gnome-color-manager - en to sk translation catalogue (310 entries)

en: %B %e %Y, %I∶%M∶%S %p
sk: %e. %B %Y, %k:%M:%S

en: (about %u minute) | (about %u minutes)
sk[0]: (približne %u minút)
sk[1]: (približne %u minúta)
sk[2]: (približne %u minúty)

en: (about %u sheet of paper) | (about %u sheets of paper)
sk[0]: (približne %u listov papiera)
sk[1]: (približne %u list papiera)
sk[2]: (približne %u listy papiera)

en: A CIE 1931 diagram shows a 2D representation of the profile gamut
sk: Diagram CIE 1931 zobrazuje plošnú reprezentáciu profilu oblasti farieb gamut

en: A higher precision profile provides higher accuracy in color matching but requires more time for reading the color patches.
sk: Vyššia presnosť profilu poskytuje vyššiu presnosť farebnej zhody, ale vyžaduje viac času pre čítanie farebných vzoriek.

en: A scum dot is present for media white
sk: V médiu bielej farby sa nachádza znečisťujúca bodka

en: A tone reproduction curve is the mapping of scene luminance to display luminance
sk: Reprodukčná krivka farebných tónov je zobrazenie vzťahu medzi jasom scény a jeho zobrazením

en: A video card gamma table shows the curves loaded into the display
sk: Gamma tabuľka video karty zobrazuje krivky upravujúce zobrazenie

en: Abstract
sk: Abstraktný

en: Accurate
sk: Presná

en: Action
sk: Akcia

en: Add a profile for the device
sk: Pridá profil pre zariadenie

en: Adjust the display brightness to a comfortable level for prolonged viewing.
sk: Zmeňte jas displeja na úroveň, ktorá je príjemná pre dlhodobú prácu.

en: Adobe RGB coverage
sk: Pokrytie Adobe RGB

en: All done!
sk: Všetko hotovo!

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Ambient
sk: Okolité svetlo

en: Any existing screen correction will be temporarily turned off and the brightness set to maximum.
sk: Všetky existujúce korekcie obrazu budú dočasne vypnuté a jas bude nastavený na maximum.

en: Are you sure you want to cancel the calibration?
sk: Naozaj chcete zrušiť kalibráciu?

en: Are you sure you want to remove this profile from your system permanently?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento profil navždy z vášho systému?

en: Before calibrating the display, it is recommended to configure your display with the following settings to get optimal results.
sk: Pre optimálny výsledok je odporúčané pred kalibráciou displeja nastaviť vášdisplej podla nasledujúcich nastavení.

en: Before profiling the device, you have to manually capture an image of a calibration target and save it as a TIFF image file.
sk: Pred profilovaním zariadenia musíte ručne zosnímať obrázok a uložiť kalibračný obrazec vo formáte TIFF.

en: CIE D50 (Printing and publishing)
sk: CIE D50 (tlačenie a publikovanie)

en: CIE D65 (Photography and graphics)
sk: CIE D65 (fotografia a grafika)

en: CIE values
sk: Hodnoty CIE

en: Calibrate your camera
sk: Kalibrácia fotoaparátu

en: Calibrate your device
sk: Kalibrácia zariadenia

en: Calibrate your display
sk: Kalibrácia displeja

en: Calibrate your printer
sk: Kalibrácia tlačiarne

en: Calibration Mode
sk: Kalibračný režim

en: Calibration Quality
sk: Kvalita kalibrácie

en: Calibration and profiling software is not installed.
sk: Kalibračný a profilovací softvér nie je nainštalovaný.

