gnome-color-manager master - en to nl translation catalogue (306 entries)

en: %B %e %Y, %I∶%M∶%S %p
nl: %e %B %Y, %H:%M:%S

en: (about %u minute) | (about %u minutes)
nl[0]: (ongeveer %u minuut)
nl[1]: (ongeveer %u minuten)

en: (about %u sheet of paper) | (about %u sheets of paper)
nl[0]: (ongeveer %u vel papier)
nl[1]: (ongeveer %u vellen papier)

en: A CIE 1931 diagram shows a 2D representation of the profile gamut
nl: Een CIE 1931-diagram toont een 2D-weergave van het gamut

en: A higher precision profile provides higher accuracy in color matching but requires more time for reading the color patches.
nl: Een profiel met hogere precisie biedt hogere accuraatheid in kleurovereenkomst maar vereist meer tijd voor het lezen van de kleurvlakken.

en: A scum dot is present for media white
nl: Een scum dot is aanwezig voor media wit

en: A tone reproduction curve is the mapping of scene luminance to display luminance
nl: Een kleurenreproductiecurve (TRC) is een uitzetting van de luminantie van de scène tegen de luminantie van het beeldscherm

en: A video card gamma table shows the curves loaded into the display
nl: Een gammatabel van de videokaart toont de curves die in het scherm zijn geladen

en: Accurate
nl: Accuraat

en: Action
nl: Actie

en: Add a profile for the device
nl: Een profiel voor het apparaat toevoegen

en: Adjust the display brightness to a comfortable level for prolonged viewing.
nl: De beeldschermhelderheid aanpassen aan een comfortabel niveau voor langdurig gebruik.

en: Adobe RGB coverage
nl: Adobe RGB-dekking

en: All done!
nl: Klaar!

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Ambient
nl: Omgevingskleur

en: Any existing screen correction will be temporarily turned off and the brightness set to maximum.
nl: Reeds actieve schermcorrectie wordt tijdelijk uitgeschakeld en de schermhelderheid wordt op maximaal gezet.

en: Are you sure you want to cancel the calibration?
nl: Weet u zeker dat u de kalibratie wilt afbreken?

en: Are you sure you want to remove this profile from your system permanently?
nl: Weet u zeker dat u dit profiel blijvend van uw systeem wilt verwijderen?

en: Before calibrating the display, it is recommended to configure your display with the following settings to get optimal results.
nl: Alvorens u het scherm kalibreert, is het aanbevolen uw scherm als volgt in te stellen om optimale resultaten te behalen.

en: Before profiling the device, you have to manually capture an image of a calibration target and save it as a TIFF image file.
nl: Voordat u het apparaat profileert, dient u handmatig een afbeelding van een kalibratiedoel te maken en hem op te slaan als een TIFF-afbeelding.

en: CIE D50 (Printing and publishing)
nl: CIE D50 (Drukken en publiceren)

en: CIE D65 (Photography and graphics)
nl: CIE D65 (Fotografie en grafisch werk)

en: CIE values
nl: CIE-waarden

en: Calibrate your camera
nl: Uw camera kalibreren

en: Calibrate your device
nl: Uw apparaat kalibreren

en: Calibrate your display
nl: Uw scherm kalibreren

en: Calibrate your printer
nl: Uw printer kalibreren

en: Calibration Mode
nl: Kalibratiemodus

en: Calibration Quality
nl: Kalibratiekwaliteit

en: Calibration and profiling software is not installed.
nl: Kalibratie- en profileringssoftware is niet geïnstalleerd.

en: Calibration checklist
nl: Checklist kalibratie

en: Calibration device
nl: Kalibratie-apparaat

en: Calibration error
nl: Kalibratiefout

en: Calibration is about to start
nl: Kalibratie staat op het punt om te beginnen

en: Calibration is not complete
nl: Kalibratie is niet voltooid

en: Cancel and close
nl: Afbreken en sluiten

en: Check Settings
nl: Instellingen controleren

en: Choose Display Type
nl: Kies uw beeldschermtype

en: Choose Display Whitepoint
nl: Kies het beeldschermwitpunt

en: Choose a title to identify the profile on your system.
nl: Kies een titel om het profiel op uw systeem te identificeren.

