gnome-color-manager master - en to uk translation catalogue (314 entries)

en: %B %e %Y, %I∶%M∶%S %p
uk: %B %e %Y, %H:%M:%S

en: (about %u minute) | (about %u minutes)
uk[0]: (близько %u хвилина)
uk[1]: (близько %u хвилини)
uk[2]: (близько %u хвилин)

en: (about %u sheet of paper) | (about %u sheets of paper)
uk[0]: (близько %u аркуш паперу)
uk[1]: (близько %u аркуші паперу)
uk[2]: (близько %u аркушів паперу)

en: A CIE 1931 diagram shows a 2D representation of the profile gamut
uk: Діаграма CIE 1931 показує двовимірне представлення гами профілю

en: A higher precision profile provides higher accuracy in color matching but requires more time for reading the color patches.
uk: Вища ретельність профілю забезпечує вищу точність у збіганні кольорів, однак вимагає більше часу для читання полів кольору.

en: A scum dot is present for media white
uk: Наявний колір на білому матеріалі

en: A tone reproduction curve is the mapping of scene luminance to display luminance
uk: Викривлення представлення тону — відбиття сцен яскравості для показування яскравості

en: A video card gamma table shows the curves loaded into the display
uk: Таблиця гами відеоплати показує викривлення завантажені в екрані

en: Abstract
uk: Абстрактний

en: Accurate
uk: Точна

en: Action
uk: Дія

en: Add a profile for the device
uk: Додати профіль для пристрою

en: Adjust the display brightness to a comfortable level for prolonged viewing.
uk: Скоригувати яскравість екрана до комфортного рівня для тривалої роботи.

en: Adobe RGB coverage
uk: Покриття Adobe RGB

en: All done!
uk: Усе зроблено!

en: All files
uk: Усі файли

en: Ambient
uk: Обволікання

en: Any existing screen correction will be temporarily turned off and the brightness set to maximum.
uk: Будь-яке наявне виправлення екрана буде тимчасово вимкнено, а яскравість вказано до максимуму.

en: Are you sure you want to cancel the calibration?
uk: Скасувати калібрування?

en: Are you sure you want to remove this profile from your system permanently?
uk: Остаточно вилучити цей профіль із системи?

en: Before calibrating the display, it is recommended to configure your display with the following settings to get optimal results.
uk: Перед калібруванням екрана, рекомендовано налаштувати ваш екран з такими параметрами, щоб досягнути оптимальні результати.

en: Before profiling the device, you have to manually capture an image of a calibration target and save it as a TIFF image file.
uk: Перед профілюванням пристрою потрібно самостійно одержати зображення каліброваної цілі та зберегти його у форматі TIFF.

en: CIE D50 (Printing and publishing)
uk: CIE D50 (друкування й оприлюднення)

en: CIE D65 (Photography and graphics)
uk: CIE D65 (фотографії та графіки)

en: CIE values
uk: Значення CIE

en: CRT
uk: Електронна трубка

en: Calibrate your camera
uk: Відкалібрувати вашу камеру

en: Calibrate your device
uk: Відкалібрувати ваш пристрій

en: Calibrate your display
uk: Відкалібрувати ваш екран

en: Calibrate your printer
uk: Відкалібрувати ваш принтер

en: Calibration Mode
uk: Режим калібрування

en: Calibration Quality
uk: Якість калібрування

en: Calibration and profiling software is not installed.
uk: Програмні засоби для профілювання не встановлено.

en: Calibration checklist
uk: Контрольний список калібрування

en: Calibration device
uk: Пристрій калібрування

en: Calibration error
uk: Помилка калібрування

en: Calibration is about to start
uk: Калібрування скоро розпочнеться

en: Calibration is not complete
uk: Калібрування не завершено

en: Cancel and close
uk: Скасувати і закрити

en: Check Settings
uk: Перевірити параметри

en: Choose Display Type
uk: Вибрати тип екрана

en: Choose Display Whitepoint
uk: Вказати відмітку білого на екрані

en: Choose a title to identify the profile on your system.
uk: Вибрати назву для тотожності профілю в системі.

