gnome-color-manager master - en to lt translation catalogue (315 entries)

en: %B %e %Y, %I∶%M∶%S %p
lt: %Y %B %e, %H∶%M∶%S

en: (about %u minute) | (about %u minutes)
lt[0]: (apie %u minutę)
lt[1]: (apie %u minutes)
lt[2]: (apie %u minučių)

en: (about %u sheet of paper) | (about %u sheets of paper)
lt[0]: (apie %u popieriaus lapą)
lt[1]: (apie %u popieriaus lapus)
lt[2]: (apie %u popieriaus lapų)

en: A CIE 1931 diagram shows a 2D representation of the profile gamut
lt: A CIE 1931 diagrama sodo profilio diapazono 2D pateiktį

en: A higher precision profile provides higher accuracy in color matching but requires more time for reading the color patches.
lt: Naudojant didesnio tikslumo profilį pagerinamas spalvų atitikimo tikslumas, tačiau tam prireikia daugiau laiko spalvų pavyzdžiams nuskaityti.

en: A scum dot is present for media white
lt: Profilis sugadintas

en: A tone reproduction curve is the mapping of scene luminance to display luminance
lt: Tono atkartojimo kreivė nustato scenos apšvietimą jo pavaizdavimui

en: A video card gamma table shows the curves loaded into the display
lt: Vaizdo kortos gama lentelė rodo ekrane rodomas kreives

en: Abstract
lt: Abstrakti

en: Accurate
lt: Tikslus

en: Action
lt: Veiksmai

en: Add a profile for the device
lt: Pridėti spalvų profilį šiam prietaisui

en: Adjust the display brightness to a comfortable level for prolonged viewing.
lt: Nustatykite vaizduoklio ryškumą, tinkamą ilgam žiūrėjimui.

en: Adobe RGB coverage
lt: Adobe RGB padengimas

en: All done!
lt: Viskas atlikta!

en: All files
lt: Visi failai

en: Ambient
lt: Supanti

en: Any existing screen correction will be temporarily turned off and the brightness set to maximum.
lt: Bet kokia esama ekrano korekcija bus laikimai išjungta ir ryškumas nustatytas į didžiausią.

en: Are you sure you want to cancel the calibration?
lt: Ar tikrai norite nutraukti kalibravimą?

en: Are you sure you want to remove this profile from your system permanently?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti šį profilį iš sistemos?

en: Before calibrating the display, it is recommended to configure your display with the following settings to get optimal results.
lt: Norint gauti optimalius rezultatus, prieš kalibruojant vaizduoklį, rekomenduojama nustatyti vaizduoklyje šiuos nustatymus.

en: Before profiling the device, you have to manually capture an image of a calibration target and save it as a TIFF image file.
lt: Prieš kalibruojant prietaisą, turite rankiniu būdu gauti pavyzdinį paveikslėlį ir įrašyti jį kaip TIFF failą.

en: CIE D50 (Printing and publishing)
lt: CIE D50 (Spausdinimas ir pateikimas)

en: CIE D65 (Photography and graphics)
lt: CIE D65 (Fotografija ir grafika)

en: CIE values
lt: CIE reikšmės

en: Calibrate your camera
lt: Kalibruoti kamerą

en: Calibrate your device
lt: Kalibruoti įrenginį

en: Calibrate your display
lt: Kalibruoti ekraną

en: Calibrate your printer
lt: Kalibruoti spausdintuvą

en: Calibration Mode
lt: Kalibravimo veiksena

en: Calibration Quality
lt: Kalibracijos kokybė

en: Calibration and profiling software is not installed.
lt: Kalibravimo ir profiliavimo programinė įranga neįdiegta.

en: Calibration checklist
lt: Kalibravimo parinktys

en: Calibration device
lt: Kalibravimo prietaisas

en: Calibration error
lt: Kalibravimo klaida

en: Calibration is about to start
lt: Kalibravimas tuoj prasidės

en: Calibration is not complete
lt: Kalibravimas nebaigtas

en: Cancel and close
lt: Nutraukti ir užverti

en: Check Settings
lt: Patikrinti nustatymus

en: Choose Display Type
lt: Pasirinkite ekrano tipą

en: Choose Display Whitepoint
lt: Pasirinkite ekrano baltą tašką

en: Choose a title to identify the profile on your system.
lt: Pasirinkite pavadinimą profilio identifikavimui sistemoje.

