gnome-color-manager master - en to hr translation catalogue (311 entries)

en: %B %e %Y, %I∶%M∶%S %p
hr: %-e %b, %Y, %H∶%M∶%S

en: (about %u minute) | (about %u minutes)
hr[0]: (oko %u minute)
hr[1]: (oko %u minute)
hr[2]: (oko %u minuta)

en: (about %u sheet of paper) | (about %u sheets of paper)
hr[0]: (oko %u lista papira)
hr[1]: (oko %u lista papira)
hr[2]: (oko %u listova papira)

en: A CIE 1931 diagram shows a 2D representation of the profile gamut
hr: CIE 1931 dijagram prikazuje 2D prikaz skale profila

en: A higher precision profile provides higher accuracy in color matching but requires more time for reading the color patches.
hr: Profili visoke preciznosti pružaju veću točnost u podudaranju boja ali zahtijevaju više vremena za čitanje zakrpa boja.

en: A scum dot is present for media white
hr: Zamrljana točka je prisutna za medijsku bielu

en: A tone reproduction curve is the mapping of scene luminance to display luminance
hr: Krivulja stvaranja tona je mapiranje svjetlosnih prizora za prikaz osvjetljenja

en: A video card gamma table shows the curves loaded into the display
hr: Gama tablice video kartice prikazuje krivulje učitane u zaslon

en: Abstract
hr: Apstraktno

en: Accurate
hr: Točnost

en: Action
hr: Radnja

en: Add a profile for the device
hr: Dodaj profil za uređaj

en: Adjust the display brightness to a comfortable level for prolonged viewing.
hr: Prilagodi svjetlinu zaslona na ugodnu razinu za dulje gledanje.

en: Adobe RGB coverage
hr: Adobe RGB pokrivenost

en: All done!
hr: Sve je završeno!

en: All files
hr: Sve datoteke

en: Ambient
hr: Ambijent

en: Any existing screen correction will be temporarily turned off and the brightness set to maximum.
hr: Svaka postojeći ispravak zaslona privremeno će se isključiti i biti će postavljena najveća svjetlina.

en: Are you sure you want to cancel the calibration?
hr: Sigurno želite prekinuti kalibraciju?

en: Are you sure you want to remove this profile from your system permanently?
hr: Sigurno želite trajno ukloniti ovaj profil s vašeg sustava?

en: Before calibrating the display, it is recommended to configure your display with the following settings to get optimal results.
hr: Prije kalibracije zaslona, preporučljivo je podešavanje vašeg zaslona sa sljedećim postavkama kako bi dobili optimalne rezultate.

en: Before profiling the device, you have to manually capture an image of a calibration target and save it as a TIFF image file.
hr: Prije profiliranja uređaja, morate ručno uhvatiti sliku odredišta kalibracije i spremiti ju kao TIFF datoteku slike.

en: CIE D50 (Printing and publishing)
hr: CIE D50 (Ispisivanje i objavljivanje)

en: CIE D65 (Photography and graphics)
hr: CIE D65 (Fotografija i grafika)

en: CIE values
hr: CIE vrijednosti

en: Calibrate your camera
hr: Kalibrirajte svoju kameru

en: Calibrate your device
hr: Kalibrirajte svoj uređaj

en: Calibrate your display
hr: Kalibrirajte svoj zaslon

en: Calibrate your printer
hr: Kalibrirajte svoj pisač

en: Calibration Mode
hr: Način kalibracije

en: Calibration Quality
hr: Kvaliteta kalibracije

en: Calibration and profiling software is not installed.
hr: Softver kalibracije i profiliranja nije instaliran.

en: Calibration checklist
hr: Popis zadataka kalibracije

en: Calibration device
hr: Uređaj kalibriranja

en: Calibration error
hr: Greška kalibracije

en: Calibration is about to start
hr: Kalibracija će započeti

en: Calibration is not complete
hr: Kalibracija nije potpuna

en: Cancel and close
hr: Prekini i zatvori

en: Check Settings
hr: Provjera postavki

en: Choose Display Type
hr: Odaberite vrstu zaslona

en: Choose Display Whitepoint
hr: Odaberite bijelu točku zaslona

en: Choose a title to identify the profile on your system.
hr: Odaberite naziv za identifikaciju profila na vašem sustavu.

