timezones - en to sk translation catalogue (670 entries)

en: Africa/Abidjan
sk: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
sk: Afrika/Akkra

en: Africa/Addis_Ababa
sk: Afrika/Adis_Abeba

en: Africa/Algiers
sk: Afrika/Alžír

en: Africa/Asmara
sk: Afrika/Asmara

en: Africa/Asmera
sk: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
sk: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sk: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sk: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sk: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sk: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sk: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sk: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sk: Afrika/Káhira

en: Africa/Casablanca
sk: Afrika/Kasablanka

en: Africa/Ceuta
sk: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
sk: Afrika/Konakry

en: Africa/Dakar
sk: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sk: Afrika/Dar_es_Salám

en: Africa/Djibouti
sk: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sk: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sk: Afrika/El-Aaiún

en: Africa/Freetown
sk: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sk: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sk: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sk: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
sk: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sk: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
sk: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sk: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
sk: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sk: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sk: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sk: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sk: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sk: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sk: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sk: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sk: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sk: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sk: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
sk: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
sk: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sk: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sk: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sk: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sk: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sk: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
sk: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
sk: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
sk: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
sk: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sk: Afrika/Windhoek

en: Alaska Time
sk: Aljašský čas

en: Alaska Time - Alaska panhandle
sk: Aljašský čas - Aljaška panhandle

en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
sk: Aljašský čas - Aljaška panhandle neck

en: Alaska Time - west Alaska
sk: Aljašský čas - západná Aljaška

en: Aleutian Islands
sk: Aleuty

en: America/Adak
sk: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sk: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sk: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sk: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sk: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
sk: Amerika/Argentína/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
sk: Amerika/Argentína/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
sk: Amerika/Argentína/Rivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
sk: Amerika/Argentína/Kordoba

en: America/Argentina/Jujuy
sk: Amerika/Argentína/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
sk: Amerika/Argentína/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
sk: Amerika/Argentína/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
sk: Amerika/Argentína/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
sk: Amerika/Argentína/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
sk: Amerika/Argentína/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
sk: Amerika/Argentína/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
sk: Amerika/Argentína/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
sk: Amerika/Argentína/Ushuaia

en: America/Aruba
sk: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sk: Amerika/Asuncion

en: America/Atikokan
sk: Amerika/Atikokan

en: America/Atka
sk: Amerika/Atka

en: America/Bahia
sk: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
sk: Amerika/Bahia de Banderas

en: America/Barbados
sk: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sk: Amerika/Belem

en: America/Belize
sk: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
sk: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
sk: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sk: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sk: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
sk: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
sk: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
sk: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
sk: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sk: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
sk: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
sk: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sk: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sk: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sk: Amerika/Chihuahua

en: America/Coral_Harbour
sk: Amerika/Coral_Harbour

en: America/Cordoba
sk: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
sk: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
sk: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sk: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sk: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
sk: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sk: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sk: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sk: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sk: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sk: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sk: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sk: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
sk: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
sk: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
sk: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
sk: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sk: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sk: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sk: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sk: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sk: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sk: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
sk: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sk: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
sk: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sk: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sk: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sk: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sk: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sk: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
sk: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
sk: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
sk: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
sk: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
sk: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Indianapolis
sk: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sk: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sk: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sk: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
sk: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sk: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sk: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sk: Amerika/Kentucky/Montevideo

en: America/Knox_IN
sk: Amerika/Knox_IN

en: America/La_Paz
sk: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sk: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sk: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
sk: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
sk: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sk: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sk: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
sk: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
sk: Amerika/Martinik

en: America/Matamoros
sk: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
sk: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
sk: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
sk: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sk: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
sk: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
sk: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
sk: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
sk: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sk: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sk: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
sk: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sk: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sk: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sk: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sk: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sk: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
sk: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/North_Dakota/New_Salem
sk: Amerika/North_Dakota/New_Salem

en: America/Panama
sk: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sk: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sk: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sk: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sk: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sk: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
sk: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
sk: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sk: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
sk: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sk: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sk: Amerika/Recife

en: America/Regina
sk: Amerika/Regina

en: America/Resolute
sk: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
sk: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
sk: Amerika/Rosario

en: America/Santarem
sk: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
sk: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sk: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sk: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
sk: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sk: Amerika/Shiprock