en: Choose calibration quality
lt: Pasirinkite kalibracijos kokybę

en: Choose profiling mode
lt: Pasirinkite profiliavimo veikseną

en: Choose your display target white point
lt: Pasirinkite rodymo tikslo baltą tašką

en: Choose your display type
lt: Pasirinkite ekrano tipą

en: Click here to show the profile
lt: Spauskite čia profiliui rodyti

en: Color
lt: Spalva

en: Color Calibration
lt: Spalvos kalibravimas

en: Color Picker
lt: Spalvos gavėjas

en: Color Profile Viewer
lt: Spalvų profilio žiūryklė

en: Color Temperature
lt: Spalvų temperatūra

en: Color profile is already imported
lt: Spalvų profilis jau įdiegtas

en: Color target files are needed to convert the image to a color profile.
lt: Tiksliniai spalvų failai reikalingi norint konvertuoti paveikslėlį į spalvų profilį.

en: Color;ICC;
lt: Spalva;ICC;

en: Colorspace
lt: Spalvų erdvė

en: Colorspace conversion
lt: Spalvų erdvės konversija

en: Colorspace:
lt: Spalvų erdvė:

en: Common color target files are not installed on this computer.
lt: Šiame kompiuteryje neįdiegta bendrų spalvų tikslinių failų.

en: Configure your display with custom color settings and ensure the RGB channels are set to the same values.
lt: Nustatykite vaizduokliui pasirinktinius spalvų nustatymus ir įsitikinkite, kad RGB kanalai yra nustatyti į tas pačias reikšmes.

en: Connection type
lt: Ryšio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue calibration
lt: Tęsti kalibravimą

en: Copying files
lt: Kopijuojami failai

en: Copying source image, chart data and CIE reference values.
lt: Kopijuojamas šaltinio paveikslėlis, diagramos duomenys ir CIE pavyzdinės reikšmės.

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Copyright (c)
lt: Autoriaus teisės ©

en: Copyright:
lt: Autoriaus teisės:

en: Created
lt: Sukurta

en: Data source type
lt: Duomenų šaltinio tipas

en: Debugging Options
lt: Derinimo parametrai

en: Default %s
lt: Numatyta %s

en: Default:
lt: Numatyta:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete this profile
lt: Ištrinti šį profilį

en: Delta-E average
lt: Delta-E vidurkis

en: Delta-E maximum
lt: Delta-E maksimumas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Detecting the reference patches and measuring them.
lt: Nustatomos ir matuojamos pavyzdinės dėmės.

en: Device Error
lt: Prietaiso klaida

en: Devicelink
lt: Įrenginio jungtis

en: Disable dynamic contrast if your display has this feature.
lt: Išjunkite dinaminį kontrastą, jei jūsų vaizduoklis turi šią galimybę.

en: Display PNPID
lt: Ekrano PNPID

en: Display checksum
lt: Rodyti kontrolinę sumą

en: Display correction
lt: Vaizduoklio korekcija

en: Display device
lt: Vaizduoklio įrenginys

en: Display model
lt: Ekrano modelis

en: Display serial number
lt: Ekrano serijos numeris

en: Display vendor
lt: Ekrano tiekėjas

en: Do you want them to be installed?
lt: Ar norite juos įdiegti automatiškai?

en: Drawing the generated patches to the screen, which will then be measured by the hardware device.
lt: Ekrane piešiamos sugeneruotos dėmės, kurios bus pamatuotos prietaisu.

en: Drawing the patches
lt: Piešiamos dėmės

en: Dump all details about this system
lt: Išvesti visą informaciją apie sistemą

en: EDID inspect program
lt: EDID tikrinimo programa

en: Ensure that the contrast and brightness are not changed and color correction profiles have not been applied.
lt: Įsitikinkite, kad kontrastas ir ryškumas yra nepakeistas ir kad netaikomi spalvų korekcijos profiliai.

