totem - en to pl translation catalogue (378 entries)

en: %0.2f frame per second | %0.2f frames per second
pl[0]: %0.2f klatka na sekundę
pl[1]: %0.2f klatki na sekundę
pl[2]: %0.2f klatek na sekundę

en: %0.3f frame per second | %0.3f frames per second
pl[0]: %0.3f klatka na sekundę
pl[1]: %0.3f klatki na sekundę
pl[2]: %0.3f klatek na sekundę

en: %d Hz
pl: %d Hz

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin

en: %d kbps
pl: %d kb/s

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund

en: %d selected | %d selected
pl[0]: Zaznaczono: %d
pl[1]: Zaznaczono: %d
pl[2]: Zaznaczono: %d

en: %d × %d
pl: %d×%d

en: %s (Season %d Episode %d)
pl: %s (%d. sezon, %d. odcinek)

en: %s is required to play the file, but is not installed. | %s are required to play the file, but are not installed.
pl[0]: %s jest wymagane do odtworzenia pliku, ale nie jest zainstalowane.
pl[1]: %s są wymagane do odtworzenia pliku, ale nie są zainstalowane.
pl[2]: %s są wymagane do odtworzenia pliku, ale nie są zainstalowane.

en: --:--
pl: --∶--

en: 0 Channels
pl: 0 kanałów

en: 0 Hz
pl: 0 Hz

en: 0 seconds
pl: 0 sekund

en: 4-channel
pl: 4-kanałowy

en: 4.1-channel
pl: 4.1-kanałowy

en: 5.0-channel
pl: 5.0-kanałowy

en: 5.1-channel
pl: 5.1-kanałowy

en: A list of the names of the plugins which are currently active (loaded and running).
pl: Lista aktywnych wtyczek (wczytanych i uruchomionych).

en: A password to protect the rpdb2 server for debugging Totem from unauthorized remote access. If this is empty, a default of “totem” will be used.
pl: Hasło ochrony serwera rpdb2 podczas nieupoważnionego zdalnego debugowania programu Totem. W przypadku opuszczenia pola użyte zostanie hasło domyślne „totem”.

en: AC3 Passthrough
pl: Przekazywanie AC3

en: A_udio Menu
pl: Menu _dźwięku

en: Active plugins list
pl: Lista aktywnych wtyczek

en: Add Videos
pl: Dodanie filmów

en: Add Web Video
pl: Dodanie filmu z Internetu

en: Add _Local Video…
pl: Dodaj _lokalny film…

en: Add _Web Video…
pl: Dodaj film z _Internetu…

en: Add to Favourites
pl: Dodaj do ulubionych

en: Adds files that have been played to recent files
pl: Dodaje odtworzone filmy do listy ostatnich plików

en: Adds movie properties menu item
pl: Dodaje menu z właściwościami filmu

en: After you press OK, Videos will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in DConf, it will use the default password (“totem”).
pl: Po naciśnięciu przycisku OK odtwarzacz filmów poczeka na połączenie z winpdb lub rpdb2. Jeśli hasło debugowania nie zostało ustawione w DConf, to zostanie użyte domyślne hasło („totem”).

[ctx: Album]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Allows screenshots and galleries to be taken of videos
pl: Umożliwia wykonywanie zrzutów ekranu i galerii filmów

en: Allows videos to be rotated if they are in the wrong orientation
pl: Umożliwia obracanie filmów, jeśli mają błędną orientację

en: Amount of data to buffer for network streams before starting to display the stream (in seconds).
pl: Ilość buforowanych danych dla strumieni sieciowych przed rozpoczęciem wyświetlania strumienia (w sekundach).

en: An audio or video stream is not handled due to missing codecs. You might need to install additional plugins to be able to play some types of movies
pl: Strumień dźwięku lub obrazu nie jest obsługiwany z powodu brakujących kodeków. Należy zainstalować dodatkowe wtyczki, aby odtwarzać niektóre rodzaje filmów

en: An error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: Apple Trailers
pl: Zwiastuny Apple

en: Arabic
pl: arabskie

en: Armenian
pl: ormiańskie

[ctx: Artist]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Artist:
pl: Wykonawca:

[ctx: Aspect ratio]
en: 16∶9 (Widescreen)
pl: 16∶9 (HDTV)

[ctx: Aspect ratio]
en: 2.11∶1 (DVB)
pl: 2,11∶1 (DVB)

[ctx: Aspect ratio]
en: Auto
pl: Automatyczne

[ctx: Aspect ratio]
en: Square
pl: Kwadratowe

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Audio Output
pl: Wyjście dźwięku

en: Audio Track
pl: Ścieżka dźwiękowa

[ctx: Audio bit rate]
en: N/A
pl: Brak danych

[ctx: Audio codec]
en: N/A
pl: Brak danych

en: Authentication is required to access this file or stream.
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby uzyskać dostęp do tego pliku lub strumienia.

en: Autoload Subtitles
pl: Automatyczne wczytywanie napisów

en: Autoloads text subtitles
pl: Automatycznie wczytuje napisy tekstowe

en: Back
pl: Wstecz

en: Baltic
pl: bałtyckie

en: Bitrate:
pl: Gęstość bitowa:

en: Brazilian Portuguese
pl: Portugalski brazylijski

en: Browse Error
pl: Błąd przeglądania

en: Calculate the number of screenshots
pl: Automatyczne dobranie liczby zrzutów ekranu

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Can’t enqueue and replace at the same time
pl: Nie można równocześnie dodać do kolejki i zamienić pliku

en: Celtic
pl: celtyckie

en: Central European
pl: środkowoeuropejskie

en: Channels
pl: Kanały

en: Channels:
pl: Kanały:

en: Chinese Simplified
pl: chińskie uproszczone

en: Chinese Traditional
pl: chińskie tradycyjne

en: Click on items to select them
pl: Kliknięcie elementów zaznacza je

en: Co_ntrast:
pl: Ko_ntrast:

en: Codec:
pl: Kodek:

en: Color Balance
pl: Korekcja kolorów

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Configure Plugins
pl: Konfiguracja wtyczek

en: Container:
pl: Kontener:

en: Could not contact the OpenSubtitles website
pl: Nie można połączyć się ze stroną OpenSubtitles

en: Could not contact the OpenSubtitles website.
pl: Nie można połączyć się ze stroną OpenSubtitles.

en: Could not initialise OpenGL support
pl: Nie można zainicjować obsługi OpenGL

en: Create Screenshot _Gallery…
pl: _Galeria zrzutów ekranu…

en: Creating Gallery…
pl: Tworzenie galerii…

en: Croatian
pl: chorwackie

en: Current Locale
pl: Bieżące ustawienia regionalne

en: Cyrillic
pl: cyrylica

en: Cyrillic/Russian
pl: cyrylica/rosyjskie

en: Cyrillic/Ukrainian
pl: cyrylica/ukraińskie

en: Deactivates the screen saver when a movie is playing
pl: Wyłącza wygaszacz ekranu podczas odtwarzania filmu

en: Default location for the “Open…” dialogs
pl: Domyślne położenie dla okien dialogowych „Otwórz…”

en: Default location for the “Open…” dialogs. Default is the current directory.
pl: Domyślne położenie dla okien dialogowych „Otwórz…”. Domyślnie jest to bieżący katalog.

en: Default location for the “Take Screenshot” dialogs
pl: Domyślne położenie dla okien dialogowych „Wykonaj zrzut ekranu”

en: Default location for the “Take Screenshot” dialogs. Default is the Screenshots directory.
pl: Domyślne położenie dla okien dialogowych „Wykonaj zrzut ekranu”. Domyślnie jest to katalog Zrzuty ekranu.

en: Delete
pl: Usuń

[ctx: Dimensions]
en: N/A
pl: Brak danych

en: Dimensions:
pl: Wymiary:

en: Directories to show
pl: Katalogi do wyświetlania

en: Directories to show in the browse interface, none by default
pl: Katalogi do wyświetlania w interfejsie przeglądania, domyślnie brak

en: Disable _deinterlacing of interlaced videos
pl: Wyłączenie _usuwania przeplotu z filmów z przeplotem

en: Disable hardware decoders
pl: Wyłączenie dekoderów sprzętowych

en: Disable hardware decoders and use only software decoders. For debugging purposes only.
pl: Wyłącza dekodery sprzętowe i używa tylko dekoderów programowych. Tylko do celów debugowania.