en: Calibration checklist
sk: Zoznam krokov kalibrácie

en: Calibration device
sk: Kalibračné zariadenie

en: Calibration error
sk: Chyba kalibrácie

en: Calibration is about to start
sk: Kalibrácia onedlho začne

en: Calibration is not complete
sk: Kalibrácia nie je dokončená

en: Cancel and close
sk: Zrušiť a zatvoriť

en: Check Settings
sk: Skontrolujte nastavenia

en: Choose Display Type
sk: Zvolte typ displeja

en: Choose Display Whitepoint
sk: Voľba bieleho bodu displeja

en: Choose a title to identify the profile on your system.
sk: Zvolte názov pre identifikáciu profilu v systéme.

en: Choose calibration quality
sk: Vyberte kvalitu kalibrovania

en: Choose profiling mode
sk: Vyberte profilovací režim

en: Choose your display target white point
sk: Zvoľte cieľový biely bod displeja

en: Choose your display type
sk: Zvoľte typ vášho displeja

en: Click here to show the profile
sk: Pre zobrazenie profilu klikni sem

en: Color
sk: Farba

en: Color Calibration
sk: Farebná kalibrácia

en: Color Picker
sk: Pipeta

en: Color Profile Viewer
sk: Prehliadač farebných profilov

en: Color Temperature
sk: Teplota farby

en: Color profile is already imported
sk: Farebný profil je už importovaný

en: Color target files are needed to convert the image to a color profile.
sk: Pre konverziu obrázku na farebný profil sú potrebné súbory farebného obrazca.

en: Color;ICC;
sk: farba;ICC;

en: Colorspace
sk: Farebný priestor

en: Colorspace conversion
sk: Konverzia farebných priestorov

en: Colorspace:
sk: Farebný priestor:

en: Common color target files are not installed on this computer.
sk: Na tomto počítači nie sú nainštalované súbory s kalibračnými obrázkami.

en: Configure your display with custom color settings and ensure the RGB channels are set to the same values.
sk: Ručne prispôsobte nastavenia displeja vlastnými farebnými nastaveniami a uistite sa, že sú RGB kanály nastavené na rovnaké hodnoty.

en: Connection type
sk: Typ spojenia

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Continue calibration
sk: Pokračovať v kalibrácií

en: Copying files
sk: Kopírovanie súborov

en: Copying source image, chart data and CIE reference values.
sk: Kopíruje sa zdrojový obrázok, údaje nákresu a referenčné hodnoty CIE.

en: Copyright
sk: Autorské práva:

en: Copyright (c)
sk: Autorské právo (c)

en: Copyright:
sk: Autorské právo:

en: Created
sk: Vytvorený

en: Data source type
sk: Typ zdroja údajov

en: Debugging Options
sk: Voľby ladenia

en: Default %s
sk: Predvolený %s

en: Default:
sk: Predvolený:

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete this profile
sk: Odstrániť profil

en: Delta-E average
sk: Delta-E priemer

en: Description:
sk: Popis:

en: Detecting the reference patches and measuring them.
sk: Zisťujú a merajú sa referenčné vzorky.

en: Device Error
sk: Chyba zariadenia

en: Disable dynamic contrast if your display has this feature.
sk: Zakážte dynamický kontrast, ak má displej túto funkciu.

en: Display PNPID
sk: PNPID displeja

en: Display checksum
sk: Kontrolný súčet displeja

en: Display correction
sk: Korekcia displeja

en: Display device
sk: Zobrazovacie zariadenie

en: Display model
sk: Model displeja

en: Display serial number
sk: Sériové číslo displeja

en: Display vendor
sk: Výrobca displeja

en: Do you want them to be installed?
sk: Chcete aby boli nainštalované?

en: Drawing the generated patches to the screen, which will then be measured by the hardware device.
sk: Na obrazovku sa vykresľujú vytvorené vzorky, ktoré budú následne merané hardvérovým zariadením.

en: Drawing the patches
sk: Vykreslujú sa vzorky

en: Dump all details about this system
sk: Vypísať všetky podrobnosti o tomto systéme

en: EDID inspect program
sk: Program na prezeranie EDID

en: Ensure that the contrast and brightness are not changed and color correction profiles have not been applied.
sk: Uistite sa, že kontrast a jas neboli zmenené a nie je aplikovaný profil korekcie farieb.

