gnome-color-manager master - en to hu translation catalogue (310 entries)

en: %B %e %Y, %I∶%M∶%S %p
hu: %Y. %B %-e. %H:%M:%S

en: (about %u minute) | (about %u minutes)
hu[0]: (körülbelül %u perc)
hu[1]: (körülbelül %u perc)

en: (about %u sheet of paper) | (about %u sheets of paper)
hu[0]: (körülbelül %u papírlap)
hu[1]: (körülbelül %u papírlap)

en: A CIE 1931 diagram shows a 2D representation of the profile gamut
hu: A CIE 1931 diagram megjeleníti a profil színskálájának 2D reprezentációját

en: A higher precision profile provides higher accuracy in color matching but requires more time for reading the color patches.
hu: Nagyobb pontosságú profil pontosabb színegyezést eredményez, de a színes foltok olvasása tovább tart.

en: A scum dot is present for media white
hu: Egy piszokfolt található a média fehérhez

en: A tone reproduction curve is the mapping of scene luminance to display luminance
hu: Az árnyalatreprodukciós görbe a jelenet fényességének leképezése a megjelenítő fényességére

en: A video card gamma table shows the curves loaded into the display
hu: A videokártya gammatáblázata megjeleníti a kijelzőbe betöltött görbéket

en: Abstract
hu: Absztrakt

en: Accurate
hu: Pontos

en: Action
hu: Művelet

en: Add a profile for the device
hu: Profil felvétele az eszközhöz

en: Adjust the display brightness to a comfortable level for prolonged viewing.
hu: Módosítsa a kijelző fényerejét hosszú nézéshez kényelmes szintre.

en: Adobe RGB coverage
hu: Adobe RGB lefedettség

en: All done!
hu: Kész van!

en: All files
hu: Minden fájl

en: Ambient
hu: Környezeti

en: Any existing screen correction will be temporarily turned off and the brightness set to maximum.
hu: Minden meglévő képernyő-korrekció ideiglenesen kikapcsolásra kerül, és a fényerő a maximálisra lesz állítva.

en: Are you sure you want to cancel the calibration?
hu: Biztosan meg akarja szakítani a kalibrálást?

en: Are you sure you want to remove this profile from your system permanently?
hu: Biztos benne, hogy véglegesen eltávolítja ezt a profilt a rendszeréről?

en: Before calibrating the display, it is recommended to configure your display with the following settings to get optimal results.
hu: A kijelző kalibrálása előtt az optimális eredmények elérése érdekében javasolt a kijelző következő beállításokkal történő konfigurációja.

en: Before profiling the device, you have to manually capture an image of a calibration target and save it as a TIFF image file.
hu: Az eszköz profilozása előtt saját kezűleg készítenie kell egy képet a kalibrálás céljáról, és TIFF képfájlként kell mentenie azt.

en: CIE D50 (Printing and publishing)
hu: CIE D50 (nyomtatás és könyvkiadás)

en: CIE D65 (Photography and graphics)
hu: CIE D65 (fényképezés és grafika)

en: CIE values
hu: CIE értékek

en: Calibrate your camera
hu: Fényképezőgép kalibrálása

en: Calibrate your device
hu: Eszköz kalibrálása

en: Calibrate your display
hu: Képernyő kalibrálása

en: Calibrate your printer
hu: Nyomtató kalibrálása

en: Calibration Mode
hu: Kalibrálási mód

en: Calibration Quality
hu: Kalibrálási minőség

en: Calibration and profiling software is not installed.
hu: Nincsenek kalibrálási és profilozási szoftverek telepítve.

en: Calibration checklist
hu: Kalibrálási ellenőrzőlista

en: Calibration device
hu: Kalibrálóeszköz

en: Calibration error
hu: Kalibrálási hiba

en: Calibration is about to start
hu: A kalibrálás mindjárt kezdődik

en: Calibration is not complete
hu: A kalibrálás nem készült el

en: Cancel and close
hu: Megszakítás és bezárás

en: Check Settings
hu: Beállítások ellenőrzése

en: Choose Display Type
hu: Válasszon kijelzőtípust

en: Choose Display Whitepoint
hu: Válassza ki a kijelző fehér pontját

en: Choose a title to identify the profile on your system.
hu: Válasszon nevet a profil azonosításához a rendszerén.