en: America/St_Barthelemy
sk: Amerika/St_Barthélemy

en: America/St_Johns
sk: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sk: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sk: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sk: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sk: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sk: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sk: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sk: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sk: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sk: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
sk: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
sk: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sk: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
sk: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
sk: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sk: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sk: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sk: Amerika/Yellowknife

en: Amundsen-Scott Station, South Pole
sk: Stanica Amundsen-Scott, Južný pól

en: Antarctica/Casey
sk: Antarktída/Casey

en: Antarctica/Davis
sk: Antarktída/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sk: Antarktída/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
sk: Antarktída/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sk: Antarktída/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sk: Antarktída/Palmer

en: Antarctica/Rothera
sk: Antarktída/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
sk: Antarktída/South_Pole

en: Antarctica/Syowa
sk: Antarktída/Syowa

en: Antarctica/Vostok
sk: Antarktída/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
sk: Arktída/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sk: Ázia/Aden

en: Asia/Almaty
sk: Ázia/Almaty

en: Asia/Amman
sk: Ázia/Amman

en: Asia/Anadyr
sk: Ázia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
sk: Ázia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sk: Ázia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
sk: Ázia/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
sk: Ázia/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
sk: Ázia/Baghdad

en: Asia/Bahrain
sk: Ázia/Bahrain

en: Asia/Baku
sk: Ázia/Baku

en: Asia/Bangkok
sk: Ázia/Bangkok

en: Asia/Beirut
sk: Ázia/Beirut

en: Asia/Bishkek
sk: Ázia/Bishkek

en: Asia/Brunei
sk: Ázia/Brunei

en: Asia/Calcutta
sk: Ázia/Calcutta

en: Asia/Choibalsan
sk: Ázia/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
sk: Ázia/Chongqing

en: Asia/Chungking
sk: Ázia/Chungking

en: Asia/Colombo
sk: Ázia/Colombo

en: Asia/Dacca
sk: Ázia/Dacca

en: Asia/Damascus
sk: Ázia/Damascus

en: Asia/Dhaka
sk: Ázia/Dhaka

en: Asia/Dili
sk: Ázia/Dili

en: Asia/Dubai
sk: Ázia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
sk: Ázia/Dušanbe

en: Asia/Gaza
sk: Ázia/Gaza

en: Asia/Harbin
sk: Ázia/Harbin

en: Asia/Ho_Chi_Minh
sk: Ázia/Ho_Chi_Minh

en: Asia/Hong_Kong
sk: Ázia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sk: Ázia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sk: Ázia/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
sk: Ázia/Istanbul

en: Asia/Jakarta
sk: Ázia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
sk: Ázia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sk: Ázia/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
sk: Ázia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
sk: Ázia/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sk: Ázia/Karachi

en: Asia/Kashgar
sk: Ázia/Kashgar

en: Asia/Kathmandu
sk: Ázia/Káthmandu

en: Asia/Katmandu
sk: Ázia/Katmandu

en: Asia/Kolkata
sk: Ázia/Kalkata

en: Asia/Krasnoyarsk
sk: Ázia/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sk: Ázia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sk: Ázia/Kuching

en: Asia/Kuwait
sk: Ázia/Kuwait

en: Asia/Macao
sk: Ázia/Macao

en: Asia/Macau
sk: Ázia/Macau

en: Asia/Magadan
sk: Ázia/Magadan

en: Asia/Makassar
sk: Ázia/Makassar

en: Asia/Manila
sk: Ázia/Manila

en: Asia/Muscat
sk: Ázia/Muscat

en: Asia/Nicosia
sk: Ázia/Nicosia

en: Asia/Novokuznetsk
sk: Ázia/Novokuzneck

en: Asia/Novosibirsk
sk: Ázia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sk: Ázia/Omsk

en: Asia/Oral
sk: Ázia/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
sk: Ázia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
sk: Ázia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
sk: Ázia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
sk: Ázia/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
sk: Ázia/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
sk: Ázia/Rangoon

en: Asia/Riyadh
sk: Ázia/Riyadh

en: Asia/Riyadh87
sk: Ázia/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
sk: Ázia/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
sk: Ázia/Riyadh89