en: Choose calibration quality
hr: Odaberite način kalibracije

en: Choose profiling mode
hr: Odaberite način profiliranja

en: Choose your display target white point
hr: Odaberite bijelu točku vašeg odredišnog uređaja

en: Choose your display type
hr: Odaberite vrstu zaslona

en: Click here to show the profile
hr: Kliknite ovdje za prikaz profila

en: Color
hr: Boja

en: Color Calibration
hr: Kalibracija boja

en: Color Picker
hr: Odabiratelj boja

en: Color Profile Viewer
hr: Preglednik profila boja

en: Color Temperature
hr: Temperatura boje

en: Color profile is already imported
hr: Profil boje je već uvezen

en: Color target files are needed to convert the image to a color profile.
hr: Datoteke odredišnih boja su potrebne za pretvorbu slike u profil boje.

en: Color;ICC;
hr: Boja;ICC;

en: Colorspace
hr: Prostor boje

en: Colorspace conversion
hr: Pretvorba prostora boja

en: Colorspace:
hr: Prostor boje:

en: Common color target files are not installed on this computer.
hr: Datoteke uobičajenih odredišnih boja nisu instalirane na ovom računalu.

en: Configure your display with custom color settings and ensure the RGB channels are set to the same values.
hr: Podesite svoj zaslon sa prilagođenom postavkom boje i pobrinite se da su RGB kanali postavljeni na iste vrijednosti.

en: Connection type
hr: Vrsta povezivanja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Continue calibration
hr: Nastavi kalibraciju

en: Copying files
hr: Kopiranje datoteka

en: Copying source image, chart data and CIE reference values.
hr: Kopiranje slika izvora, podataka grafikona i CIE preporučenih vrijednosti.

en: Copyright
hr: Autorsko pravo

en: Copyright (c)
hr: Autorsko pravo (c)

en: Copyright:
hr: Autorsko pravo:

en: Created
hr: Stvoreno

en: Data source type
hr: Vrsta izvora podatka

en: Debugging Options
hr: Mogućnosti otklanjanja grešaka

en: Default %s
hr: Zadano %s

en: Default:
hr: Zadano:

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete this profile
hr: Obriši ovaj profil

en: Delta-E average
hr: Delta-E prosječno

en: Delta-E maximum
hr: Delta-E najveće

en: Description:
hr: Opis:

en: Detecting the reference patches and measuring them.
hr: Otkrivanje i mjerenje preporučenih zakrpa.

en: Device Error
hr: Greška uređaja

en: Disable dynamic contrast if your display has this feature.
hr: Onemogućite dinamički kontrast ako vaš zaslon ima tu zančajku.

en: Display PNPID
hr: PNPID zaslona

en: Display checksum
hr: Zbroj provjere zaslona

en: Display correction
hr: Ispravak zaslona

en: Display device
hr: Uređaj zaslona

en: Display model
hr: Model zaslona

en: Display serial number
hr: Serijski broj zaslona

en: Display vendor
hr: Proizvođač zaslona

en: Do you want them to be installed?
hr: Želite li ih instalirati?

en: Drawing the generated patches to the screen, which will then be measured by the hardware device.
hr: Iscrtavanje stvorenih zakrpa na zaslonu, koje će zatim biti izmjerene hardverskim uređajem.

en: Drawing the patches
hr: Iscrtavanje zakrpa

en: Dump all details about this system
hr: Ispiši sve pojedinosti o ovom sustavu

en: EDID inspect program
hr: Program EDID inspekcije

en: Ensure that the contrast and brightness are not changed and color correction profiles have not been applied.
hr: Pobrinite se da kontrast i svjetlina nisu promijenjeni i profili ispravka boja nisu primijenjeni.

en: Ensure that the white-balance has not been modified by the camera and that the lens is clean.
hr: Pobrinite se da uravnoteženje bijele boje nije promijenjeno od strane kamere i da je leća očišćena.

en: Ensure the center of the device is properly aligned with the row you are trying to measure.
hr: Pobrinite se da je središte uređaja isprano poravnano sa redkom koji pokušavate izmjeriti.

en: Error
hr: Greška

en: Failed to calibrate
hr: Neuspjela kalibracija

en: Failed to connect to session bus:
hr: NEuspjelo povezivanje s bus-om sesije:

en: Failed to copy file
hr: Neuspjelo kopiranje datoteke

en: Failed to import file
hr: Neuspjeli uvoz datoteke

en: Failed to open ICC profile
hr: Neuspjelo otvaranje ICC profila

en: Failed to parse file: %s
hr: Neuspjela obrada datoteke: %s

en: Failed to read the color sample correctly.
hr: Neuspjelo ispravno očitanje uzorka boje.