en: Choose calibration quality
uk: Вибрати якість калібрування

en: Choose profiling mode
uk: Виберіть режим профілювання

en: Choose your display target white point
uk: Вибрати вашу відмітку білого цілі екрана

en: Choose your display type
uk: Вибрати тип екрана

en: Click here to show the profile
uk: Натисніть тут, щоб показати профіль

en: Color
uk: Колір

en: Color Calibration
uk: Калібрування кольорів

en: Color Picker
uk: Вибір кольору

en: Color Profile Viewer
uk: Переглядача профілів кольору

en: Color Temperature
uk: Кольорова температура

en: Color profile is already imported
uk: Профіль кольорів уже імпортовано

en: Color target files are needed to convert the image to a color profile.
uk: Файли цілі кольорів потрібні для перетворення зображень у профіль кольорів.

en: Color;ICC;
uk: Колір;ICC;

en: Colorspace
uk: Простір кольорів

en: Colorspace conversion
uk: Перетворення простору кольорів

en: Colorspace:
uk: Простір кольорів:

en: Common color target files are not installed on this computer.
uk: Не встановлено файлів загальних цілей кольору на цьому комп'ютері.

en: Configure your display with custom color settings and ensure the RGB channels are set to the same values.
uk: Вручну змінити параметри кольору, встановивши одинакові значення каналів RGB.

en: Connection type
uk: Тип з'єднання

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue calibration
uk: Продовжити калібрування

en: Copying files
uk: Копіювання файлів

en: Copying source image, chart data and CIE reference values.
uk: Копіюється початкове зображення, дані графіку та зразкові значення CIE

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Copyright (c)
uk: ©

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Created
uk: Створено

en: Data source type
uk: Тип джерела даних

en: Debugging Options
uk: Параметри зневадження

en: Default %s
uk: Типово %s

en: Default:
uk: Типово:

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete this profile
uk: Вилучити цей профіль

en: Delta-E RMS
uk: Дельта E RMS

en: Delta-E average
uk: Середня дельта E

en: Delta-E maximum
uk: Максимальна дельта E

en: Description:
uk: Опис:

en: Detecting the reference patches and measuring them.
uk: Визначення та вимірювання зразкових полів.

en: Device Error
uk: Помилка пристрою

en: Disable dynamic contrast if your display has this feature.
uk: Вимкнути динамічний контраст, якщо екран підтримує цю функцію.

en: Display PNPID
uk: Показати PNPID

en: Display checksum
uk: Показати контрольну суму

en: Display correction
uk: Коригування екрана

en: Display device
uk: Пристрій показування

en: Display model
uk: Показати модель

en: Display serial number
uk: Показати серійний номер

en: Display vendor
uk: Показати виробника

en: Do you want them to be installed?
uk: Встановити їх?

en: Drawing the generated patches to the screen, which will then be measured by the hardware device.
uk: Виконується креслення полів на екрані, які потім будуть заміряні спеціальним пристроєм.

en: Drawing the patches
uk: Креслення полів

en: Dump all details about this system
uk: Скинути всі подробиці про цю систему

en: EDID inspect program
uk: Інспектор EDID

en: Ensure that the contrast and brightness are not changed and color correction profiles have not been applied.
uk: Перевірте, чи контраст і яскравість не змінено, а колірні профілі не застосовано.

en: Ensure that the white-balance has not been modified by the camera and that the lens is clean.
uk: Перевірте, чи баланс білого не змінено камерою і чи лінза є чистою.

en: Ensure the center of the device is properly aligned with the row you are trying to measure.
uk: Перевірте, чи центр пристрою правильно вирівняно за рядком, який ви намагаєтесь виміряти.

en: Error
uk: Помилка

en: Failed to calibrate
uk: Не вдається відкалібрувати

en: Failed to connect to session bus:
uk: Не вдалося з'єднатися з шиною сеансу:

en: Failed to copy file
uk: Не вдалося скопіювати файл

en: Failed to import file
uk: Не вдалось імпортувати файл

en: Failed to open ICC profile
uk: Не вдалося відкрити профіль ICC

en: Failed to parse file: %s
uk: Не вдалося розібрати файл: %s

en: Failed to read the color sample correctly.
uk: Не вдалось правильно прочитати зразок кольору.

en: Failed to read the strip correctly.
uk: Не вдалось правильно прочитати смуги.