en: Ensure that the white-balance has not been modified by the camera and that the lens is clean.
sk: Uistite sa, že vyváženie bielej nebolo upravené fotoaparátom a objektív je čistý.

en: Ensure the center of the device is properly aligned with the row you are trying to measure.
sk: Uistite sa, že stred zariadenia je správne zarovnaný s riadkom, ktorý sa snažíte zmerať.

en: Error
sk: Chyba

en: Failed to calibrate
sk: Kalibrácia zlyhala

en: Failed to connect to session bus:
sk: Zlyhalo spojenie s reláciou DBus:

en: Failed to copy file
sk: Zlyhalo kopírovanie súboru

en: Failed to import file
sk: Import súboru zlyhal

en: Failed to open ICC profile
sk: Zlyhalo otvorenie ICC profilu

en: Failed to parse file: %s
sk: Zlyhala analýza súboru: %s

en: Failed to read the color sample correctly.
sk: Pás farebných vzoriek sa nepodarilo správne prečítať.

en: Failed to read the strip correctly.
sk: Zlyhalo čítanie pásu vzoriek.

en: File checksum
sk: Kontrolný súčet súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Filename
sk: Názov súboru

en: For a typical workflow, a normal precision profile is sufficient.
sk: Pre bežnú prácu je normálna presnosť dostatočná.

en: For best results, the display should have been powered for at least 15 minutes before starting the calibration.
sk: Aby bol výsledok čo najlepší, displej by mal byť spustený aspoň 15 minút pred začatím kalibrácie.

en: Framework product
sk: Produkt frameworku

en: Framework program
sk: Program frameworku

en: Framework version
sk: Verzia frameworku

en: From sRGB
sk: Z sRGB

en: GNOME Color Manager
sk: Správca farieb prostredia GNOME

en: GNOME Color Manager Color Picker
sk: Správca farieb GNOME - meranie konkrétnej farby

en: GNOME Color Profile Viewer shows installed color profiles on your system and allows you to calibrate displays, printers and cameras using a wizard.
sk: Zobrazovač farebných profilov prostredia GNOME zobrazuje nainštalované farebné profily vo vašom systéme a umožňuje vám prostredníctvom sprievodcu kalibrovať displeje, tlačiarne a fotoaparáty.

en: Gamut volume
sk: Tretí rozmer priestoru farieb (Gamut)

en: Generating the ICC color profile that can be used with this device.
sk: Vytvára sa ICC farebný profil, ktorý môže byť použitý s týmto zariadením.

en: Generating the ICC color profile that can be used with this screen.
sk: Vytvára sa ICC farebný profil, ktorý môže byť použitý s touto obrazovkou.

en: Generating the profile
sk: Vytváranie profilu

en: Get the profile for a specific window
sk: Získať profil pre konkrétne okno

en: Get the profiles for a specific file
sk: Získať profily pre konkrétny súbor

en: Getting default parameters
sk: Získavanie predvolených parametrov

en: Gray
sk: Šedá

en: Higher quality calibration requires many color samples and more time.
sk: Vyššia kvalita kalibrácie vyžaduje viac farebných vzoriek a viac času.

en: ICC Profile Installer
sk: Inštalátor ICC profilu

en: ICC profile to install
sk: ICC profil pre inštaláciu

en: If custom color is not available then use a 6500K color temperature.
sk: Ak sa farby nedajú nastaviť ručne, použite teplotu farby 6500 K.

en: If you already have the correct file, you can skip this step.
sk: Ak už máte správny súbor, môžete tento krok preskočiť.

en: If you make a mistake, just release the switch, and you’ll get a chance to try again.
sk: Ak spravíte chybu, stačí pustiť spínač a budete mať šancu skúsiť to znovu.