en: Asia/Saigon
sk: Ázia/Saigon

en: Asia/Sakhalin
sk: Ázia/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
sk: Ázia/Samarkand

en: Asia/Seoul
sk: Ázia/Seoul

en: Asia/Shanghai
sk: Ázia/Shanghai

en: Asia/Singapore
sk: Ázia/Singapúr

en: Asia/Taipei
sk: Ázia/Taipei

en: Asia/Tashkent
sk: Ázia/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sk: Ázia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sk: Ázia/Teherán

en: Asia/Tel_Aviv
sk: Ázia/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
sk: Ázia/Thimbu

en: Asia/Thimphu
sk: Ázia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
sk: Ázia/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
sk: Ázia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
sk: Ázia/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
sk: Ázia/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sk: Ázia/Urumqi

en: Asia/Vientiane
sk: Ázia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sk: Ázia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sk: Ázia/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sk: Ázia/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sk: Ázia/Yerevan

en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
sk: Atlantický štandardný čas - Quebec - Lower North Shore

en: Atlantic Time - Labrador - most locations
sk: Atlantický čas - Labrador - väčšina územia

en: Atlantic Time - New Brunswick
sk: Atlantický čas - New Brunswick

en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
sk: Atlantický čas - Nové Škótsko (väčšina územia), PEI

en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
sk: Atlantický čas - Nové Škótsko - miesta bez zmeny DST času v rokoch 1966-1971

en: Atlantic islands
sk: Atlantické ostrovy

en: Atlantic/Azores
sk: Atlantik/Azory

en: Atlantic/Bermuda
sk: Atlantik/Bermudy

en: Atlantic/Canary
sk: Atlantik/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
sk: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
sk: Atlantik/Faerské ostrovy

en: Atlantic/Faroe
sk: Atlantik/Faerské ostrovy

en: Atlantic/Jan_Mayen
sk: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
sk: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sk: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
sk: Atlantik/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
sk: Atlantik/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
sk: Atlantik/Stanley

en: Australia/ACT
sk: Austrália/ACT

en: Australia/Adelaide
sk: Austrália/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sk: Austrália/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sk: Austrália/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
sk: Austrália/Canberra

en: Australia/Currie
sk: Austrália/Currie

en: Australia/Darwin
sk: Austrália/Darwin

en: Australia/Eucla
sk: Austrália/Eucla

en: Australia/Hobart
sk: Austrália/Hobart

en: Australia/LHI
sk: Austrália/LHI

en: Australia/Lindeman
sk: Austrália/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sk: Austrália/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sk: Austrália/Melbourne

en: Australia/NSW
sk: Austrália/NSW

en: Australia/North
sk: Austrália/Sever

en: Australia/Perth
sk: Austrália/Perth

en: Australia/Queensland
sk: Austrália/Queensland

en: Australia/South
sk: Austrália/Juh

en: Australia/Sydney
sk: Austrália/Sydney

en: Australia/Tasmania
sk: Austrália/Tasmania

en: Australia/Victoria
sk: Austrália/Victoria

en: Australia/West
sk: Austrália/Západ

en: Australia/Yancowinna
sk: Austrália/Yancowinna

en: Azores
sk: Azory

en: Brazil/Acre
sk: Brazília/Acre

en: Brazil/DeNoronha
sk: Brazília/DeNoronha

en: Brazil/East
sk: Brazília/Východ

en: Brazil/West
sk: Brazília/Západ

en: Canada/Atlantic
sk: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
sk: Kanada/Central

en: Canada/East-Saskatchewan
sk: Kanada/East-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
sk: Kanada/Eastern

en: Canada/Mountain
sk: Kanada/Mountain

en: Canada/Newfoundland
sk: Kanada/Newfoundland

en: Canada/Pacific
sk: Kanada/Pacifický

en: Canada/Saskatchewan
sk: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
sk: Kanada/Yukon

en: Canary Islands
sk: Kanárske ostrovy

en: Casey Station, Bailey Peninsula
sk: Stanica Casey, Bailey Peninsula

en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
sk: Centrálny štandardný čas - Saskatchewan - stredný západ

en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
sk: Centrálny štandardný čas - Saskatchewan - väčšina územia