en: Choose calibration quality
nl: Kies de kalibratiekwaliteit

en: Choose profiling mode
nl: Kies de profileringsmodus

en: Choose your display target white point
nl: Kies het doelwitpunt van uw beeldscherm

en: Choose your display type
nl: Kies uw beeldschermtype

en: Click here to show the profile
nl: Klik hier om het profiel te tonen

en: Color
nl: Kleur

en: Color Calibration
nl: Kleurkalibratie

en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

en: Color Profile Viewer
nl: Kleurprofielenviewer

en: Color Temperature
nl: Kleurtemperatuur

en: Color profile is already imported
nl: Kleurprofiel is al geïmporteerd

en: Color target files are needed to convert the image to a color profile.
nl: Kleurdoelbestanden zijn nodig om de afbeelding naar een kleurprofiel om te zetten.

en: Color;ICC;
nl: Color;ICC;Kleur;

en: Colorspace
nl: Kleurruimte

en: Colorspace conversion
nl: Kleurruimte-conversie

en: Colorspace:
nl: Kleurruimte:

en: Common color target files are not installed on this computer.
nl: Algemene kleurdoelbestanden zijn niet op deze computer geïnstalleerd.

en: Configure your display with custom color settings and ensure the RGB channels are set to the same values.
nl: Uw beeldscherm configureren met aangepaste kleurinstellingen en verzekeren dat de RGB-kanalen op de juiste waarden staan.

en: Connection type
nl: Verbindingstype

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continue calibration
nl: Kalibratie voortzetten

en: Copying files
nl: Bestanden kopiëren

en: Copying source image, chart data and CIE reference values.
nl: Het bronbestand, grafiekgegevens en CIE-referentiewaarden kopiëren.

en: Copyright
nl: Auteursrechten

en: Copyright:
nl: Auteursrecht:

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Data source type
nl: Type gegevensbron

en: Debugging Options
nl: Debug-opties

en: Default %s
nl: Standaard %s

en: Default:
nl: Standaard:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete this profile
nl: Dit profiel verwijderen

en: Delta-E average
nl: Delta-E-gemiddelde

en: Delta-E maximum
nl: Delta-E-maximum

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Detecting the reference patches and measuring them.
nl: De vlakken ter referentie detecteren en ze doormeten.

en: Device Error
nl: Apparaatfout

en: Devicelink
nl: Apparaatkoppeling

en: Disable dynamic contrast if your display has this feature.
nl: Dynamisch contrast uitschakelen als uw beeldscherm deze functie heeft.

en: Display PNPID
nl: PNPID van beeldscherm

en: Display checksum
nl: Controlesom weergeven

en: Display correction
nl: Weergavecorrectie

en: Display device
nl: Weergave-apparaat

en: Display model
nl: Beeldschermmodel

en: Display serial number
nl: Serienummer van beeldscherm

en: Display vendor
nl: Beeldschermfabrikant

en: Do you want them to be installed?
nl: Wilt u ze installeren?

en: Drawing the generated patches to the screen, which will then be measured by the hardware device.
nl: De gegenereerde vlakken op het scherm tonen, die gemeten worden met de kleurenmeter.

en: Drawing the patches
nl: De vlakken tonen

en: Dump all details about this system
nl: Alle details over dit systeem dumpen

en: EDID inspect program
nl: EDID-inspectieprogramma

en: Ensure that the contrast and brightness are not changed and color correction profiles have not been applied.
nl: Verzeker u ervan dat contrast en helderheid niet zijn gewijzigd en kleurcorrectieprofielen niet zijn toegepast.

en: Ensure that the white-balance has not been modified by the camera and that the lens is clean.
nl: Verzeker u ervan dat de witbalans niet is aangepast door de camera en dat de lens schoon is.

en: Ensure the center of the device is properly aligned with the row you are trying to measure.
nl: Zorg dat het middelpunt van het apparaat juist is uitgelijnd met de rij die u probeert op te meten.

en: Error
nl: Fout

en: Failed to calibrate
nl: Kalibratie mislukt

en: Failed to connect to session bus:
nl: Verbinden met de sessiebus mislukt:

en: Failed to copy file
nl: Kopiëren van bestand mislukt

en: Failed to import file
nl: Importeren van bestand mislukt

en: Failed to open ICC profile
nl: Openen van ICC-profiel mislukt

en: Failed to parse file: %s
nl: Analyseren van bestand %s mislukt

en: Failed to read the color sample correctly.
nl: Kan het kleurenmonster niet juist lezen.

en: Failed to read the strip correctly.
nl: Kan de strook niet juist lezen.