en: Choose calibration quality
hu: Válasszon kalibrálási minőséget

en: Choose profiling mode
hu: Válasszon profilozási módot

en: Choose your display target white point
hu: Válassza ki a cél kijelző fehér pontját

en: Choose your display type
hu: Válasszon kijelzőtípust

en: Click here to show the profile
hu: Kattintson ide a profil megjelenítéséhez

en: Color
hu: Szín

en: Color Calibration
hu: Színkalibrálás

en: Color Picker
hu: Színpipetta

en: Color Profile Viewer
hu: Színprofil-megjelenítő

en: Color Temperature
hu: Színhőmérséklet

en: Color profile is already imported
hu: A színprofil már importálva van

en: Color target files are needed to convert the image to a color profile.
hu: Színcélfájlok szükségesek a kép színprofillá konvertálásához.

en: Color;ICC;
hu: Szín;ICC;

en: Colorspace
hu: Színtér

en: Colorspace conversion
hu: Színtér-konverzió

en: Colorspace:
hu: Színtér:

en: Common color target files are not installed on this computer.
hu: Az általános színcélfájlok nincsenek telepítve erre a számítógépre.

en: Configure your display with custom color settings and ensure the RGB channels are set to the same values.
hu: Állítsa be kijelzőjét egyedi színbeállításokkal, és győződjön meg róla, hogy az RGB csatornák azonos értékekre vannak állítva.

en: Connection type
hu: Kapcsolattípus

en: Continue
hu: Folytatás

en: Continue calibration
hu: Kalibrálás folytatása

en: Copying files
hu: Fájlok másolása

en: Copying source image, chart data and CIE reference values.
hu: Forráskép, diagramadatok és CIE referenciaértékek másolása.

en: Created
hu: Létrehozva

en: Data source type
hu: Adatforrás típusa

en: Debugging Options
hu: Hibakeresési lehetőségek

en: Default %s
hu: Alapértelmezett %s

en: Default:
hu: Alapértelmezett:

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete this profile
hu: Profil törlése

en: Delta-E average
hu: Delta-E átlaga

en: Delta-E maximum
hu: Delta-E maximuma

en: Description:
hu: Leírás:

en: Detecting the reference patches and measuring them.
hu: A referenciafoltok felismerése és mérése.

en: Device Error
hu: Eszközhiba

en: Disable dynamic contrast if your display has this feature.
hu: Kapcsolja ki a dinamikus kontrasztot, ha a kijelzője rendelkezik ezzel a szolgáltatással.

en: Display PNPID
hu: Kijelző PNPID-ja

en: Display checksum
hu: Kijelző ellenőrzőösszege

en: Display correction
hu: Kijelző korrekciója

en: Display device
hu: Megjelenítőeszköz

en: Display model
hu: Kijelző típusa

en: Display serial number
hu: Kijelző sorozatszáma

en: Display vendor
hu: Kijelző szállítója

en: Do you want them to be installed?
hu: Szeretné ezeket telepíteni?

en: Drawing the generated patches to the screen, which will then be measured by the hardware device.
hu: Azon előállított foltok képernyőre rajzolása, amelyeket a hardvereszköz majd megmér.

en: Drawing the patches
hu: Foltok rajzolása

en: Dump all details about this system
hu: Minden részlet kiírása a rendszerről

en: EDID inspect program
hu: EDID-vizsgáló program

en: Ensure that the contrast and brightness are not changed and color correction profiles have not been applied.
hu: Győződjön meg róla, hogy a kontraszt és a fényerő nem módosult, és nincsenek alkalmazva színkorrekciós profilok.

en: Ensure that the white-balance has not been modified by the camera and that the lens is clean.
hu: Győződjön meg róla, hogy a fehéregyensúlyt nem módosította a fényképezőgép, és hogy a lencse tiszta.

en: Ensure the center of the device is properly aligned with the row you are trying to measure.
hu: Győződjön meg róla, hogy az eszköz megfelelően van a lemérni próbált sorhoz igazítva.

en: Error
hu: Hiba

en: Failed to calibrate
hu: A kalibrálás meghiúsult

en: Failed to connect to session bus:
hu: A munkamenetbuszhoz csatlakozás meghiúsult:

en: Failed to copy file
hu: A fájl másolása meghiúsult

en: Failed to import file
hu: A fájl importálása sikertelen

en: Failed to open ICC profile
hu: Az ICC-profil megnyitása meghiúsult

en: Failed to parse file: %s
hu: A fájl feldolgozása meghiúsult: %s

en: Failed to read the color sample correctly.
hu: A színminta helyes olvasása meghiúsult.

en: Failed to read the strip correctly.
hu: A csík helyes olvasása meghiúsult.

