luya kufuna uqalo-kwakhona luqalise kwakhona.

en: Co_ntrast:
xh: Uma_hluko:

en: Codec:
xh: i-Codec:

en: Connection _speed:
xh: Isantya _sonxibelelwano:

en: Copyright © 2002-2005 Bastien Nocera
xh: i-Copyright © 2002-2005 Bastien Nocera

en: Could not save the playlist
xh: Ayikwazanga kugicna uluhlu lokudlala

en: Couldn't load the '%s' audio driver
    Check that the device is not busy.
xh: Ayikwazang'ukulayisha '%s' umqhubi wesandi se
    Vavanya ukuba isixhobo asixakekanga.

en: Couldn't load the '%s' interface.
xh: Ayikwazanga kulayisha umdibaniso wemida i'%s'.

en: Couldn't load the main interface (vanity.glade).
    Make sure that Vanity is properly installed.
xh: Ayikwazanga kulayisha umdibaniso wemida (vanity glade). 
    Qiniseka ukuba i-Vanity isekwe ngokufanelekileyo.

en: Couldn't open file '%s': %s
xh: Ayikwazanga kuvula ifayili '%s': %s

en: Couldn't write parser: %s
xh: Ayikwazanga ukubhala isihlahleli: %s

en: DVD
xh: i-DVD

en: Debug mode on
xh: Lungisa isiphene kwinkqubo

en: Deinterlace
xh: Yenza kungaphithani

en: Dimensions:
xh: Imilinganiselo:

en: Display
xh: Okuseskrinini

en: Drive status 0x%x (%s) - check disc
xh: Ubume be-drive 0x%x (%s) - vavanya idiski

en: Duration:
xh: Ubude bexesha:

en: Enable debug
xh: Yenza ukuba ilungise isiphene senkqubo

en: Enable deinterlacing
xh: Yenza ukuba kubekho ukungaphithani

en: Enable deinterlacing.
xh: Yenza ukuba kubekho ukungaphithani.

en: Enable visual effects?
xh: Yenza ukuba kubekho iziphumo zentelekelelo?

en: Enqueue
xh: Yenza ukrozo

en: Enter the _location (URI) of the file you would like to open:
xh: Ngenisa _indawo (i-URI) yefayili engafuna ekuyivula:

en: Error getting %s disc status: %s
xh: Impazamo ekufumaneni ubume bediski i-%s: %s

en: Failed to create a GStreamer play object
xh: Ayiphumelelanga ukudala into yokudlala ye-GStreamer

en: Failed to find mountpoint for device %s in /etc/fstab
xh: Ayiphumelelanga ukufumana incam yonyuso isenzela isixhobo i-%s kwi /etc/fstab

en: Failed to find real device node for %s: %s
xh: Ayiphumelelanga ukufumana isixhobo esisiso sonxibelelwano isifumanela i-%s: %s

en: Failed to open device %s for reading: %s
xh: Ayiphumelelanga ukufumana kwakhona amandla owenza isixhobo i-%s: %s

en: Failed to read symbolic link %s: %s
xh: Ayiphumelelanga ukufunda unxulumaniso oluluphawu i-%s: %s

en: Failed to retrieve capabilities of device %s: %s
xh: Ayiphumelelanga ukufumana kwakhona amandla okwenza isixhobo i-%s: %s

en: File '%s' already exists.
xh: Ifayili '%s' sele ikho.

en: Filename
xh: Igama lefayili

en: Fit Window to Movie
xh: Faka Ifestile kuMfanekiso-bhanyabhanya

en: For security reasons, this movie can not be played back.
xh: Ngenxa yezizathu zokhuseleko lo manekiso-bhanyabhanya awunakho ukudlaswa.

en: Framerate:
xh: i-Framerate:

en: General
xh: Jikelele

en: Generic Error.
xh: Impazamo Yohlobo oluthile.