en: Failed to read the strip correctly.
hr: Neuspjelo ispravno očitanje trake.

en: File checksum
hr: Datoteka zbroja provjere

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: For a typical workflow, a normal precision profile is sufficient.
hr: Za uobičajen radni tijek, normalni profil preciznosti je dovoljan.

en: For best results, the display should have been powered for at least 15 minutes before starting the calibration.
hr: Za najbolje rezultate, zaslon bi trebao biti uključen najmanje 15 minuta prije početka kalibracije.

en: Framework product
hr: Radni okvir proizvoda

en: Framework program
hr: Program radnog okvira

en: Framework version
hr: Inačica radnog okvira

en: From sRGB
hr: Iz sRGB

en: GNOME Color Manager
hr: GNOME upravitelj boja

en: GNOME Color Manager Color Picker
hr: Odabiratelj boja GNOME upravitelja boja

en: GNOME Color Profile Viewer shows installed color profiles on your system and allows you to calibrate displays, printers and cameras using a wizard.
hr: GNOME preglednik boja prikazuje instalirane profile boja na vašem sustavu i omogućuje vam kalibriranje zaslona, pisača i kamera pomoću čarobnjaka.

en: Gamut volume
hr: Skala volumena

en: Generating the ICC color profile that can be used with this device.
hr: Stvaranje ICC profila boja koje se mogu koristiti na ovom uređaju.

en: Generating the ICC color profile that can be used with this screen.
hr: Stvaranje ICC profila boja koje se mogu koristiti na ovom zaslonu.

en: Generating the profile
hr: Stvaranje profila

en: Get the profile for a specific window
hr: Nabavi profile za određeni prozor

en: Get the profiles for a specific file
hr: Nabavi profile za određenu datoteku

en: Getting default parameters
hr: Nabavljanje zadanih parametara

en: Higher quality calibration requires many color samples and more time.
hr: Veća kvaliteta kalibracije zahtijeva mnogo uzoraka boja i više vremena.

en: ICC Profile Installer
hr: Instalacijski program ICC profia

en: ICC profile to install
hr: ICC profil za instalaciju

en: If custom color is not available then use a 6500K color temperature.
hr: Ako prilagođena boja nije dostupna tada koristi 6500K temperaturu boje.

en: If you already have the correct file, you can skip this step.
hr: Ako već imate ispravnu datoteku, možete preskočiti ovaj korak.

en: If you make a mistake, just release the switch, and you’ll get a chance to try again.
hr: Ako pogriješite, jednostavno otpustite prekidač i možete ponovno pokušati.

en: If you’ve really measured the right one, it’s okay, it could just be unusual paper.
hr: Ako ste uistinu izmjerili ispravnu traku, to je uredu, može biti da je to zbog neuobičajenog papira.

en: Import
hr: Uvoz

en: Import color profile?
hr: Uvezi profil boje?

en: Import device color profile?
hr: Uvezi profil boje uređaja?

en: Import display color profile?
hr: Uvezi profil boje zaslona?

en: Import named color profile?
hr: Uvezi navedeni profil boje?

en: Information
hr: Informacije

en: Input device
hr: Ulazni uređaj

en: Insert sensor hardware
hr: Umetni hardver senzora

en: Inspect and compare installed color profiles
hr: Provjerite i ispitajte instalirane profile boja

en: Install ICC profiles
hr: Instaliraj ICC profile

en: Install Now
hr: Instaliraj odmah

en: Install Targets
hr: Instaliraj odredišta

en: Install Tools
hr: Instaliraj alate

en: Install required software
hr: Instaliraj potrebni softver

en: Introduction
hr: Uvod

en: It looks like you’ve measured the wrong strip.
hr: Izgleda da ste izmjerili krivu traku.

en: LCD (CCFL backlight)
hr: LCD (CCFL pozadinsko osvjetljenje)

en: LCD (RGB LED backlight)
hr: LCD (RGB LED pozadinsko osvjetljenje)

en: LCD (White LED backlight)
hr: LCD (Bijelo LED pozadinsko osvjetljenje)

en: LCD (Wide Gamut CCFL backlight)
hr: LCD (Bijela skala CCFL pozadinsko osvjetljenje)

en: LCD (Wide Gamut RGB LED backlight)
hr: LCD (Bijela skala RGB LED pozadinsko osvjetljenje)

en: Manufacturer
hr: Proizvođač

en: Mapping device
hr: Mapiranje uređaja

en: Mapping format
hr: Format mapiranja

en: Mapping qualifier
hr: Kvalifikacija mapiranja

en: Measuring the patches
hr: Mjerenje zakrpa

en: Media whitepoint
hr: Medijska bijela točka

en: Metadata
hr: Metapodaci

en: Metadata is additional information stored in the profile for programs to use.
hr: Metapodaci su dodatne informacije pohranjene u profilu koje koriste programi.