en: File checksum
hu: Fájl-ellenőrzőösszeg

en: File size
hu: Fájlméret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: For a typical workflow, a normal precision profile is sufficient.
hu: Tipikus munkafolyamat esetén normál pontosságú profil is elegendő.

en: For best results, the display should have been powered for at least 15 minutes before starting the calibration.
hu: A legjobb eredmények eléréséhez a kijelzőt legalább 15 perccel a kalibrálás megkezdése előtt be kell kapcsolni.

en: Framework product
hu: Keretrendszer termék

en: Framework program
hu: Keretrendszer program

en: Framework version
hu: Keretrendszer verzió

en: From sRGB
hu: sRGB-ből

en: GNOME Color Manager
hu: GNOME színkezelő

en: GNOME Color Manager Color Picker
hu: GNOME színkezelő színválasztó

en: GNOME Color Profile Viewer shows installed color profiles on your system and allows you to calibrate displays, printers and cameras using a wizard.
hu: A GNOME Színprofil-megjelenítő megjeleníti a rendszerre telepített színprofilokat, és lehetővé teszi kijelzők, nyomtatók és fényképezőgépek kalibrálását varázsló használatával.

en: Gamut volume
hu: Színskála térfogata

en: Generating the ICC color profile that can be used with this device.
hu: Az eszközzel használható ICC színprofil előállítása.

en: Generating the ICC color profile that can be used with this screen.
hu: A képernyővel használandó ICC színprofil előállítása.

en: Generating the profile
hu: A profil előállítása

en: Get the profile for a specific window
hu: Adott ablak profiljának lekérése

en: Get the profiles for a specific file
hu: Adott fájl profiljainak lekérése

en: Getting default parameters
hu: Alapértelmezett paraméterek lekérése

en: Gray
hu: Szürke

en: Higher quality calibration requires many color samples and more time.
hu: A jobb minőségű kalibrálás sok színmintát és több időt igényel.

en: ICC Profile Installer
hu: ICC profiltelepítő

en: ICC profile to install
hu: Telepítendő ICC-profil

en: If custom color is not available then use a 6500K color temperature.
hu: Ha az egyéni színek nem érhetők el, akkor használjon 6500K színhőmérsékletet.

en: If you already have the correct file, you can skip this step.
hu: Ha már rendelkezik a megfelelő fájllal, akkor kihagyhatja ezt a lépést.

en: If you make a mistake, just release the switch, and you’ll get a chance to try again.
hu: Ha elrontotta, csak engedje fel a kapcsolót, és próbálja újra.

en: If you’ve really measured the right one, it’s okay, it could just be unusual paper.
hu: Ha valóban a jó csíkot mérte le, semmi gond, lehet hogy csak a papír szokatlan.

en: Import
hu: Importálás

en: Import color profile?
hu: Importálja a színprofilt?

en: Import device color profile?
hu: Importálja az eszköz színprofilját?

en: Import display color profile?
hu: Importálja a kijelző színprofilját?

en: Import named color profile?
hu: Importálja a megnevezett színprofilt?

en: Information
hu: Információk

en: Input device
hu: Bemeneti eszköz

en: Insert sensor hardware
hu: Érzékelőhardver csatlakoztatása

en: Inspect and compare installed color profiles
hu: Telepített színprofilok vizsgálata és összehasonlítása

en: Install ICC profiles
hu: ICC profilok telepítése

en: Install Now
hu: Telepítés most

en: Install Targets
hu: Célok telepítése

en: Install Tools
hu: Eszközök telepítése

en: Install required software
hu: Szükséges szoftverek telepítése

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: It looks like you’ve measured the wrong strip.
hu: Úgy tűnik, rossz csíkot mért le.

en: LCD (CCFL backlight)
hu: LCD (CCFL háttérvilágítás)

en: LCD (RGB LED backlight)
hu: LCD (RGB LED háttérvilágítás)

en: LCD (White LED backlight)
hu: LCD (fehér LED háttérvilágítás)

en: LCD (Wide Gamut CCFL backlight)
hu: LCD (széles színskálájú CCFL háttérvilágítás)

en: LCD (Wide Gamut RGB LED backlight)
hu: LCD (széles színskálájú RGB LED háttérvilágítás)

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: Mapping device
hu: Leképezési eszköz

en: Mapping format
hu: Leképezési formátum

en: Mapping qualifier
hu: Leképezési minősítő

en: Measuring the patches
hu: A foltok mérése

en: Media whitepoint
hu: Média fehér pontja

en: Metadata
hu: Metaadatok

en: Metadata is additional information stored in the profile for programs to use.
hu: A metaadatok a profilban tárolt, a programok által használható további információk.