en: Central Time
sk: Centrálny čas

en: Central Time - Campeche, Yucatan
sk: Centrálny čas - Campeche, Yucatan

en: Central Time - Indiana - Perry County
sk: Centrálny čas - Indiana - Perry County

en: Central Time - Indiana - Starke County
sk: Centrálny čas - Indiana - Starke County

en: Central Time - Manitoba & west Ontario
sk: Centrálny čas - Manitoba a západné Ontário

en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
sk: Centrálny čas - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron a Menominee Counties

en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
sk: Centrálny čas - Severná Dakota - Morton County (okrem oblasti Mandan)

en: Central Time - North Dakota - Oliver County
sk: Centrálny čas - Severná Dakota - Oliver County

en: Central Time - Quintana Roo
sk: Centrálny čas - Quintana Roo

en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
sk: Centrálny čas - Rainy River a Fort Frances, Ontário

en: Central Time - central Nunavut
sk: Centrálny čas - centrálne Nunavut

en: Central Time - most locations
sk: Centrálny čas - väčšina územia

en: Ceuta & Melilla
sk: Ceuta a Melilla

en: Chatham Islands
sk: Chathamské ostrovy

en: Chuuk (Truk) and Yap
sk: Chuuk (Truk) a Yap

en: Cuba
sk: Kuba

en: Davis Station, Vestfold Hills
sk: Stanica Davis, Vestfold Hills

en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
sk: Stanica Dumont-d'Urville, Terre Adelie

en: E Amazonas
sk: Východné Amazonas

en: Easter Island & Sala y Gomez
sk: Veľkonočný ostrov a Sala y Gomez

en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
sk: Východný štandardný čas - Ontário a Southampton I, Nunavut

en: Eastern Standard Time - Resolute, Nunavut
sk: Východný štandardný čas - Resolute, Nunavut

en: Eastern Time
sk: Východný čas

en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
sk: Východný čas - Indiana - Crawford County

en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
sk: Východný čas - Indiana - Daviess, Dubois, Knox a Martin Counties

en: Eastern Time - Indiana - Pike County
sk: Východný čas - Indiana - Pike County

en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
sk: Východný čas - Indiana - Pulaski County

en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
sk: Východný čas - Indiana - Switzerland County

en: Eastern Time - Indiana - most locations
sk: Východný čas - Indiana - väčšina územia

en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
sk: Východný čas - Kentucky - oblasť Louisville

en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
sk: Východný čas - Kentucky - Wayne County

en: Eastern Time - Michigan - most locations
sk: Východný čas - Michigan - väčšina územia

en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
sk: Východný čas - Ontário a Quebec - miesta bez zmeny DST času v rokoch 1967-1973

en: Eastern Time - Ontario - most locations
sk: Východný čas - Ontario - väčšina územia

en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
sk: Východný čas - Pangnirtung, Nunavut

en: Eastern Time - Quebec - most locations
sk: Východný čas - Quebec - väčšina územia

en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
sk: Východný čas - Thunder Bay, Ontário

en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
sk: Východný čas - východné Nunavut - väčšina územia