en: Ensure that the white-balance has not been modified by the camera and that the lens is clean.
lt: Užtikrinkite, kad kad baltos spalvos balansas nebuvo kameros pakeistas ir kad lęšis yra švarus.

en: Ensure the center of the device is properly aligned with the row you are trying to measure.
lt: Užtikrinkite, kad prietaiso centras yra tinkamai lygiuotas su eilutę, kurią matuojate.

en: Error
lt: Klaida

en: Failed to calibrate
lt: Prietaiso kalibravimas nesėkmingas

en: Failed to connect to session bus:
lt: Nepavyko prisijungti prie seanso magistralės:

en: Failed to copy file
lt: Nepavyko nukopijuoti failo

en: Failed to import file
lt: Nepavyko nukopijuoti failo

en: Failed to open ICC profile
lt: Nepavyko atverti ICC profilio

en: Failed to parse file: %s
lt: Nepavyko apdoroti failo: %s

en: Failed to read the color sample correctly.
lt: Nepavyko tinkamai nuskaityti pavyzdžio.

en: Failed to read the strip correctly.
lt: Nepavyko tinkamai nuskaityti atraižų.

en: File checksum
lt: Failo kontrolinė suma

en: File size
lt: Failo dydis

en: Filename
lt: Failo vardas

en: For a typical workflow, a normal precision profile is sufficient.
lt: Įprastiniam darbui pakanka įprastinio profilio.

en: For best results, the display should have been powered for at least 15 minutes before starting the calibration.
lt: Norint gauti geriausius rezultatus, vaizduoklis turi būti įjungtas bent 15 minučių prieš pradedant kalibravimą.

en: Framework product
lt: Karkaso produktas

en: Framework program
lt: Karkaso programa

en: Framework version
lt: Karkaso versija

en: From sRGB
lt: Iš sRGB

en: GNOME Color Manager
lt: GNOME spalvų tvarkytuvė

en: GNOME Color Manager Color Picker
lt: GNOME spalvų tvarkytuvės spalvų parinkiklis

en: GNOME Color Profile Viewer shows installed color profiles on your system and allows you to calibrate displays, printers and cameras using a wizard.
lt: GNOME spalvų profilių žiūryklė rodo jūsų sistemoje įdiegtus spalvų profilius bei leidžia kalibruoti vaizduoklius, spausdintuvus bei kameras naudojant vedlį.

en: Gamut volume
lt: Gamos intensyvumas

en: Generating the ICC color profile that can be used with this device.
lt: Generuojamas ICC spalvų profilis, kurį galima naudoti su šiuo prietaisu.

en: Generating the ICC color profile that can be used with this screen.
lt: Generuojamas ICC spalvų profilis, kurį galima naudoti šiam ekranui.

en: Generating the profile
lt: Generuojamas profilis

en: Get the profile for a specific window
lt: Gauti profilius konkrečiam langui

en: Get the profiles for a specific file
lt: Gauti profilius konkrečiam failui

en: Getting default parameters
lt: Gaunami numatytieji parametrai

en: Gray
lt: Pilka

en: Higher quality calibration requires many color samples and more time.
lt: Aukštos kokybės kalibravimas reikalauja daug spalvų pavyzdžių ir daugiau laiko.

en: ICC Profile Installer
lt: ICC profilių diegiklis

en: ICC profile to install
lt: Diegtinas ICC profilis

en: If custom color is not available then use a 6500K color temperature.
lt: Jei pasirinktinė spalva neprieinama, tuomet pasirinkite 6500K spalvos temperatūrą.

en: If you already have the correct file, you can skip this step.
lt: Jei jau turite teisingą failą, galite praleisti šį žingsnį.

en: If you make a mistake, just release the switch, and you’ll get a chance to try again.
lt: Jei suklysite, tiesiog paleiskite jungiklį ir turėsite galimybę bandyti dar kartą.