en: Model
hu: Modell

en: More software is required!
hu: További szoftverek szükségesek!

en: Most displays should be calibrated to a CIE D65 illuminant for general usage.
hu: A legtöbb kijelzőt CIE D65 fényforráshoz kell kalibrálni az általános használathoz.

en: Named Colors
hu: Megnevezett színek

en: Named color
hu: Megnevezett szín

en: Named colors are specific colors that are defined in the profile
hu: A megnevezett színek a profilban definiált egyes színek

en: Native (Already set manually)
hu: Natív (már beállítva saját kezűleg)

en: Next Image
hu: Következő kép

en: No
hu: Nem

en: No %s color spaces available
hu: Nem érhetők el %s színterek

en: No colorimeter is attached.
hu: Nincs csatlakoztatva koloriméter.

en: No copyright has been set
hu: Nincsenek megadva szerzői jogi információk

en: No description has been set
hu: Nincs beállítva leírás

en: No device was specified!
hu: Nincs megadva eszköz!

en: No filename specified
hu: Nincs megadva fájlnév

en: No firmware is installed for this instrument.
hu: Nincs telepítve firmware ehhez a készülékhez.

en: No profile
hu: Nincs profil

en: Normal
hu: Normál

en: One or more of the primaries are invalid
hu: Legalább egy alapszín érvénytelen

en: One or more of the primaries is unlikely
hu: Legalább egy alapszín valószínűtlen

en: Optional data files available
hu: További adatfájlok érhetők el

en: Output device
hu: Kimeneti eszköz

en: Performing calibration
hu: Kalibrálás végrehajtása

en: Permanently delete profile?
hu: Véglegesen törli a profilt?

en: Place the colorimeter on the area of white next to the letter and click and hold the measure switch.
hu: Helyezze a kolorimétert a betű melletti fehér területre, kattintson és tartsa lenyomva a mérés kapcsolót.

en: Plasma
hu: Plazma

en: Please attach instrument
hu: Csatlakoztassa a készüléket

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square like the image below.
hu: Csatlakoztassa a mérőeszközt a képernyő közepéhez a szürke négyzeten a lenti képen látható módon.

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square.
hu: Csatlakoztassa a mérőeszközt a képernyő közepéhez a szürke négyzeten.

en: Please configure instrument
hu: Konfigurálja a készüléket

en: Please indicate if you want to profile a local printer, generate some test patches, or profile using existing test patches.
hu: Adja meg, hogy helyi nyomtatót szeretne profilozni, tesztfoltokat szeretne készíteni, vagy meglévő tesztfoltokkal szeretne profilozni.

en: Please select the calibration target type.
hu: Válasszon kalibrálási céltípust.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode like the image below.
hu: Állítsa a mérőeszközt kalibrálási módba, a lenti képen látható módon.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode.
hu: Állítsa a mérőeszközt kalibrálási módba.

en: Please set the measuring instrument to screen mode like the image below.
hu: Állítsa a mérőeszközt képernyő módba, a lenti képen látható módon.

en: Please set the measuring instrument to screen mode.
hu: Állítsa a mérőeszközt képernyő módba.

en: Please wait a few minutes for the ink to dry. Profiling damp ink will produce a poor profile and may damage your color measuring instrument.
hu: Várjon pár percet a festék megszáradására. A nedves tinta profilozása gyenge profilt eredményez, és károsíthatja a színmérő készüléket.

en: Preparing the data for the printer.
hu: Az adatok előkészítése a nyomtató számára.

en: Previous Image
hu: Előző kép

en: Printing
hu: Nyomtatás

en: Printing patches
hu: Foltok nyomtatása

en: Printing the targets…
hu: A célok nyomtatása…

en: Profile Title
hu: Profilnév

en: Profile copyright:
hu: Profil szerzői joga:

en: Profile description: %s
hu: Profil leírása: %s

en: Profile title
hu: Profilnév

en: Profile type
hu: Profiltípus

en: Profiling completed
hu: Profilozás kész

en: Projector
hu: Projektor

en: Quick
hu: Gyors

en: Read strip %s rather than %s!
hu: A(z) %s csíkot olvastassa be a(z) %s helyett!

en: Reading sample
hu: Minta olvasása

en: Reading target
hu: Cél olvasása

en: Reading the patches
hu: Foltok olvasása

en: Reading the patches using the color measuring instrument.
hu: Foltok olvasása a színmérő készülék használatával.