en: Etc/GMT
sk: Iné/GMT

en: Etc/GMT+0
sk: Iné/GMT+0

en: Etc/GMT+1
sk: Iné/GMT+1

en: Etc/GMT+10
sk: Iné/GMT+10

en: Etc/GMT+11
sk: Iné/GMT+11

en: Etc/GMT+12
sk: Iné/GMT+12

en: Etc/GMT+2
sk: Iné/GMT+2

en: Etc/GMT+3
sk: Iné/GMT+3

en: Etc/GMT+4
sk: Iné/GMT+4

en: Etc/GMT+5
sk: Iné/GMT+5

en: Etc/GMT+6
sk: Iné/GMT+6

en: Etc/GMT+7
sk: Iné/GMT+7

en: Etc/GMT+8
sk: Iné/GMT+8

en: Etc/GMT+9
sk: Iné/GMT+9

en: Etc/GMT-0
sk: Iné/GMT-0

en: Etc/GMT-1
sk: Iné/GMT-1

en: Etc/GMT-10
sk: Iné/GMT-10

en: Etc/GMT-11
sk: Iné/GMT-11

en: Etc/GMT-12
sk: Iné/GMT-12

en: Etc/GMT-13
sk: Iné/GMT-13

en: Etc/GMT-14
sk: Iné/GMT-14

en: Etc/GMT-2
sk: Iné/GMT-2

en: Etc/GMT-3
sk: Iné/GMT-3

en: Etc/GMT-4
sk: Iné/GMT-4

en: Etc/GMT-5
sk: Iné/GMT-5

en: Etc/GMT-6
sk: Iné/GMT-6

en: Etc/GMT-7
sk: Iné/GMT-7

en: Etc/GMT-8
sk: Iné/GMT-8

en: Etc/GMT-9
sk: Iné/GMT-9

en: Etc/GMT0
sk: Iné/GMT0

en: Etc/Greenwich
sk: Iné/Greenwich

en: Etc/UCT
sk: Iné/UCT

en: Etc/UTC
sk: Iné/UTC

en: Etc/Universal
sk: Iné/Universal

en: Etc/Zulu
sk: Iné/Zulu

en: Europe/Amsterdam
sk: Európa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sk: Európa/Andorra

en: Europe/Athens
sk: Európa/Atény

en: Europe/Belfast
sk: Európa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sk: Európa/Belgrade

en: Europe/Berlin
sk: Európa/Berlín

en: Europe/Bratislava
sk: Európa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sk: Európa/Brusel

en: Europe/Bucharest
sk: Európa/Bukurešť

en: Europe/Budapest
sk: Európa/Budapešť

en: Europe/Chisinau
sk: Európa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
sk: Európa/Kobenhavn

en: Europe/Dublin
sk: Európa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sk: Európa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
sk: Európa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
sk: Európa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
sk: Európa/Isle_of_Man

en: Europe/Istanbul
sk: Európa/Istanbul

en: Europe/Jersey
sk: Európa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
sk: Európa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sk: Európa/Kiev

en: Europe/Lisbon
sk: Európa/Lisbon

en: Europe/Ljubljana
sk: Európa/Ljubljana

en: Europe/London
sk: Európa/Londýn

en: Europe/Luxembourg
sk: Európa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
sk: Európa/Madrid

en: Europe/Malta
sk: Európa/Malta

en: Europe/Mariehamn
sk: Európa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
sk: Európa/Minsk

en: Europe/Monaco
sk: Európa/Monaco

en: Europe/Moscow
sk: Európa/Moskva

en: Europe/Nicosia
sk: Európa/Nicosia

en: Europe/Oslo
sk: Európa/Oslo

en: Europe/Paris
sk: Európa/Paríž

en: Europe/Podgorica
sk: Európa/Podgorica

en: Europe/Prague
sk: Európa/Praha

en: Europe/Riga
sk: Európa/Riga

en: Europe/Rome
sk: Európa/Rím

en: Europe/Samara
sk: Európa/Samara

en: Europe/San_Marino
sk: Európa/San_Maríno

en: Europe/Sarajevo
sk: Európa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sk: Európa/Simferopol

en: Europe/Skopje
sk: Európa/Skopje

en: Europe/Sofia
sk: Európa/Sofia

en: Europe/Stockholm
sk: Európa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
sk: Európa/Tallinn

en: Europe/Tirane
sk: Európa/Tirane

en: Europe/Tiraspol
sk: Európa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
sk: Európa/Užhorod

en: Europe/Vaduz
sk: Európa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sk: Európa/Vatikán

en: Europe/Vienna
sk: Európa/Viedeň

en: Europe/Vilnius
sk: Európa/Viľňus

en: Europe/Volgograd
sk: Európa/Volgograd

en: Europe/Warsaw
sk: Európa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sk: Európa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
sk: Európa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
sk: Európa/Zurich

en: Factory
sk: Továrenské

en: Galapagos Islands
sk: Galapágy

en: Gambier Islands
sk: Gambierove ostrovy

en: Gilbert Islands
sk: Gilbertove ostrovy

en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
sk: Heilongjiang (okrem Mohe), Jilin

en: Iceland
sk: Island

en: Indian/Antananarivo
sk: Indický/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sk: Indický/Chagos