en: If you’ve really measured the right one, it’s okay, it could just be unusual paper.
sk: Ak ste skutočne merali správny, je to v poriadku, mohlo to byť iba nezvyčajným papierom.

en: Import color profile?
sk: Importovať farebný profil?

en: Import device color profile?
sk: Importovať farebný profil zariadenia?

en: Import display color profile?
sk: Importovať farebný profil displeja?

en: Import named color profile?
sk: Importovať profil pomenovaných farieb?

en: Information
sk: Informácie

en: Input device
sk: Vstupné zariadenie

en: Insert sensor hardware
sk: Pripojte meraciu sondu

en: Inspect and compare installed color profiles
sk: Preskúmava a porovnáva nainštalované farebné profily

en: Install ICC profiles
sk: Inštalovať ICC profily

en: Install Now
sk: Inštalovať teraz

en: Install Targets
sk: Inštalácia obrazcov

en: Install Tools
sk: Inštalácia nástrojov

en: Install required software
sk: Inštalovať požadovaný softvér

en: Introduction
sk: Úvod

en: It looks like you’ve measured the wrong strip.
sk: Vyzerá, že ste merali nesprávny pás vzoriek.

en: LCD (CCFL backlight)
sk: LCD (podsvietenie CCFL)

en: LCD (RGB LED backlight)
sk: LCD (podsvietenie RGB LED)

en: LCD (White LED backlight)
sk: LCD (Podsvietenie bielymi LED)

en: LCD (Wide Gamut CCFL backlight)
sk: LCD (podsvietenie CCFL so širokým gamutom)

en: LCD (Wide Gamut RGB LED backlight)
sk: LCD (podsvietenie RGB LED so širokým gamutom)

en: Manufacturer
sk: Výrobca

en: Mapping device
sk: Zariadenie mapovania

en: Mapping format
sk: Formát mapovania

en: Mapping qualifier
sk: Označenie mapovania

en: Measuring the patches
sk: Meranie vzoriek

en: Media whitepoint
sk: Biely bod média

en: Metadata
sk: Metaúdaje

en: Metadata is additional information stored in the profile for programs to use.
sk: Metaúdaje sú prídavné informácie uložené v profile pre použitie programami.

en: More software is required!
sk: Požaduje sa ďalší softvér!

en: Most displays should be calibrated to a CIE D65 illuminant for general usage.
sk: Väčšina displejov pre bežné použitie by mala byť kalibrovaných podla svietivosti CIE D65.

en: Named Colors
sk: Pomenované farby

en: Named color
sk: Pomenovaná farba

en: Named colors are specific colors that are defined in the profile
sk: Pomenované farby sú špecifické farby, ktoré sú určené v profile

en: Native (Already set manually)
sk: Vlastné zariadenie (už nastavené ručne)

en: Next Image
sk: Nasledujúci obrázok

en: No
sk: Nie

en: No %s color spaces available
sk: Žiadny farebný priestor typu %s nie je dostupný

en: No colorimeter is attached.
sk: Žiadny kolorimeter nie je pripojený.

en: No copyright has been set
sk: Neboli nastavené žiadne autorské práva

en: No description has been set
sk: Nebol nastavený žiadny popis

en: No device was specified!
sk: Nebolo vybrané žiadne zariadenie!

en: No filename specified
sk: Nezadaný názov súboru

en: No firmware is installed for this instrument.
sk: Pre túto sondu nie je nainštalovaný žiadny firmvér.

en: No profile
sk: Žiadny profil

en: Normal
sk: Normálna

en: One or more of the primaries are invalid
sk: Jedna alebo viacero primárnych farieb je neplatných

en: One or more of the primaries is unlikely
sk: Jedna alebo viacero primárnych farieb nie je vhodných

en: Optional data files available
sk: Sú k dispozícií voliteľné súbory údajov

en: Output device
sk: Výstupné zariadenie

en: Performing calibration
sk: Prebieha kalibrácia

en: Permanently delete profile?
sk: Navždy odstrániť profil?

en: Place the colorimeter on the area of white next to the letter and click and hold the measure switch.
sk: Umiestnite sondu na bielu oblasť vedľa písmena, kliknite a držte stlačený spínač merania.

en: Plasma
sk: Plazma

en: Please attach instrument
sk: Žiadosť o priloženie sondy

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square like the image below.
sk: Priložte, prosím, meraciu sondu do stredu obrazovky na sivý štvorec ako je na nasledujúcom obrázku.