en: File checksum
nl: Controlesom van bestand

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: For a typical workflow, a normal precision profile is sufficient.
nl: Meestal is een normaal precisieprofiel voldoende.

en: For best results, the display should have been powered for at least 15 minutes before starting the calibration.
nl: Voor de beste resultaten dient het beeldscherm tenminste 15 minuten aan te staan alvorens de kalibratie te starten.

en: Framework product
nl: Frameworkproduct

en: Framework program
nl: Frameworkprogramma

en: Framework version
nl: Frameworkversie

en: GNOME Color Manager
nl: Gnome Kleurbeheer

en: GNOME Color Manager Color Picker
nl: Gnome Kleurbeheer kleurenkiezer

en: GNOME Color Profile Viewer shows installed color profiles on your system and allows you to calibrate displays, printers and cameras using a wizard.
nl: Gnome kleurprofielenviewer toont op het systeem geïnstalleerde kleurprofielen maakt het mogelijk schermen, printers en camera's te kalibreren.

en: Gamut volume
nl: Gamut-volume

en: Generating the ICC color profile that can be used with this device.
nl: Het ICC-kleurprofiel aanmaken dat gebruikt kan worden met dit apparaat.

en: Generating the ICC color profile that can be used with this screen.
nl: Het ICC-kleurprofiel aanmaken dat gebruikt kan worden met dit scherm.

en: Generating the profile
nl: Het profiel aanmaken

en: Get the profile for a specific window
nl: Het profiel voor een specifiek venster ophalen

en: Get the profiles for a specific file
nl: De profielen voor een specifiek bestand ophalen

en: Getting default parameters
nl: Standaard parameters verkrijgen

en: Gray
nl: Grijs

en: Higher quality calibration requires many color samples and more time.
nl: Hogere kalibratiekwaliteit vereist veel kleurstalen en meer tijd.

en: ICC Profile Installer
nl: Installatie ICC-profiel

en: ICC profile to install
nl: Te installeren ICC-profiel

en: If custom color is not available then use a 6500K color temperature.
nl: Als er geen aangepaste kleur beschikbaar is, dan 6500K kleurtemperatuur gebruiken.

en: If you already have the correct file, you can skip this step.
nl: Als u het correcte bestand al heeft, kunt u deze stap overslaan.

en: If you make a mistake, just release the switch, and you’ll get a chance to try again.
nl: Indien u een fout maakt, laat de schakelaar los, om het vervolgens opnieuw te kunnen proberen.

en: If you’ve really measured the right one, it’s okay, it could just be unusual paper.
nl: Indien u echt de juiste strook heeft gemeten, dan maakt het niet uit, wellicht is ongewoon papier de boosdoener.

en: Import
nl: Importeren

en: Import color profile?
nl: Kleurprofiel importeren?

en: Import device color profile?
nl: Apparaatkleurprofiel importeren?

en: Import display color profile?
nl: Beeldschermkleurprofiel importeren?

en: Import named color profile?
nl: Genaamd kleurprofiel importeren?

en: Information
nl: Informatie

en: Input device
nl: Invoerapparaat

en: Insert sensor hardware
nl: Plaats de sensorapparatuur

en: Inspect and compare installed color profiles
nl: Geïnstalleerde kleurprofielen inzien en vergelijken

en: Install ICC profiles
nl: ICC-profielen installeren

en: Install Now
nl: Nu installeren

en: Install Targets
nl: Doelen installeren

en: Install Tools
nl: Hulpprogramma's installeren

en: Install required software
nl: Benodigde software installeren

en: Introduction
nl: Introductie

en: It looks like you’ve measured the wrong strip.
nl: U heeft waarschijnlijk de verkeerde strook gemeten.

en: LCD (CCFL backlight)
nl: LCD (CCFL-achtergrondlicht)

en: LCD (RGB LED backlight)
nl: LCD (RGB LED-achtergrondlicht)

en: LCD (White LED backlight)
nl: LCD (wit LED-achtergrondlicht)

en: LCD (Wide Gamut CCFL backlight)
nl: LCD (breed gamut CCFL-achtergrondlicht)

en: LCD (Wide Gamut RGB LED backlight)
nl: LCD (breed gamut RGB LED-achtergrondlicht)

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Mapping device
nl: Mapping-apparaat

en: Mapping format
nl: Mapping-formaat

en: Measuring the patches
nl: De vlakken doormeten

en: Media whitepoint
nl: Witpunt media

en: Metadata is additional information stored in the profile for programs to use.
nl: Metadata is aanvullende informatie bewaard in het profiel die door toepassingen gebruikt kan worden.