en: Indian/Christmas
sk: Indický/Christmas

en: Indian/Cocos
sk: Indický/Kokosové ostrovy

en: Indian/Comoro
sk: Indický/Komory

en: Indian/Kerguelen
sk: Indický/Kergueleny

en: Indian/Mahe
sk: Indický/Mahé

en: Indian/Maldives
sk: Indický/Maledivy

en: Indian/Mauritius
sk: Indický/Maurícius

en: Indian/Mayotte
sk: Indický/Mayotte

en: Indian/Reunion
sk: Indický/Reunion

en: Iran
sk: Irán

en: Irian Jaya & the Moluccas
sk: Irian Jaya a Moluccas

en: Israel
sk: Izrael

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Java & Sumatra
sk: Java a Sumatra

en: Johnston Atoll
sk: Atol Johnston

en: Libya
sk: Líbya

en: Line Islands
sk: Ostrovy Line

en: Lord Howe Island
sk: Ostrov lorda Howa

en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
sk: Stanica ostrova Macquarie, Ostrov Macquarie

en: Madeira Islands
sk: Madeira

en: Marquesas Islands
sk: Markézy

en: Mawson Station, Holme Bay
sk: Stanica Mawson, Zátoka Holme

en: McMurdo Station, Ross Island
sk: Stanica McMurdo, Rossov ostrov

en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
sk: Mexický centrálny čas - Bahia de Banderas

en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
sk: Mexický centrálny čas - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas ďaleko od hraníc USA

en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
sk: Mexický horský čas - Chihuahua ďaleko od hraníc USA

en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
sk: Mexický pacifický čas - Baja California ďaleko od hraníc USA

en: Mexico/BajaNorte
sk: Mexiko/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
sk: Mexiko/BajaSur

en: Mexico/General
sk: Mexiko/Všeobecný

en: Midway Islands
sk: Midwayské ostrovy

en: Moscow - Samara, Udmurtia
sk: Moskva - Samara, Udmurtsko

en: Moscow+00 - Caspian Sea
sk: Moskva+00 - Kaspické more

en: Moscow+00 - west Russia
sk: Moskva+00 - západné Rusko

en: Moscow+02 - Urals
sk: Moskva+02 - Ural

en: Moscow+03 - Novokuznetsk
sk: Moskva+03 - Novokuzneck

en: Moscow+03 - Novosibirsk
sk: Moskva+03 - Novosibirsk

en: Moscow+03 - west Siberia
sk: Moskva+03 - západný Sibír

en: Moscow+04 - Yenisei River
sk: Moskva+04 - Jenisej

en: Moscow+05 - Lake Baikal
sk: Moskva+05 - Jazero Bajkal

en: Moscow+06 - Lena River
sk: Moskva+06 - rieka Lena

en: Moscow+07 - Amur River
sk: Moskva+07 - rieka Amur

en: Moscow+07 - Sakhalin Island
sk: Moskva+07 - Ostrov Sachalin

en: Moscow+08 - Bering Sea
sk: Moskva+08 - Beringovo more

en: Moscow+08 - Kamchatka
sk: Moskva+08 - Kamčatka

en: Moscow+08 - Magadan
sk: Moskva+08 - Magadan

en: Moscow-01 - Kaliningrad
sk: Moskva-01 - Kaliningrad

en: Mountain Standard Time - Arizona
sk: Horský štandardný čas - Arizona

en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
sk: Horský štandardný čas - Dawson Creek a Fort Saint John, Britská Kolumbia

en: Mountain Standard Time - Sonora
sk: Horský štandardný čas - Sonora

en: Mountain Time
sk: Horský čas

en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
sk: Horský čas - Alberta, východná Britská Kolumbia a západný Saskatchewan

en: Mountain Time - Navajo
sk: Horský čas - Navajo

en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
sk: Horský čas - S Baja, Nayarit, Sinaloa

en: Mountain Time - central Northwest Territories
sk: Horský čas - centrálne Severozápadné teritóriá

en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
sk: Horský čas - južné Idaho a východný Oregon

en: Mountain Time - west Northwest Territories
sk: Horský čas - západné Severozápadné teritóriá

en: Mountain Time - west Nunavut
sk: Horský čas - západné Nunavut

en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
sk: NE Brazília (MA, PI, CE, RN, PB)