en: More software is required!
hr: Više softvera je potrebno!

en: Most displays should be calibrated to a CIE D65 illuminant for general usage.
hr: Većina uređaja bi trebala biti kalibrirana sa CIE D65 osvjetljenjem za opću upotrebu.

en: Named Colors
hr: Navedene boje

en: Named color
hr: Navedena boja

en: Named colors are specific colors that are defined in the profile
hr: Navedene boje su određene boje koje su definirane u profilu

en: Native (Already set manually)
hr: Izvorno (Već je postavljeno ručno)

en: Next Image
hr: Sljedeća slika

en: No
hr: Ne

en: No %s color spaces available
hr: Nema dostupnog %s prostora boje

en: No colorimeter is attached.
hr: Nema priključenog metra boja.

en: No copyright has been set
hr: Nema postavljenog autorskog prava

en: No description has been set
hr: Nema postavljenog opisa

en: No device was specified!
hr: Nema određenog uređaja!

en: No filename specified
hr: Nema određenog naziva datoteke

en: No firmware is installed for this instrument.
hr: Nema instaliranog frimvera za ovaj instrument.

en: No profile
hr: Nema profila

en: Normal
hr: Normalna

en: One or more of the primaries are invalid
hr: Jedna ili više glavnih je neispravno

en: One or more of the primaries is unlikely
hr: Jedna ili više glavnih je neizvjesno

en: Optional data files available
hr: Dostupne su neobavezne datoteke podataka

en: Output device
hr: Izlazni uređaj

en: Performing calibration
hr: Izvođenje kalibracije

en: Permanently delete profile?
hr: Trajno obriši profil?

en: Place the colorimeter on the area of white next to the letter and click and hold the measure switch.
hr: Smjestite metar boja na područje bijele pokraj slova, kliknite i držite prekidač mjerenja.

en: Plasma
hr: Plazma

en: Please attach instrument
hr: Priključite mjerni instrument

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square like the image below.
hr: Priključite mjerni instrument u središte zaslona na sivi kvadratić kao na slici ispod.

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square.
hr: Priključite mjerni instrument u središte zaslona na sivi kvadratić.

en: Please configure instrument
hr: Podesite mjerni instrument

en: Please indicate if you want to profile a local printer, generate some test patches, or profile using existing test patches.
hr: Naznačite ako želite profilirati lokalni pisač, stvoriti određene zakrpe za test ili profil koristeći postojeće zakrpe testiranja.

en: Please select the calibration target type.
hr: Odaberite vrstu odredišta kalibracije.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode like the image below.
hr: Postavite mjerni instrument u način rada kalibracije kao na slici ispod.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode.
hr: Postavite mjerni instrument u način rada kalibracije.

en: Please set the measuring instrument to screen mode like the image below.
hr: Postavite mjerni instrument u način rada zaslona kao na slici ispod.

en: Please set the measuring instrument to screen mode.
hr: Postavite mjerni instrument u način rada zaslona.

en: Please wait a few minutes for the ink to dry. Profiling damp ink will produce a poor profile and may damage your color measuring instrument.
hr: Pričekajte nekoliko minuta da se tinta osuši. Profiliranje vlažne tinte donosi loš profil i može oštetiti vaš instrument za mjerenje boje.

en: Preparing the data for the printer.
hr: Pripremanje podataka za pisač.

en: Previous Image
hr: Prijašnja slika

en: Printing
hr: Ispisivanje

en: Printing patches
hr: Ispisivanje zakrpa

en: Printing the targets…
hr: Ispisivanje odredišta…

en: Profile Title
hr: Naziv profil

en: Profile copyright:
hr: Autorsko pravo profila:

en: Profile description: %s
hr: Opis profila: %s

en: Profile title
hr: Naziv profila

en: Profile type
hr: Vrsta profila

en: Profiling completed
hr: Profiliranje završeno

en: Projector
hr: Projektor

en: Quick
hr: Brža

en: Read strip %s rather than %s!
hr: Očitaj traku %s radije nego %s!