en: More software is required!
nl: Er is meer software nodig!

en: Most displays should be calibrated to a CIE D65 illuminant for general usage.
nl: De meeste beeldschermen zouden gekalibreerd moeten zijn naar een CIE D65-lichtbron voor algemeen gebruik.

en: Named Colors
nl: Benoemde kleuren

en: Named color
nl: Genaamde kleur

en: Named colors are specific colors that are defined in the profile
nl: Benoemde kleuren zijn gespecificeerde kleuren die zijn vastgelegd in het profiel

en: Native (Already set manually)
nl: Systeemeigen (Al handmatig ingesteld)

en: Next Image
nl: Volgende afbeelding

en: No
nl: Nee

en: No %s color spaces available
nl: Geen %s-kleurruimtes beschikbaar

en: No colorimeter is attached.
nl: Er is geen colorimeter aangesloten.

en: No copyright has been set
nl: Geen auteursrecht ingesteld

en: No description has been set
nl: Geen beschrijving ingesteld

en: No device was specified!
nl: Geen apparaat aangegeven!

en: No filename specified
nl: Geen bestandsnaam opgegeven

en: No firmware is installed for this instrument.
nl: Er is geen firmware geïnstalleerd voor dit instrument.

en: No profile
nl: Geen profiel

en: Normal
nl: Normaal

en: One or more of the primaries are invalid
nl: Eén of meer van de primaire kleuren is ongeldig

en: One or more of the primaries is unlikely
nl: Eén of meer van de primaire kleuren is onwaarschijnlijk

en: Optional data files available
nl: Optionele gegevensbestanden beschikbaar

en: Output device
nl: Uitvoerapparaat

en: Performing calibration
nl: Kalibratie uitvoeren

en: Permanently delete profile?
nl: Profiel permanent verwijderen?

en: Place the colorimeter on the area of white next to the letter and click and hold the measure switch.
nl: Plaats de colorimeter op de witruimte naast de letter, om vervolgens de meetschakelaar in te drukken en vast te houden.

en: Please attach instrument
nl: Bevestig het instrument

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square like the image below.
nl: Bevestig het meetinstrument op het midden van het scherm, waar het grijze vierkant zich bevindt, zoals in de afbeelding hieronder.

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square.
nl: Bevestig het meetinstrument op het midden van het scherm, waar het grijze vierkant zich bevindt.

en: Please configure instrument
nl: Stel het instrument in

en: Please indicate if you want to profile a local printer, generate some test patches, or profile using existing test patches.
nl: Geef aan of u een lokale printer wilt profileren, enkele testvlakken wilt genereren, of bestaande testvlakken wilt profileren.

en: Please select the calibration target type.
nl: Selecteer het kalibratiedoeltype.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode like the image below.
nl: Stel het meetinstrument in op de kalibratiemodus, zoals in de afbeelding hieronder.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode.
nl: Stel het meetinstrument in op de kalibratiemodus.

en: Please set the measuring instrument to screen mode like the image below.
nl: Stel het meetinstrument in op de schermmodus, zoals in de afbeelding hieronder.

en: Please set the measuring instrument to screen mode.
nl: Stel het meetinstrument in op de schermmodus.

en: Please wait a few minutes for the ink to dry. Profiling damp ink will produce a poor profile and may damage your color measuring instrument.
nl: Wacht enkele minuten tot de inkt droog is. Nog vochtige inkt opmeten zal resulteren in slechte meetwaarden en kan uw kleurenmeter beschadigen.

en: Preparing the data for the printer.
nl: Bezig met het voorbereiden van de gegevens voor de printer.

en: Previous Image
nl: Vorige afbeelding

en: Printing
nl: Afdrukken

en: Printing patches
nl: Vlekken afdrukken

en: Printing the targets…
nl: Bezig met het afdrukken van de doelen…

en: Profile Title
nl: Profieltitel

en: Profile copyright:
nl: Auteursrecht van profiel:

en: Profile description: %s
nl: Profielbeschrijving: %s

en: Profile title
nl: Profieltitel

en: Profile type
nl: Profieltype

en: Profiling completed
nl: Profilering voltooid

en: Projector
nl: Beamer

en: Quick
nl: Snel

en: Read strip %s rather than %s!
nl: Lees strook %s in plaats van %s!

