gnome-color-manager master - en to sl translation catalogue (315 entries)

en: %B %e %Y, %I∶%M∶%S %p
sl: %e.%m.%Y, %H.%M.%S

en: (about %u minute) | (about %u minutes)
sl[0]: (okoli %u minut)
sl[1]: (okoli %u minute)
sl[2]: (okoli %u minuti)
sl[3]: (okoli %u minute)

en: (about %u sheet of paper) | (about %u sheets of paper)
sl[0]: (okoli %u listov papirja)
sl[1]: (okoli %u list papirja)
sl[2]: (okoli %u lista papirja)
sl[3]: (okoli %u listov papirja)

en: A CIE 1931 diagram shows a 2D representation of the profile gamut
sl: Graf CIE 1931 prikazuje 2D-predstavitev barvnega obsega profila

en: A higher precision profile provides higher accuracy in color matching but requires more time for reading the color patches.
sl: Profili z visoko natančnostjo zagotovijo višjo natančnost in ujemanje barv, toda zahtevajo več časa za branje barvnih predelov,

en: A scum dot is present for media white
sl: Zaznana je robna sivina pri tiskanju belin

en: A tone reproduction curve is the mapping of scene luminance to display luminance
sl: Krivulja reprodukcije tonov je preslikava svetilnosti prizora v svetilnost zaslona

en: A video card gamma table shows the curves loaded into the display
sl: Tabela game video-vmesnika prikazuje krivulje, naložene na zaslon

en: Abstract
sl: Izvleček

en: Accurate
sl: Natančno

en: Action
sl: Dejanje

en: Add a profile for the device
sl: Dodaj profil za napravo

en: Adjust the display brightness to a comfortable level for prolonged viewing.
sl: Prilagodi svetlost zaslona na udobno raven za dolg ogled.

en: Adobe RGB coverage
sl: Pokritost Adobe RGB

en: All done!
sl: Končano!

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Ambient
sl: Ambientalna svetloba

en: Any existing screen correction will be temporarily turned off and the brightness set to maximum.
sl: Vsak obstoječi popravek zaslona bo začasno izključen, svetlost pa nastavljena na najvišjo vrednost.

en: Are you sure you want to cancel the calibration?
sl: Ali ste prepričani, da želite preklicati umerjanje?

en: Are you sure you want to remove this profile from your system permanently?
sl: Ali ste prepričani, da želite ta profil trajno odstraniti s sistema?

en: Before calibrating the display, it is recommended to configure your display with the following settings to get optimal results.
sl: Pred umerjanjem zaslona je za optimalne rezultate priporočena nastavitev vašega zaslona.

en: Before profiling the device, you have to manually capture an image of a calibration target and save it as a TIFF image file.
sl: Pred profiliranjem naprave je treba ročno zajeti sliko umerjenega cilja in jo shraniti kot slikovno datoteko TIFF.

en: CIE D50 (Printing and publishing)
sl: CIE D50 (tisk in založništvo)

en: CIE D65 (Photography and graphics)
sl: CIE D65 (fotografija in grafika)

en: CIE values
sl: Vrednosti CIE

en: Calibrate your camera
sl: Umerite kamero

en: Calibrate your device
sl: Umerite napravo

en: Calibrate your display
sl: Umerite zaslon

en: Calibrate your printer
sl: Umerite tiskalnik

en: Calibration Mode
sl: Način umerjanja

en: Calibration Quality
sl: Kakovost umerjanja

en: Calibration and profiling software is not installed.
sl: Program za umerjanje ni nameščen.

en: Calibration checklist
sl: Seznam opravil umerjanja

en: Calibration device
sl: Naprava za umerjanje

en: Calibration error
sl: Napaka umerjanja

en: Calibration is about to start
sl: Umerjanje se bo začelo

en: Calibration is not complete
sl: Umerjanje ni zaključeno

en: Cancel and close
sl: Prekliči in zapri

en: Check Settings
sl: Preveri nastavitve

en: Choose Display Type
sl: Izberite vrsto zaslona

en: Choose Display Whitepoint
sl: Izberite belo točko zaslona

en: Choose a title to identify the profile on your system.
sl: Izberite naziv, ki določa profil na vašem sistemu.