en: If you’ve really measured the right one, it’s okay, it could just be unusual paper.
lt: Jei jūs tikrai nuskaitėte teisingą, tuomet galbūt tai tiesiog neįprastinis popierius.

en: Import
lt: Importuoti

en: Import color profile?
lt: Importuoti spalvų profilį?

en: Import device color profile?
lt: Importuoti prietaiso spalvų profilį?

en: Import display color profile?
lt: Importuoti ekrano spalvų profilį?

en: Import named color profile?
lt: Importuoti vardinį spalvų profilį?

en: Information
lt: Plačiau

en: Input device
lt: Įvesties įrenginys

en: Insert sensor hardware
lt: Įjunkite jutiklinę įrangą

en: Inspect and compare installed color profiles
lt: Tikrinti ir lyginti įdiegtus spalvų profilius

en: Install ICC profiles
lt: Įdiegti ICC profilius

en: Install Now
lt: Įdiegti dabar

en: Install Targets
lt: Įdiegti tikslus

en: Install Tools
lt: Įdiegti įrankius

en: Install required software
lt: Įdiegti reikiamą programinę įrangą

en: Introduction
lt: Įvadas

en: It looks like you’ve measured the wrong strip.
lt: Atrodo, kad jūs nuskaitėte ne tą atraižą.

en: LCD (CCFL backlight)
lt: LCD (CCFL lemputė)

en: LCD (RGB LED backlight)
lt: LCD (RGB LED lemputė)

en: LCD (White LED backlight)
lt: LCD (balta LED lemputė)

en: LCD (Wide Gamut CCFL backlight)
lt: LCD (plataus spektro CCFL lemputė)

en: LCD (Wide Gamut RGB LED backlight)
lt: LCD (plataus spektro RGB LED lemputė)

en: Lab (D50)
lt: Lab (D50):

en: Manufacturer
lt: Gamintojas

en: Mapping device
lt: Pateikties įrenginys

en: Mapping format
lt: Pateikties formatas

en: Mapping qualifier
lt: Pateikties kvalifikatorius

en: Measuring the patches
lt: Matuojamos dėmės

en: Media whitepoint
lt: Laikmenos baltas taškas

en: Metadata
lt: Meta-duomenys

en: Metadata is additional information stored in the profile for programs to use.
lt: Meta-duomenys yra papildoma informacija, laikoma profilyje programoms.

en: Model
lt: Modelis

en: More software is required!
lt: Reikia papildomos programinės įrangos!

en: Most displays should be calibrated to a CIE D65 illuminant for general usage.
lt: Dauguma ekranų turi būti sukalibruoti CIE D65 apšvietimui įprastiniam naudojimui.

en: Named Colors
lt: Vardinė spalva

en: Named color
lt: Vardinė spalva

en: Named colors are specific colors that are defined in the profile
lt: Vardinės spalvos yra tam tikros spalvos, apibrėžtos profilyje

en: Native (Already set manually)
lt: Gimtasis (jau nustatytas rankiniu būdu)

en: Next Image
lt: Kitas paveikslėlis

en: No
lt: Ne

en: No %s color spaces available
lt: Nėra %s spalvų erdvių

en: No colorimeter is attached.
lt: Neprijungtas spalvų matavimo prietaisas.

en: No copyright has been set
lt: Autorinės teisės nenustatytos

en: No description has been set
lt: Nenustatytas aprašymas

en: No device was specified!
lt: Nenurodytas prietaisas!

en: No filename specified
lt: Nenurodytas failo vardas

en: No firmware is installed for this instrument.
lt: Programinė įranga neįdiegta šiam prietaisui.

en: No profile
lt: Nėra profilio

en: Normal
lt: Įprastinis

en: One or more of the primaries are invalid
lt: Viena ar dagiau pirminių spalvų yra netinkamos

en: One or more of the primaries is unlikely
lt: Viena ar daugiau pirminių spalvų yra abejotinos

en: Optional data files available
lt: Yra papildomų duomenų failų

en: Output device
lt: Išvesties įrenginys

en: Performing calibration
lt: Vykdomas kalibravimas

en: Permanently delete profile?
lt: Negrįžtamai ištrinti profilį?