en: Go to the DVD menu
xh: Yiya kwimenyu ye-DVD

en: Go to the angle menu
xh: Yiya kwimenyu yembombo

en: Go to the audio menu
xh: Yiya kwimenyu yesandi

en: Go to the chapter menu
xh: Yiya kwimenyu yesahluko

en: Go to the title menu
xh: Yiya kwimenyu yesahluko

en: Height of the video widget
xh: Ubude be-widget yevidiyo

en: Help contents
xh: Nceda okuqulathiweyo

en: It seems you are running Totem remotely.
    Are you sure you want to enable the visual effects?
xh: Kubonakala ngathi uyiphumeza kude i-Totem.
    Uqinisekile ukuba uyafuna ukwenza zisebenze iziphumo zentelekelelo?

en: Language %d
xh: Ulwimi %d

en: Languages
xh: Iilwimi

en: Make sure that GNOME is properly installed.
xh: Qiniseka ukuba i-GNOME isekwe ngokufanelekileyo.

en: Make sure that Totem is correctly installed.
xh: Qiniseka ukuba i-Totem imiselwe ngokuchanekileyo.

en: Make sure that Totem is properly installed.
xh: Qiniseka ukuba i-Totem imiselwe ngokufanelekileyo.

en: Movie Player using %s
xh: Isidlali soMfanekiso-bhanyabhanya sisebenzisa i-%s

en: Movie is not playing.
xh: Umfanekiso-bhanyabhanya awudlali.

en: N/A
xh: i-N/A

en: Name of the visual effects plugins
xh: Igama lezingenisi zeziphumo zentelekelelo

en: Name of the visual effects plugins.
xh: Igama lezingeniswa zeziphumo zentelekelelo.

en: Next
xh: Elandelayo

en: Next chapter or movie
xh: Isahluko esilandelayo okanye umfanekiso-bhanyabhanya

en: No Language Selection Available
xh: Akukho Kukhethwa Kolwimi Kufumanekayo

en: No file
xh: Akukho fayili

en: No reason
xh: Akukho sizathu

en: No reason.
xh: Akukho sizathu.

en: No subtitles selection available
xh: Akukho kukhethwa kwezihloko zesibini kufumanekayo

en: No video output is available. Make sure that the program is correctly installed.
xh: Akukho ziphumo zevidiyo zifumanekayo. Qiniseka ukuba inkqubo isekwe ngokufanelekileyo.

en: No video to capture.
xh: Akukho vidiyo yokubamba.

en: None
xh: Akukho nanye

en: Open _Location...
xh: Vula _Indawo...

en: Open a non-local file
xh: Vula ifayili engefikeleli ngqo

en: Open from URI
xh: Vula ku URI

en: Option '%s' is unknown and was ignored
xh: Into ekukhetha kuyo i-'%s' ayaziwa yaye ayikhange ihoywe

en: Overwrite file?
xh: Bhala phezu kokubhaliweyo kwifayili?

en: Paused
xh: Inqumamile

en: Play / Pa_use
xh: Dlala / Nqu_mama

en: Play movies and songs
xh: Dlala imifanekiso-bhanyabhanya neengoma

en: Play or pause the movie
xh: Dlala okanye nqumamisa umfanekiso-bhanyabhanya

en: Play/Pause
xh: Dlala/Nqumama

en: Playing
xh: Iyadlala

en: Playlist
xh: Uludwe lokudlala

en: Playlist error
xh: Impazamo yoluhlu lokudlala

en: Please check that a disc is present in the drive.
xh: Nceda uqinisekise ukuba idiski ikhona kwi-drive.

en: Please install the necessary plugins and restart Totem to be able to play this media.
xh: Nceda useke izixhobo ezifunekayo zezingenisi uze ke uyiqale kwakhona i-Totem ukuze ubenakho ukudlala esi sixhobo sokugcina ulwazi.