en: File checksum
uk: Контрольна сума файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Filename
uk: Назва файла

en: For a typical workflow, a normal precision profile is sufficient.
uk: Для типового робочого процесу звичайної точності профілю цілком достатньо.

en: For best results, the display should have been powered for at least 15 minutes before starting the calibration.
uk: Для досягнення якісного результату потрібно, щоб екран було увімкнено не менше ніж 15 хвилин.

en: Framework product
uk: Продукт оболонки

en: Framework program
uk: Програма оболонки

en: Framework version
uk: Версія оболонки

en: From sRGB
uk: З sRGB

en: GNOME Color Manager
uk: Керування кольором у GNOME

en: GNOME Color Manager Color Picker
uk: Вибір кольору в менеджері кольорів GNOME

en: GNOME Color Profile Viewer shows installed color profiles on your system and allows you to calibrate displays, printers and cameras using a wizard.
uk: Переглядач профілів кольорів показує встановлені профілі кольорів на вашій системі та дозволяє відкалібрувати екрани, принтери та камери.

en: Gamut volume
uk: Об'єм гами

en: Generating the ICC color profile that can be used with this device.
uk: Породження профілю кольорів ICC, які можна використати через пристрій.

en: Generating the ICC color profile that can be used with this screen.
uk: Породження профілю кольорів ICC, які потім можуть використовуватись з цим екраном.

en: Generating the profile
uk: Породження профілю

en: Get the profile for a specific window
uk: Одержати профілі для певного вікна

en: Get the profiles for a specific file
uk: Одержати профілі для певного файла

en: Getting default parameters
uk: Одержання типових параметрів

en: Higher quality calibration requires many color samples and more time.
uk: Висока якість калібрування потребує багато зразків кольорів і більше часу.

en: ICC Profile Installer
uk: Встановлення профілів ICC

en: ICC profile to install
uk: Профіль ICC для встановлення

en: If custom color is not available then use a 6500K color temperature.
uk: Якщо можливо, слід встановити кольорову температуру 6500К.

en: If you already have the correct file, you can skip this step.
uk: Якщо у вас вже є потрібний файл, цей крок можна пропустити.

en: If you make a mistake, just release the switch, and you’ll get a chance to try again.
uk: Якщо ви зробили помилку, просто відпустіть кнопку і у вас буде можливість спробувати знову.

en: If you’ve really measured the right one, it’s okay, it could just be unusual paper.
uk: Якщо ви виміряли справді ту, тоді все гаразд, може бути просто рідкісний папір.

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import color profile?
uk: Імпортувати профіль кольорів?

en: Import device color profile?
uk: Імпортувати профіль кольорів пристрою?

en: Import display color profile?
uk: Імпортувати профіль кольорів екрана?

en: Import named color profile?
uk: Імпортувати названий профіль кольорів?

en: Information
uk: Докладніше

en: Input device
uk: Пристрій введення

en: Insert sensor hardware
uk: Вставити сенсорний пристрій

en: Inspect and compare installed color profiles
uk: Перевірити та порівняти встановлені профілі кольорів

en: Install ICC profiles
uk: Встановити профілі ICC

en: Install Now
uk: Встановити зараз

en: Install Targets
uk: Встановити цілі

en: Install Tools
uk: Встановити засоби

en: Install required software
uk: Встановити потрібні програми

en: Introduction
uk: Вступ

en: It looks like you’ve measured the wrong strip.
uk: Схоже, ви виміряли не ту смугу.

en: LCD (CCFL backlight)
uk: Рідкокристалічний (підсвічування CCFL)

en: LCD (RGB LED backlight)
uk: Рідкокристалічний (підсвічування RGB LED)

en: LCD (White LED backlight)
uk: Рідкокристалічний (підсвічування білий LED)

en: LCD (Wide Gamut CCFL backlight)
uk: Рідкокристалічний (підсвічування широкої гамми CCFL)

en: LCD (Wide Gamut RGB LED backlight)
uk: Рідкокристалічний (підсвічування широкої гамми RGB LED)

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Mapping device
uk: Пристрій відбиття

en: Mapping format
uk: Формат відбиття

en: Mapping qualifier
uk: Визначник відбиття

en: Measuring the patches
uk: Вимірювання полів

en: Media whitepoint
uk: Відмітка білого матеріалу

en: Metadata
uk: Метадані

en: Metadata is additional information stored in the profile for programs to use.
uk: Метадані — додаткова інформація, яка зберігається в профілі для використання програмами.