en: Choose calibration quality
sl: Izberite kakovost umerjanja

en: Choose profiling mode
sl: Izberite način profiliranja

en: Choose your display target white point
sl: Izberite belo točko ciljnega zaslona

en: Choose your display type
sl: Izberite vrsto zaslona

en: Click here to show the profile
sl: Kliknite za prikaz profila

en: Color
sl: Barva

en: Color Calibration
sl: Barvno umerjanje

en: Color Picker
sl: Izbirnik barv

en: Color Profile Viewer
sl: Pregledovalnik barvnih profilov

en: Color Temperature
sl: Temperatura barve

en: Color profile is already imported
sl: Barvni profil je že uvožen

en: Color target files are needed to convert the image to a color profile.
sl: Za pretvorbo slike v barvni profil so zahtevane datoteke barvnega cilja.

en: Color;ICC;
sl: Barva;ICC;

en: Colorspace
sl: Barvni prostor

en: Colorspace conversion
sl: Pretvorba barvnega prostora

en: Colorspace:
sl: Barvni prostor:

en: Common color target files are not installed on this computer.
sl: Pogoste datoteke ciljnih barv niso nameščene na tem računalniku.

en: Configure your display with custom color settings and ensure the RGB channels are set to the same values.
sl: Nastavi vaš zaslon z barvnimi nastavitvami po meri in zagotovi nastavitev RGB kanalov na enake vrednosti.

en: Connection type
sl: Vrsta povezave

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Continue calibration
sl: Nadaljuj z umerjanjem

en: Copying files
sl: Kopiranje datotek

en: Copying source image, chart data and CIE reference values.
sl: Kopiranje izvorne slike, podatkov grafa in referenčnih vrednosti CIE.

en: Copyright
sl: Avtorske pravice

en: Copyright (c)
sl: Avtorske pravice (c)

en: Copyright:
sl: Avtorske pravice:

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Data source type
sl: Vrsta vira podatkov

en: Debugging Options
sl: Možnosti razhroščevalnika

en: Default %s
sl: Privzeto %s

en: Default:
sl: Privzeto:

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete this profile
sl: Izbriši ta profil

en: Delta-E average
sl: Delta-E povprečje

en: Delta-E maximum
sl: Delta-E največja vrednost

en: Description:
sl: Opis:

en: Detecting the reference patches and measuring them.
sl: Zaznavanje in merjenje referenčnih popravkov.

en: Device Error
sl: Napaka naprave

en: Devicelink
sl: Povezava naprave

en: Disable dynamic contrast if your display has this feature.
sl: Onemogočite dinamičen kontrast, če ima zaslon to zmožnost.

en: Display PNPID
sl: PNPID zaslona

en: Display checksum
sl: Nadzorna vsota zaslona

en: Display correction
sl: Popravek zaslona

en: Display device
sl: Naprava zaslona

en: Display model
sl: Model zaslona

en: Display serial number
sl: Zaporedna številka zaslona

en: Display vendor
sl: Ponudnik zaslona

en: Do you want them to be installed?
sl: Ali jih želite namestiti?

en: Drawing the generated patches to the screen, which will then be measured by the hardware device.
sl: Izris ustvarjenih popravkov na zaslon, ki bodo izmerjeni s strojno napravo.

en: Drawing the patches
sl: Izris popravkov

en: Dump all details about this system
sl: Izpis vseh podrobnosti o sistemu

en: EDID inspect program
sl: Preiskovalni program EDID

en: Ensure that the contrast and brightness are not changed and color correction profiles have not been applied.
sl: Prepričajte se, da kontrast in svetlost nista spremenjena ter da niso uporabljeni profili popravljanja barv.

en: Ensure that the white-balance has not been modified by the camera and that the lens is clean.
sl: Prepričajte se, da ravnotežje bele barve ni bilo spremenjeno na fotoaparatu in da so leče čiste.

en: Ensure the center of the device is properly aligned with the row you are trying to measure.
sl: Prepričajte se, da je središče naprave pravilno poravnano z vrstico, ki jo poskušate izmeriti.

en: Error
sl: Napaka

en: Failed to calibrate
sl: Umerjanje je spodletelo

en: Failed to connect to session bus:
sl: Povezovanje z vodilom seje je spodletelo:

en: Failed to copy file
sl: Kopiranje datoteke je spodletelo

en: Failed to import file
sl: Uvoz datoteke je spodletel

en: Failed to open ICC profile
sl: Odpiranje profila ICC je spodletelo

en: Failed to parse file: %s
sl: Razčlenitev datoteke je spodletela: %s

en: Failed to read the color sample correctly.
sl: Branje barvnega vzorca je spodletelo.

en: Failed to read the strip correctly.
sl: Pravilno branje traku je spodletelo.