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square.
sk: Priložte, prosím, meraciu sondu do stredu obrazovky na sivý štvorec.

en: Please configure instrument
sk: Žiadosť o konfiguráciu sondy

en: Please indicate if you want to profile a local printer, generate some test patches, or profile using existing test patches.
sk: Uveďte, prosím, či chcete profilovať lokálnu tlačiareň, generovať testovacie vzorky alebo profilovať použitím existujúcich testovacích vzoriek.

en: Please select the calibration target type.
sk: Vyberte, prosím, typ kalibračného obrazca.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode like the image below.
sk: Nastavte, prosím, meraciu sondu do kalibračného režimu ako na nasledujúcom obrázku.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode.
sk: Nastavte, prosím, meraciu sondu do kalibračného režimu.

en: Please set the measuring instrument to screen mode like the image below.
sk: Nastavte, prosím, meraciu sondu do režimu obrazovky ako na nasledujúcom obrázku.

en: Please set the measuring instrument to screen mode.
sk: Nastavte, prosím, meraciu sondu do režimu obrazovky.

en: Please wait a few minutes for the ink to dry. Profiling damp ink will produce a poor profile and may damage your color measuring instrument.
sk: Čakajte, prosím, pár minút kým nezaschne farba. Meranie vlhkej tlačovej farby vedie k vytvoreniu nesprávneho profilu a môže poškodiť vašu meraciu sondu.

en: Preparing the data for the printer.
sk: Pripravujú sa údaje pre tlačiareň.

en: Previous Image
sk: Predchádzajúci obrázok

en: Printing
sk: Tlačí sa

en: Printing patches
sk: Tlačenie vzoriek

en: Printing the targets…
sk: Tlačia sa obrazce…

en: Profile Title
sk: Názov profilu

en: Profile copyright:
sk: Autorské práva profilu:

en: Profile description: %s
sk: Popis profilu: %s

en: Profile title
sk: Názov profilu

en: Profile type
sk: Typ profilu

en: Profiling completed
sk: Profilovanie je dokončené

en: Projector
sk: Projektor

en: Quick
sk: Rýchla

en: Read strip %s rather than %s!
sk: Čítanie pásu %s namiesto %s!

en: Reading sample
sk: Číta sa vzorka

en: Reading target
sk: Číta sa obrazec

en: Reading the patches
sk: Čítanie vzoriek

en: Reading the patches using the color measuring instrument.
sk: Čítajú sa vzorky sondou na meranie farby.

en: Ready to read strip %s
sk: Pripravenie na čítanie pásu %s

en: Remove a profile from the device
sk: Odstráni profil zo zariadenia

en: Rendering the patches for the selected paper and ink.
sk: Vykreslujú sa vzorky pre vybraný papier a tlačovú farbu.

en: Reset your display to the factory defaults.
sk: Obnovte výrobné nastavenie vášho displeja.

en: Response in
sk: Odozva (vstup)

en: Response out
sk: Odozva (výstup)

en: Results
sk: Výsledky

en: Retry
sk: Skúsiť znovu

en: Root window profile:
sk: Profil hlavného okna:

en: Root window protocol version:
sk: Verzia protokolu hlavného okna:

en: Screen brightness
sk: Jas obrazovky

en: Screen surface finish
sk: Povrchová úprava obrazovky

en: Select CIE reference values file
sk: Výber súboru s referenčnými hodnotami CIE

en: Select ICC Profile File
sk: Výber súboru ICC profilu

en: Select Target
sk: Vyberte obrazec

en: Select calibration target image
sk: Výber kalibračného obrazca

en: Select the monitor type that is attached to your computer.
sk: Vyberte typ displeja pripojeného k vášmu počítaču.