en: Reading sample
hr: Očitanje uzorka

en: Reading target
hr: Očitavanje odredišta

en: Reading the patches
hr: Čitanje zakrpa

en: Reading the patches using the color measuring instrument.
hr: Čitanje zakrpa koristeći mjerni instrument boja.

en: Ready to read strip %s
hr: Spreman za čitanje trake %s

en: Remove a profile from the device
hr: Ukloni profil iz uređaja

en: Rendering the patches for the selected paper and ink.
hr: Prikazivanje zakrpa za odabrani papir i tintu.

en: Reset your display to the factory defaults.
hr: Postavite svoj zaslon na tvorničke postavke.

en: Response in
hr: Odgovor u

en: Response out
hr: Odgovor iz

en: Results
hr: Rezultati

en: Retry
hr: Pokušaj ponovno

en: Root window profile:
hr: Profil korijenskog prozora:

en: Root window protocol version:
hr: Inačica protokola korijenskog prozora:

en: Screen brightness
hr: Svjetlina zaslona

en: Screen surface finish
hr: Završetak površine zaslona

en: Select CIE reference values file
hr: Odaberi datoteku ICE preporučenih vrijednosti

en: Select ICC Profile File
hr: Odaberi datoteku ICC profila

en: Select Target
hr: Odaberite odredište

en: Select calibration target image
hr: Odaberi odredišnu sliku kalibracije

en: Select the monitor type that is attached to your computer.
hr: Odaberite vrstu zaslona koji je priključen na vaše računalo.

en: Sending the targets to the printer.
hr: Slanje odredišta na pisač.

en: Sensor Check
hr: Provjera senzora

en: Set the parent window to make this modal
hr: Postavite sadržajni prozor da ovo učinite uklopljenim

en: Set the specific device to calibrate
hr: Postavite određeni uređaj za kalibraciju

en: Set the specific file to show
hr: Postavi određenu datoteku za prikaz

en: Set the specific profile to show
hr: Postavi određeni profil za prikaz

en: Set up instrument
hr: Postavi instrument

en: Setting up the instrument for use…
hr: Postavljanje instrumenta za korištenje…

en: Show Details
hr: Prikaži pojedinosti

en: Show File
hr: Prikaži datoteku

en: Show debugging information for all files
hr: Prikaži informacije otklanjanja greške za sve datoteke

en: Show debugging options
hr: Prikaži mogućnosti otklanjanja grešaka

en: Show xserver properties
hr: Prikaži svojstva x poslužitelja

en: Slowly scan the target line from left to right and release the switch when you get to the end of the page.
hr: Polako skenirajte ciljnu liniju od lijeva prema desno i otpustite prekidač kada dođete do kraja stranice.

en: Standard space
hr: Standardan prostor

en: Suitable profiles for:
hr: Prikladni profili za:

en: Summary
hr: Sažetak

en: Supported ICC profiles
hr: Podržani ICC profili

en: Supported images files
hr: Podržane datoteke slika

en: Test profile:
hr: Profil testa:

en: The attached colorimeter is not capable of reading a spot color.
hr: Priključeni metar boja nije sposoban očitati točku boje.

en: The camera has been calibrated successfully.
hr: Kamera je uspješno kalibrirana.

en: The device could not be found. Ensure it is plugged in and turned on.
hr: Uređaj se ne može pronaći. Provjerite je li priključen i uključen.

en: The device could not measure the color spot correctly.
hr: Uređaj ne može ispravno izmjeriti točku boje.

en: The device has been calibrated successfully.
hr: Uređaj je uspješno kalibriran.

en: The device sensor should have been cleaned prior to scanning and the output file resolution should be at least 200dpi.
hr: Senzor uređaja bi trebao biti očišćen prije skeniranja i razlučivost izlazne datoteke trebala bi biti najmanje 200dpi.

en: The display compensation table is invalid
hr: Tablica kompenzacije zaslona je neispravna

en: The display has been calibrated successfully.
hr: Zaslon je uspješno kalibriran.

en: The gray axis contains significant amounts of color
hr: Siva os sadrži značajnu količinu boje

en: The gray axis is non-monotonic
hr: Siva os nije monotona

en: The high precision profile also requires more paper and printer ink.
hr: Profil visoke preciznosti isto tako zahtijeva više papira i tinte.

en: The measuring instrument got no valid readings. Please ensure the aperture is fully open.
hr: Mjerni instrument nema valjanih očitanja. Provjerite je li otvor otvoren.