en: Display
pl: Obraz

en: Download Movie Subtitles
pl: Napisy do filmów

en: Downloading the subtitles…
pl: Pobieranie napisów…

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Duration:
pl: Czas trwania:

en: Encoding character set for subtitle.
pl: Strona kodowa napisów.

en: Enqueue
pl: Dodaje do kolejki

en: Enter the _address of the file you would like to open:
pl: Adres pliku do _otwarcia:

en: External Subtitles
pl: Zewnętrzne napisy

en: Filename
pl: Nazwa pliku

[ctx: Frame rate]
en: N/A
pl: Brak danych

en: Framerate:
pl: Liczba klatek na sekundę:

en: Gallery-%s-%d.jpg
pl: Galeria-%s-%d.jpg

en: General
pl: Ogólne

en: Georgian
pl: gruzińskie

en: Greek
pl: greckie

en: Gujarati
pl: gudżarati

en: Gurmukhi
pl: gurmukhi

en: Hebrew
pl: hebrajskie

en: Hebrew Visual
pl: hebrajskie wizualne

en: Hindi
pl: hindi

en: Icelandic
pl: islandzkie

en: Instant Messenger Status
pl: Stan komunikatora

en: Interactive Python console
pl: Interaktywna konsola języka Python

en: Japanese
pl: japońskie

en: Korean
pl: koreańskie

[ctx: Language]
en: Auto
pl: Automatyczny

en: Languages
pl: Języki

en: Local
pl: Lokalne pliki

en: Look for subtitles for the currently playing movie
pl: Wyszukuje napisy do obecnie odtwarzanego filmu

en: MPRIS D-Bus Interface
pl: Interfejs MPRIS usługi D-Bus

en: Make Available Offline
pl: Zapisz do oglądania w trybie offline

[ctx: Media container]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Media contains no supported video streams.
pl: Plik multimediów zawiera nieobsługiwany strumień wideo.

en: Movie
pl: Film

en: Movie Properties
pl: Właściwości filmu

en: Movies to play
pl: Filmy do odtworzenia

en: Mute sound
pl: Wycisza dźwięk

en: Network buffering threshold
pl: Próg buforowania sieciowego

en: Next
pl: Następny

en: Next Chapter/Movie
pl: Następny rozdział/film

en: No reason.
pl: Brak powodu.

en: No results found.
pl: Brak wyników.

en: None
pl: Brak

en: Nordic
pl: nordyckie

en: Number of screenshots:
pl: Liczba zrzutów ekranu:

en: Open Containing Folder
pl: Otwórz katalog z filmem

en: Open directory
pl: Otwieranie katalogu z filmem

en: Open the directory of the currently playing movie
pl: Otwiera katalog zawierający obecnie odtwarzany film

en: Pango font description for subtitle rendering.
pl: Opis czcionki do wyświetlania napisów biblioteki Pango.

en: Password requested for RTSP server
pl: Zażądano hasła dla serwera RTSP

en: Pause
pl: Wstrzymuje

en: Persian
pl: perskie

en: Play
pl: Odtwarza

en: Play / Pause
pl: Odtwarza/wstrzymuje

en: Play movies
pl: Odtwarzanie filmów

en: Play/Pause
pl: Odtwarza/wstrzymuje

en: Playing a movie
pl: Odtwarzanie filmu

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Plugins…
pl: Wtyczki…

en: Prefere_nces
pl: P_referencje

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous Chapter/Movie
pl: Poprzedni rozdział/film

en: Properties
pl: Właściwości

en: Provides the variable rate menu item
pl: Dodaje menu zmiennej prędkości odtwarzania

en: Provides the “Skip to” dialog
pl: Dodaje okno dialogowe „Przejdź do”