en: Model
uk: Модель

en: More software is required!
uk: Ще бракує програм!

en: Most displays should be calibrated to a CIE D65 illuminant for general usage.
uk: Більшість екранів слід калібрувати через освітлювальний засіб CIE D65 для загального використання.

en: Named Colors
uk: Названий колір

en: Named color
uk: Названий колір

en: Named colors are specific colors that are defined in the profile
uk: Названі кольори є особливими, які визначено в профілі

en: Native (Already set manually)
uk: Рідний (уже встановлено вручну)

en: Next Image
uk: Наступне зображення

en: No
uk: Немає

en: No %s color spaces available
uk: Немає доступних колірних просторів %s

en: No colorimeter is attached.
uk: Не під'єднано колориметр.

en: No copyright has been set
uk: Не вказано авторські права

en: No description has been set
uk: Не вказано опису

en: No device was specified!
uk: Не вказано жодного пристрою!

en: No filename specified
uk: Не вказано назви файла

en: No firmware is installed for this instrument.
uk: Програмні засоби для цього пристрою не встановлено.

en: No profile
uk: Без профілю

en: Normal
uk: Звичайна

en: One or more of the primaries are invalid
uk: Один або більше з основних кольорів — неправильні

en: One or more of the primaries is unlikely
uk: Один або більше з основних кольорів — неправдиві

en: Optional data files available
uk: Доступні додаткові файли даних

en: Output device
uk: Пристрій виведення

en: Performing calibration
uk: Калібрування

en: Permanently delete profile?
uk: Вилучити профіль остаточно?

en: Place the colorimeter on the area of white next to the letter and click and hold the measure switch.
uk: Помістіть колориметр у білу ділянку за символом та натисніть і утримуйте кнопку вимірювання.

en: Plasma
uk: Плазма

en: Please attach instrument
uk: Під'єднайте пристрій

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square like the image below.
uk: Розташуйте вимірювальний пристрій у центрі екрана на сірому квадраті, як показано нижче.

en: Please attach the measuring instrument to the center of the screen on the gray square.
uk: Розташуйте вимірювальний пристрій у центрі екрана на сірому квадраті.

en: Please configure instrument
uk: Налаштуйте пристрій

en: Please indicate if you want to profile a local printer, generate some test patches, or profile using existing test patches.
uk: Вкажіть, чи бажаєте профілювати локальний принтер, чи породити зразкові зображення, чи обробити зразкові зображення.

en: Please select the calibration target type.
uk: Виберіть тип цілі калібрування.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode like the image below.
uk: Переведіть вимірювальний пристрій у режим калібрування, як показано на малюнку нижче.

en: Please set the measuring instrument to calibration mode.
uk: Переведіть вимірювальний пристрій у режим калібрування.

en: Please set the measuring instrument to screen mode like the image below.
uk: Переведіть вимірювальний пристрій в екранний режим, як показано на малюнку нижче.

en: Please set the measuring instrument to screen mode.
uk: Переведіть вимірювальний пристрій в екранний режим.

en: Please wait a few minutes for the ink to dry. Profiling damp ink will produce a poor profile and may damage your color measuring instrument.
uk: Зачекайте кілька хвилин, доки висохне фарба. Спроба створити профіль з вологою фарбою призведе до неякісного профілю, а колориметр може бути пошкоджено.

en: Preparing the data for the printer.
uk: Підготовлення даних для принтера.

en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

en: Printing
uk: Друкування

en: Printing patches
uk: Друкування полів

en: Printing the targets…
uk: Друкування цілей…

en: Profile Title
uk: Назва профілю

en: Profile copyright:
uk: Авторські права профілю:

en: Profile description: %s
uk: Опис профілю: %s

en: Profile title
uk: Назва профілю

en: Profile type
uk: Типу профілю

en: Profiling completed
uk: Профілювання завершено

en: Projector
uk: Проектор

en: Quick
uk: Швидка

en: Read strip %s rather than %s!
uk: Читати смугу %s, а не %s!