en: File checksum
sl: Nadzorna vsota datoteke

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: For a typical workflow, a normal precision profile is sufficient.
sl: Za običajno delo je profil običajne natančnosti zadosten.

en: For best results, the display should have been powered for at least 15 minutes before starting the calibration.
sl: Za najboljše rezultate mora biti zaslon prižgan vsaj 15 minut pred začetkom umerjanja.

en: Framework product
sl: Izdelek ogrodja

en: Framework program
sl: Program ogrodja

en: Framework version
sl: Različica ogrodja

en: From sRGB
sl: Iz sRGB

en: GNOME Color Manager
sl: Upravljalnik barv GNOME

en: GNOME Color Manager Color Picker
sl: Izbirnik barv upravljalnika barv GNOME

en: GNOME Color Profile Viewer shows installed color profiles on your system and allows you to calibrate displays, printers and cameras using a wizard.
sl: Pregledovalnik barvnih profilov za GNOME pokaže nameščene barve profila v sistemu in dovoli umerjanje zaslonov, tiskalnikov in kamer.

en: Gamut volume
sl: Prostornina diagrama Gamut

en: Generating the ICC color profile that can be used with this device.
sl: Ustvarjanje barvnega profila ICC, ki ga je mogoče uporabiti s to napravo.

en: Generating the ICC color profile that can be used with this screen.
sl: Ustvarjanje barvnega profila ICC, ki je lahko uporabljen s tem zaslonom.

en: Generating the profile
sl: Ustvarjanje profila

en: Get the profile for a specific window
sl: Pridobi profil za določeno okno

en: Get the profiles for a specific file
sl: Pridobi profile za določeno datoteko

en: Getting default parameters
sl: Pridobivanje privzetih parametrov

en: Gray
sl: Siva

en: Higher quality calibration requires many color samples and more time.
sl: Umerjanje višje kakovosti zahteva številne barvne vzorce in več časa.

en: ICC Profile Installer
sl: Namestitveni program profilov ICC

en: ICC profile to install
sl: Profil ICC za namestitev

en: If custom color is not available then use a 6500K color temperature.
sl: V kolikor barva po meri ni na voljo, uporabi barvno temperaturo 6500 K.

en: If you already have the correct file, you can skip this step.
sl: V primeru, da že imate pravilno datoteko lahko ta korak preskočite.

en: If you make a mistake, just release the switch, and you’ll get a chance to try again.
sl: V primeru napake sprostite stikalo in lahko boste poskusili znova.

en: If you’ve really measured the right one, it’s okay, it could just be unusual paper.
sl: Če ste izmerili pravega, je najverjetneje v redu. Morda je le nenavaden papir.

en: Import
sl: Uvozi

en: Import color profile?
sl: ALi želite uvoziti barvni profil?

en: Import device color profile?
sl: Ali želite uvoziti barvni profil naprave?

en: Import display color profile?
sl: Ali želite uvoziti barvni profil zaslona?

en: Import named color profile?
sl: Ali želite uvoziti imenovani barvni profil?

en: Information
sl: Podrobnosti

en: Input device
sl: Vhodna naprava

en: Insert sensor hardware
sl: Vstavite strojno opremo tipala

en: Inspect and compare installed color profiles
sl: Nadzor in primerjava nameščenih barvnih profilov

en: Install ICC profiles
sl: Namesti profile ICC

en: Install Now
sl: Namesti zdaj

en: Install Targets
sl: Namesti cilje

en: Install Tools
sl: Namesti orodja

en: Install required software
sl: Namesti zahtevano programsko opremo

en: Introduction
sl: Uvod

en: It looks like you’ve measured the wrong strip.
sl: Videti je, da ste izmerili napačen trak.

en: LCD (CCFL backlight)
sl: LCD (osvetljevanje CCFL)

en: LCD (RGB LED backlight)
sl: LCD (RGB ozadnje osvetljevanje LED)

en: LCD (White LED backlight)
sl: LCD (belo ozadnje osvetljevanje LED)

en: LCD (Wide Gamut CCFL backlight)
sl: LCD (WG CCFL ozadnje osvetljevanje LED)

en: LCD (Wide Gamut RGB LED backlight)
sl: LCD (WG RGB ozadnje osvetljevanje LED)

en: Lab (D50)
sl: Laboratorij (D50)

en: Manufacturer
sl: Proizvajalec

en: Mapping device
sl: Preslikovanje naprav

en: Mapping format
sl: Oblika preslikave

en: Mapping qualifier
sl: Uvrščevalnik preslikove

en: Measuring the patches
sl: Merjenje popravkov

en: Media whitepoint
sl: Bela točka tipaka

en: Metadata
sl: Metapodatki

en: Metadata is additional information stored in the profile for programs to use.
sl: Metapodatki so dodatni podatki, shranjene v profilu za rabo v programih.