en: The measuring instrument is busy and is not starting up. Please remove the USB plug and re-insert before trying to use this device.
hr: Mjerni instrument je zauzet i ne može se pokrenuti. Odspojite USB priključak i ponovno ga spojite prije pokušaja korištenja ovog uređaja.

en: The pattern match wasn’t good enough. Ensure you have the correct type of target selected.
hr: Uzorak podudaranja nije dovoljno dobar. Pobrinite se da ste odabrali ispravnu vrstu odredišta.

en: The primaries do not add to white
hr: Glavne ne dodavaju bijelu

en: The print was aborted.
hr: Ispisivanje je prekinuto.

en: The printer has been calibrated successfully.
hr: Pisač je uspješno kalibriran.

en: The printing has finished.
hr: Ispisivanje je završeno.

en: The profile has the following problems:
hr: Profil ima sljedeće probleme:

en: The request failed:
hr: Zahtjev je neuspio:

en: The sample could not be read at this time.
hr: Uzorak se trenutno ne može očitati.

en: The sensor has no native driver.
hr: Senzor nema izvorni upravljački program.

en: The white is not D50 white
hr: Bijela nije D50 bijela

en: The whitepoint temperature is unlikely
hr: Temperatura bijele točke je neizvjesna

en: There are no ICC profiles assigned to this file
hr: Nema ICC profila povezanih s ovom datotekom

en: There are no ICC profiles for this window
hr: Nema ICC profila za ovaj prozor

en: These tools are required to build color profiles for devices.
hr: Ti alati su potrebni kako bi stvorili profile boja za uređaje.

en: This functionality is typically used by GNOME Control Center from the color panel although can be used on its own.
hr: Ova funkcionalnost uobičajeno koristi GNOME upravljačko središte iz panela boja iako se može koristiti i zasebno.

en: This pre-calibrates the screen by sending colored and gray patches to your screen and measuring them with the hardware device.
hr: Ovo predkalibrira zaslon slanjem obojenih i sivih zakrpa na vaš zaslon a zatim ih mjeri s hardverskim uređajem.

en: This profile cannot be deleted
hr: Profil se ne može obrisati

en: This shows what an image would look like if opened with the profile
hr: Ovo pokazuje kako bi slika izgledala da je otvorena s profilom

en: This shows what an image would look like if saved with the profile
hr: Ovo pokazuje kako bi slika izgledala da je spremljena s profilom

en: To sRGB
hr: U sRGB

en: To view details about the new profile or to undo the calibration visit the <a href="control-center://color">control center</a>.
hr: Kako bi vidjeli pojedinosti novog profila ili ako želite poništi kalibraciju posjetite <a href="control-center://color">upravljačko središte</a>.

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown description
hr: Napoznat opis

en: Unknown manufacturer
hr: Nepoznat proizvođač

en: Unknown model
hr: Nepoznat model

en: Unknown serial
hr: Nepoznat serijski broj

en: Unknown warning type
hr: Nepoznata vrsta upozorenja

en: Use the color sensor to sample spot colors
hr: Koristite senzor boja za uzorak boje

en: Version
hr: Inačica

en: Video card out
hr: Izlaz video kartice

en: Wait for the ink to dry
hr: Pričekajte da se tinta osuši

en: Warnings
hr: Upozorenja

en: What target type do you have?
hr: Koju vrstu odredišta imate?

en: White point
hr: Bijela točka

en: Yes
hr: Da

en: You can cancel this process at any stage by pressing the cancel button.
hr: Možete prekinuti ovaj proces u bilo koje vrijeme pritiskom tipke 'Odustani'.

en: You can use the profile with <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> and <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> systems.
hr: Možete koristiti profil na<a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> i <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> sustavima.

en: You may want to consult the owner’s manual for your display on how to achieve these settings.
hr: Možete provjeriti u korisničkom priručniku vašeg zaslona kako postići ove postavke.

en: You need to insert sensor hardware to continue.
hr: Morate umetnuti hardver senzora za nastavak.

en: You will need to hold the device on the screen for the duration of the calibration.
hr: Trebate držati uređaj na zaslonu tijekom trajanja kalibracije.

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Import
hr: _Uvoz

en: _Measure
hr: _Izmjeri

en: _Open
hr: _Otvori

en: gray
hr: sivo

en: sRGB coverage
hr: sRGB pokrivenost

en: sRGB example
hr: sRGB primjer