en: Ready to read strip %s
hu: A(z) %s csík olvasására kész

en: Remove a profile from the device
hu: Profil eltávolítása az eszközről

en: Rendering the patches for the selected paper and ink.
hu: A foltok leképezése a kiválasztott papírhoz és tintához.

en: Reset your display to the factory defaults.
hu: Állítsa vissza kijelzőjét a gyári alapértékekre.

en: Response in
hu: Válasz be

en: Response out
hu: Válasz ki

en: Results
hu: Eredmények

en: Retry
hu: Újra

en: Root window profile:
hu: Gyökérablak profilja:

en: Root window protocol version:
hu: Gyökérablak protokollverziója:

en: Screen brightness
hu: Képernyő fényereje

en: Screen surface finish
hu: Képernyőfelület típusa

en: Select CIE reference values file
hu: Válasszon CIE referenciaérték-fájlt

en: Select ICC Profile File
hu: Válasszon ICC profil fájlt

en: Select Target
hu: Cél kiválasztása

en: Select calibration target image
hu: Válassza ki a kalibrálás cél képét

en: Select the monitor type that is attached to your computer.
hu: Válassza ki a számítógépéhez csatlakoztatott monitor típusát.

en: Sending the targets to the printer.
hu: A célok elküldése a nyomtatónak.

en: Sensor Check
hu: Érzékelő-ellenőrzés

en: Set the parent window to make this modal
hu: A szülőablak beállítása kizárólagosra

en: Set the specific device to calibrate
hu: A kalibrálandó eszköz megadása

en: Set the specific file to show
hu: A megjelenítendő fájl beállítása

en: Set the specific profile to show
hu: A megjelenítendő profil beállítása

en: Set up instrument
hu: Készülék beállítása

en: Setting up the instrument for use…
hu: A készülék beállítása használathoz…

en: Show Details
hu: Részletek megjelenítése

en: Show File
hu: Fájl megjelenítése

en: Show debugging information for all files
hu: Hibakeresési információk megjelenítése az összes fájlhoz

en: Show debugging options
hu: Hibakeresési lehetőségek megjelenítése

en: Show xserver properties
hu: X-kiszolgáló tulajdonságok megjelenítése

en: Slowly scan the target line from left to right and release the switch when you get to the end of the page.
hu: Lassan olvassa be a cél vonalat balról jobbra, és engedje fel a kapcsolót a lap végének elérésekor.

en: Standard space
hu: Szabványos színtér

en: Suitable profiles for:
hu: Megfelelő profilok ehhez:

en: Summary
hu: Összegzés

en: Supported ICC profiles
hu: Támogatott ICC-profilok

en: Supported images files
hu: Támogatott képfájlok

en: Test profile:
hu: Tesztprofil:

en: The attached colorimeter is not capable of reading a spot color.
hu: A csatlakoztatott koloriméter nem képes direktszínek olvasására.

en: The camera has been calibrated successfully.
hu: A fényképezőgép sikeresen kalibrálva.

en: The device could not be found. Ensure it is plugged in and turned on.
hu: Az eszköz nem található. Győződjön meg róla, hogy csatlakoztatva van és be van kapcsolva.

en: The device could not measure the color spot correctly.
hu: Az eszköz nem tudta megfelelően mérni a színes foltot.

en: The device has been calibrated successfully.
hu: Az eszköz sikeresen kalibrálva.

en: The device sensor should have been cleaned prior to scanning and the output file resolution should be at least 200dpi.
hu: Az eszköz érzékelőjét meg kell tisztítani a szkennelés előtt, és a kimeneti fájl felbontásának legalább 200 DPI-nek kell lennie.

en: The display compensation table is invalid
hu: A kijelzőkompenzációs tábla érvénytelen

en: The display has been calibrated successfully.
hu: A kijelző sikeresen kalibrálva.

en: The gray axis contains significant amounts of color
hu: A szürke tengely jelentős mennyiségű színt tartalmaz

en: The gray axis is non-monotonic
hu: A szürke tengely nem monoton

en: The high precision profile also requires more paper and printer ink.
hu: A nagy pontosságú profil továbbá több papírt és festéket is igényel.

en: The measuring instrument got no valid readings. Please ensure the aperture is fully open.
hu: A mérőeszköz nem kapott érvényes értékeket. Győződjön meg róla, hogy az apertúra teljesen nyitva van.