en: More software is required!
sl: Zahtevana je dodatna programska oprema!

en: Most displays should be calibrated to a CIE D65 illuminant for general usage.
sl: Večino zaslonov bi morali za splošno rabo umeriti s standardno osvetljenostjo CIE D65.

en: Named Colors
sl: Imenovane barve

en: Named color
sl: Imenovana barva

en: Named colors are specific colors that are defined in the profile
sl: Imenovane barve so posebne barve, določene v profilu

en: Native (Already set manually)
sl: Lastna (že nastavljena ročno)

en: Next Image
sl: Naslednja slika

en: No
sl: Ne

en: No %s color spaces available
sl: Barvni prostori %s niso na voljo

en: No colorimeter is attached.
sl: Ni priklopljenih kolorimetrov.

en: No copyright has been set
sl: Ni nastavljenih avtorskih pravic

en: No description has been set
sl: Ni nastavljenega opisa

en: No device was specified!
sl: Ni navedene naprave!

en: No filename specified
sl: Ime datoteke ni določeno

en: No firmware is installed for this instrument.
sl: Strojna programska oprema za to napravo ni nameščena.

en: No profile
sl: Brez profila

en: Normal
sl: Običajno

en: One or more of the primaries are invalid
sl: Ena ali več osnovnih vrednosti je neveljavnih

en: One or more of the primaries is unlikely
sl: Ena ali več osnovnih barv ni verjetna

en: Optional data files available
sl: Na voljo so dodatne podatkovne datoteke

en: Output device
sl: Odvodna naprava

en: Performing calibration
sl: Izvajanje umerjanja

en: Permanently delete profile?
sl: Ali naj se trajno izbriše profil?

en: Place the colorimeter on the area of white next to the letter and click and hold the measure switch.
sl: Postavite kolorimeter na belo območje ob črki ter kliknite in držite stikalo merjenja.

en: Plasma
sl: Plazma

en: Please attach instrument
sl: Pripnite napravo

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square like the image below.
sl: Pripnite merilno napravo na siv kvadrat v središču zaslona kot na sliki spodaj.

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square.
sl: Pripnite merilno napravo na siv kvadrat v središču zaslona.

en: Please configure instrument
sl: Nastavite napravo

en: Please indicate if you want to profile a local printer, generate some test patches, or profile using existing test patches.
sl: Določite, ali želite profilirati krajevni tiskalnik, ustvariti preizkusne popravke oziroma uporabiti že obstoječe.

en: Please select the calibration target type.
sl: Izberite vrsto cilja umerjanja

en: Please set the measuring instrument to calibration mode like the image below.
sl: Nastavite merilno napravo na način umerjanja kot na sliki spodaj.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode.
sl: Nastavite merilno napravo na način umerjanja.

en: Please set the measuring instrument to screen mode like the image below.
sl: Nastavite merilno napravo na način zaslona kot na sliki spodaj.

en: Please set the measuring instrument to screen mode.
sl: Nastavite merilno napravo na način zaslona.

en: Please wait a few minutes for the ink to dry. Profiling damp ink will produce a poor profile and may damage your color measuring instrument.
sl: Počakajte nekaj minut, da se črnilo posuši. Profiliranje vlažnega črnila bo proizvedlo slab profil in lahko poškoduje vašo napravo za merjenje barve.

en: Preparing the data for the printer.
sl: Pripravljanje podatkov za tiskalnik.

en: Previous Image
sl: Predhodna slika

en: Printing
sl: Tiskanje

en: Printing patches
sl: Tiskanje zaplat

en: Printing the targets…
sl: Tiskanje ciljev ...

en: Profile Title
sl: Naziv profila

en: Profile copyright:
sl: Avtorske pravice profila:

en: Profile description: %s
sl: Opis profila: %s

en: Profile title
sl: Naziv profila

en: Profile type
sl: Vrsta profila

en: Profiling completed
sl: Profiliranje je končano

en: Projector
sl: Projektor

en: Quick
sl: Hitro

en: Read strip %s rather than %s!
sl: Branje traku %s namesto %s!