en: Previous
xh: Engaphambili

en: Previous chapter or movie
xh: Isahluko okanye umfanekiso-bhanyabhanya ongaphambili

en: Properties
xh: Iimpawu

en: Quit
xh: Phuma

en: Repeat _mode
xh: Phinda _inkqubo

en: Repeat mode
xh: Phinda inkqubo

en: Repeat mode.
xh: Phinda inkqubo.

en: Replace
xh: Beka endaweni yenye

en: Resize _1:1
xh: Tshintsha ubungakanani _1:1

en: Resize _2:1
xh: Tshintsha ubungakanani _2:1

en: Resize the canvas automatically on file load
xh: Tshintsha ubungakanani beskrini sokuzobela ngokuzenzekelayo kwisilayishi sefayili

en: Resize the canvas automatically on file load.
xh: Tshintsha ubungakanani beskrini sokuzobela ngokuzenzekelayo kwisilayishi sefayili.

en: Resize to half the video size
xh: Tshintsha ubungakanani bubesisiqingatha sevidiyo

en: Resize to twice the video size
xh: Tshintsha ubungakanani bubekabini kunobo bevidiyo

en: Resize to video size
xh: Tshintsha ubungakanani bubengangoko bevidiyo

en: S_ubtitles
xh: Izihlobo ze_sibini

en: Sat_uration:
xh: Ukuza_liswa kanye:

en: Save File
xh: Gcina ifayili

en: Save Screenshot
xh: Gcina i-Screenshot

en: Save playlist
xh: Gcina uluhlu lokudlala

en: Save screenshot
xh: Gcina i-screenshot

en: Save screenshot to _desktop
xh: Gcina i-screenshot ukuya kwi_desktop

en: Save screenshot to _file:
xh: Gcina i-screenshot ukuya kwi_fayili:

en: Screenshot%d.png
xh: i-Screenshot%d.png

en: Screenshot.png
xh: i-Screenshot.png

en: Seek Backwards
xh: Funa Ngasemva

en: Seek Forwards
xh: Funa Ngaphambili

en: Seek to %s / %s
xh: Funa uku %s / %s

en: Select Movies or Playlists
xh: Khetha Iimifanekiso-bhanyabhanya okanye Izintlu sokudlala

en: Select files
xh: Khetha iifayili

en: Set the aspect ratio
xh: Misela ulinganiselo lwenkangeleko

en: Set the repeat mode
xh: Misela inkqubo yokuphinda

en: Set the shuffle mode
xh: Misela inkqubo yokunyuka-usihla

en: Sets 16:9 (Anamorphic) aspect ratio
xh: Iiseti 16:9 zolinganiselo lwenkangelelo

en: Sets 2.11:1 (DVB) aspect ratio
xh: Iiseti 2.11:1 (DVB) zolinganiselo lwenkangeleko

en: Sets 4:3 (TV) aspect ratio
xh: Iiseti 4:3 (TV) zolinganiselo lwenkangeleko

en: Sets automatic aspect ratio
xh: Iiseti zolinganiselo lwenkangeleko ezizenzekelayo

en: Sets square aspect ratio
xh: Iiseti zolinganiselo lwenkangeleko eziskwere

en: Shadow type
xh: Uhlobo lwesithunzi

en: Show _Controls
xh: Bonisa _Izixhobo Zokulawula

en: Show _visual effects when an audio file is played
xh: Bonisa _iziphumo zentelekelelo xa ifayili yevidiyo idlalwa

en: Show controls
xh: Bonisa izinto zokuphatha

en: Show or hide the playlist
xh: Bonisa okanye fihla uluhlu lokudlala

en: Show visual effects when no video is displayed
xh: Bonisa iziphumo zentelekelelo xa kungekho vidiyo iboniswe kwiskrini

en: Show visual effects when playing an audio only file.
xh: Bonisa iziphumo xa udlala ifayili yesandi kuphela.