en: Place the colorimeter on the area of white next to the letter and click and hold the measure switch.
lt: Pridėkite spalvų matuoklį prie balto ploto šalia raidės ir nuspauskite bei laikykite matavimo jungiklį.

en: Plasma
lt: Plazminis

en: Please attach instrument
lt: Prijunkite įrenginį

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square like the image below.
lt: Pridėkite įrenginį ties ekrano viduriu pilkame kvadrate, kaip parodyta paveikslėlyje.

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square.
lt: Pridėkite įrenginį ties ekrano viduriu pilkame kvadrate.

en: Please configure instrument
lt: Nustatykite įrenginį

en: Please indicate if you want to profile a local printer, generate some test patches, or profile using existing test patches.
lt: Nurodykite, ar norite profiliuoti vietinį spausdintuvą, generuoti pavyzdinius paveikslėlius ar profiliuoti naudojant esamus pavyzdžius.

en: Please select the calibration target type.
lt: Pasirinkite kalibravimo tikslo tipą.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode like the image below.
lt: Nustatykite įrenginį į kalibravimo veikseną kaip parodyta paveikslėlyje.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode.
lt: Nustatykite įrenginį į kalibravimo veikseną.

en: Please set the measuring instrument to screen mode like the image below.
lt: Nustatykite įrenginį į ekrano veikseną kaip parodyta paveikslėlyje.

en: Please set the measuring instrument to screen mode.
lt: Nustatykite įrenginį į ekrano veikseną.

en: Please wait a few minutes for the ink to dry. Profiling damp ink will produce a poor profile and may damage your color measuring instrument.
lt: Palaukite keletą minučių, kol rašalas išdžius. Drėgno rašalo profiliavimas sukurs prastą profilį, be to, galite sugadinti spalvų matavimo įrenginį.

en: Preparing the data for the printer.
lt: Ruošiami duomenys spausdintuvui.

en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

en: Printing
lt: Spausdinimas

en: Printing patches
lt: Spausdinamos dėmės

en: Printing the targets…
lt: Spausdinami spalvų tiksliniai paveikslėliai...

en: Profile Title
lt: Profilio pavadinimas

en: Profile copyright:
lt: Profilio autorinės teisės:

en: Profile description: %s
lt: Profilio aprašymas: %s

en: Profile title
lt: Profilio pavadinimas

en: Profile type
lt: Profilio tipas

en: Profiling completed
lt: Profiliavimas baigtas

en: Projector
lt: Projektorius

en: Quick
lt: Greitas

en: Read strip %s rather than %s!
lt: Nuskaityti atraižą %s vietoj %s!

en: Reading sample
lt: Skaitymo pavyzdys

en: Reading target
lt: Nuskaitomas tikslinis paveikslėlis

en: Reading the patches
lt: Matuojamos dėmės

en: Reading the patches using the color measuring instrument.
lt: Matuojamos dėmės naudojant spalvų matavimo įrenginį.

en: Ready to read strip %s
lt: Pasiruošęs nuskaityti atraižą %s

en: Remove a profile from the device
lt: Pašalinti prietaiso profilį

en: Rendering the patches for the selected paper and ink.
lt: Piešiamos dėmės pasirinktam popieriui ir rašalui.

en: Reset your display to the factory defaults.
lt: Atstatykite vaizduoklio gamyklinius nustatymus.

en: Response in
lt: Įeinantis atsakas

en: Response out
lt: Išeinantis atsakas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Retry
lt: Pakartoti

en: Root window profile:
lt: Pamatinio lango profilis:

en: Root window protocol version:
lt: Pamatinio lango protokolo versija:

en: Screen brightness
lt: Ekrano ryškumas

en: Screen surface finish
lt: Ekrano paviršiaus pabaiga

en: Select CIE reference values file
lt: Pasirinkite CIE pavyzdinių reikšmių failą

en: Select ICC Profile File
lt: Pasirinkite ICC profilio failą

en: Select Target
lt: Pasirinkite tikslą

en: Select calibration target image
lt: Pasirinkite kalibravimo pavyzdinį paveikslėlį

en: Select the monitor type that is attached to your computer.
lt: Pasirinkite prie kompiuterio prijungtą monitorių.