en: Sending the targets to the printer.
sk: Obrazec sa odosiela do tlačiarne.

en: Sensor Check
sk: Kontrola sondy

en: Set the parent window to make this modal
sk: Nastavte rodičovské okno - zostane vždy na vrchu

en: Set the specific device to calibrate
sk: Nastavte konkrétne zariadenie pre kalibráciu

en: Set the specific file to show
sk: Nastaviť konkrétny súbor pre zobrazenie

en: Set the specific profile to show
sk: Nastaviť konkrétny profil pre zobrazenie

en: Set up instrument
sk: Nastavenie sondy

en: Setting up the instrument for use…
sk: Sonda sa nastavuje pre použitie…

en: Show Details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Show File
sk: Zobraziť súbor

en: Show debugging information for all files
sk: Zobraziť ladiace informácie pre všetky súbory

en: Show debugging options
sk: Zobraziť voľby ladenia

en: Show xserver properties
sk: Zobraziť vlastnosti xservera

en: Slowly scan the target line from left to right and release the switch when you get to the end of the page.
sk: Pomaly skenujte cieľový pás zľava doprava a pusťte spínač keď sa dostanete na koniec strany.

en: Standard space
sk: Štandardný priestor

en: Suitable profiles for:
sk: Vhodný profil pre:

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Supported ICC profiles
sk: Podporované ICC profily

en: Supported images files
sk: Podporované súbory obrázkov

en: Test profile:
sk: Testovací profil:

en: The attached colorimeter is not capable of reading a spot color.
sk: Pripojený kolorimeter nie je schopný čítať jednotlivé farebné miesta.

en: The camera has been calibrated successfully.
sk: Fotoaparát bol úspešne nakalibrovaný.

en: The device could not be found. Ensure it is plugged in and turned on.
sk: Zariadenie nebolo nájdené. Uistite sa, že je pripojené a zapnuté.

en: The device could not measure the color spot correctly.
sk: Sonda nemohla správne zmerať farebné vzorky.

en: The device has been calibrated successfully.
sk: Zariadenie bolo úspešne nakalibrované.

en: The device sensor should have been cleaned prior to scanning and the output file resolution should be at least 200dpi.
sk: Sonda zariadenia by mala byť pred skenovaním vyčistená a výstupný súbor by mal mať rozlíšenie minimálne 200dpi.

en: The display compensation table is invalid
sk: Kompenzačná tabuľka displeja je neplatná

en: The display has been calibrated successfully.
sk: Displej bol úspešne nakalibrovaný.

en: The gray axis contains significant amounts of color
sk: Škála šedej farby obsahuje významné množstvo farby

en: The gray axis is non-monotonic
sk: Škála šedej farby nie je monotónna

en: The high precision profile also requires more paper and printer ink.
sk: Vysoká presnosť profilu tiež vyžaduje viac papiera a tlačovej farby.

en: The measuring instrument got no valid readings. Please ensure the aperture is fully open.
sk: Meracia sonda nečítala správne. Skontrolujte, prosím, či je otvor naplno otvorený.

en: The measuring instrument is busy and is not starting up. Please remove the USB plug and re-insert before trying to use this device.
sk: Meracia sonda je zaneprázdnená a neštartuje. Odpojte, prosím, USB konektor a znovu ho vložte späť pred opätovným skúšaním tohto zariadenia.

en: The pattern match wasn’t good enough. Ensure you have the correct type of target selected.
sk: Zhoda vzoriek nebola dostatočne dobrá. Skontrolujte, či máte vybraný správny typ cieľa.

en: The primaries do not add to white
sk: Primárne farby netvoria bielu farbu

en: The print was aborted.
sk: Tlač bola zrušená.