en: Show/Hide Controls
xh: Bonisa/Fihla Izinto zokuphatha

en: Show/Hide Playlist
xh: Bonisa/Fihla Uluhlu lokudlala

en: Shuf_fle mode
xh: Nyus_a uhlisa inkqubo

en: Shuff_le Mode
xh: Nyus_a uhlisa Inkqubo

en: Shuffle mode
xh: Inkqubo yokunyuka-usihla

en: Shuffle mode.
xh: Inkqubo yokunyuka-usihla.

en: Skip _Backwards
xh: Tsibela _Ngasemva

en: Skip _Forward
xh: Tsibela _Phambili

en: Skip backwards
xh: Tsibela ngasemva

en: Skip forward
xh: Tsibela phambili

en: Skip to
xh: Tsibela ku

en: Skip to a specific time
xh: Tsiba ngokwexesha elibalulweyo

en: Small
    Normal
    Large
    Extra Large
xh: Encinane
    Eqhelekileyo
    Enkulu
    Enkulu Kakhulu

en: Sound volume
xh: Ubukhulu besandi

en: Sound volume, in percent, between 0 and 100
xh: Ubukhulu besandi, ngepesenti, phakathi kwe 0 ne 100

en: Square
xh: Eskwere

en: Stereo
    4-channel
    4.1-channel
    5.0-channel
    5.1-channel
    AC3 Passthrough
xh: i-Stereo
    4-isiqhagamshelanisi
    4.1-isiqhagamshelanisi
    5.0-isiqhagamshelanisi
    5.1-isiqhagamshelanisi
    AC3 Passthrough

en: Stopped
xh: Imile

en: Style of bevel around the statusbar text
xh: Indlela ethile yokuthambekisa umphetho ngokujikeleze umbhalo womgca obonakalisa ubume obuqhubekayo

en: Subtitles
xh: Izihloko zesibini

en: Switch to fullscreen
xh: Vulela kwiskrini esipheleleyo

en: Switching on or off this type of TV-Out requires a restart to take effect.
xh: Ukuluvula okanye ukuluvala olu hlobo lwe-TV-Out lufuna ukuqala kwakhona luqalisise ukusebenza.

en: Take _Screenshot
xh: Thatha i-_screenshot

en: Take a screenshot
xh: Thatha i-screenshot

en: The audio device is busy. Is another application using it?
xh: Isixhobo sesandi sixakekile. Ingaba enye inkqubo yekhomputha iyayisebenzisa?

en: The brightness of the video
xh: Ukukhanya kwevidiyo

en: The brightness of the video.
xh: Ukukhanya kwevidiyo.

en: The change of audio output type will only take effect when Totem is restarted.
xh: Utshintsho lohlobo lweziphumo zesandi luya kuqala kuphela ukusebenza xa i-Totem iqalwe kwakhona.

en: The change of this setting will only take effect for the next movie, or when Totem is restarted.
xh: Utshintsho lwalo mmiselo luya kuqala ukusebenza kwibhanyabhanya elilandelayo, okanye xa i-Totem iqalisiwe kwakhona.

en: The connection to this server was refused.
xh: Umfanekiso-bhanyabhanya obalulweyo awukwazanga kufumaneka.

en: The contrast of the video
xh: Umahluko wevidiyo

en: The contrast of the video.
xh: Umahluko wevidiyo.

en: The device name you specified (%s) seems to be invalid.
xh: Igama lesixhobo olibaluleyo (%s) libonakala ngathi alikho mthethweni.

en: The hue of the video
xh: Umbala wevidiyo

en: The hue of the video.
xh: Umbala wevidiyo.

en: The movie could not be read.
xh: Umfanekiso-bhanyabhanya awukwazanga kufundeka.

en: The playlist '%s' could not be parsed, it might be damaged.
xh: Uluhlu lokudlala i '%s' alukwazanga kuhlahlelwa, kungenzeka ukuba lonakele.

en: The saturation of the video
xh: Ukuzaliswa kanye kwevidiyo

en: The saturation of the video.
xh: Ukuzaliswa kanye kwevidiyo.