en: Sending the targets to the printer.
lt: Siunčiami spalvų tiksliniai paveikslėliai spausdintuvui.

en: Sensor Check
lt: Jutiklio tikrinimas

en: Set the parent window to make this modal
lt: Nustatyti tėvinį langą paverčiant šį modaliniu

en: Set the specific device to calibrate
lt: Nustatykite prietaisą kalibravimui

en: Set the specific file to show
lt: Rodyti konkretų failą

en: Set the specific profile to show
lt: Nustatyti konkretų rodomą profilį

en: Set up instrument
lt: Nustatomas įrenginys

en: Setting up the instrument for use…
lt: Įrenginys nustatomas naudojimui...

en: Show Details
lt: Išsami informacija

en: Show File
lt: Rodyti failą

en: Show debugging information for all files
lt: Rodyti derinimo informaciją visiems failams

en: Show debugging options
lt: Rodyti derinimo parametrus

en: Show xserver properties
lt: Rodyti xserver savybes

en: Slowly scan the target line from left to right and release the switch when you get to the end of the page.
lt: Lėtai skenuokite eilutę iš kairės į dešinę ir paleiskite jungiklį, kai pasieksite puslapio pabaigą.

en: Standard space
lt: Įprastinė erdvė

en: Suitable profiles for:
lt: Tinkami profiliai įrenginiui:

en: Summary
lt: Santrauka

en: Supported ICC profiles
lt: Palaikomi ICC profiliai

en: Supported images files
lt: Palaikomi paveikslėlių failai

en: Test profile:
lt: Testinis profilis:

en: The attached colorimeter is not capable of reading a spot color.
lt: Prijungtas spalvų matavimo prietaisas negali nuskaityti spalvos.

en: The camera has been calibrated successfully.
lt: Kamera sėkmingai sukalibruota.

en: The device could not be found. Ensure it is plugged in and turned on.
lt: Įrenginys nerastas. Užtikrinkite, kad jis prijungtas ir įjungtas.

en: The device could not measure the color spot correctly.
lt: Prietaisas negali teisingai pamatuoti spalvos taško.

en: The device has been calibrated successfully.
lt: Prietaisas sėkmingai sukalibruotas.

en: The device sensor should have been cleaned prior to scanning and the output file resolution should be at least 200dpi.
lt: Prieš skenavimą prietaiso jutiklis turi būti nuvalytas, o išvesties failo raiška turi būti bent 200 dpi.

en: The display compensation table is invalid
lt: Vaizduoklio kompensacijos lentelė netinkama

en: The display has been calibrated successfully.
lt: Ekranas sėkmingai sukalibruotas.

en: The gray axis contains significant amounts of color
lt: Pilka ašis turi svarbias spalvos dalis

en: The gray axis is non-monotonic
lt: Pilka ašis yra nemonolitinė

en: The high precision profile also requires more paper and printer ink.
lt: Didelio tikslumo profiliai taip pat reikalauja daugiau popieriaus ir spausdintuvo rašalo.

en: The measuring instrument got no valid readings. Please ensure the aperture is fully open.
lt: Matavimo įrenginys negavo tinkamų rezultatų. Patikrinkite ar anga visiškai atverta.

en: The measuring instrument is busy and is not starting up. Please remove the USB plug and re-insert before trying to use this device.
lt: Matavimo prietaisas yra užimtas ir nepasileidžia. Ištraukite USB jungtį ir vėl įjunkite prieš mėgindami naudoti šį prietaisą.

en: The pattern match wasn’t good enough. Ensure you have the correct type of target selected.
lt: Šablono atitikimas nebuvo pakankamai geras. Patikrinkite, ar pasirinkote teisingą tikslo tipą.