en: The measuring instrument is busy and is not starting up. Please remove the USB plug and re-insert before trying to use this device.
hu: A mérőeszköz foglalt, és nem indul el. Távolítsa el az USB csatlakozót, és csatlakoztassa újra az eszköz ismételt használatba vétele előtt.

en: The pattern match wasn’t good enough. Ensure you have the correct type of target selected.
hu: A minta megfelelése nem volt elég jó. Győződjön meg róla, hogy a megfelelő céltípust választotta ki.

en: The primaries do not add to white
hu: Az alapszínek nem eredményeznek fehéret

en: The print was aborted.
hu: A nyomtatás megszakítva.

en: The printer has been calibrated successfully.
hu: A nyomtató sikeresen kalibrálva.

en: The printing has finished.
hu: A nyomtatás befejeződött.

en: The profile has the following problems:
hu: A profillal a következő problémák vannak:

en: The request failed:
hu: A kérés meghiúsult:

en: The sample could not be read at this time.
hu: A minta jelenleg nem olvasható.

en: The sensor has no native driver.
hu: Az érzékelőhöz nincs natív illesztőprogram.

en: The white is not D50 white
hu: A fehér nem D50 fehér

en: The whitepoint temperature is unlikely
hu: A fehér pont hőmérséklet valószínűtlen

en: There are no ICC profiles assigned to this file
hu: Nincsenek ICC-profilok társítva a fájlhoz

en: There are no ICC profiles for this window
hu: Nincsenek ICC-profilok az ablakhoz

en: These tools are required to build color profiles for devices.
hu: Ezek az eszközök szükségesek színprofilok készítéséhez az eszközökhöz.

en: This functionality is typically used by GNOME Control Center from the color panel although can be used on its own.
hu: Ezt a funkcionalitást általában a GNOME vezérlőpult színpanelje szokta használni, de önállóan is elérhető.

en: This pre-calibrates the screen by sending colored and gray patches to your screen and measuring them with the hardware device.
hu: Ez előzetesen kalibrálja a képernyőt színes és szürke foltok képernyőre küldésével, majd azoknak a hardvereszközzel történő megmérésével.

en: This profile cannot be deleted
hu: A profil nem törölhető

en: This shows what an image would look like if opened with the profile
hu: Ez megjeleníti, hogy hogyan nézne ki egy kép, ha a profilból nyitná meg

en: This shows what an image would look like if saved with the profile
hu: Ez megjeleníti, hogy hogyan nézne ki egy kép, ha a profillal mentené

en: To sRGB
hu: sRGB-be

en: To view details about the new profile or to undo the calibration visit the <a href="control-center://color">control center</a>.
hu: Az új profillal kapcsolatos részletek megjelenítéséhez vagy a kalibrálás visszavonásához nyissa meg a <a href="control-center://color">vezérlőpultot</a>.

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown description
hu: Ismeretlen leírás

en: Unknown manufacturer
hu: Ismeretlen gyártó

en: Unknown model
hu: Ismeretlen modell

en: Unknown serial
hu: Ismeretlen sorozatszám

en: Unknown warning type
hu: Ismeretlen figyelmeztetéstípus

en: Use the color sensor to sample spot colors
hu: A színérzékelő használatával vegyen mintát a direktszínekből

en: Version
hu: Verzió

en: Video card out
hu: Videokártya ki

en: Wait for the ink to dry
hu: Várakozás a festék száradására

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: What target type do you have?
hu: Milyen céltípussal rendelkezik?

en: White point
hu: Fehér pont

en: Yes
hu: Igen

en: You can cancel this process at any stage by pressing the cancel button.
hu: Ezt a folyamatot bármikor megszakíthatja a Mégse gomb megnyomásával.

en: You can use the profile with <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> and <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> systems.
hu: A profilt importálhatja <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> és <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> rendszereken is.

en: You may want to consult the owner’s manual for your display on how to achieve these settings.
hu: A beállítások elvégzéséhez szükség lehet a kijelző felhasználói kézikönyvének fellapozására.

en: You need to insert sensor hardware to continue.
hu: A folytatáshoz csatlakoztatnia kell egy érzékelőhardvert.

en: You will need to hold the device on the screen for the duration of the calibration.
hu: Az eszközt a képernyőn kell tartania a kalibrálás ideje alatt.

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Import
hu: _Importálás

en: _Measure
hu: _Mérés

en: _Open
hu: Me_gnyitás

en: gray
hu: szürke

en: sRGB coverage
hu: sRGB lefedettség

en: sRGB example
hu: sRGB példa