en: The screenshot was not saved
xh: I-screenshot asigcinwanga

en: The server refused access to this file or stream.
xh: Iseva yalile ukufikelela kule fayili okanye umsinga.

en: The server you are trying to connect to (%s) is unreachable.
xh: Iseva ozama ukunxulumanisa kuyo (%s) ayifikeleleki.

en: The server you are trying to connect to is not known.
xh: Iseva ozama ukunxulumanisa kuyo ayaziwa.

en: The source seems encrypted, and can't be read. Are you trying to play an encrypted DVD without libdvdcss?
xh: Umthombo ubonakala ngathi unombhalo ofihlakeleyo, yaye awufundeki. Ingaba uzama ukudlala i-DVD enombhalo ofihlakeleyo ngaphandle kwe-libdvdcss?

en: The specified movie could not be found.
xh: Umfanekiso-bhanyabhanya obalulweyo awukwazanga kufumaneka.

en: There is no plugin to handle this movie.
xh: Akukho singenisi sokukhombisa lo mfanekiso-bhanyabhanya.

en: There was an error saving the screenshot.
xh: Kwabakho impazamo ekugcineni i-screenshot.

en: This file is encrypted and cannot be played back.
xh: Le fayile inombhalo ofihlakeleyo yaye ayinako ukudlalwa ngokubuyiselwa umva.

en: This is an audio-only file, and there is no audio output available.
xh: Le yifayili yesandi kuphela, akukho ziphumo zsandi.

en: This location is not a valid one.
xh: Le ndawo asiyiyo esemthethweni.

en: This movie could not be opened.
xh: Lo mfanekiso-bhanyabhanya awukwazanga kuvulwa.

en: This movie is a still image. You can open it with an image viewer.
xh: Lo mfanekiso-bhanyabhanya isengumfanekiso. Ungayivula ngento yokubonisa umfanekiso.

en: This movie is broken and can not be played further.
xh: Lo mfanekiso-bhanyabhanya wophukile yaye awukwazi kudlalwa ngaphaya.

en: Time:
xh: Ixesha:

en: Title:
xh: Isihloko:

en: Toggle Fullscreen
xh: i-IToggle Ikwiskrini esipheleleyo

en: Totem
xh: i-Totem

en: Totem Movie Player
xh: Into Edlala Ibhanya-bhanya le-Totem

en: Totem Preferences
xh: Uluhlu Lwezinto Ezikhethwayo ze-Totem

en: Totem Video Window
xh: Ifestile yeVidiyo ye-Totem

en: Totem cannot play this type of media (%s) because you do not have the appropriate plugins to handle it.
xh: i-Totem ayinakho ukudlala olu hlobo lwesixhobo sokugcina ulwazi (%s) ngokuba awunazo izingenisi ezifanelekileyo zokuyiphatha.

en: Totem could not display the help contents.
xh: i-Totem ayikwazanga kubonisa eskrinini okuqulathiweyo koncedo.

en: Totem could not eject the optical media.
xh: i-Totem ayikwazanga ukukhupha isixhobo sokubona esiphathekayo sokugcina ulwazi.

en: Totem could not get a screenshot of that film.
xh: i-Totem ayikwazanga kufumana i-screenshot salo mfanekiso-bhanyabhanya.

en: Totem could not play '%s'.
xh: I -Totem ayikwazanga kudllalai '%s'.

en: Totem could not play this media (%s) although a plugin is present to handle it.
xh: i-Totem ayikwazanga kudlala esi sixhobo sokugcina ulwazi (%s) noxa isingenisi sokuyiphatha sikhona.

en: Totem could not seek in '%s'.
xh: i-Totem ayibanganako ukufuna kwi '%s'.

en: Totem could not start the file manager.
xh: i-Totem ayikwazanga kuqala umphathi wefayili.

en: Totem could not startup.
xh: i-Totem ayikwazanga kuqalisa kakuhle.