en: Reading sample
nl: Monster lezen

en: Reading target
nl: Doel lezen

en: Reading the patches
nl: De vlakken lezen

en: Reading the patches using the color measuring instrument.
nl: De vlakken lezen middels de kleurenmeter.

en: Ready to read strip %s
nl: Gereed om strook %s te lezen

en: Remove a profile from the device
nl: Een profiel van het apparaat verwijderen

en: Rendering the patches for the selected paper and ink.
nl: De vlakken genereren voor het geselecteerde printer en de inkt.

en: Reset your display to the factory defaults.
nl: Uw beeldscherm terugzetten naar fabrieksinstellingen.

en: Response in
nl: Reactie inkomend

en: Response out
nl: Reactie uitgaand

en: Results
nl: Resultaat

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Root window profile:
nl: Root-vensterprofiel:

en: Root window protocol version:
nl: Protocolversie van root-venster:

en: Screen brightness
nl: Schermhelderheid

en: Screen surface finish
nl: Schermoppervlak-afwerking

en: Select CIE reference values file
nl: CIE-referentiewaardenbestand kiezen

en: Select ICC Profile File
nl: ICC-profielbestand kiezen

en: Select Target
nl: Selecteer doel

en: Select calibration target image
nl: Kalibratie-afbeelding kiezen

en: Select the monitor type that is attached to your computer.
nl: Selecteer het monitortype dat op uw computer is aangesloten.

en: Sending the targets to the printer.
nl: Bezig met het verzenden van de doelen naar de printer.

en: Sensor Check
nl: Sensorcontrole

en: Set the parent window to make this modal
nl: Stel het bovenliggend venster in om dit modaal te maken

en: Set the specific device to calibrate
nl: Het te kalibreren apparaat instellen

en: Set the specific file to show
nl: Het specifieke te tonen bestand instellen

en: Set the specific profile to show
nl: Het specifieke te tonen profiel instellen

en: Set up instrument
nl: Instrument instellen

en: Setting up the instrument for use…
nl: Instellen van het instrument voor gebruik…

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Show File
nl: Bestand tonen

en: Show debugging information for all files
nl: Debuginformatie voor alle bestanden tonen

en: Show debugging options
nl: Debug-opties tonen

en: Show xserver properties
nl: Xserver-eigenschappen tonen

en: Slowly scan the target line from left to right and release the switch when you get to the end of the page.
nl: Tast de doellijn langzaam af van links naar rechts, om de schakelaar los te laten wanneer u bij het einde van de pagina bent.

en: Standard space
nl: Standaardruimte

en: Suitable profiles for:
nl: Geschikte profielen voor:

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Supported ICC profiles
nl: Ondersteunde ICC-profielen

en: Supported images files
nl: Ondersteunde afbeeldingsbestanden

en: Test profile:
nl: Testprofiel:

en: The attached colorimeter is not capable of reading a spot color.
nl: De aangesloten colorimeter is niet in staat een puntkleur te lezen.

en: The camera has been calibrated successfully.
nl: De camera is succesvol gekalibreerd.

en: The device could not be found. Ensure it is plugged in and turned on.
nl: Het apparaat is niet gevonden. Verzeker u ervan dat het aangesloten en ingeschakeld is.

en: The device could not measure the color spot correctly.
nl: Het apparaat kan het kleurpunt niet juist meten.

en: The device has been calibrated successfully.
nl: Het apparaat is succesvol gekalibreerd.

en: The device sensor should have been cleaned prior to scanning and the output file resolution should be at least 200dpi.
nl: De apparaatsensor moet schoongemaakt zijn voor het scannen en de resolutie van het uitvoerbestand moet tenminste 200dpi zijn.

en: The display compensation table is invalid
nl: De beeldschermcompensatietabel is ongeldig

en: The display has been calibrated successfully.
nl: Het scherm is succesvol gekalibreerd.

en: The gray axis contains significant amounts of color
nl: The grijze as bevat een significante hoeveelheid kleur

en: The gray axis is non-monotonic
nl: De grijze as is niet-monotoon

en: The high precision profile also requires more paper and printer ink.
nl: Het hoge precisieprofiel vereist ook meer papier en printerinkt.

en: The measuring instrument got no valid readings. Please ensure the aperture is fully open.
nl: Het meetinstrument heeft geen geldige meetwaarden ontvangen. Zorg dat de meetopening volledig geopend is.