en: Python Console
pl: Konsola języka Python

en: Python Debugger
pl: Debuger języka Python

en: Quit
pl: Kończy działanie

en: Rating
pl: Ocena

en: Recent files
pl: Ostatnie pliki

en: Repeat mode
pl: Tryb powtarzania

en: Replace
pl: Zastępuje

en: Reset to _Defaults
pl: P_rzywróć domyślne

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Results for “%s”
pl: Wyniki dla „%s”

en: Romanian
pl: rumuńskie

en: Rotate ↶
pl: Obróć ↶

en: Rotation Plugin
pl: Wtyczka obracania

en: SSL/TLS support is missing. Check your installation.
pl: Brak obsługi protokołów SSL/TLS. Proszę sprawdzić poprawność instalacji.

[ctx: Sample rate]
en: N/A
pl: Brak danych

en: Sample rate:
pl: Częstotliwość próbkowania:

en: Sat_uration:
pl: Nasy_cenie:

en: Save Copy
pl: Zapis kopii

en: Save Gallery
pl: Zapis galerii

en: Save a copy of the currently playing movie
pl: Zapisuje kopię obecnie odtwarzanego filmu

en: Saving gallery as “%s”
pl: Zapisywanie galerii jako „%s”

en: Screen Saver
pl: Wygaszacz ekranu

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Screenshot from %s - %d.png
pl: Zrzut ekranu z %s - %d.png

en: Screenshot from %s.png
pl: Zrzut ekranu z %s.png

en: Screenshot width (in pixels):
pl: Szerokość zrzutu ekranu (w pikselach):

en: Screenshots
pl: Zrzuty ekranu

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Error
pl: Błąd wyszukiwania

en: Searching for subtitles…
pl: Wyszukiwanie napisów…

en: Searching subtitles…
pl: Wyszukiwanie napisów…

en: Season %d Episode %d
pl: %d. sezon, %d. odcinek

en: Seek
pl: Wyszukuje

en: Seek Backwards
pl: Przechodzi wstecz

en: Seek Forwards
pl: Przechodzi naprzód

en: Select
pl: Zaznacz

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select None
pl: Odznacz wszystko

en: Select Subtitle Font
pl: Wybór czcionki napisów

en: Select Text Subtitles
pl: Wybór pliku napisów

en: Send notifications of currently-playing videos and allow remote control using MPRIS.
pl: Wysyłanie powiadomień o obecnie odtwarzanych filmach i umożliwienie zdalnego sterowania za pomocą MPRIS.

en: Set your Instant Messenger status to away when a movie is playing
pl: Ustawia stan komunikatora na „Zajęty” podczas odtwarzania filmu

en: Sets the user agent for the Apple Trailers site
pl: Ustawia agenta użytkownika dla strony zwiastunów firmy Apple

en: Sets the user agent for the Vimeo site
pl: Ustawia agenta użytkownika dla strony Vimeo

en: Show version information and exit
pl: Wyświetla informacje o wersji i kończy działanie

en: Shuffle
pl: Losowanie

en: Skip To
pl: Przejście do

en: Some necessary plug-ins are missing. Make sure that the program is correctly installed.
pl: Brak kilku wymaganych wtyczek. Proszę się upewnić, że program jest poprawnie zainstalowany.

en: South European
pl: południowoeuropejskie

en: Speed
pl: Prędkość odtwarzania

en: Speed: %s
pl: Prędkość odtwarzania: %s

[ctx: Stream bit rate]
en: N/A
pl: Brak danych

en: Subtitle
pl: Napisy

en: Subtitle Downloader
pl: Pobieranie napisów

en: Subtitle _language:
pl: Język n_apisów:

en: Subtitle encoding
pl: Kodowanie napisów

en: Subtitle files
pl: Pliki napisów

en: Subtitle font
pl: Czcionka napisów

en: Subtitle language
pl: Język napisów

en: Subtitles
pl: Napisy

en: Surround
pl: Przestrzenny

en: Switch An_gles
pl: Przełącz _kamerę

en: Take _Screenshot
pl: _Zrzut ekranu

en: Thai
pl: tajskie

en: The DVD device you specified seems to be invalid.
pl: Podane urządzenie DVD jest nieprawidłowe.