en: Totem couldn't show the movie properties window.
xh: i-Totem ayikwazanga kubonisa ifestile yeempawu zomfanekiso-bhanyabhanya.

en: Tv-out in fullscreen by Nvidia (NTSC)
xh: i-TV iphume yakwiskrini esipheleleyo nge-Nvidia (NTSC)

en: Tv-out in fullscreen by Nvidia (PAL)
xh: I-TV iphume yakwiskrini esipheleleyo by Nvidia (PAL)

en: Type of audio output to use
xh: Uhlobo lweziphumo lwesandi omalusetyenziswe

en: Type of audio output to use: "0" for stereo, "1" for 4-channel output, "2" for 5.0 channel output, "3" for 5.1 channel output, "4" for AC3 Passthrough.
xh: Uhlobo lweziphumo lwesandi lokusetyenizswa: "0" yeyestiriyo, i"1" yeziphumo siqhagamshelanisi sesi 4, i"2" yesiphumo zesiqhagamshelanisi isi 5.0, "3" yeziphumo zesiqhagamshelanisi sesi 5.1, i"4" yePassthrough ye AC3.

en: Unexpected error status %d while mounting %s
xh: Ubume bempazamo obungalindelekanga i%d xa ibinyusa i%s

en: Unexpected/unknown cd type 0x%x (%s)
xh: Uhlobo lwe-cd olungalindelekanga/olungaziwayo 0x%x (%s)

en: Unknown
xh: Ayaziwa

en: Unnamed CDROM
xh: I-CDROM Engenagama

en: Vanity
xh: i-Vanity

en: Vanity Preferences
xh: Uluhlu Lwezinto ezikhethwayo ze-Vanity

en: Vanity Webcam Utility
xh: Into eluncedo ye-Webcam ye-Vanity

en: Vanity Webcam utility
xh: Ukuba luncedo lwebcam yokuzingca

en: Vanity could not contact the webcam.
    Reason: %s
xh: I-Vanity ayikwazanga kudibana ne-webcam.
    Isizathu: %s

en: Vanity could not play video from the webcam.
    Reason: %s
xh: i-Vanity ayikwazanga kudlala ividiyo esuka kwi-webcam.
    Isizathu: %s

en: Vanity could not startup:
    %s
xh: i-Vanity ayikwazanga kuqalisa kakuhle:
    %s

en: Verify your system installation. Totem will now exit.
xh: Qinisekisa ukusekwa kwenkqubo yakho. I-Totem iyaphuma ngoku.

en: Video CD
xh: I-CD Yevidiyo

en: Video codec '%s' is not handled. You might need to install additional plugins to be able to play some types of movies
xh: Ividiyo codec '%s' ayilawulwa. Kungafuneka ukuba umisele iinkqubo eyongezelelweyo zokungenisa ukuze zibe nako ukudlala ezinye iintlobo zemifanekiso-bhanyabhanya

en: Video codec is not handled.
xh: Ividiyo codec ayiphathwanga.

en: View live webcam and upload pictures
xh: Bonisa i-webcam esebenzayo ulayishe ngokuphakamisa imifanekiso

en: Visualization _size:
xh: Ubungakanani _bentelekelelo:

en: Volume Down
xh: Isandi Phantsi

en: Volume Up
xh: Isandi Phezulu

en: Volume _Down
xh: Isandi _Ezantsi

en: Volume _Up
xh: Isandi _Phezulu

en: Volume down
xh: Isandi ezantsi

en: Volume up
xh: Isandi Phezulu

en: Webcam utility using %s
xh: Into eluncedo ye-Webcam isebenzisa %s

en: Whether the main window should stay on top
xh: Nokuba ngaba ifestile engundoqo ihlale phezulu

en: Whether the main window should stay on top of the other ones
xh: Nokuba ngaba ifestile engundoqo kufuneka ihlale phezu kwezinye

en: Whether to enable debug for the playback engine
xh: Nokuba ngaba kwenzeke ukulungisa isiphene sisenzelwa injini yokudlala umva

en: Whether to enable debug for the playback engine.
xh: Nokuba ngaba kwenzeke ukulungisa isiphene sisenzelwa injini yokudlala umva.