en: Reading sample
sl: Branje vzorca

en: Reading target
sl: Branje cilja

en: Reading the patches
sl: Branje zaplat

en: Reading the patches using the color measuring instrument.
sl: Branje zaplat z uporabo merilne naprave.

en: Ready to read strip %s
sl: Pripravljeno na branje traku %s

en: Remove a profile from the device
sl: Odstrani profil za to napravo

en: Rendering the patches for the selected paper and ink.
sl: Izrisovanje zaplat za izbran papir in črnilo.

en: Reset your display to the factory defaults.
sl: Ponastavi zaslon na tovarniške nastavitve.

en: Response in
sl: Vhodni odziv

en: Response out
sl: Izhodni odziv

en: Results
sl: Rezultati

en: Retry
sl: Poskusi ponovno

en: Root window profile:
sl: Profil korenskega okna:

en: Root window protocol version:
sl: Različica protokola korenskega okna:

en: Screen brightness
sl: Svetlost zaslona

en: Screen surface finish
sl: Površina zaslona

en: Select CIE reference values file
sl: Izbor datoteke referenčnih vrednosti CIE

en: Select ICC Profile File
sl: Izbor datoteke profila ICC

en: Select Target
sl: Izberite cilj

en: Select calibration target image
sl: Izbor ciljne slike umerjanja

en: Select the monitor type that is attached to your computer.
sl: Izberite vrsto zaslona, ki je priklopljen na vaš računalnik.

en: Sending the targets to the printer.
sl: Pošiljanje ciljev tiskalniku.

en: Sensor Check
sl: Preverjanje tipala

en: Set the parent window to make this modal
sl: Določi glavno okno kot vedno na vrhu

en: Set the specific device to calibrate
sl: Določite napravo za umerjanje

en: Set the specific file to show
sl: Določite datoteko za prikaz

en: Set the specific profile to show
sl: Določite profil za prikaz

en: Set up instrument
sl: Nastavitev naprave

en: Setting up the instrument for use…
sl: Nastavljanje naprave za uporabo ...

en: Show Details
sl: Pokaži podrobnosti

en: Show File
sl: Pokaži datoteko

en: Show debugging information for all files
sl: Pokaži podrobnosti razhroščevanja za vse datoteke

en: Show debugging options
sl: Pokaži možnosti razhroščevanja

en: Show xserver properties
sl: Pokaži lastnosti strežnika xserver

en: Slowly scan the target line from left to right and release the switch when you get to the end of the page.
sl: Počasi preglejte tarčno vrstico od leve proti testni in spustite stikalo ko pridete do konca strani.

en: Standard space
sl: Navadni prostor

en: Suitable profiles for:
sl: Primerni profili za:

en: Summary
sl: Povzetek

en: Supported ICC profiles
sl: Podprti profili ICC

en: Supported images files
sl: Podprte slikovne datoteke

en: Test profile:
sl: Preizkusni profil:

en: The attached colorimeter is not capable of reading a spot color.
sl: Priklopljeni kolorimeter ni zmožen branja točke barve.

en: The camera has been calibrated successfully.
sl: Kamera je uspešno umerjena.

en: The device could not be found. Ensure it is plugged in and turned on.
sl: Naprave ni mogoče najti. Zagotovite, da je priključena in vključena.

en: The device could not measure the color spot correctly.
sl: Naprava ni mogla pravilno izmeriti točke barve.

en: The device has been calibrated successfully.
sl: Naprava je uspešno umerjena.

en: The device sensor should have been cleaned prior to scanning and the output file resolution should be at least 200dpi.
sl: Pred optičnim branjem je treba tipalo naprave očistiti in nastaviti ločljivost odvoda na vsaj 200dpi.

en: The display compensation table is invalid
sl: Nadomestilna razpredelnica zaslona ni veljavna

en: The display has been calibrated successfully.
sl: Zaslon je uspešno umerjen.

en: The gray axis contains significant amounts of color
sl: Os sivin vsebuje znatno količino barve

en: The gray axis is non-monotonic
sl: Osi sivin ne določa monotona funkcija

en: The high precision profile also requires more paper and printer ink.
sl: Visoko natančni profil zahtevajo več papirja barve tiskalnika.

en: The measuring instrument got no valid readings. Please ensure the aperture is fully open.
sl: Merilna naprava ni dobila veljavnih meritev. Prepričajte se, da je zaslonka polno odprta.