en: The GNOME developers
pl: Programiści GNOME

en: The VCD device you specified seems to be invalid.
pl: Podane urządzenie VCD jest nieprawidłowe.

en: The brightness of the video
pl: Jasność obrazu wideo

en: The connection to this server was refused.
pl: Odrzucono połączenie z tym serwerem.

en: The contrast of the video
pl: Kontrast obrazu wideo

en: The file you tried to play is an empty file.
pl: Odtwarzany plik jest pusty.

en: The hue of the video
pl: Odcień obrazu wideo

en: The language to search for subtitles for movies in.
pl: Język wyszukiwanych napisów.

en: The movie could not be read.
pl: Nie można odczytać filmu.

en: The playback of this movie requires a %s plugin which is not installed. | The playback of this movie requires the following plugins which are not installed:
    
    %s
pl[0]: Odtworzenie tego filmu wymaga wtyczki %s, która nie jest zainstalowana.
pl[1]: Odtworzenie tego filmu wymaga następujących wtyczek, które nie są zainstalowane:
    
    %s
pl[2]: Odtworzenie tego filmu wymaga następujących wtyczek, które nie są zainstalowane:
    
    %s

en: The playlist “%s” could not be parsed. It might be damaged.
pl: Nie można przetworzyć listy odtwarzania „%s”. Może być uszkodzona.

en: The saturation of the video
pl: Nasycenie obrazu wideo

en: The server refused access to this file or stream.
pl: Serwer odmówił dostępu do tego pliku lub strumienia.

en: The server you are trying to connect to is not known.
pl: Łączenie z nieznanym serwerem.

en: The source seems encrypted and can’t be read. Are you trying to play an encrypted DVD without libdvdcss?
pl: Źródło jest zaszyfrowane i nie może zostać odczytane. Czy odtwarzana jest zaszyfrowana płyta DVD bez zainstalowanej biblioteki libdvdcss?

en: The specified movie could not be found.
pl: Nie można odnaleźć podanego filmu.

en: The video could not be made available offline.
pl: Wideo nie może zostać zapisane do oglądania w trybie offline.

en: This file cannot be played over the network. Try downloading it locally first.
pl: Ten plik nie może być odtwarzany przez sieć. Proszę spróbować najpierw pobrać plik na dysk.

en: This file is encrypted and cannot be played back.
pl: Ten plik jest zaszyfrowany i nie może zostać odtworzony.

en: This is not supposed to happen; please file a bug report.
pl: Ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Proszę zgłosić błąd.

en: This location is not a valid one.
pl: To położenie jest nieprawidłowe.

en: This stream cannot be played. It’s possible that a firewall is blocking it.
pl: Ten strumień nie może zostać odtworzony. Możliwe, że zapora sieciowa go blokuje.

[ctx: Title]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Title %d
pl: %d. tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Toggle Fullscreen
pl: Przełącza tryb pełnoekranowy

en: Turkish
pl: tureckie

en: Type of audio output to use
pl: Typ użytego wyjścia dźwięku

en: Unable to play the file
pl: Nie można odtworzyć pliku

en: Unicode
pl: unikod

en: Variable Rate
pl: Zmienna prędkość odtwarzania

en: Video
pl: Wideo

[ctx: Video bit rate]
en: N/A
pl: Brak danych

[ctx: Video codec]
en: N/A
pl: Brak danych

en: Video files
pl: Pliki wideo

en: Video;Movie;Film;Clip;Series;Player;DVD;TV;Disc;Totem;
pl: Wideo;Video;Nagranie;Film;Klip;Serial;Odtwarzacz;DVD;VCD;SVCD;TV;HDTV;DVB;Telewizja;Telewizor;Płyta;Multimedia;Media;Napisy;Podpisy;Totem;

en: Videos
pl: Filmy

en: Videos Preview
pl: Filmy (wersja testowa)

en: Videos Python Console
pl: Konsola języka Python dla odtwarzacza filmów

en: Videos comes with added functionality such as a subtitle downloader, the ability to speed up or down playback, create screenshot galleries, and support for recording DVDs.
pl: Odtwarzacz filmów zawiera dodatkowe funkcje, takie jak pobieranie napisów, możliwość przyspieszania i spowalniania odtwarzania, tworzenie galerii zrzutów ekranu i obsługa nagrywania płyt DVD.