en: The measuring instrument is busy and is not starting up. Please remove the USB plug and re-insert before trying to use this device.
nl: Het meetinstrument is bezig en kan niet opstarten. Sluit de USB-kabel opnieuw aan en kies het apparaat nogmaals.

en: The pattern match wasn’t good enough. Ensure you have the correct type of target selected.
nl: De overeenkomst met het patroon is niet goed genoeg. Zorg dat u het juiste doeltype heeft gekozen.

en: The primaries do not add to white
nl: De primaire kleuren tellen niet op tot wit

en: The print was aborted.
nl: Het afdrukken is afgebroken.

en: The printer has been calibrated successfully.
nl: De printer is succesvol gekalibreerd.

en: The printing has finished.
nl: Het afdrukken is voltooid.

en: The profile has the following problems:
nl: Het profiel heeft de volgende problemen:

en: The request failed:
nl: De aanvraag is mislukt:

en: The sample could not be read at this time.
nl: Het monster kan momenteel niet gelezen worden.

en: The sensor has no native driver.
nl: De sensor heeft geen systeemeigen stuurprogramma.

en: The white is not D50 white
nl: Het wit is geen D50-wit

en: The whitepoint temperature is unlikely
nl: De witpunt-temperatuur is onwaarschijnlijk

en: There are no ICC profiles assigned to this file
nl: Er zijn geen ICC-profielen aan dit bestand toegewezen

en: There are no ICC profiles for this window
nl: Er zijn geen ICC-profielren voor dit venster

en: These tools are required to build color profiles for devices.
nl: Deze hulpprogramma's zijn nodig om kleurprofielen voor apparaten te bouwen.

en: This functionality is typically used by GNOME Control Center from the color panel although can be used on its own.
nl: Deze functionaliteit wordt normaal gesproken gebruikt vanuit het kleurenpaneel in de Gnome-instellingen, maar kan ook afzonderlijk gebruikt worden.

en: This pre-calibrates the screen by sending colored and gray patches to your screen and measuring them with the hardware device.
nl: Dit verzorgt pre-kalibratie van het scherm door gekleurde en grijze vlakken op het scherm te tonen, die gemeten worden met de kleurenmeter.

en: This profile cannot be deleted
nl: Dit profiel kan niet verwijderd worden

en: This shows what an image would look like if opened with the profile
nl: Dit geeft weer hoe een afbeelding eruit ziet wanneer geopend met dit profiel

en: This shows what an image would look like if saved with the profile
nl: Dit geeft weer hoe een afbeelding eruit ziet wanneer opgeslagen met dit profiel

en: To view details about the new profile or to undo the calibration visit the <a href="control-center://color">control center</a>.
nl: Voor details over het nieuwe profiel, of om de kalibratie ongedaan te maken, ga naar de <a href="control-center://color">Voorkeuren</a>.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown description
nl: Onbekende beschrijving

en: Unknown manufacturer
nl: Onbekende fabrikant

en: Unknown model
nl: Onbekend model

en: Unknown serial
nl: Onbekend serieel

en: Unknown warning type
nl: Onbekend waarschuwingstype

en: Use the color sensor to sample spot colors
nl: Gebruik de kleurensensor om kleuren te bemonsteren

en: Version
nl: Versie

en: Video card out
nl: Videokaart uitgaand

en: Wait for the ink to dry
nl: Wacht tot de inkt droog is

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: What target type do you have?
nl: Welk doeltype heeft u?

en: White point
nl: Witpunt

en: Yes
nl: Ja

en: You can cancel this process at any stage by pressing the cancel button.
nl: U kunt dit proces op elk moment afbreken door op ‘annuleren’ te drukken.

en: You can use the profile with <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> and <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> systems.
nl: U kunt het profiel gebruiken op systemen met <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> en <a href="import-windows">Microsoft Windows</a>.

en: You may want to consult the owner’s manual for your display on how to achieve these settings.
nl: Raadpleeg de gebruikershandleiding van uw beeldscherm over hoe u deze instellingen kunt maken.

en: You need to insert sensor hardware to continue.
nl: Gelieve de sensorapparatuur te plaatsen om door te gaan.

en: You will need to hold the device on the screen for the duration of the calibration.
nl: U zult het instrument op het scherm moeten houden gedurende de kalibratie.

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Import
nl: _Importeren

en: _Measure
nl: _Meten

en: _Open
nl: _Openen

en: gray
nl: grijs

en: sRGB coverage
nl: sRGB-dekking

en: sRGB example
nl: sRGB-voorbeeld