en: The measuring instrument is busy and is not starting up. Please remove the USB plug and re-insert before trying to use this device.
sl: Merilna naprava je zaposlena in se ne zaganja. Pred ponovnim poskusom uporabe te naprave odstranite USB priključek in ga ponovno vstavite.

en: The pattern match wasn’t good enough. Ensure you have the correct type of target selected.
sl: Ujemanje vzorcev ni bilo dovolj dobro. Prepričajte se, da je izbrana pravila vrsta tarče.

en: The primaries do not add to white
sl: Osnovne barve se se seštejejo v belo

en: The print was aborted.
sl: Tiskanje je preklicano

en: The printer has been calibrated successfully.
sl: Tiskalnik je uspešno umerjen.

en: The printing has finished.
sl: Tiskanje je končano.

en: The profile has the following problems:
sl: V profilu so zaznane naslednje težave:

en: The request failed:
sl: Zahteva je spodletela:

en: The sample could not be read at this time.
sl: Vzorca trenutno ni mogoče prebrati.

en: The sensor has no native driver.
sl: Tipalo je brez lastnega gonilnika.

en: The white is not D50 white
sl: Bela ni bela D50

en: The whitepoint temperature is unlikely
sl: Temperatura bele točke ni verjetna

en: There are no ICC profiles assigned to this file
sl: Tej datoteki profil ICC ni dodeljen

en: There are no ICC profiles for this window
sl: Za to okno ni profilov ICC

en: These tools are required to build color profiles for devices.
sl: Za izgradnjo barvnih profilov naprav so zahtevana sledeča orodja.

en: This functionality is typically used by GNOME Control Center from the color panel although can be used on its own.
sl: Ta zmožnost je običajno v rabi znotraj nadzornega sistema GNOME preko pladnja barve, mogoče pa ga je uporabiti tudi samostojno.

en: This pre-calibrates the screen by sending colored and gray patches to your screen and measuring them with the hardware device.
sl: To predhodno umeri zaslon s pošiljanjem barvnih in sivih popravkov na vaš zaslon in merjenjem s strojno napravo.

en: This profile cannot be deleted
sl: Profila ni mogoče izbrisati

en: This shows what an image would look like if opened with the profile
sl: Prikazuje, kako bi bila videti slika, če bi jo odprli s profilom

en: This shows what an image would look like if saved with the profile
sl: Prikazuje, kako bi bila videti slika, če bi jo shranili s profilom

en: To sRGB
sl: V sRGB

en: To view details about the new profile or to undo the calibration visit the <a href="control-center://color">control center</a>.
sl: Če vas zanimajo podrobnosti o novem profilu ali pa želite razveljaviti umerjanje, obiščite <a href="control-center://color">nadzorno središče</a>.

en: Unknown
sl: Neznana

en: Unknown description
sl: Neznan opis

en: Unknown manufacturer
sl: Neznan izdelovalec

en: Unknown model
sl: Neznan model

en: Unknown serial
sl: Neznana zaporedna številka

en: Unknown warning type
sl: Neznana vrsta opozorila

en: Use the color sensor to sample spot colors
sl: Uporabi barvno tipalo za točkovno vzorčenje barv

en: Version
sl: Različica

en: Video card out
sl: Izhod video-kartice

en: Wait for the ink to dry
sl: Počakajte, da se črnilo posuši

en: Warnings
sl: Opozorila

en: What target type do you have?
sl: Kakšno vrsto cilja imate?

en: White point
sl: Bela točka

en: Yes
sl: Da

en: You can cancel this process at any stage by pressing the cancel button.
sl: S pritiskom na gumb za preklic lahko ta postopek prekličete v poljubni fazi.

en: You can use the profile with <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> and <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> systems.
sl: Profil je mogoče uporabiti v <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> in <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> sistemu.

en: You may want to consult the owner’s manual for your display on how to achieve these settings.
sl: Za podrobnosti o možnostih, kako doseči te nastavitve, si preberite priročnik za zaslon.

en: You need to insert sensor hardware to continue.
sl: Za nadaljevanje je treba vstaviti strojno opremo tipala.

en: You will need to hold the device on the screen for the duration of the calibration.
sl: Napravo je treba držati na zaslonu dokler je umerjanje v teku.

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Import
sl: _Uvozi

en: _Measure
sl: _Izmeri

en: _Open
sl: _Odpri

en: gray
sl: siva

en: i1 RGB Scan 1.4
sl: i1 RGB sken 1.4

en: sRGB coverage
sl: Pokritost sRGB

en: sRGB example
sl: Primer sRGB