en: Reading sample
uk: Читання зразка

en: Reading target
uk: Читання цілі

en: Reading the patches
uk: Читання полів

en: Reading the patches using the color measuring instrument.
uk: Читання полів для інструментів вимірювання кольору.

en: Ready to read strip %s
uk: Готовий прочитати смугу %s

en: Remove a profile from the device
uk: Вилучити профіль з пристрою

en: Rendering the patches for the selected paper and ink.
uk: Відтворення полів для вибраного паперу і чорнила.

en: Reset your display to the factory defaults.
uk: Скинути параметри екрана до типових заводських.

en: Response in
uk: Відповісти в

en: Response out
uk: Відповісти з

en: Results
uk: Результати

en: Retry
uk: Повторити

en: Root window profile:
uk: Профіль головного вікна:

en: Root window protocol version:
uk: Версія протоколу головного вікна:

en: Screen brightness
uk: Яскравість екрана

en: Screen surface finish
uk: Поверхня екрана

en: Select CIE reference values file
uk: Виберіть файл із зразкові значеннями CIE

en: Select ICC Profile File
uk: Виберіть файл профілю ICC

en: Select Target
uk: Вибрати ціль

en: Select calibration target image
uk: Виберіть ціль калібрування

en: Select the monitor type that is attached to your computer.
uk: Вибрати тип монітору, який під'єднано до вашого комп'ютера.

en: Sending the targets to the printer.
uk: Надсилання цілей на принтер.

en: Sensor Check
uk: Сенсорне перевіряння

en: Set the parent window to make this modal
uk: Зробити це вікно модальним

en: Set the specific device to calibrate
uk: Зробити калібрування вказаного пристрою

en: Set the specific file to show
uk: Вказати інший файл для показу

en: Set the specific profile to show
uk: Вказати інший профіль для показу

en: Set up instrument
uk: Налаштувати пристрій

en: Setting up the instrument for use…
uk: Налаштування вимірювального пристрою…

en: Show Details
uk: Показати подробиці

en: Show File
uk: Показати файл

en: Show debugging information for all files
uk: Показати зневаджувальну інформацію для всіх файлів

en: Show debugging options
uk: Показати параметри зневадження

en: Show xserver properties
uk: Показати властивості xserver

en: Slowly scan the target line from left to right and release the switch when you get to the end of the page.
uk: Повільно перевірити лінію цілі зліва направо і відпустити кнопку, коли ви досягнете кінець сторінки.

en: Standard space
uk: Стандартний простір

en: Suitable profiles for:
uk: Придатні профілі для:

en: Summary
uk: Підсумок

en: Supported ICC profiles
uk: Підтримувані профілі ICC

en: Supported images files
uk: Підтримувані файли зображень

en: Test profile:
uk: Тестовий профіль:

en: The attached colorimeter is not capable of reading a spot color.
uk: Під'єднаний колориметр не може прочитати кольорову цятку.

en: The camera has been calibrated successfully.
uk: Камеру успішно відкалібровано.

en: The device could not be found. Ensure it is plugged in and turned on.
uk: Пристрій неможливо знайти. Переконайтесь, що його під'єднано й увімкнено.

en: The device could not measure the color spot correctly.
uk: Пристрій не може правильно виміряти колір цятки.

en: The device has been calibrated successfully.
uk: Пристрій успішно відкалібровано.

en: The device sensor should have been cleaned prior to scanning and the output file resolution should be at least 200dpi.
uk: Перед скануванням треба очистити сенсор пристрою, а роздільність кінцевого файла має бути не менша ніж 200dpi.

en: The display compensation table is invalid
uk: Неправильний стіл компенсації показу

en: The display has been calibrated successfully.
uk: Екран успішно відкалібровано.

en: The gray axis contains significant amounts of color
uk: Сірі осі містять значну кількість кольору

en: The gray axis is non-monotonic
uk: Сірі осі — немонотонні

en: The high precision profile also requires more paper and printer ink.
uk: Висока ретельність профілю також вимагає більше паперу і фарби принтера.

en: The measuring instrument got no valid readings. Please ensure the aperture is fully open.
uk: Інструмент вимірювання не прочитав коректних даних. Перевірте, чи діафрагму повністю відкрито.