en: New South Wales - Yancowinna
sk: Nový Južný Wales - Yancowinna

en: New South Wales - most locations
sk: Nový Južný Wales - väčšina územia

en: Newfoundland Time, including SE Labrador
sk: Newfoundlandský čas, vrátane SE Labrador

en: Northern Territory
sk: Severné teritórium

en: Pacific Time
sk: Pacifický čas

en: Pacific Time - north Yukon
sk: Pacifický čas - severný Yukon

en: Pacific Time - south Yukon
sk: Pacifický čas - južný Yukon

en: Pacific Time - west British Columbia
sk: Pacifický čas - západná Britská Kolumbia

en: Pacific/Apia
sk: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sk: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Chatham
sk: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Chuuk
sk: Pacifik/Chuuk

en: Pacific/Easter
sk: Pacifik/Easter

en: Pacific/Efate
sk: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sk: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sk: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sk: Pacifik/Fiji

en: Pacific/Funafuti
sk: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sk: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
sk: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sk: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sk: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sk: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Johnston
sk: Pacifik/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sk: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sk: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sk: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sk: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sk: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
sk: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
sk: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sk: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sk: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sk: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sk: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sk: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sk: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
sk: Pacifik/Pohnpei

en: Pacific/Ponape
sk: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sk: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sk: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sk: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
sk: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
sk: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sk: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sk: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sk: Pacifik/Truk

en: Pacific/Wake
sk: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
sk: Pacifik/Wallis

en: Pacific/Yap
sk: Pacifik/Yap

en: Palmer Station, Anvers Island
sk: Stanica Palmer, Ostrov Anvers

en: Phoenix Islands
sk: Phoenixské ostrovy

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Queensland - Holiday Islands
sk: Queensland - ostrovy Holiday

en: Queensland - most locations
sk: Queensland - väčšina uzemia

en: Rothera Station, Adelaide Island
sk: Stanica Rothera, Ostrov Adelaide

en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
sk: S a SE Brazília (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: Sabah & Sarawak
sk: Sabah a Sarawak

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Society Islands
sk: Spoločenské ostrovy

en: South Australia
sk: Južná Austrália

en: Syowa Station, E Ongul I
sk: Stanica Syowa, E Ongul I

en: Tasmania - King Island
sk: Tasmánia - Ostrov King

en: Tasmania - most locations
sk: Tasmánia - väčšina územia

en: Tierra del Fuego (TF)
sk: Ohňová zem (TF)

en: Turkey
sk: Turecko

en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
sk: Centrálny čas USA - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas pri hraniciach USA

en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
sk: Horský čas USA - Chihuahua pri hraniciach USA

en: US Pacific Time - Baja California near US border
sk: USA pacifický čas - Baja California pri hraniciach USA

en: US/Alaska
sk: US/Aljaška

en: Vostok Station, S Magnetic Pole
sk: Stanica Vostok, Južný magnetický pól

en: W Amazonas
sk: Západné Amazonas

en: W Para
sk: Západná Para

en: Wake Island
sk: Ostrov Wake

en: West Kazakhstan
sk: Západný Kazachstan

en: Western Australia - Eucla area
sk: Západná Austrália - oblasť Eucla

en: Western Australia - most locations
sk: Západná Austrália - väčšina územia

en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
sk: Záporožie, E Lugansk

en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
sk: centrálna Čína - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, atď.

en: central Crimea
sk: centrum Krym

en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, west Timor
sk: východné a južné Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, západný Timor

en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
sk: východná Čína - Peking, Guangdong, Šanghaj, atď.

en: east Dem. Rep. of Congo
sk: východná Konžská Dem. Rep.

en: east Uzbekistan
sk: východný Uzbekistan

en: east coast, north of Scoresbysund
sk: východné pobrežie, severne od Scoresbysund

en: mainland
sk: pevnina

en: most locations
sk: väčšina územia

en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
sk: väčšina územia (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: most of Tibet & Xinjiang
sk: väčšina Tibetu a Xinjiang

en: peninsular Malaysia
sk: Malajský poloostrov

en: west & central Borneo
sk: západné a centrálne Borneo

en: west Dem. Rep. of Congo
sk: západná Konžská Dem. Rep.

en: west Tibet & Xinjiang
sk: západný Tibet a Xinjiang

en: west Uzbekistan
sk: západný Uzbekistan