en: Width of the video widget
xh: Ububanzi be-widget ye vidiyo

en: X coordinate for the Playlist
xh: X lungelelanisela Uluhlu lokudlala

en: X coordinate for the Playlist.
xh: X lungelelanisela Uluhlu lokudlala.

en: Y coordinate for the Playlist
xh: Y lungelelanisela Uluhlu lokudlala

en: Y coordinate for the Playlist.
xh: Y lungelelanisela Uluhlu lokudlala.

en: Year:
xh: Unyaka:

en: You are not allowed to open this file.
xh: Awuvumelekanga ukuba uvule lefayili.

en: You might want to check that a disc is present in the drive and that it is correctly configured.
xh: Ungafuna ukuvavanya ukuba idiski ikhona kwi-drive yaye imiselwe ngokuchanekileyo.

en: Zoom 1:1
xh: Yandisa 1:1

en: Zoom 1:2
xh: Yandisa 1:2

en: Zoom 2:1
xh: Yandisa 2:1

en: Zoom In
xh: Yandisa ngaphakathi

en: Zoom Out
xh: Yandisa ngaphandle

en: Zoom Reset
xh: Yandisa ukumisela kwakhona

en: Zoom _1:1
xh: Yandisa _1:1

en: Zoom _2:1
xh: Yandisa _2:1

en: Zoom in
xh: Yandisa ngaphakathi

en: Zoom out
xh: Yandisa ngaphandle

en: Zoom reset
xh: Yandisela ukumisela kwakhona

en: _Add Proprietary Plugins...
xh: _Dibanisa Izingenisi Zobunini...

en: _Add...
xh: _Dibanisa...

en: _Angle Menu
xh: Imenyu ye_mbombo

en: _Aspect Ratio
xh: _Ulinganiselo Lwenkangeleko

en: _Audio output type:
xh: _Uhlobo lweziphumo lesandi:

en: _Brightness:
xh: _Ukukhanya:

en: _Chapter Menu
xh: _Imenyu Yesahluko

en: _Contents
xh: _Okuqulathiweyo

en: _Copy Location
xh: _Kopa Indawo

en: _DVD Menu
xh: Imenyu ye_DVD

en: _DXR3 TV-out
xh: i-TV-out ye_DXR3

en: _Deinterlace
xh: _Yenza kungaphithani

en: _Eject
xh: _Khupha

en: _Fullscreen
xh: _Iskirni esipheleleyo

en: _Go
xh: _Hamba

en: _Hue:
xh: _Ibala:

en: _Languages
xh: _Iilwimi

en: _Movie
xh: Um_fanekiso-bhanyabhanya

en: _Next Chapter/Movie
xh: Isahluko Esilan_delayo/Umfanekiso-bhanyabhanya

en: _No TV-out
xh: _Ayikho i-TV-out

en: _Picture
xh: _Umfanekiso

en: _Previous Chapter/Movie
xh: Isahluko Esinga_phambili/Umfanekiso-bhanyabhanya

en: _Repeat Mode
xh: _Phinda Inkqubo

en: _Reset To Defaults
xh: _Misela kwakhona Kwi Mimiselo

en: _Resize 1:2
xh: _Tshintsha ubungakanani 1:2

en: _Save...
xh: _Gcina...

en: _Show/Hide Playlist
xh: _Bonisa/Fihla Uluhlu lokudlala

en: _Skip to...
xh: _Tsibela ku...

en: _Skip to:
xh: _Tsibela ku:

en: _Sound
xh: I_sandi

en: _Title Menu
xh: _Imenyu Yesihloko

en: _Type of visualization:
xh: _Uhlobo lwentelekelelo:

en: _Zoom 1:2
xh: _Yandisa1:2

en: seconds
xh: imizuzwana