en: The primaries do not add to white
lt: Pirminės spalvos neprisideda prie baltos

en: The print was aborted.
lt: Spausdinimas atšauktas.

en: The printer has been calibrated successfully.
lt: Spausdintuvas sėkmingai sukalibruotas.

en: The printing has finished.
lt: Spausdinimas baigtas.

en: The profile has the following problems:
lt: Profilis turi šias problemas:

en: The request failed:
lt: Užklausa nepavyko:

en: The sample could not be read at this time.
lt: Pavyzdžio šiuo metu nepavyko nuskaityti.

en: The sensor has no native driver.
lt: Jutiklis neturi gimtosios tvarkyklės.

en: The white is not D50 white
lt: Balta nėra D50 balta

en: The whitepoint temperature is unlikely
lt: Baltojo taško temperatūra yra abejotina

en: There are no ICC profiles assigned to this file
lt: Nėra ICC profilių šiam failui

en: There are no ICC profiles for this window
lt: Nėra ICC profilių šiam langui

en: These tools are required to build color profiles for devices.
lt: Šie įrankiai yra būtini prietaisų spalvų profilių sukūrimui.

en: This functionality is typically used by GNOME Control Center from the color panel although can be used on its own.
lt: Šį funkcionalumą paprastai naudoja GNOME valdymo centras iš spalvų skydelio, nors jį galima naudoti ir vieną.

en: This pre-calibrates the screen by sending colored and gray patches to your screen and measuring them with the hardware device.
lt: Tai iš anksto kalibruoja ekraną išvedant spalvotas ir pilkas dėmes jūsų ekrane ir pamatuojant jas prietaisu.

en: This profile cannot be deleted
lt: Šio profilio negalima ištrinti

en: This shows what an image would look like if opened with the profile
lt: Parodo, kaip paveikslėlis atrodytų, jei būtų atvertas su profiliu

en: This shows what an image would look like if saved with the profile
lt: Parodo, kaip paveikslėlis atrodytų, jei būtų išsaugotas su profiliu

en: To sRGB
lt: Į sRGB

en: To view details about the new profile or to undo the calibration visit the <a href="control-center://color">control center</a>.
lt: Norėdami pamatyti naujojo profilio detales arba atšaukti kalibravimą, apsilankykite <a href="control-center://color">valdymo centre</a>.

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown description
lt: Nėra aprašymo

en: Unknown manufacturer
lt: Nežinomas gamintojas

en: Unknown model
lt: Nežinomas modelis

en: Unknown serial
lt: Nežinoma serija

en: Unknown warning type
lt: Nežinomas įspėjimo tipas

en: Use the color sensor to sample spot colors
lt: Naudoti spalvų jutiklį spalvų pavyzdžiams paimti

en: Version
lt: Versija

en: Video card out
lt: Vaizdo kortos išvestis

en: Wait for the ink to dry
lt: Palaukite, kol rašalas išdžius

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: What target type do you have?
lt: Kokį tikslą turite?

en: White point
lt: Baltas taškas

en: Yes
lt: Taip

en: You can cancel this process at any stage by pressing the cancel button.
lt: Galite nutraukti šį procesą bet kuriuo metu paspaudę mygtuką atsisakyti.

en: You can use the profile with <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> and <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> systems.
lt: Galite naudoti profilį <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> ir <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> sistemose.

en: You may want to consult the owner’s manual for your display on how to achieve these settings.
lt: Gali reikėti perskaityti vaizduoklio instrukciją, kaip nustatyti šiuos nustatymus.

en: You need to insert sensor hardware to continue.
lt: Norint tęsti, reikia prijungti jutiklį.

en: You will need to hold the device on the screen for the duration of the calibration.
lt: Reikės laikyti prietaisą ant ekrano visą kalibravimo laiką.

en: _Cancel
lt: At_sisakyti

en: _Import
lt: _Importuoti

en: _Measure
lt: _Matas

en: _Open
lt: _Atverti

en: gray
lt: pilka

en: sRGB coverage
lt: sRGB padengimas

en: sRGB example
lt: sRGB pavyzdys