en: Videos could not display the help contents.
pl: Nie można wyświetlić spisu treści pomocy.

en: Videos could not get a screenshot of the video.
pl: Nie można wykonać zrzutu ekranu tego wideo.

en: Videos could not play “%s”.
pl: Nie można odtworzyć „%s”.

en: Videos could not startup.
pl: Nie można uruchomić programu.

en: Videos is the official movie player of the GNOME desktop environment. It features a searchable list of local videos, and DVDs, as well as local network video shares (using UPnP/DLNA) and video highlights from a number of web sites.
pl: Odtwarzacz filmów to oficjalny odtwarzacz filmów dla środowiska GNOME. Zawiera listę lokalnych filmów i płyt DVD, które można przeszukiwać, a także filmów udostępnianych w sieci (za pomocą UPnP/DLNA) i filmów z wielu stron WWW.

en: Vietnamese
pl: wietnamskie

en: Volume Down
pl: Zmniejsza głośność

en: Volume Up
pl: Zwiększa głośność

en: Western
pl: zachodnie

en: Whether to autoload text subtitle files when a movie is loaded
pl: Czy automatycznie wczytywać plik z napisami podczas wczytywania filmu

en: Whether to disable deinterlacing for interlaced movies
pl: Czy wyłączyć usuwanie przeplotu dla filmów z przeplotem

en: Whether to disable the keyboard shortcuts
pl: Czy wyłączyć skróty klawiszowe

en: Whether to disable the plugins in the user’s home directory
pl: Czy wyłączyć wtyczki znajdujące się w katalogu domowym użytkownika

[ctx: Year]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Year:
pl: Rok:

en: You are not allowed to open this file.
pl: Brak uprawnień do otwarcia tego pliku.

en: You can access the Totem.Object through “totem_object” :\n%s
pl: Dostęp do obiektu Totem.Object można uzyskać przez „totem_object”:\n%s

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Angle Menu
pl: Menu _kamer

en: _Aspect Ratio
pl: P_roporcje obrazu

en: _Audio output type:
pl: _Typ:

en: _Brightness:
pl: _Jasność:

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Chapter Menu
pl: Menu _rozdziałów

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _DVD Menu
pl: Menu D_VD

en: _Download Movie Subtitles…
pl: _Pobierz napisy do filmu…

en: _Eject
pl: Wy_suń płytę

en: _Encoding:
pl: _Kodowanie:

en: _Find in %s
pl: _Znajdź w „%s”

en: _Font:
pl: Czcion_ka:

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Hue:
pl: _Odcień:

en: _Keyboard Shortcuts
pl: _Skróty klawiszowe

en: _Load subtitle files when movie is loaded
pl: Wczytywanie pliku _napisów po wczytaniu filmu

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Play with Subtitle
pl: _Wczytaj napisy

en: _Properties
pl: _Właściwości

en: _Python Console
pl: _Konsola języka Python

en: _Repeat
pl: _Powtarzanie

en: _Rotate ↷
pl: _Obróć ↷

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Select Text Subtitles…
pl: _Wybierz plik napisów…

en: _Skip To
pl: _Przejdź

en: _Skip To…
pl: _Przejdź do…

en: _Skip to:
pl: _Przejście do:

en: _Title Menu
pl: Menu _tytułów

[ctx: button]
en: Play
pl: Odtwórz

[ctx: long time format]
en: %d:%02d:%02d
pl: %d∶%02d∶%02d

[ctx: long time format]
en: %d:%02d:%02d.%03d
pl: %d∶%02d∶%02d.%03d

[ctx: long time format]
en: -%d:%02d:%02d
pl: -%d∶%02d∶%02d

[ctx: long time format]
en: -%d:%02d:%02d.%03d
pl: -%d∶%02d∶%02d.%03d

[ctx: playback rate]
en: Normal
pl: Zwykła

[ctx: playback rate]
en: × 0.75
pl: ×0,75

[ctx: playback rate]
en: × 1.1
pl: ×1,1

[ctx: playback rate]
en: × 1.25
pl: ×1,25

[ctx: playback rate]
en: × 1.5
pl: ×1,5

[ctx: playback rate]
en: × 1.75
pl: ×1,75

en: rpdb2 password
pl: hasło rpdb2

en: second | seconds
pl[0]: sekunda
pl[1]: sekundy
pl[2]: sekund

[ctx: short time format]
en: %d:%02d
pl: %d∶%02d

[ctx: short time format]
en: %d:%02d.%03d
pl: %d∶%02d.%03d

[ctx: short time format]
en: -%d:%02d
pl: -%d∶%02d

[ctx: short time format]
en: -%d:%02d.%03d
pl: -%d∶%02d.%03d

[ctx: shortcut window]
en: Add local video
pl: Dodanie lokalnego filmu

[ctx: shortcut window]
en: Add web video
pl: Dodanie filmu z Internetu

[ctx: shortcut window]
en: DVD menu navigation
pl: Nawigacja w menu DVD

[ctx: shortcut window]
en: Decrease volume
pl: Zmniejszenie głośności

[ctx: shortcut window]
en: Exit fullscreen
pl: Wyjście z trybu pełnoekranowego

[ctx: shortcut window]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: shortcut window]
en: Go back 15 seconds
pl: Wstecz o 15 sekund

[ctx: shortcut window]
en: Go back 3 minutes
pl: Wstecz o 3 minuty

[ctx: shortcut window]
en: Go back 5 seconds
pl: Wstecz o 5 sekund

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 10 minutes
pl: W przód o 10 minut

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 15 seconds
pl: W przód o 15 sekund

[ctx: shortcut window]
en: Go forward 60 seconds
pl: W przód o 60 sekund

[ctx: shortcut window]
en: Increase volume
pl: Zwiększenie głośności

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

[ctx: shortcut window]
en: Make Available Offline
pl: Zapisanie do oglądania w trybie offline

[ctx: shortcut window]
en: Mute/unmute
pl: Wyciszenie/włączenie dźwięku

[ctx: shortcut window]
en: Navigate down
pl: W dół

[ctx: shortcut window]
en: Navigate left
pl: W lewo

[ctx: shortcut window]
en: Navigate right
pl: W prawo

[ctx: shortcut window]
en: Navigate up
pl: W górę

[ctx: shortcut window]
en: Next video or chapter
pl: Następny film lub rozdział

[ctx: shortcut window]
en: Play/Pause
pl: Odtworzenie/wstrzymanie

[ctx: shortcut window]
en: Playback
pl: Odtwarzanie

[ctx: shortcut window]
en: Previous video or chapter
pl: Poprzedni film lub rozdział

[ctx: shortcut window]
en: Properties
pl: Właściwości

[ctx: shortcut window]
en: Quit
pl: Zakończenie działania

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↶
pl: Obrócenie ↶

[ctx: shortcut window]
en: Rotate ↷
pl: Obrócenie ↷

[ctx: shortcut window]
en: Select next subtitle
pl: Wybór następnych napisów

[ctx: shortcut window]
en: Show help
pl: Wyświetlenie pomocy

[ctx: shortcut window]
en: Skip
pl: Przewijanie

[ctx: shortcut window]
en: Skip to…
pl: Przejście do…

[ctx: shortcut window]
en: Step back one frame
pl: Wstecz o jedną klatkę

[ctx: shortcut window]
en: Step forward one frame
pl: W przód o jedną klatkę

[ctx: shortcut window]
en: Subtitles
pl: Napisy

[ctx: shortcut window]
en: Take Screenshot
pl: Wykonanie zrzutu ekranu

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen
pl: Przełączenie trybu pełnoekranowego

[ctx: shortcut window]
en: Toggle subtitles
pl: Przełączenie napisów

[ctx: shortcut window]
en: View
pl: Widok

[ctx: shortcut window]
en: Volume
pl: Głośność

[ctx: subtitle-encoding]
en: 'UTF-8'
pl: 'WINDOWS-1250'

en: “Files” is not available.
pl: Menedżer plików jest niedostępny.