en: The measuring instrument is busy and is not starting up. Please remove the USB plug and re-insert before trying to use this device.
uk: Інструмент вимірювання зайнятий та не запускається. Витягніть його з роз'єму USB і вставте знову перед повторною спробою використати цей пристрій.

en: The pattern match wasn’t good enough. Ensure you have the correct type of target selected.
uk: Зразки не досить добре збігаються. Перевірте, що вибрали правильний тип цілі.

en: The primaries do not add to white
uk: Основні кольори не додано до білого

en: The print was aborted.
uk: Друкування скасовано.

en: The printer has been calibrated successfully.
uk: Принтер успішно відкалібровано.

en: The printing has finished.
uk: Друкування завершено.

en: The profile has the following problems:
uk: Профіль має такі проблеми:

en: The request failed:
uk: Не вдалося виконати запит:

en: The sample could not be read at this time.
uk: Наразі неможливо прочитати зразок.

en: The sensor has no native driver.
uk: Сенсор не має рідного драйвера.

en: The white is not D50 white
uk: Білий не є білий D50

en: The whitepoint temperature is unlikely
uk: Температура відмітки білого — неправдива

en: There are no ICC profiles assigned to this file
uk: Для цього файла немає профілів ICC

en: There are no ICC profiles for this window
uk: Для цього вікна немає профілів ICC

en: These tools are required to build color profiles for devices.
uk: Для створення колірного профілю пристрою потрібні ці засоби.

en: This functionality is typically used by GNOME Control Center from the color panel although can be used on its own.
uk: Ці можливості типово є в центрі керування з панелі кольорів, хоча їх можна знайти тут.

en: This pre-calibrates the screen by sending colored and gray patches to your screen and measuring them with the hardware device.
uk: Це попереднє калібрування екрана надсиланням кольорових і сірих полів на ваш екран і їхнє вимірювання за допомогою пристрою.

en: This profile cannot be deleted
uk: Цей профіль неможливо вилучити

en: This shows what an image would look like if opened with the profile
uk: Показує, як зображення виглядатиме, якщо відрито з профілем

en: This shows what an image would look like if saved with the profile
uk: Показує, як зображення виглядатиме, якщо зберегти з профілем

en: To sRGB
uk: У sRGB

en: To view details about the new profile or to undo the calibration visit the <a href="control-center://color">control center</a>.
uk: Відвідайте <a href="control-center://color">центр керування</a>, щоб переглянути подробиці про новий профіль або повернути калібрування.

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown description
uk: Невідомий опис

en: Unknown manufacturer
uk: Невідомий виробник

en: Unknown model
uk: Невідома модель

en: Unknown serial
uk: Невідома серія

en: Unknown warning type
uk: Невідомий тип зауваги

en: Use the color sensor to sample spot colors
uk: Використовувати сенсор кольору для кольорів заливання зразків

en: Version
uk: Версія

en: Video card out
uk: Вихід відеоплати

en: Wait for the ink to dry
uk: Зачекайте, доки висохне фарба

en: Warnings
uk: Зауваги

en: What target type do you have?
uk: Який тип цілі ви маєте?

en: White point
uk: Відмітка білого

en: Yes
uk: Так

en: You can cancel this process at any stage by pressing the cancel button.
uk: Можете скасувати цю дію у будь-яку мить, натиснувши кнопку «Скасувати».

en: You can use the profile with <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> and <a href="import-windows">Microsoft Windows</a> systems.
uk: Можете скористатись профілем зі систем <a href="import-linux">Linux</a>, <a href="import-osx">Apple OS X</a> і <a href="import-windows">Microsoft Windows</a>.

en: You may want to consult the owner’s manual for your display on how to achieve these settings.
uk: Ймовірно ви забажаєте порадитись з посібником власника для вашого екрана, щоб досягнути цех параметрів.

en: You need to insert sensor hardware to continue.
uk: Потрібно вставити сенсорний пристрій, щоб продовжити.

en: You will need to hold the device on the screen for the duration of the calibration.
uk: Потрібно утримувати пристрій на екрані протягом калібрування.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: _Measure
uk: _Виміряти

en: _Open
uk: _Відкрити

en: gray
uk: сірий

en: sRGB coverage
uk: Покриття sRGB

en: sRGB example
uk: Приклад sRGB