en: The printer has been calibrated successfully.
sk: Tlačiareň bola úspešne nakalibrovaná.

en: The printing has finished.
sk: Tlač skončila.

en: The profile has the following problems:
sk: Profil obsahuje nasledovné problémy:

en: The request failed:
sk: Požiadavka zlyhala:

en: The sample could not be read at this time.
sk: Vzorka sa teraz nedá prečítať.

en: The sensor has no native driver.
sk: Sonda nemá svoj vlastný ovládač.

en: The white is not D50 white
sk: Biela nie je bielou D50

en: The whitepoint temperature is unlikely
sk: Teplota bieleho bodu je nevhodná

en: There are no ICC profiles assigned to this file
sk: K tomuto súboru nie sú priradené žiadne ICC profily

en: There are no ICC profiles for this window
sk: Pre toto okno nie sú ICC profily

en: These tools are required to build color profiles for devices.
sk: Tieto nástroje sú potrebné pre zostavenie farebného profilu zariadenia.

en: This functionality is typically used by GNOME Control Center from the color panel although can be used on its own.
sk: Táto funkcia je obvykle použitá v paneli farieb v ovládacom stredisku prostredia GNOME, ale tiež môže byť použitá samostatne.

en: This pre-calibrates the screen by sending colored and gray patches to your screen and measuring them with the hardware device.
sk: Toto je rekalibrácia obrazovky posielaním farebných a šedých vzoriek na vašu obrazovku a ich následným meraním hardvérovým zariadením.

en: This profile cannot be deleted
sk: Tento profil nemôže byť odstránený

en: This shows what an image would look like if opened with the profile
sk: Toto zobrazuje ako by obrázok vyzeral ak by bol otvorený s profilom

en: This shows what an image would look like if saved with the profile
sk: Toto zobrazuje ako by obrázok vyzeral ak by bol uložený s profilom

en: To sRGB
sk: Do sRGB

en: To view details about the new profile or to undo the calibration visit the <a href="control-center://color">control center</a>.
sk: Podrobnosti o novom profile alebo odstránenie kalibrácie získate na stránke <a href="control-center://color">ovládacieho centra</a>.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown description
sk: Neznámy popis

en: Unknown manufacturer
sk: Neznámy výrobca

en: Unknown model
sk: Neznámy model

en: Unknown serial
sk: Neznáme sériové číslo

en: Unknown warning type
sk: Neznámy typ upozornenia

en: Use the color sensor to sample spot colors
sk: Farebná sonda používaná na získanie vzorky farby

en: Version
sk: Verzia

en: Video card out
sk: Výstup grafickej karty

en: Wait for the ink to dry
sk: Čakanie na zaschnutie farby

en: Warnings
sk: Upozornenia

en: What target type do you have?
sk: Aký typ obrazca máte?

en: White point
sk: Biely bod

en: Yes
sk: Áno

en: You can cancel this process at any stage by pressing the cancel button.
sk: Tento proces môžete kedykoľvek zrušiť tlačidlom „Zrušiť“.

en: You can use the profile with <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> and <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> systems.
sk: Môžete použiť profil na systémoch <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> a <a href="import-windows">Microsoft Windows</a>.

en: You may want to consult the owner’s manual for your display on how to achieve these settings.
sk: Ak chcete vedieť ako nastaviť váš displej, preštudujte si používateľskú príručku k dislpeju.

en: You need to insert sensor hardware to continue.
sk: Pre pokračovanie pripojte meraciu sondu.

en: You will need to hold the device on the screen for the duration of the calibration.
sk: Budete musieť držať zariadenie na obrazovke počas kalibrácie.

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Import
sk: _Importovať

en: _Measure
sk: _Merať

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: gray
sk: stupne šedej

en: sRGB coverage
sk: Pokrytie sRGB

en: sRGB example
sk: Príklad sRGB
